نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500149
رهایی کشور از تولید بنزین آلوده / مجبور نیستیم در ازای فروش نفت کالا وارد کنیم/ کارنامه قابل قبول زنگنه در وزارت نفت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۰
جلودارزاده با بیان اینکه قبل از زنگنه فروش نفت بدون دریافت پول بود و به جای آن کالا وارد می شد، گفت: ما براحتی پول نفتی را که می فروشیم وارد کشور می کنیم.

سهیلا جلودارزاده نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت و گو با ایلنا با اشاره به عملکرد موفق زنگنه در وزارت نفت اظهار داشت: در زمان شروع به کار زنگنه در وزارت نفت ظرفیت فروش نفت و استخراج در بدترین شرایط خود قرار داشت، در تولید بنزین داخلی شرایط نامطلوبی داشتیم و بنزینی تولید می شد که برای سلامتی مضر بود.

وی با بیان اینکه قبل از حضور آقای زنگنه در وزارت نفت شرایط ساخت و ساز پالایشگاه ها نیز نامناسب بود، ادامه داد: بعد از حضور ایشان به فروش نفت سر و سامان داده شد و توانستیم سهم خودمان را از اوپک بگیریم و همچنین توانستیم بازاریابی خوبی داشته باشیم.

جلودارزاده با بیان اینکه قبل از زنگنه فروش نفت بدون دریافت پول بود و به جای آن کالا وارد می شد، تصریح کرد: امروز با تعاملاتی که وزارت خارجه و دیگر وزارت خانه ها با دنیا داشته اند ما براحتی پول نفتی را که می فروشیم وارد کشور می کنیم.

وی یادآور شد: در حال حاضر با سیاست های درست نفتی زنگنه توانسته ایم تمام مشکلات مذکور را حل کنیم ضمن اینکه توانسته ایم به حد برداشت قطر از منابع مشترک برسیم، پول صادرات نفت به کشور بر می گردد، ظرفیت تولید در حد ایده آلی شده است، وضعیت تولید بنزین ساماندهی شده و همچنین برنامه های خوبی برای پالایشگاه ها و بروز رسانی آنها تدوین شده است که تماما کارنامه قابل قبولی از زنگنه ارائه می دهد.
 
کلمات کلیدی : تولید نفت + نفت ایران + زنگنه + مجلس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۸ ۰۹:۳۶:۲۱
الانکه ماشین ابسوز اختراع شده مصرف بنزین چه معنا میدهد (4512007) (alef-11)
 
سهیل
United States
۱۳۹۶-۰۵-۱۸ ۰۹:۴۱:۳۶
همینه که این ۴ سال آلودگی هوا نداشتیم!!! (4512011) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.