توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506576
معرفی ابزار های تبلیغاتی هدفمند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۰
در شرایط رقابتی امروزه بدون تبلیغات امکان دستیابی به بازار فروش مناسب یکی از سخت ترین کار ها می باشد اما با کسب دانش مناسب در زمینه بازاریابی و تبلیغات می توان بسیاری از رقبا را به راحتی کنار زد و سهم مناسبی از بازار بدست آورد.

روش های مختلفی برای تبلیغات می باشد که با بی احتیاطی در انتخاب آن ممکن است باعث تحمیل هزینه های زیادی بدون هیچ گونه بازدهی شود.در راستای یک انتخاب مناسب باید دقت شود هنگامی بازدهی مناسب از تبلیغ بدست می آید که مخاطبانتان را درست انتخاب کنید یعنی تبلیغ برای کسانی ارائه شود که با احتمال بیشتری نیاز به محصولات یا خدمات شما دارند و همینطور دسترسی به خدمات شما داشته باشند.به عبارتی باید هدفمند تبلیغ شود.

در ادامه با ما همرا باشید تا روشی هدفمند در تبلیغات را معرفی کنیم.

در هر زمینه کاری فعالیت داشته باشید لازم است مخاطبان تبلیغاتتان را در محدوده جغرافیایی خاص با سن و جنسیت و همچنین تخصص مشخص انتخاب نمایید تا مطمئن باشید تبلیغتان به دست افرادی می رسد که نیاز به محصولات و خدمات شما دارند و در نتیجه در ازای کمترین هزینه بیشترین بازدهی را از تبلیغات دریافت می کنید.

سامانه پیامک بهین پیام تمامی امکان های ذکر شده را به صورت حرفه ای ارائه می دهد به طوری که می توانید ارسال پیامک متنی و همچنین ارسال ویژه و بی نظیر پیام صوتی به افراد یک محدوده جغرافیایی مشخص در تمامی شهر های کشور به تفکیک سن و جنسیت و تخصص خاص داشته باشید.

در ارسال پیام صوتی می توانید یک آوای مناسب را در سامانه ضبط و ذخیره و به شماره های همراه و ثابت سرار کشور ارسال نمایید.بدین ترتیب تلفن افراد زنگ می خورد و آوای ثبت شده شما پخش می شود.

پیامک متنی نیز به صورت پیامک تبلیغاتی به تلفن همراه افراد ارسال می شود.

جهت ثبت نام و دریافت راهنمایی می توانید وارد سامانه پیامک بهین پیام شوید.

براي ثبت نام فوری در سامانه بهین پیام کافيست عدد 333 را به شماره 50002060 ارسال نماييد.


 
کلمات کلیدی : شرکت تبلیغاتی + ابزار تبلیغاتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.