نظر منتشر شده
۶۶۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 189245
وقتی مستند جلیلی را شمقدری می سازد
نگاهی انتقادی به فیلم مستند جلیلی و پیام تبلیغاتی آن
بخش داخلی الف 14 خرداد 92
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۲۳
شب گذشته اولین مستند تلویزیونی سعید جلیلی از شبکه یک سیما پخش شد. مستندی که بخش مهم قابل رویت آن، مذاکرات استانبول بود. نمی شد تشخیص داد که فیلم برای معرفی جلیلی ساخته شده بود یا برای نمایش دیدار جلیلی و اشتون. دیداری غیرمنتظره، در شرایطی حساس، به درخواست ایران و پشت درهای بسته که هیچ اطلاعی از جزئیات آن در اختیار نیست. 

گذشته از محتوای فیلم، سازندگان فیلم که در سکانس های اولیه خود را دو جوانی معرفی می کنند که به سعید جلیلی مراجعه کردند و گفتند حاضر هستند برایش فیلم مستند بسازند، آن قدرها هم با جلیلی بیگانه نبودند. یکی از سازندگان اصلی فیلم حسین شمقدری است که با وحید جلیلی دوستی و ارتباط نزدیک دارد. 

اگر شمقدریِ پدر، دو دوره فیلم های تبلیغاتی محمود احمدی نژاد را ساخت، این دوره نوبت شمقدری پسر بود که به بهانه ساخت فیلم مستند، همراه دبیر شورای امنیت ملی، راهی یک سفر مهم کاری به استانبول شود تا برای او فیلم بسازد. 

حسین شمقدری پیشتر مستند «یزدان تفنگ ندارد» را در سال 89 با محوریت اعتراضات پس از انتخابات 88، ساخته بود. همچنین سال گذشته فیلم «میراث آلبرتا» را درباره فرار مغزها ساخت و در جشنواره فیلم فجر به نمایش گذاشت.

اما می توان گفت، مستند اول جلیلی در رساندن پیام به جامعه هدفش تقریباً موفق عمل کرده است. اگر در سال های 84 و 88 تصویری از احمدی نژاد در اذهان ساخته می شد که «بیل» شهرداری را همیشه در پشت صندوق عقب ماشین خود دارد تا آبگرفتگی ها را به دست خود باز کند و یا گفته می شد که او حاضر نیست از خط ویژه برای تردد استفاده کند، در فیلم جلیلی هم دیدم که جلیلی حاضر نیست «ورود ممنوع» برود. 

حسین شمقدری برای فیلم «یزدان تفنگ  ندارد» از اولین جشنواره فیلم عمار جایزه گرفت. جشنواره ای که یکی از سیاستگذارانش وحید جلیلی برادر کاندیدای ریاست جمهوری است. سازندگان فیلم تلاش کرده بودند تا از جلیلی چهره ای مردمی و ولایتمدار ارائه کنند و این موضوع را در سکانس آخر، جایی که دختر جوان دانشجو او را به قرآن قسم می دهد تا «فدایی سید علی باشد» می توان به خوبی دید. جلیلی برخلاف سایر کاندیداها که سعی می کنند حداقل پیش از برگزاری انتخابات در میان مردم و بعضاً در میان مخالفان و منتقدانشان حضور پیدا کنند، فرصت ندارد تا به غیر از هوادرانش با مردم عادی دیدار کند. اگر صحنه ای که فردی جلوی ماشین جلیلی را گرفته و از او «به خاطر با ولایت بودن» تشکر می کند، نبود، ما هیچ جا او را در میان مردم عادی نمی دیدیم. این سازندگان فیلم (بخوانید نمایندگان وی) هستند که با مردم عادی در شمال و دریا و جنگل حرف می زنند و به دردهایشان گوش می کنند. خلاصه شدن فیلم در سه بخش استانبول، همایش های تهران و جوان سازنده فیلم در شمال به خوبی نشان می دهد جلیلی برای معرفی خود هیچ موقعیت دیگری را در دست نداشته و هیچ زمینه مدیریتی دیگری ندارد تا بتواند به آن وسیله خود را معرفی کند.

دست آخر اینکه رئیس جمهور آینده می باید اعتبارش را از حضور در متن زندگی مردم دریافت کند، نه افتخار به دیدار با این یا آن، مقام خارجی!
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۷:۳۱:۲۷
تيكه كلام اين بنده خدا هم فقط شده همين :
آزاد سازي ظرفيت ها !!!!!!!!!!!!!!!! :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1399896) (alef-6)
 
بهرام
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۷:۵۷:۳۲
مقام معظم رهبری بارها در رابطه با عدم استفاده از احساسات برای جمع کردن هشدار داده اند. از دانشجو ها هم خواستن بین آرمان گرایی و احساساتی شدن تفاوت قائل بشن.
ولی متأسفانه هنوز هم کم نیستن افرادی که دارن با احساسات رای جمع می کنند ( از جلیلی گرفته تا ....) (1399996) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۸:۲۷:۵۸
جلیلی تنهاکاریکه نمیکه بازی بااحساساته برادر.یه تجدیدنظرروش داشته باش. (1405704) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۱۰:۰۵
آقای بیمار شما کجا مدیر بودی؟1 سال اول انقلاب که هرکی هر کی بوده دیگه!!!!!!!!بقیش کجا مدیر بودی الان شدی شورای نگهبان.کجای پیر سفر کرده که به اینا بگی اسلام هم شما رو قبول ندارد من هم شما رو قبول ندارم!!!!!!!!!!!!!!سانسور کن من عادت دارم (1400050) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۰۰:۰۶:۳۰
لااقل به خاطر جانبازبودن ایشون توهین نکنید (1403205) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۳۰:۴۶
مشکلی داری شما؟! (1400102) (alef-13)
 
صادقی
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۲:۵۴:۲۱
من مشکل دارم با دو چیز

اول اینکه الف اخیرا کامنتهای مردم را منصافانه منتشر نمیدهد.
دوم اینکه معلوم نیست نویسنده بر چه اساس می گوید فیلم در انتقال پیام موفق عمل کرده است؟ مگر در فرایند ارتباط می شود راجع به بقیه مخاطب ها اظهار نظر کرد. این جانبداری از جلیلی است . و مثل روز روشن است که الف متن هایش جانبدارانه است. (1401041) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۳:۱۸:۲۵
عزیزم یه کم بیشتر دقت کن. یه بار دیگه متن بخون... (1403037) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۳۵:۰۴
من شمردم، توی یکی از جمله هاش 5 بار گفت مثلاً!!!! (1400118) (alef-13)
 
شرفي
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۱:۱۷:۵۲
سلام.بنده خدا كه ديگه 124بارچيز!!!! نگفت. (1402586) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۴۳:۱۹
آقای جلیلی مثل بقیه از 9 ماه قبل به طور غیرقانونی تبلیغات را شروع نکردند که و صحبت با مردم را تو مستند دوم خواهید دید....این فیلم یک مستند حرفه ای بود. (1400133) (alef-13)
 
سرباز
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۱۶:۱۲
نمردیم و مستند حرفه ای رو هم دیدیم. من نمی دونم آیا جلیلی می خواد رییس جمهور شه یا وزیر امور خارجه . جیزی که ما توی این فیلم دیدیم فقط رابطه با اشتون بود . آخه یکی نیست به این بگه اصلا گیریم تو 5+1 موفق (همونم نبودید) ، به ریاست جمهوری چه ؟ ریاست جمهوری همه ابعاد باید کار کشته و تجربه داشته باشی . کسی که فکر می کند متعهد است اگر تخصص نداشته باشد و سمتی را بگیرد خائنی بیش نیست . (1400878) (alef-10)
 
سعید
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۵۸:۴۱
در بعد از هر مذاکره ، تحریمی علیه ما اعمال میشد که این از مدیریت بالای آقای جلیلی هست و درآخر تحریمی که در هیچ جای دنیا اتفاق نیفتاده بود(تحریم دارو) (1401505) (alef-6)
 
سام
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۸:۱۵:۳۰
چند روز دیگه بازم میره مذاکره برگرده هوا رو هم تحریم میکنند (1402029) (alef-13)
 
مریم
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۹:۲۴:۲۹
نا فهمی دشمن چه ربطی به مذاکرات جلیلی داره؟
میخوای زنانمون رو هم به دشمن واگذار کنیم که کلا مشکلات حل بشه (1402190) (alef-13)
 
اکبرعلی
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۲:۲۶:۴۸
قربونت الان افزایش بیکاری رو نشونه رفتن
خودروسازی توی ایران یکی از اشتغالزا ترین صنایع ایرانه
حالا هرچقدر هم مریض
اونم تحریم شده
امیدوارم هم مردم هم نظام عاقل باشن (1404641) (alef-13)
 
عادل
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۲۳:۰۸:۵۶
آقاي باشعور صنعت خودرو پدر مردم را درورده ماشين 2مليون توماني 18 مليون واقعا برات متاسفم (1480922) (alef-13)
 
