توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 416170
عکس سلفی چند جوان را به کشتن داد
بخش دانش و فناوری الف،1 آذر95
تعدادی جوان که در حال مسافرت از الانیا به شهر انتالیا در ترکیه بودند در زمانی که تصمیم گرفتند در وسط جاده‌ای بایستند تا از خودشان و یک هواپیمای در حال پرواز عکس سلفی بگیرند، جانشان را از دست دادند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۱
 خبرگزاری فارس به نقل از اوبرگیزمو، این افراد چنان سرگرم گرفتن عکس سلفی بودند که متوجه نزدیک شدن یک کامیون به خودشان نشدند. از میان این سه جوان یکی از آنها توانست به موقع خود را از صحنه خطر به دور کند. اما دو جوان دیگر با اصابت به کامیون جانشان را از دست دادند.

راننده کامیون مدعی شده که جاده تاریک بوده و جوانان روی آسفالت جاده دراز کشیده بودند و لذا وی متوجه حضور انها نشده است. وی به دنبال تصادف با این جوانان بلافاصله با اورژانس تماس گرفته، اما جوانان مجروح به علت شدت جراحات وارده فوت می کنند.

این اولین بار نیست که افرادی ماجراجو در تلاش برای تهیه عکس های سلفی از خود جانشان را از دست می دهند. تاکنون دهها مورد سقوط از بلندی یا سقوط به درون ابشار به علت تلاش برای گرفتن عکس های سلفی هیجان انگیز با گوشی در نقاط مختلف جهان گزارش شده است.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ عکس سلفی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.