توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 441677
درخواست رویترز ازخبرنگارانش: خشم و نفرت خود از ترامپ را بروز ندهید!
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۱
سردبیر ارشد رویترز از خبرنگاران خود خواست هنگام پوشش خبرهای مربوط به "دونالد ترامپ"، خشم و نفرتشان را بروز ندهند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از آلتر نت؛ "استیو ادلر"، سردبیر ارشد رویترز، از تمامی کارکنان و خبرنگاران این خبرگزاری درخواست کرد هنگام پوشش خبرهای مربوط به "دونالد ترامپ"، رئیس جمهور آمریکا، کوچکترین اظهار نظری که خشم، احساسات و ابراز گلایه آنها را درباره ترامپ نشان دهد، بکار نگیرند.

سردبیر ارشد رویترز در نامه‌ای سرگشاده از خبرنگاران خود خواست هرگز مطلبی را که نشان دهنده نفرت و نارضایتی آنها درباره ترامپ باشد در خبرهایشان منعکس نکنند.  "استیو ادلر" در این نامه به روش‌های غیر معمول اعضای جدید کاخ سفید در برخورد با مطبوعات و رسانه‌ها اشاره کرد.

وی در این نامه به فعالیت رویترز در کشورهایی مانند ترکیه، عراق، چین، روسیه، فیلیپین، مصر، یمن، تایلند، زیمبابوه و روسیه اشاره کرد و گفت: خبرنگاران با توجه به برخی مشکلات از قبیل سانسور، فراخوانده شدن به دادگاه، لغو روادید و هرگونه تهدید فیزیکی دیگری مواجه هستند؛ اما با رعایت بی‌طرفی به کار حرفه‌ای خود پرداخته و آن را به بهترین نحو انجام می دهند.

در این نامه آمده است: بطور علنی درباره آنچه که روز به روز به طرز قابل درکی فرد را ناکام و ناامید در کسب اطلاعات می‌کند، شکایتی بروز ندهید. باید در این شرایط به رویه خود در تهیه گزارش بدون آنکه به دشمنی با کسی متهم شویم، ادامه دهیم.
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ ، ترامپ ، رئیس جمهور ، آمریکا ، رویترز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.