ویشاندی
۱۳۹۲-۰۳-۱۹ ۱۴:۳۷:۱۰
دارو تحریم نشده، ارز مرجع بهش اختصاص نیافته است. (1417163) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۰ ۰۴:۳۷:۵۶
میشه بگی باید چی رو نشون میداد فقط به دروغ عادت دارین؟ایشون ازکارای کرده گفت بزار رئیس بشه ببین همه کاره میشه یانه دو میشه بگی بقیه چیکاره بودن همه یک گوشه از نظام کار کردن شما مثل اینکه بقیه رو نمیبینی (1420295) (alef-13)
 
شروین
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۲:۳۶:۱۸
ببخشین سوالم اینه که اگه از 9 ماه پیش شروع نکردن چطور شده که از زمان استانبول ساخت مستند شروع شده ؟ (1401021) (alef-10)
 
س
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۹:۵۱:۵۶
خوب بنده خدا استانبول دو هفته پبش بوده دیگه! تو یاغ نیستی (1401283) (alef-10)
 
شریفی
۱۳۹۲-۰۳-۱۷ ۰۹:۱۷:۱۷
هزینه صفر این مستند سازان را چه کسی پرداخت کرده؟ (1406603) (alef-13)
 
سجاد
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۹:۵۸:۲۳
این استانبول بعد از ثبت نام در انتخابات بود ، صرفا جهت اطلاع! (1401296) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۳:۱۳:۲۱
عزیزم ساخت مستند با پخش آن جهت تبلیغات دو موضوع متفاوته. اگر بفهمی (1401668) (alef-15)
 
ارش
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۳:۳۵:۱۵
مذاکره استانبول توی اردیبهشت برگزار شد ! (1403100) (alef-13)
 
lحسین
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۴:۰۶:۱۱
مقاومت در مدار 55 درجه رو دیدی؟ در مورد 5+1 قبلا همین آقای شمقدری مستند ساخته. پس کار سختی نبوده از آرشیو استفاده کنه. (1405015) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۹ ۲۳:۲۷:۲۱
آی کیو استانبول بعد از تایید صلاحیتها بود (1419474) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۳:۳۹:۰۵
موافقم.ايشون مثل خيليا از مدتها قبل كه عطش رياست جمهوري داشتن نبودن. براي همين اين فيلم در مدت همين يكي دو هفته ساخته شده. جداي از نمايش دادن كارگردان در مستند ايشون مشكل ديگه اي نداشت و سياه نمايي و تزوير ديده نمي شد. (1401075) (alef-10)
 
آروین
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۸:۴۴:۰۱
دوست عزیز ایشون خودشون یکی از مسببان وضعیت امروز هستند. سیاه نمایی برای چی بکنه. مگه کسی تا حالا گفته که ماست من ترشه که ایشون بگه؟ (1401203) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۸:۱۶:۲۴
دقیقا درسته
آخه کی ایشون مذاکره کردند و ما تحریم نشدیم (1402031) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۷ ۰۷:۱۲:۳۸
پس قبول کردی که دیگر کاندیداها سیاه نمایی می کنند (1406527) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۰ ۰۴:۴۷:۱۳
اگه ایشون اینکارو کرده پس همه کاره بوده چرا میگین تجربه نداره بعد بقیه هم ماست بودن تواین مملکت که الان سرازتخم در آوردن مشکلم از یه ساله پیش رخ داده هرعاقلی میفهمه کاسه ای زیر نیم کاسه بعضیا ست نمونه اش سخنان یکی از آقازاده ها با نیک آهنگ که میگه کسی رو تو کنگره آمریکا میشناسی تحریمای بیشتری در ضد مردم ایران اعمال کنن رسیدن به قدرت به هر قیمت میدونم اینو هم نمیزاری الف مرد باش همه نظرا رو بزار (1420302) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۹:۳۷:۵۲
اتفاقا ایشون باید عطش ریاست جمهوری را داشته باشند تا بتوانند یک ریس جمهور شوند بی انگیزه بودن وباری به هر جهت فایده ندارد رییس جمهور باید بخواهد که رییس جمهور باشد ! (1401258) (alef-10)
 
سعيد
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۰۱:۱۱:۲۲
منظور از عطش رياست جمهوري كه دوستان اشاره كردن حب قدرت بود نه انگيزه خدمت
اين چيزارو يار بگيريم تو نظر دادنمون خيلي تاثير ميذاره ها!! (1409541) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۰:۳۱:۴۸
والا شما مستند فکر نکنم براتون تعریف شده باشه!
مثلا اقای رضایی بازیگر نیاوردن که، مردم بودن و مشکلاتشان را گفتند!
نباید بروند از مردم با مازراتی فیلم بگیرند که
این سیاه نمایی هم شده واژه ای برای انکار واقعیت ها!
آن مردم که از مریخ نیامده اند، در همین کشور ما زندگی می کنند، و مثل شما هم شکم سیر و جیب پر پول ندارند! (1401356) (alef-6)
 
مهناز
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۳۱:۲۵
اگر فیلم گرفتن از مردم مصیبت زده بشه مستند باور کنید شخص احمدی نژاد بیش تر از هر کسی با این مستند ها آشناست. اونهایی که دیدار رضایی اومده بودن که می شن طرفدار هاش. اون خانم هم که رضایی رفت خونه ش رو نشون داد یه بنده خدایی بود که اصلا خبر نداشت قراره ابزار تبلیغاتی رضایی بشه. اگه رضایی اینقدر مردمی هست یه فیلم نشون بده که تو همین مجمع تشخیص مصلحت و قبل از اعلام نامزدی برای انتخابات پیگیر مشکلات مردم بوده و به فقرا سر میزده. جلیلی اگر می خواست نمی تونست بره از فقر فیلم بگیره؟؟؟ خود عزیزی کنه؟ کار خوبی نیست که رضایی داره بهش افتخار می کنه (1401592) (alef-15)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۳:۱۶:۴۵
مستند رضایی همش ساختگی و مصنوعی بود عزیزم. میخواست با سیاه نشون دادن اوضاع خودشو منجی معرفی کنه! (1401674) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۷:۱۵:۰۷
ساختگی؟؟؟
شما یا جیبت پره یا چشمات بسته!
خوبه باز نگفتین اون مردم هم بازیگرن! (1401968) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۰:۰۵:۵۶
در عین حال این مستند ، واقعیت ها رو گفت (1402342) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۲۰:۳۳:۰۲
اون سیاه نمایی که شما میگی واقعیت های جامعه است
یکم مردم عادی رو اگه میدیدی متوجه حرف های آقای رضایی میشدی!! (1405918) (alef-13)
 
نیما
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۲۰:۳۷
برادر گرامی حالا ایشون عطش پیدا کردن ...نامزد های دیگر از قبل برنامه ریزی برا بازسازی این ویرانه ای که دولت قبلی ایجاد کرده رو انجام دادن ..به این عطش نمیگن ...عطش یهو ایجاد میشه نه از چند ماه قبل برادر ... (1401553) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۳:۴۱:۰۸
این 7 نفر نیومدن رئیس جمهور شن. (غ-و-ح ) که اصلا تو باغ نیستند . 4 نفر دیکه هم سرکارند و مردم رو سرکار گذاشتن .اینا اومدن به تلکیف عمل کنن . کی تکلیف کرده ؟ .... رئیس جمهور آقای ظرفیت : جلیلی. (1404942) (alef-13)
 
مرتضی م
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۰۰:۰۲:۲۸
برای کسی که یه دفعه میفهمه باید رییس جمهوربشه(یا بهش میگن میفهمونن) متاسفم

چون ایران تیم فوتبال گل کوچیک نیست دوساعت بعد همه برن خونه هاشون. (1403192) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۰۹:۱۲:۱۴
آقای جلیلی حدود یک ساله که تبلیغات انتخاباتی رو در فضای مجازی آغاز کرده/اینم تبلیغ نیست؟ (1403996) (alef-13)
 
اکبرعلی
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۲:۳۰:۱۵
این کارگردانی که شما دفاع میفرمایید از اون سفارشی ساز هاست
توی مستند آلبرتاشون که به نظر میومد داره فرار مغزها رو نشون میده
عملا داشت میگفت که باید رفت از ایران
و ایران جای موندن نیست
میگفت ببینید اونایی که سرشون به تنشون می ارزه دارن میرن شما هم برید
مثل اون سریال مزخرف خاطرات مرد ناتمام که دقیقا همین مسیر رو با ظاهری دیگه دنبال میکرد
ظاهر رو اینطوری نشون میداد که ایران جای زندگی نیست (1404659) (alef-13)
 
حسن صادقي سرهنگي
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۵:۲۸:۴۷
ايشون اگه عطش رياست نداره چرا با اين كه گفته بود تنها با حضور هاشمي وارد انتخابات ميشه بعد از اينكه شوراي محترم نكهبان نتوست صلاحيت هاشمي رو احراز كنه مونده و كنار نمي ره؟ (1405273) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۲۰:۳۱:۴۷
حالا هرکی واقعیت ها رو بگه میشه سیاه نمایی هر کی هم که بگه ما الان پشت خاکریزهای دشمنیم و خیلی هم خوشحال شادیم میشه آدم خوبه
بابا خیلی باحالین شما!!! (1405916) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۳:۴۱:۲۲
همین که در حین مذاکرات استانبول یک نفر رو با خودش برده تا برای ساخت فیلم تبلیغاتیش همراش باشه نشون می ده که دکتر جلیلی اصلا به دنبال تبلیغات پیش از موعد نبوده و تازه اصلا هم از موقعیتی که بخاطر مردم در اختیارش قرار گرفته(مذاکرات هسته ای) سوء استفاده نکرده! (1401077) (alef-6)
 
