توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 299540
واکنش هاموند به اقدام جدید روسیه در سوریه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۲
وزیر خارجه انگلیس روز یکشنبه گفت: روسیه با تقویت بشار اسد، رئیس جمهور سوریه و اعلام اینکه درحال هدف قرار دادن ستیزه جویان گروه تروریستی داعش است، وارد یک جنگ نامتقارن قدیمی شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وزیر خارجه انگلیس گفت: روسیه با اعلام اینکه درحال هدف قرار دادن ستیزه جویان گروه تروریستی داعش است، وارد یک جنگ نامتقارن قدیمی شده است.

به گزارش رویترز، فیلیپ هاموند، وزیر خارجه انگلیس روز یکشنبه گفت: روسیه با تقویت بشار اسد، رئیس جمهور سوریه و اعلام اینکه درحال هدف قرار دادن ستیزه جویان گروه تروریستی داعش است، وارد یک جنگ نامتقارن قدیمی شده است.

وزیر خارجه انگلیس گفت: روسیه با اعلام اینکه درحال هدف قرار دادن ستیزه جویان گروه تروریستی داعش است، وارد یک جنگ نامتقارن قدیمی شده است.

فیلیپ هموند در مصاحبه با رویترز افزود: به نظر می رسد این بخشی از جنگ نامتقارن قدیمی روسیه باشد.

شما می گویید در حال انجام دادن کاری هستید، اما در حقیقت چیزی کاملا متفاوت با آن را انجام می دهند و زمانی که شما را به چالش می کشند آن را رد می کنید.

وی تصریح کرد انگلیس با روسیه گفتگوهایی انجام داده، اما با همان پاسخ روبرو شده است؛ این که این کشور در حال جنگ با ستیزه جویان داعش در سوریه است.
 
کلمات کلیدی : انگلیس+روسیه+سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.