نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507872
آخرین خبر از معافیت سربازی فرزندان ایثارگران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۲
جانشین سازمان وظیفه عمومی آخرین وضعیت اجرایی شدن قانون معافیت فرزندان ایثارگران را تشریح کرد.

سردار ابراهیم کریمی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به آخرین وضعیت اجرایی شدن مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص معافیت و کسر خدمت فرزندان ایثارگران اظهار کرد: در مصوبه مجلس اجرایی شدن آن به بررسی های ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص نیازمندی نیروهای مسلح کشور منوط شده است.

جانشین سازمان وظیفه عمومی اضافه کرد: بر اساس این قانون در صورتی که ستاد کل نیروهای مسلح پس از بررسی نیازمندی های نیروهای مسلح کشور اطمینان یابد که با اجرایی شدن این معافیت ها به توان رزمی نیروهای مسلح لطمه ای وارد نمی شود، معافیت های مذکور اجرایی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: تا این لحظه ابلاغیه ای در خصوص این قانون از سوی ستادکل نیروهای مسلح به دست ما نرسیده و هنوز قانون مجلس نیز به ما ابلاغ نشده است و طبعاً ابلاغ این قانون به سازمان وظیفه عمومی نیز منوط به اتمام بررسی های ستاد کل نیروهای مسلح است.
 
کلمات کلیدی : سربازی،معافیت سربازی، فرزندان ایثارگران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۲:۲۸:۲۳
تکلیف خدمت سربازی آقازاده ها قبلا روشن شده واین تصمیم شامل حال افرادی مثل من میشود که در زمان جنگ15سال داشتیم ؛ برای همین اولویت ندارد! (4544038) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.