شفق
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۷:۰۶:۵۹
عزيزم پرواز اختصاصي نبوده، عمومي بوده و هر كس ميتونست بليط بگيره و بره. (1401955) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۰۰:۳۶
یادمه تو تلویزیون دوست شهیدی یکی از خاطراتش با اون شهید رو تعریف می کرد که اون شهید روزی در نماز جمعه شرکت کرده بود وقتی دوربین جلو او آمده بود دست رو صورتش می گرفت می گفت که نمی خوام ریا بشه و دیگران منو در نماز ببینن اون وقت یکی مثل جلیلی نماز اول خوندنش رو برای تبلیغ کردن خود تو فیلمش استفاده می کنه وبه میلیون ها ادم نشون میده من طرفدار جلیلی نبودم ولی باز ته دلم می گفتم بهتر از احمدی نژاده ولی با دیدن این فیلم فهمیدم خوش بین بودم . (1401402) (alef-6)
 
مجید
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۶:۴۴:۰۷
اینقدر به نماز جلیلی گیر ندید دوستان. خیلی ها نماز می خوانند اما نمازشان امری فردی است و در مناسبات اجتماعیشان جایی ندارد.

جلیلی به نمازش افتخار میکند و علنا می گوید که نماز محور زندگی و مدیریت و همه برنامه های اوست. این که عیبی ندارد. شاید منظورش اشاره به این آیه قرآن باشد که : الذین ان مکناهم فی الارض اقاموالصلوه و ... (1405505) (alef-13)
 
مريم
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۵۳:۴۲
يك سرچى در اينترنت بكن، يك نگاهى به بعضى وبلاگها بيانداز. بنده خدا از اسفند دارند تبليغ ميكنند براى جليلى. تو نفهميدى. (1401498) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۰۹:۱۴
سلام
شاید شما متوجه نشدید، اما آقای جلیلی از خیلی پیشتر ها تبلیغات خود را با استفاده از تمام ظرفیتهای راست افراطی شروع کرده بود. آن زمانی که ایشان چمدانش را در دست میگرفت و وارد پاویون فرودگاه و پس از آن پله های هواپیما می شد و در مقابل دوربین ها ژست مردمی بودن و تواضع می گرفت و از روزهای بعد از آن رسانه های طرفدارش با بوق و کرنا به این مسائل اشاره می کردند، ایشان تبلیغش را شروع کرده بود.
البته فراموش نمی کنیم که ایشان از همه ظرفیت های موجود استفاده می کنند. به عنوان مثال آن روزی که امام جمعه محترم موقت تهران در خطبه های نماز جمعه تذکر دادند که مردم به کسانی که بنز سوار می شوند (هاشمی رفسنجانی) رای ندهند و چند روز بعد از آن آقای جلیلی با پراید به صدا و سیما رفت را به خاطر داریم...
در ضمن «پرسشی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس»
اولین سکانس فیلم با ذکر تاریخ 25 اردیبهشت 92 شروع می شود و جوان مستند ساز با ذکر این نکته که به آقای جلیلی مراجعه کرده اند و آمادگی خود برای انجام کار اعلام می کنند شروع می شود و در ادامه نشان می دهد که این دو جوان که گذرنامه داشته اند همراه آقای جلیلی راهی استانبول شده و موفق به تصویر برداری از مذاکرات و حضور آقای جلیلی در مذاکرات و نماز خواندن ایشان و ... می شوند.
سئوال اول:
آیا هر جوانی که به ایشان مراجعه کند و آماده برای کار باشد (کمک برای تبلیغات) می تواند سعادت همراهی ایشان و گروه دیپلمات همراه ایشان در یک سفر کاری و سیاسی آنهم به اهمیت مذاکرات استانبول را داشته باشد؟
سئوال دوم:
هزینه همراهی این گروه مستند ساز را چه کسی داده است، وزارت خارجه ایران و یا آقای جلیلی و یا خود مستند سازان؟
سئوال سوم:
اگر من هم حاضر به تبلیغات برای آقای جلیلی باشم و در ضمن هزینه سفر را هم خودم بدهم، اجازه همراهی در مذاکرات هسته ای را خواهم داشت؟
سئوال چهارم:
آیا اصولاً شیوه عمل ایشان در همراهی بردن گروه مستند ساز برای تبلیغ به نفع خود و استفاده از مذاکرات هسته ای به نفع خود، مصداق استفاده ابزاری از امکانات دولتی به نفع کاندیدای خاص نیست؟
سئول پنجم:
آیا سازند این فیلم واقعاً شمقدریِ پسر است و یا شمقدریِ پدر؟
سئوال ششم و مهمترین سئول:
آقای جلیلی در تاریخ 25 اردیبهشت از کجا اطمینان داشت که تأیید صلاحیت می شود که با خود تیم مستند ساز به استانبول می برد؟
...
سئوالات دیگری هم دارم که طرح آن باشد برای فرصت دیگری
فقط این نکته را یادآور شوم که فراموش نکنین آنهایی که 8 سال و 4 سال پیش سنگ احمدی نژاد را به سینه زدند و او را معجزه هزاره سوم لقب دادند، امروز علناً و یا غیر علنی حامی دکتر جلیلی هستند. پس بیایید به قول بزرگان افراد را با توجه به اطرافیانشان و دوستانشان بشناسیم!!!

لطفاً سانسور نفرمایید. (1401532) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۲۱:۳۰
از 9 ماه قبل تبلیغ شروع نکرده؟! باشه قبول.
ولی می تونست 9 دقیقه قبل از ثبت نام به برنامه هاش و آینده کشور فکر کنه. (1401557) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۹:۴۹:۱۰
آخه ظرفیتش زیاده فرصت هم داره (1402278) (alef-13)
 
دانشجور.ر.م
۱۳۹۲-۰۳-۱۷ ۱۱:۰۲:۴۱
سلام بزرگوار
بنظرم میبایت تا این مقدار هم توضیح داده وشد که فردی که برای ریاست جمهوری میخواهد کاندید شود میباست از خیلی قبل تر ها ببیند که آیا از عهده این کار بر میآید یا نه؟ و دوم که خلی هم مهم است طبق یکی از اصول مهم تقوا، آیا کسی بهتر از او نیست تا این کار را انجام بدهد (در تخصص و تعهد)که اگر کس دیگر ی را تشخیص بدهد و بیاید، خیانت کرده!
یک همچین مواردی هم علاوه بر برنامه داشتن و... هم هست !!!ریاست جمهوری اگر فقط به برنامه داشتن بود که خب منم با مشونت برخی دوسنتانم برنامه کم نداریم!! (1406797) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۲۳:۳۵
این یعنی که ایشون اصلا برنامه ای برا اداره کشور نداره ؛ با اومدن ایشون و مدیریت بدون برنامه ریزی که دیگه واویلا...........! (1401562) (alef-15)
 
زینب
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۲:۵۱:۵۹
برنامه جلیلی تو سایتش هست چطور شما ندیدین؟
اینقدر زود درباره مستندش قضاوت نکنید خودتون نگاه کنید ببینید کی خودنمایی بیشتری تو مستندش کرده آقا جلیلی یا رضایی ؟ ایشون میتونستن با جانباز بودن خودشدن کلی تبلیغ کنند ولی آیا کردن؟
آقای رضایی کلی با شهید باکری و...برا خودش تبلیغ راه انداخته. عمیق فکر کنید (1404761) (alef-13)
 
نیما
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۴:۳۵:۴۴
آقای جلیلی هیچ موفقیتی توی مذاکراتشون نداشتن ................. (1401760) (alef-15)
 
سیدجمال
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۵:۰۴:۴۵
نه اینکه تیم مذاکره کننده دولت باصطلا اصلاحات (حسن روحانی )داشت؟ (1405189) (alef-13)
 
سالار
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۲:۱۹:۱۵
سلام
من خودم شاهدم که در مساجد و پایگاه های بسیج از تقریبا یک سال پیش مقدمات حضور جلیلی در انتخابات را فراهم میکردند .
البته من مشکلی با آقای جلیلی ندارم ولی برای ریاست جمهوری جلیلی الان زمان خوبی نیست .
.به این سوال من جواب بدین.
چرا سرمایه سوزی ؟
جلیلی سرمایه این مملکته (1402800) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۲:۲۱:۵۸
دقیقا حق با شماست درست مثل مستندهای احمدی نژاد که حساب شده بود و ادعای مردمی بودن رو به خورد مردم داد!!! حالا هم نوبت جانشین ایشان است تا با ادعای ساده زیستی به خیال خودش مردم ساده را خام خودش کند!!! (1404616) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۲۲:۳۹:۴۶
اتفاقا مت خودم از آذر ماه سایت هواداران وتبلییغات.....جلیلی رو خیلیییییییییییییییی دیدمممممممممممم...ظرفیت!!!!!!!!!! (1406089) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۷ ۰۸:۵۲:۳۶
شما راست می گویید مثل آقای احمدی نژاد از 2سال قبل شروع به تبلیغات کردند واز موضوع هسته ای که موضوعی ملی است به نفع خودشان تبلیغ میکنند (1406569) (alef-13)
 
