توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 276978
استیماچ در یک قدمی نیمکت استقلال+ عکس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۹
در صورتی که به طور قطع علیرضا منصوریان به استقلال نیاید به احتمال زیاد مربی خارجی هدایت آبی‌پوشان را برعهده می‌گیرد.

به گزارش فارس، هر چند از مدت ها قبل باشگاه استقلال به دنبال علیرضا منصوریان برای هدایت این تیم بود اما مسئولان استقلال بابت اینکه شاید منصوریان نخواهد به جمع آبی پوشان بپیوندد با یک گزینه خارجی هم رایزنی کرده است.

این گزینه کسی نیست جز ایگور استیماچ کراوت. مربی ۴۶ ساله که بازیکن خط دفاع کرواسی بوده است. او در زمان جوانی در تیم های هایدوک اشپیلت، دینامو وینکویچی، کادیز ، دربی کانتری و وستهام بازی کرده است.

از سال ۲۰۰۵ نیز کار مربیگری را آغاز کرده است.او سرمربی تیم های هایدو اشپیلت، وینکویچی، زاگرب و تیم ملی کراوسی بوده است. این مربی تا هفته قبل که باشگاه وستهام انگلیس به دنبال سرمربی بود گزینه سرمربیگری این تیم بود.

قرار است فردا هیات مدیره باشگاه استقلال در محل این باشگاه جلسه ای تشکیل دهند تا سرمربی این تیم انتخاب شود. همه نگاه ها ابتدا به تصمیم نهایی علیرضا منصوریان است و اگر منصوریان به این تیم نیاید به احتمال بسیار زیاد استیماچ را باید گزینه جدی برای هدایت آبی پوشان دانست.

هر چند از پرویز مظلومی هم به عنوان دیگر گزینه داخلی نام برده می شود اما به نظر می آید هیات مدیره جدید استقلال بیشتر نظر به مربی خارجی دارند.

باید تا فردا منتظر شد و دید که هیات مدیره استقلال سرانجام چه تصمیمی می گیرند.
 
کلمات کلیدی : پرسپولیس+ استقلال+ استیماچ+منصوریان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
استیماچ در یک قدمی نیمکت استقلال+ عکس