نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 294176
دستگیری عامل تهدید زن جوان در تلگرام
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۴
رئیس پلیس فتای گیلان از دستگیری عامل تهدید به انتشار تصاویر خصوصی زنی جوان در تلگرام خبر داد.

سرهنگ ایرج محمدخانی دراین‌باره گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهی زنی ۲۵ ساله‌ای مبنی بر اینکه فردی ناشناس در تلگرام او را تهدید به انتشار عکس‌های خصوصی‌اش کرده و قصد اخاذی از وی را دارد، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا استان گیلان با بیان اینکه در پی‌جویی‌های فنی و پلیسی، عامل تهدید به انتشار عکس‌های خصوصی که اهل بندر انزلی و ساکن رشت بود، شناسایی شد، گفت: این مرد ۳۰ ساله به قصد اخاذی از شاکیه در شبکه اجتماعی موبایلی تلگرام اقدام به تهدیدش کرده بود که پس از هماهنگی با مقام قضایی دستگیر شد و به مقر پلیس منتقل شد.

محمدخانی با اشاره به انجام بازجویی از متهم اظهارکرد: با توجه به ادله دیجیتال کشف شده از متهم، وی به صراحت به بزه انتسابی و اینکه با تهدید به انتشار تصاویر خصوصی شاکی در شبکه اجتماعی موبایلی قصد اخاذی از وی را داشته، اعتراف کرد.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس فتا، به گفته وی، متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت شد.
 
کلمات کلیدی : تلگرام+قتل
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۰ ۱۱:۰۱:۰۴
دست پلیس فتا و غیر فتا درد نکنه خیلی زحمت می کشند.خیلی وقت ها مزاحمت ها را در نطفه خفه می کنند و بعضی وقت ها که مزاحمتی آشکار و علنی شده و شکایتی می شود چنان برخورد قاطع می کنند که مجرم تا آخر عمر دیگر فکر مزاحمت به فکرش خطور نمی کند.البته تا الان چنین بوده است. (3178493) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.