پویا
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۴۳:۳۴
خدا به داد این ملت مظلوم بسه بااین کاندیداهای بدون سابقه مدیریتی، رسیدم دوباره به سال 1384 و آقای احمدی نژادی ها
نقطه سرخط (1400134) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۵۲:۱۷
دبیر خانه شورای عالی امنیت ملی یکی از مهمترین ارگان هایی است که در آن مدیریت بحران انجام می شود و هماهنگ کننده ی اقتصادی امنیتی فرهنگی و... است (1401497) (alef-6)
 
ضد عوام فریبی
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۱:۲۴:۱۵
نمردیم و معنای مدیریت بحران رو هم فهمیدیم، حاج آقاا اگه بحران مدیریت می شد که وضع ما این نبود...
خیلی دل خجسته‌ای داری (1404364) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۰ ۰۵:۰۴:۰۸
میشه بگی احمدی نزاد چیکارت کرده اینقدر ازش عصبانی هستی از احمدی نزاد مردمی تر هم داریم خدایی بابا کارای احمدی نزاد روجمعنا این 8نفر نمیتونن بکنن ماچقدرنمک نشناسیم بعد از دوران هاشمی همه به ایشون توهین میکردن دردوران خاتمی از هاشمی حمایت کردن به خاتمی فحش میدادن حالا از هاشمی وخاتمی تعریف میکنن فحش به احمدی میدن خدا همه مارو عاقبت به خیر کنه بابا بوش بی پدرمادر دوتاجنگ راه انداخت اینهمه جنایت کرد کلی غرض رودست آمریکا گذاشت کلی سرباز آمریکایی به درک رسیدن اینهمه دشمن توکل دنیا نداره که احمدی نزاد بدبخت توایران داره بابا انصافم خوب چیزیه (1420316) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۰۶:۳۸
فقط بپا زیادی آزاد نشه که نمیتونیم نفس بکشیم (1400206) (alef-13)
 
دلی خون
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۲۶:۴۹
این چه دردی است که همه دوست دارند رییس جمهور بشند بابا کارهای دیگری هم هست تو این مملکت ... (1400259) (alef-13)
 
حميد
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۴۲:۲۵
اخه همه مشكلات ما در همين خلاصه ميشه.بهتره يكمي فكر كني شايد اين حرفو ديگه نزني (1400285) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۱۸:۰۶
فیلم محسن رضایی عالی بود. (1400751) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۵:۰۵:۴۱
کجایش عالی بود؟؟؟ (1405196) (alef-13)
 
ظريف
۱۳۹۲-۰۳-۱۷ ۰۰:۱۷:۱۸
بعله فيلمش عالي بود (1406221) (alef-13)
 
مرسی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۴۳:۳۷
جدای از تیکه کلام ها پیام فیلم با نمک بود:

1- همه بد بختند همه چیز سیاه است. همه از جمله جنگلبانی دزدند. جنگلی و ماهیگیر و کشاورز و راننده در قعر فلاکت تشریف دارند و منجی می خواهند. (تلویحا بفهمید که ما منجی هستیم)

2- ما آدم های خوبی هستیم و با یاد اما و شهدا، خصوصا آثار شهید آوینی زندگی می کنیم. (بقیه اصلا با شهدا نیستند)

3- همه کارهای خوب هسته ای کار ما بوده و آقا ما را با مـُهر مخصوص در سفر یزد 1386 تایید کرده اند و مورد تاییدیم. و مورد تاییدیم. و باز هم مورد تاییدیم. و فقط ما ولایی هستیم.

4- انقدر خوبیم که از جیب شخصی مان هزینه می کنیم و بدون استفاده از بیت المال! به خارج می رویم و از یک جانباز که احساس تکلیف کرده فیلم می گیریم.

5- بابای کارگردان یک فیلم ساخت شد معاونت سینمایی. ما هم که آقو کاملا یهویی با اخلاص کامل اومدیم پای کار بعدا هم هیچی نمیخواهیم.

6- بقیه کاندیداها توی فیلمشان نماز نمی خوانند. ما می خوانیم. سر وقت.

7- جلیلی هیچ شباهتی به احمدی نژاد ندارد. احمدی نژاد با کاپشن آمد، جلیلی با پیراهن (نفر بعدی هم ان شاءالله لخت شده با زیر پیرهنی خواهد آمد)


8- جلیلی اصلا جمله علیرضا زاکانی را کپی برداری نکرده: در زمان جنگ آنطرف فرمانده می نشست به نیرو می گفت برو. در جنگ ما فرمانده جلو می رفت به نیرو می گفت بیا. (تلویحا بفهم که من از همان فرمانده های خاکی هستم. من شهید زنده ام)مرسی! (1400290) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۴۵:۱۹
احترام خاصی برای آقای جلیلی به خاطر جانباز بودن ایشان قائلم. اما از بخشهایی از فیلمش که مذاکرات هسته ای پیشین را تخریب می کرد اصلا خوشم نیامد. تخریب دیگران، کار آدم های کوچک است (ما را به یاد چه کسی می اندازد؟).
علاوه بر این از فیلم های ساخته شده کاندیدادها می توان فهمید تیم همکار آنان چه کسانی هستند؟ چقدر توانمند و متخصص هستند. (1400944) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۸:۲۰:۱۰
این آخری که صحبت زاکانی نیست صحبت قالیبافه.در ضمن قالیباف این رو بعنوان اصل مدیریت جهادی مطرح کرد. (1401193) (alef-10)
 
ح
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۱۷:۰۲
اگر يك ذره منطق خونده بودي اينجور حرف نمي زدي. در منطق مي گن اثبات شي نفي ما عدي نمي كنه. يعني اگر من گفتم اينجوري هستم به اين معني نيست كه بقيه اين جور نيستند. شما فقط حرف احساسي داري مي زني. يكم فكر كن و منطق داشته باش. (1401435) (alef-6)
 
مرسی
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۳:۵۳:۲۷
بعنوان یک مستند ساز می پرسم: شما که خوب منطق خواندی و سینه چاک می کنی، بفرمایید چرا اقا سعید در جواب به سوال دانشجویان امام صادق که پرسیدند: شما از آقا بعنوان دبیر شورا اجازه گرفتید و کاندید شدید؟، با چه منطقی گفته: من استیذان لازم را دارم!
و اینکه چرا با جریانهای اصولگرا مثل رهپویان و ایثارگران رابطه ای ندارید و افراد تشنج آفرین و بیمار دور و برتان موج می زنند؟، در پاسخ عملا به قول خودمان بپیچاند و طفره برود.
منطقی نیست که اساتید حاظر در جلسه بعد از این نحوه برخورد و جوابهای انحرافی، کتبا و علنا عدم حمایت خود را از جلیلی اعلامی می کنند؟؟؟؟

مرسی! (1401715) (alef-15)
 
...
۱۳۹۲-۰۳-۱۹ ۱۱:۲۳:۴۹
ای ول! (1415742) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۱۷:۴۹
.........9. ....وفقط ما هستيم كه با أزادي ظرفيتها توانستيم ظرفيتهاي ازاد نشده خودمون رو ازاد كنيم وظرفيتهاست كه أساسا ظرفيت را نشأن ميدهد وپس ازاد سازي ظرفيتها أساسا كارگشاست . (1401437) (alef-6)
 
فرصت
۱۳۹۲-۰۳-۱۷ ۰۰:۵۳:۲۴
فرصت فرصت است باید فرصت را همانند فرصت شناسان در حد تهدید و ظرفیت فرصت شناسی کرد. تهدید و فرصت (1406270) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۰:۵۲:۴۲
شماره 7تت منو کشته (1402496) (alef-13)
 
فاطمه
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۰۹:۳۹:۲۲
نه که قالیباف قرآن خوندن شو تو فیلمش نشون نداد. نه که رضایی جبهه رفتنشو به رخ نکشید. نه که روحانی و عارف به علت بی شخصیتی و نداشتن اعتماد به نفس مدام خودشون رو به هاشمی و خاتمی نچسبوندنو دنبال رای جمع کردن نیستن.؟؟؟
حالا اگه با این چیزا و نماز خوندن جلیلی مشکل دارید پس باید با همه کاندیدا مشکل داشته باشید.. (1410157) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۴۵:۲۶
خيلي زشت است كه شما اينطور غير منصفانه اقاي جليلي را تخريب ميكنيد. آيا واقعا تفاوت اداي مردمي بودن و مردمي بودن را نميدانيد؟ آيا حقيقتا نميدانيد كه ايشان واقعا مردمي هستند؟ مواظب باشيد در اين دوره رقابت انتخاباتي شرافت خودتان را لكه دار نكنيد. (1400294) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۳۸:۱۸
واقعا مردمی بودن را در مورد احمدی نژاد هم می گفتند. من بارها تا سال 89 از تلویزیون عبارت رئیس جمهور مردمی رو میشنیدم. شما لطفا اداعای مردمی بودن جلیلی رو نکن. ما به ادعا احتیاج نداریم. رئیس جمهور مردمی نباشه ولی بلایی که احمدی نژاد سرمون آورد رو نیاره (1400930) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۴۲:۴۸
اصلا گیرم مردمی بود تمومه؟ بابا همین ایده بود که هشت سال فلاکت درست کرد
اصلا ایشون چه امتیازی گرفتند تو مذاکرات؟
مساوی کردن هنر نیست مردی یه بار با برد بر میگشتی از مذاکرات هنر بود (1400938) (alef-15)
 
