توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 418871
انتقاد حکیمی‌پور از نحوه مکاتبه هیات رئیسه با اعضای شورا
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۲
رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران از نحوه مکاتبه هیات رئیسه گلایه کرد.

به گزارش ایسنا، احمد حکیمی پور صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود با بیان اینکه یازدهم آبان ماه شهردار تهران گزارشی در خصوص موضوعات و مسائل واگذاری املاک در صحن شورای شهر ارائه کرد که قرار شد این گزارش مکتوب و در اختیار اعضای شورای شهر قرار گیرد، گفت: من بلافاصله طی نامه‌ای مکتوب به رئیس شورای شهر اعلام کردم که شهردار یک ساعت و نیم صحبت کرد و تنها 20 دقیقه به اعضای شورای شهر فرصت طرح سوالات داده شد و اعلام کردم که من از این گزارش شهردار تهران قانع نشده و مکتوب موضوع را پیگیری می‌کنم.

وی با بیان اینکه من به آقای چمران نامه نوشتم و از او درخواست کردم که علاوه بر ارائه فیلم جلسه، پاورپوینت گزارش شهردار نیز به ما داده شود، گفت: چمران در نامه‌ای در 23 آبان ماه نوشته است که گزارش شهردار کتبا ارائه نشده و جای سوال است که چگونه ما باید صحت و سقم گزارشات شهردار را بررسی کنیم و بر همین اساس من در تاریخ 25 آبان ماه با شهردار مکاتبه کرده و از او خواستم پاورپوینت گزارش خود را به ما بدهد و او نیز به آقای امانی معاونش نوشته که طبق ضوابط عمل شود، اما تا کنون گزارش شهردار به ما ارائه نشده و جای سوال است که ضوابط در این خصوص چیست و ما چگونه باید نسبت به بررسی گزارش اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه آقای چمران در پاسخ به درخواست من در خصوص در اختیار قرار دادن فیلم جلسه نوشته است که این فیلم دارای صحنه‌های بدی است و انتشار آن به صلاح نیست، گفت: این کمترین حق یک عضو شوراست که اسناد در اختیار آن قرار گیرد، هر چند که در جلسه‌ای که شهردار گزارش داد، صحنه نامناسبی پیش نیامد که نخواهیم این فیلم منتشر شود.

رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر در ادامه با انتقاد از نحوه پاسخگویی و ادبیات مکاتبه با اعضا گفت: اعضای شورا کارمند هیات رئیسه نیستند که در پاسخ مکاتبات آنها احترام و آداب رعایت نشود و پاسخگویی به هر گونه مکاتبه‌ای یک مقدمه و حتی سلامی دارد که در پاسخ نامه من مکاتبات اداری و آداب رعایت نشده است.

 مهدی چمران، رئیس شورای شهر در پاسخ به این تذکر حکیمی پور گفت: گزارش شهردار حاوی صحنه‌های خوبی نیست و انتشار آن به صلاح نبود و فیلم جلسه گزارش نیز در اختیار شما قرار داده می‌شود.

وی افزود: گزارش شهردار را هر وقت برای ما بفرستند برای شما ارسال می‌کنیم و جای نگرانی نیست.
 
کلمات کلیدی : حکیمی پور، شورای شهر تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.