20
۱۳۹۲-۰۳-۲۰ ۱۲:۲۳:۴۸
میخوام نظرشماراتکمیل کنم.آقای جلیلی بعداز هر مذاکراتی با1+5میگفت بحثها بحثهای خوبی بود مااز ظرفیتها استفاده کردیم واونها پذیرفتندنتیجه اون همه مذاکرات (تحریم ها.بی ارزش شدن پول.بیکاری )ولی اگرآمار بخواهیم میگویدمشگلی وجودندار د ماارزشهاراداریم ظرفیتهاراداریم.. بقیه حرفها بماند (1421999) (alef-13)
 
هومن
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۶:۲۲:۴۰
آخ!!!!!!!!!! این مردمی بودن جلیلی منو کشته..... من نمی‌دونم ما مردم ایران کی می‌خواهیم چشم‌هامون را باز کنیم و حقایق را ببینیم و فریب این ریاکاری‌ها را نخوریم.... (1401133) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۹:۴۴:۱۷
چرا اتفاقا احمدی نژاد خیلی قشنگ تفاوت مردمی بودن وادای مردمی بودن در آوردن را نشانمان داد برا همین دیگه گول نمی خوریم !! (1401267) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۰۴:۱۵
اون اوایل احمدی نژاد هم خیلی ادعای مردمی بودن می کرد!
مهم این نیست که جلیلی یا هر نامزد دگه الان مردمی باشه ، به جایی نرسیدن که مردمی بودن یا نبودنشون الان مهم باشه ! مهم اینه که بعدش مردمی بمونن یا نه ! که متاسفانه تا الان اینطور نبوده و دولت پا گذاشته پشت مردم و اونا رو له کرده تا به اهدافش شخصیش برسه ! (1401519) (alef-6)
 
محمود
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۲۸:۴۵
من کاری با آقای جلیلی ندارم.ولی در مذاکرات هسته ای اصلا نتایج خوبی نگرفتیم . حالا از اهداف چه کسانی رو تامین کردن! اما برای مردم آثار خوبی نداشت. زشت کار شورای نگهبان بود که چنین آدمی رو تایید کرد و اما به خواسته مردم اهمیتی نداد. (1401583) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۰۰:۵۶:۴۱
ایشان برای ریاست جمهوری خیلی کم تجربه است (1403395) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۰۱:۳۲:۱۹
دوست عزیز شما نگران شرافت مردم نباش . آقای احمدی نژاد و همکاران مردمی ایشان علاوه بر شرافت زندگی مردم را لکه دار نمودند (1403496) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۳-۲۰ ۱۷:۵۰:۲۹
اصلا كجا مديريت داشته اند ايشان كه حالا ادعاي اداره كشور بزرگي چون ايران را دارند (1423417) (alef-13)
 
بیطرف
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۱۹:۰۴
کجایش تخریبه
باباجان ! ریاست جمهوری یعنی دومین مقام مملکت ، یعنی بالاترین شخصیت اجرایی کشور
بنده آقای جلیلی را به عنوان شخصی ولایی و حزب اللهی قبول دارم ، ولی آیا مملکت ما دیگه جای آزمون و خطا رو داره ؟
ایشان باید چندین سال در مقامهای مختلف کلان کشور تجربه کسب کنند تا بتوانند با رای مردم و تنفیذ رهبری سکان اجرایی کشور را بدست بگیرند
مقام معظم رهبری فرمودند : اولویت اول ریاست جمهوری زسیدگی به امور اقتصادی کشور است
قبول کنید در حال حاضر احتیاج به افرادی چون : رضایی / ولایتی / قالیباف / روحانی و عارف که در کارهای کلان کار کردند را داریم (1400756) (alef-10)
 
hado
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۱۵:۴۷
مردمی بودنشو احتمالا از همون پیاده شدن برای جانباز فهمیده.
من مرده ی این سکانس هایی از فیلم جلیلی بودم که تو ماشین بود. یعنی جلیلی همش دوربین همراهش هست و ازش فیلم برداری میشه؟؟؟؟
به قول ارسطو: آخ آخ آخ (1401434) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۴۵:۰۲
پس انتظار داشتی جلیلی بگه آزادی مردم! (1400422) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۱۶:۱۸
در فیلم تبلیغاتیشان از بریدن درخت ها ابراز نگرانی میشه و در سخن با مردم جناب "جلیلی" از ساختن چوب بستنی در داخل صحبت می کنه!! به این میگن جمع تضادها!!!
توصیه میکنم پاسخ استاد دانشگاهی که در روزنامه ایران به ادعای "لاریجانی" که زمانی همین ادعای "ساخت چوب بستنی در ایران "را داشت را بخوانید. (1400475) (alef-13)
 
دانشجو خواجه نصیر
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۰:۵۶:۰۱
تو برنام پایش یه کارآفزین یزدی بود که ledو power led ساخته بود میگفت استاندار یزد گفت تو نمیتونی اینکارو شروع کنی وقسم میخورد که هیچ استاد دانشگاهی هم خط تولید ledندیده تو هم برو از چین وارد کن و بفروش ولی اون جوان یزدی تونست ظرف 6 سال به خودکفایی برسه وصادرات داشته باشه. این یعنی ظرفیت جوان ایرانی.اسم اون جوان فخر الدین حجازی بود برید دانلود کنید. هویدا میگفت مردم ایران شما بدبختید شما حتی توانایی ساخت آفتابه رو هم ندارید. (1401393) (alef-6)
 
یک فارغ التحصیل خواجه نصیر
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۵:۰۸:۱۸
دوست عزیز هم دانشگاهی من! من سرچ کردم در مورد این کار بزرگی که شما گفته بودید ولی به غیر از سه چهار صفحه مرتبط با شرکت کردن این عزیز در برنامه پایش چیز مستقلی پیدا نکردم. ساختن LED و قطعات الکترونیکی کار سختی است چون مواد اولیه آن اعنی AlGaAs صلا در ایران موجود نیست. مثل این است که بگوییم ما چرا نمی توانیم در ایران برلیان تولید کنیم. دلیلش روشن است چون ما الماس نداریم! مطمئن باش که این قضیه صحت ندارد و تا چیزی را مطمئن نشده ای باور نکن. من اگر LED ساخت ایران وجود داشته باشه (نه اینکه تجهیزاتش رو وارد کنند و بسازند) عارف رو ول می کنم به جلیلی رای می دم. (1401799) (alef-15)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۰۳:۰۹:۵۶
lمیدونی قرار بود اون بنده خدا رو دعوت کنیم خواجه نصیر.ولی امتحانات جلو افتاد .میتونی فیلم برنامه پایش رو دانلود کن ببین. ضمنا کارخونه ی ledهم توی قم و یزده برو ببین. تلفن آقای حجازی هم هست تماس بگیر . من خودم ایمیلی باهاش ارتباط داشتم. (1409762) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۳۶:۲۴
بی ادب (1400804) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۱۸:۳۹
ادب اون بنده خدايي هم كه اين جمله رو باب كرد ديديم!!!!! (1401544) (alef-15)
 
saeed
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۴۲:۴۱
وقتی رئیس جمهورمون همین جمله رو بدون درنظر گرفتن شآن مقام ریاست جمهوری بکار ببره باید هم دیگران ازش پیروی کنن.

اگر زباغ رعبت ملک خورد سیبی
برآورند غلامان او درخت از بیخ (1401482) (alef-6)
 
علي
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۴۲:۴۲
ما فرصت‌هايي داريم كه بايد از آن فرصت ها استفاده كنيم تا ظرفيت فرصت سازي ما در اين فرصت پيش آمده آزاد شود، اين ظرفيت هايي كه در آن فرصت ها ايجاد شده را بايد ظرفيتي كنيم براي ايجاد ظرفيت‌هاي آينده و از اين فرصت جديد كه ظرفيت سازي براي فرصت‌ها مي‌كند نبايد غافل شويم (1400698) (alef-13)
 
ماري
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۲:۰۷:۵۹
اقاي علي خان بهتر انساني انتقاد كني واگه حرفي داري باجنبه باشي وحرفت روبزني ازمدل حرفات معلومه فقط دنبال سوتي هستي حالم ازادمهايي كه حرفي براي گفتن ندارندوفقط سوتي مي گيرن تايه كم بخندن حالم به هم مي خوره (1400982) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۹:۵۵:۴۰
سوتی را یکبار می دهند ایشون تا الان و مناظره دوم از هر چهار کلمشون سه تاش ظرفیت و فرصت داره و این یعنی بی برنامگی (1402304) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۳۶:۲۸
فکر میکنم جلیلی از اول نامزد دولت بوده و این قضیه حمایت رهبری از جلیلی شایعه ای بود که پاکترین دولت برای سیاه کردن مردم درست کرده (1400921) (alef-6)
 
پوریا
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۲:۰۰:۴۶
داستان معروف شکست مسلمانان در جنگ احد را احتمالاً شنیده اید. یک دلیل ساده داشت، تعدادی تیرانداز که در بالای تپه ای مشرف بر مسیر دورزدن مسلمانان توسط مشرکین قرار گرفته و مسئول حفاظت از آن گردنه استراتژیک بودند، به هوای جمع آوری غنائم، ماموریت خود را رها کرده و به دنبال جمع آوری غنائم رفتند.

حالا داستان ریاست جمهوری در کشور ما هم شده همان جمع آوری غنائم. ...
چند نفری هستند که حکم همان تیراندازهای جنگ احد را دارند. از این جمله می توان به دبیر شورای امنیت ملی آقای جلیلی اشاره کرد. ایشان پس از ثبت نام و تایید توسط شورای نگهبان گویا مدتی است که برای انتخابات ریاست حمهوری مرخصی گرفته اند! در این زمینه سوالاتی به ذهن متبادر می شود؛
اول اینکه دراین مدت که ایشان مشغول فعالیتهای سنگین انتخاباتی هستند، وظیفه خطیر دبیری شورای امنیت برعهده چه کسی است؟
آیا این ماموریت، یک پست و سمت تشریفاتی است که بود و نبود فردی در این جایگاه، لطمه ای به روند پرونده های مهم دیپلماسی کشورمان از جمله پرونده هسته ای وارد نکند؟

اگر تشریفاتی نیست اینجا چکار می کنید اگر تشریفاتیست چرا به آن تکیه می کنید و مستند می سازید ؟
در شرایطی که یکی از سرنوشت سازترین عوامل بروز خیلی از مشکلات اقتصادی و سیاسی کشور، یعنی تحریمها، از کانال این مذاکرات و عدم تفاهم این تیم بر ما تحمیل شده، آیا بهتر نبود که دبیر و مذاکره کننده ارشد کشور ما، تمام همّ و غم خود را بر وظیفه محول شده به ایشان می گذاشت؟


بهتر نبود در این شرایط حساس و به قول بزرگان، در این پیچ و گردنه تاریخی، دوستان تقسیم کار را می پذیرفتند و دست از جمع آوری غنائم می کشیدند؟

نکته دردناک تر این است که آقای جلیلی، معاون خود در شورای امنیت را هم که لااقل می توانست، تا حدودی جای خالی اش را پر کند، در اقدامی نسنجیده، به سمت مسئول ستاد اتخاباتی خود منصوب نمودند! و با این کار هردو نفر مسلماً تمام وقت درگیر انتخابات می شوند. یعنی دبیر و معاون شورای عالی امنیت ملّی کشور بودن این قدر سمتهای تشریفاتی و بی اهمیتی تلقی می شوند که می توان حداقل یک ماه از آن مرخصی گرفت؟ (مسلماً درگیر انتخابات مهمی همچون ریاست جمهوری شدن، مدتها وقت و فکر نامزدها و اعضای ستادشان را مشغول می کند). (1400969) (alef-13)
 
علي
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۲:۲۶:۰۵
با سلام
فيلم تبليغاتي اقاي دكتر روحاني نشان از تدبير و شأن بالاي ايشان داشت
دكتر روحاني يه سر و گردن از بقيه كانديداي محترم بالاتر هستند
اميدوارم مردم فهيم ايران با رأي خود به ايشان اعتدال و عقلانيت را
به كشور برگردانند. (1401005) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۹:۳۴:۲۷
وظیفه فیلم تبلیغاتی شناساندن کاندیدا، تفکرات، رویکرد و جهانبینی و روش حکومتداری او به شکل جذاب به مردم است و قبولاندان این موضوع به مخاطب می باشد البته نه لزوما با استدلال.
با این تفسیر تنها فیلم روحانی واجد حداقل شرایط یک فیلم تبلیغاتی تا این زمان بوده است و البته ضعیفترین فیلم، فیلم رضایی ( هرچند به عنوان یک مستند اجتماعی بسیار بسیار زیبا، گیرا وتاثیرگذار بود) است. چون به عنوان فیلم تبلیغاتی بسیار ریاکارانه و پوپولیستی بود.
البته من فیلم جلیلی را هم بسیار خوب ارزیابی می کنم چون دقیقا جلیلی را معرفی می کرد. علت اینکه دوستان فیلم جلیلی را ضعیف می بینند، ضعف خود جلیلی است و در واقع فیلم به رسالت خود عمل کرده است و ضعفها و بی برنامگیهای جلیلی را کاملا نمایان کرده است. (1401250) (alef-10)
 
Fari
۱۳۹۲-۰۳-۱۹ ۰۱:۱۰:۳۵
موافقم (1414414) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۸:۱۹:۵۴
"این یک بحث اساسی است" و "این یک بحث مهمی است" هم بحث مهمی است که ایشان هر پاسخی را با آن شروع می کنند.
هر چیزی برای ایشان بحث مهمی است و این دقیقا به این خاطر است که ایشان هیچ برنامه ای ندارند که اولویت ها را مشخص کند. (1401192) (alef-6)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۰۶:۳۷
فقط باید دعا کرد این بنده خدا رییس جمهور نشه اگه یک روز خدایی نکرده رییس جمهور بشه باید فاتحه هر چی اقتصاده بخونیم (1401418) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۳:۲۸:۵۸
ایشون قبل از اینکه شورای نگهبان تایید صلاحیتش رو اعلام کنه فیلم ساخته این نشون میده که ایشون پیش خودش فکر کرده که دیگه تا بعد انتخابات که اشتون رو نمیبینه آگه هم از اشتون فیلم نگیریه چیزی نداره که ارائه کنه پس گفته بچه ها بیاید از این مذاکره یه فیلم بگیریم شاید تایید صلاحیت شدیم به درد میخوره (1401689) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۹:۴۵:۲۳
بعد تو نظرسنجی سایت الف اعلام می کنه جلیلی بعد از قالیباف بیشترین رای را دارد (1402263) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۲:۴۷:۱۶
و خدا میدونه منظورش چیه .نکنه یه چیزی تو مایه های عدالت احمدی نژاده (1402910) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۰۳:۵۳:۰۲
بابا این بنده خدا خودش هم میدونه اینکاره نیست، هلش دادن وسط معرکه و میخوان یه آلت دست باشه
خدا نکنه که سناریوشون کامل بشه (1403704) (alef-13)
 
o
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۱:۳۹:۲۸
آزادسازی ظرفیت ها، و فرصت و تهدید (1404429) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۴:۲۹:۴۸
این بنده خدا با مدرک دکترا و عضو ارشد مملکت در مذاکرات هسته ای ماشینش پرایده؟؟؟؟ تازه داداشش هم با موتور در همایشهای انتخاباتیش شرکت می کنه.آخه عوام فریبی تاکی به چه قیمتی.استفاده مداوم از ظرفیتهای متعدد یعنی چه ؟بابا به چه زبونی بگم مامملکت و نظام رو دوست داریم ولی به فرموده حضرت علی (ع) از دری که فقر وارد شود ایمان از در دیگر می رودشمارا بخدا مردم رادریابید (1405073) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۵:۲۳:۰۴
ببخشید که به اندازه فهم شما حرف نزده شرمنده که شما نفهمیدید (1405257) (alef-13)
 
روحانی
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۶:۰۵:۲۸
اونایی که حق آقای موسوی رو خوردن یه آبم روش،
با بگم بگم و یارانه و سهام عدالت و هزار تأثیر علنی و غیر علنی دیگه حق رو ناحق کردن!
حالا که توی مجلس اومد سراغ بعضیا ، حالا که حرف بزرگایی که ازش طرفداری کردن زمین گذاشت، حالا که آدمایی که 88 قند تو دلشون آب مشد از بی قانونی این آقا ...، حتی مناظره هم اینطوری شده !!!
اونقدر پر رو هستید که مال روحانی رو هم میخورید یه آبم روش (1405393) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۶:۴۹:۵۷
من هشدار می دهم به کسانی که بدون منطق انتقاد می کنند. این امر موجب مظلوم نمایی و بالارفتن رای می شود.

من مصمم بودم که به ولایتی رای بدهم اما نمی دانم این همه هجمه به جلیلی برای چیست؟ شاید نظرم عوض شد و به جلیلی رای دادم!!! (1405513) (alef-13)
 
ساده وچه
۱۳۹۲-۰۳-۱۷ ۱۲:۳۵:۱۸
شما که این خبر رو زدی
فیلم بقیه کاندیدا نقد نداره که فقط فیلم این بنده خدا رو نقد کردی؟
برای حمایت از کاندیدای مدنظرت نامزد دیگه رو تخریب نکن
جلیلی هر چی باشه اهل تخریب مثل شما نیست...
عدالت محور مطلب بنویس نه مغرضانه. (1407101) (alef-13)
 
انسانیت اسلامی
۱۳۹۲-۰۳-۲۰ ۱۷:۲۸:۲۷
تو این سایت تنها چیزی که کم پیدا میشه انصافه و اخلاق در گفتاره و هر برچسبی رو هم سایت و هم برخی نظردهندگان به دیگران می چسبونند
کمی در انسانیت اسلامی بیندیشید
ای مدیران سایت الف که صحبت آیت الله حائری شیرازی رو میاری و از کاندیدای احراز صلاحیت نشده دفاع میکنی این حدیثیو دقت کن که "حرمت مومن از کعبه بالاتره"
پس رو هرکسی برچسب نذارید ای انسانها انشاالله
اگه انصاف داری این نظرو بذار تو سایت البته من امیدم کمه به گذاشتنش (1423321) (alef-13)
 
mohamad
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۵:۳۰:۲۲
تنها افتخار آقای جلیلی همین مذاکرات است که نتیجه مثبتی نیز متاسفانه نداشته ودر این بیش از 5 سال فقط باعث شده تحریم ها بیشتر شود و مردم گرفتار تر.
در فیلم تبلیغاتی ایشان همان شعار های کلیشه ای و خاطره دیده شد و هیچ شناخت بیشتری را از ایشان نتوانستیم پیدا کنیم. (1399530) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۵:۵۲:۴۰
ولله حضور اقای جلیلی تا همین الان هم بر خلاف مصالح نظام میباشد (1399598) (alef-6)
 
معتقد به شايسته سالاري
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۵۲:۰۴
18 دور مذاكرات بدون نتيجه با 1 +5 و انداختن بيش از 50 عكس يادگاري با خانم كاترين اشتون و در پي آن افزايش تحريم ها و فشار ناشي از آن بر گرده اين ملت نجيب ، از افتخارات دوران تصدي آقاي جليلي پرايد سوار ميباشد !!! (1399790) (alef-6)
 
sepehr
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۱۹:۴۲
بهترین دورام اقتدارگرانه ی ما در مذاکرات مربوط به زمان آقای حسن روحانی بود اگر چه تمامی برنامه های هسته ای ما تعطیل شد و قرار شد تخریب شود و اگر چه یکی از سران غربی از تولت ، تلفنی تقاضای نماینده ی ما رو برای داشتن 10 سانتریفیوژ رد کرد، ولی عکس های آقای روحانی با فیشر و سایرین، نقطه ی قوتی در مذاکرات آقای روحانی بنزسوار بود.
الف اگر قرار است نظرات کاربری مثل من که همیشه مخاطب تو هستم (من نوعی) تأیید نشود ، چرا بخش نظراتتو فعال کردی؟ یا قراره فقط نظرات همفکرهای خودتو منتشر کنی؟ این چندمین کامنت منه لطفا تکلیف ما رو روشن کن که کامنت بذاریم یا نه؟ (1400072) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۴۹:۱۳
وقتي از يك زاويه به جهان نگاه كني از ديدن واقعيت هاي جهان كور خواهي شد... (1400825) (alef-10)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۰۳:۵۴
خدام واسه رفاه حال مسلمین قبله رو از فلسطین به مکه تغییر داد اونوقت نمیدونم چرا شما مردم واستون هیچ اهمیتی ندارند فقط به فکر نیروی هسته ای هستید که هیچ سودی هم نداره (1401517) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۵۴:۴۹
بنده هم موافقم
جناب آقای جلیلی باید مانند روحانی با یک تشر تمام فعالیت ها را روی میز می ذاشت
ظرف یکی دو سال هم پرونده هسته ای ایران جمع شد دیگر لازم به 18 دوره مذاکره نبود (1400324) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۶:۳۴:۵۰
درد تمام افرادی که ز نبو د دارو درد می کشند پدرانی که ماه هاست حقوق نگرفته اند مادرانی که حسرت و احساس کمبود فرزندشان قلبشان ر شکسه و... به گردن کسانی است که با بی تدبیری و لجبازی هر روز فشار تحریم را ب این مردم بشتر می کنند (1405486) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۰۵:۴۳
تو انتخابات به جلیلی رای نمیدم ولی بهت بگم که هر چی هست از اون عارف لوس و نونور و اون روحانی خالی بند خیلی بهتر و نجیب تره! (1400452) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۸:۰۴:۳۱
به هر کسی می خواهید رای بدهید، اما رعایت ادب هم چیز خوبی است! (1401177) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۵:۱۱:۱۷
عارف که توی مترو بود گفتم همین الانه که کمربندشو دربیاره صورا مخالفشاو خط خطی بکنه . حالانمیدونم وقتی میگه طاقت حرف مخالف رو دارم منظورش تا چند دقییه هست (1401803) (alef-15)
 
لیلی
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۸:۳۷:۱۹
علی آقا شما اصلا رای نده (1405723) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۲۴:۱۴
از پراید سواری گفتید.کسی که پرابد سوار می شود از 3 حالت خارج نیست:
1)ریا می کند و عوامفریبی 2)عرضه نداشته یه ماشین بهتر بخرد(با احترام به کسانی که پراید دارند ولی کسی که نتونسه پول یه ماشین درست و حسابی رو در بیاره چطور می خواد کشور رو ثروتمند کنه و 3)روحیه پراید سواری داره که این از همه بدتره . وای بحال ما اگه جلیلی رئیس جمهور بشه. (1401563) (alef-15)
 
sepehr
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۰۱:۴۹:۰۷
شما خودت به این نتیجه رسیدی که از این سه حالت خارج نیست یا کسی هم کمکت کرد؟ این کامنت شما از سه حالت خارج نیست:
1- سقف تحلیل شما همین مقدار است
2- سقف تحلیل شما متوسط است ولی مخاطبان را بدون توانایی درک مسائل می پندارید
3- هیچکدام. یک چیزی میگویید برای خالی نبودن عریضه
وای به حال سایتی که برای تخریب یک شخصیت چه کامنت های پوچی را تایید میکند (1403547) (alef-13)
 
پری
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۰۹:۵۶:۰۶
ماشین گرون قیمت سوار میشن، میگین پول مردم رو خوردن دارن کیف می کنن، ماشین ارزون!1 هم سوار میشن میگین ریاو وعرضه نداره!! عجب مردمی داریم ما. بعد اون وقت به بقیه ایراد میگیرم.!! (1404090) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۴:۲۷:۰۲
من به 3 دلیل پراید سوار می شوم:
1) می دانم که اگر اصول رانندگی را رعایت کنم و رفتار پرخطر در رانندگی نداشته باشم در امانم
2) پولم را در جاهای دیگری سرمایه گذاری کرده ام از جمله تحصیل خانواده ام (می توانید حساب کنید تحصیل در یک مدرسه خوب از ابتدایی تا دیپلم به اندازه چند پراید خرج دارد) و حاضر نیستم خرید یک ماشین را در اولویت بگذارم
3) ماشین را وسیله ای برای فخر فروشی نمی دانم و برایم مهم نیست دیگران با دیدن ماشین من چه فکری در مورد من می کنند. اصولا نظر آدمهای ظاهر بین برایم مهم نیست.

نکته آخر این که زندگی شخصی رئیس جمهور آینده برایم مهم نیست اصل این است که چقدر برای این پست مناسب است. با شرایط فعلی تاکنون من قصد رای دادن ندارم. (1411669) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۷:۰۶:۲۹
جلیلی با کاندیدا شدن بزرگترین اشتباه خود را کرد. هرچند تاوان اشتباهات قبلی ایشان در مذاکرات بی نتیجه را مردم ایران پرداخته اند. (1399828) (alef-10)
 
م. م. گ
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۳۲:۳۲
خیلی بی انصافی
میگی ولله!!!! اسم جلاله رو از روی احساسات به کار میبری؟!!!!
یعنی کارایی که قبلیا کردن اسمش نتیجس اونوقت مقاومت جلیلی که ما در سایش دستگاه هسته ایمون نخوابید و پیشرفت کرد یعنی هیچ؟
من که نمیگم اینا همش به خاطر جلیلی هست (خودشم نمیگه) اما اگر با روش قبلیا پیش میرفتیم الان جلوتر بودیم!؟
پناه بر خدا از دست تو که اینطور بی مهابا اسم جلاله به زبون میاری و معنیشو نمیدونی!!
حتماً مطمئنی به خودت و برای پروردگار در روز قیامت جواب داری که اینطوری قضاوت میکنی...
یک کلمه بگو: جلیلی باید چکار میکرده که نکرده؟
پناه بر خدا از شر وسوسه شیطان و نفس طغیانگر
پناه بر خدا از تسلیم هوا و احساساتی بودن
پناه بر خدا (1400110) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۵:۱۴:۵۳
برادر من از نقطه نظر دیپلماسی یک همچین فردی(دکتر جلیلی) با یک همچین مسولیتی(مذاکره کننده ارشد هسته ای کشور) فارغ از هر روندی که در مذاکرات طی شده نباید خودشون رو در معرض رای مردم بگذارند چون احتمال رای اوردن و یا "رای نیاوردن" در هر انتخاباتی هست. و اگر ایشون رای نیاورد ملعبه ای میشه تو دست اشتون و 5+1 برای فشار بیشتر و این یعنی نقض غرض.
حالا شما قضاوت کنید این برخلاف مصالح نظام هست یا خیر؟ (1401115) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۸:۰۸:۲۶
آقا ما انرژی هسته ای نخوایم کیو باید ببینیم؟؟
من گلوکز و ATP بیشتر نیاز دارم تا اورانیوم!
یه جور میگی پیشرفت انگار الان 10 تا نیروگاه در حال کار داریم!
اگه به پیشرفت فناوری باشه نه اقای جلیلی نقشی داشتن نه روحانی،
زمان هر دو فناوری هسته ای در حال پیشرفت بود (1401181) (alef-6)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۹:۵۵:۵۷
نه روش قبلیا نه روش دکتر جلیلی
به قول دکتر روحانی مقاومتی که باعث پیشرفت هسته ای بشود و از اون طرف 100 ها کارخونه ی دیگه تعطیل بشه به درد نمی خوره (1401291) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۹:۵۶:۴۰
پناه بر خدا از دست علمایی که از بعضی کاندیدها با مایه گذاشتن از دین یک عمر ملت را زیر بار ذلت بردند !!! م. م. گ این قدر ما را نترسان ! (1401293) (alef-6)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۴۵:۱۹
میدونی مذاکره ی بی نتیجه چیه (1400706) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۹ ۱۱:۳۷:۳۶
اصلا ما مذاكره بي نتيجه نداريم ؟!!!
پس اينهمه فلاكت و بدبختي و تحريم ها چيه ؟ (1415818) (alef-13)
 
مرسی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۴۵:۳۷
و ایضاً بر خلاف مصلحت تشیع مظلوم و بیداری اسلامی.

مرسی! (1400297) (alef-13)
 
mohammad mahdi
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۵۲:۲۶
یه سوال داشتم دقیقا بر خلاف کدوم یکی از مصالح نظام بوده؟؟؟؟
و حضور بقیه بر اساس کدوم یکی از مصالح نظام هست!!!!؟؟؟ (1400317) (alef-13)
 
mohammad mahdi
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۵۳:۴۶
چون قسم والله خوردی وقسم جلاله هست حتما بگید .احتمالا شما از مصالحی خبر دارید که مردم عادی خبر ندارن.بخاطر قسم جلاله ای که خوردید حتما توضیح بدین (1400320) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۳۴:۵۶
والله؟؟؟؟؟؟؟
قسم جلاله؟! (1400493) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۲:۵۷:۲۶
ولله قسم حضور جلیلی در این دور انتخابات خلاف امنیت ملی و بر اساس رانت بوده است. ما نظر شورای نکهبان را می پذیریم اما هنوز افکار عمومی در این احراز صلاحیت نقد دارد. همچنان رای قطعی دادکاه را باید پذیرفت اما این رای قابل نقد در مراکز علمی و نیز خود مردم است.

چطور می شود پذیرفت که سعیدی کیا و مظاهری و متکی و دکتر سبحانی با آن سوابق احراز صلاحیت نشوند و جلیلی احراز صلاحیت شود. چطور می توان پذیرفت که رئیس الوزرایی را به کسی سپرد که حتی یک دوره هم وزیر نبوده است.

بعلاوه مشاغل قبلی جلیلی هم رانتی بوده است. او در حالیکه حتی یک ماموریت ثابت در خارج از کشور نداشته است می شود رئیس بازرسی یک سازمان حساس. در حالیکه این پست باید در اختیار کسی قرار می کرفت که حداقل 4 ماموریت متفاوت را در کارنامه خود داشته باشد.

بعد هم می شود معاون یک اداره سیاسی و با روی کار آمدن احمدی نزاد ناکهان از معاونت یک اداره به معاونت وزیری می رسد.
بعد توسط احمدی نزاد به دبیری شورای عالی انیت ملی منصوب می شود.
رانت مکر حتما باید دلاری باشد که رانت به حساب بیاید.

تا زمانی که رانت در این کشور هست ره به جایی نخواهیم برد. (1401045) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۰۷:۴۶
سلام هم وطن
لطفا هر وقت که خواستید نظر بدهید با استدلال منطقی نظر دهید. (1400561) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۱۵:۵۹
نه بابا کلی موفقیت داشته، در هر جلسه توانسته تاریخ جلسه بعدی را تعیین کند که یک موفقیت دیپلماسی است!! (1399677) (alef-6)
 
mohammad mahdi
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۳۶:۱۴
تازه یه کار دیگه هم کرده دوست عزیزحتی 1 روز هم غنی سازی رو تعطیل نکرده .اینو یادت رفت بگی (1400275) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۲:۳۲:۴۵
غنی سازی از نان شب هم واجب تر است بعضی ها یا نمی دانند یا نمی خواهند بدانند که اگر کل کارخانجات ما هم تعطیل بشود بهتر از این است که غنی سازی را تعلیق کنیم. (1401014) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۰:۳۶:۰۶
اون وقت با کله می پیوندیم به کره شمالی!
کره شمالی از نظر هسته ای جز 5 کشور اول جهانه اما از همه لحاظ دیگه جز 5 تای اخره جهانه!
ما هم البته نزدیک شدیم، با کمی تلاش کره شمالی را در جیبمان می گذاریم (1401361) (alef-6)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۳-۱۷ ۰۲:۵۳:۵۳
آنقدر سانتریفیوژ بسازند و ترمزش را دور بیندارند تا سانتریفیوژ دان شان پاره شود.

ادبیات آقای احمدی نژاد دیگه چه انتظاری دارید. (1406422) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۸:۱۰:۵۸
خوب اینکه دیگه نیاز به مذاکره نداشت، میگفت ما هم میخواهیم بشویم کره شمالی، شما هرکاری می خواهید بکنید تا جانتان درآید!
کره شمالی هم نیروگاه هسته ای داره 10 برابر ما، بمب هسته ای هم داره، اما به کجا رسید؟ جز به فقر و بدبختی؟ (1401185) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۰:۵۵:۳۱
شما با غنی سازی پول داروهای بچه های سرطانی رو میدین یا شام شب سر سفره های خالی مردم سانتریفیوژ میگذارین ؟؟؟؟ (1401392) (alef-6)
 
زهرخند
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۳۲:۴۴
با عرض پوزش خدمت دوستداران و هوادارن آقای جلیی. بنده مدتی است دنبال قطعات یدکی خودرو ام میگردم، نیست. برای خرید شکر رفتم مغازه گفت بیشتر از 1 کیلو نمی دهم چون نیست. از نزدیکان بنده کسی که در صنایع خودروسازی به فعالیت مسغول است می گوید 50% کارگران ما الان بیکارند و مواد اولیه برای تولید نیست. این «نیست» ها را چه کسی به وجود آورده؟ این غنی سازی به چند می ارزد؟ دستاورد انرژی هسته ای برای ما کدام است؟ آیا قرار است کره شما الگوی ما باشد که مردمش از فقر و گرسنگی رنج می برند؟ (1401466) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۵۹:۳۹
این که دیگه مذاکره نمیخواست هرکسی رو بجای جلیلی میفرستادن میتونست این تحریم هارو برامون درست کنه ! (1401508) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۰۸:۴۵
غنی سازی را تعطیل نکرده اما باعث شده که کل اقتصاد تعطیل بشه (1401529) (alef-15)
 
بهلول
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۲۳:۴۳
دوست عزیز
وقتی مقابل 5 کشور غربی می ایستی و حقت را می ستانی ، انتظار داری به تو لبخند بزنند یا از تو تعریف کنند ؟؟؟ معلوم است که تحریم می کنند.
ما به تحریم اینچنینی که زبونی غرب را در برابر جمهوری اسلامی بر همگان آشکار می کند، افتخار هم می کنیم.
یکی از همین تحریمهای اعمالی به ایران را به یکی از این پنج کشور اعمال می کردند ، الان از هم پاشیده بود. (1399695) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۰۰:۴۲
پس چرا مذاکره می کنید؟ مذاکره فضای بده بستان هست بالاخره (1400011) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۰۳:۳۱
" ما " ؟! کی به شما وکالت داده از طرف جمع صحبت کنید ؟ (1400020) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۰۳:۵۰
شما خیلی خوب تحلیل می کنی افرین افرین (1400024) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۰۵:۵۴
شما خوب برادر می‌تونی افتخار کنی اما برادر من که سرطان داره و مادر و پدر پیرم که باید شیر رو به جای پاکتی 800 تومن 1800 تومن بخرند و همه مردمی که این وضع رو دارند اصلا خشنود نیستند. مضافا اینکه چرا شما تعامل با دنیا را به معنی سازش تلقی می‌کنید؟ اگر به این اعتقاد دارید پس اصلا چرا می‌رید مذاکره می‌کنید؟ (1400035) (alef-13)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۲۹:۵۸
صد درصد موافقم
من خواهرم ms داره داروش اسمش ربیفه ساخت ایتالیا هم هست یه مدت که نبود الانم 12 تاش از 220 هزار رسیده به 650 هزار
اونوقت دوستان از ایستادگی صحبت میکنن و حق غنی سازی
از خودم مایه میزارم که به حضرات برنخوره
خاک برسر خودم کنم که این همه از خدا عمر گرفتم و نفهمیدم این که کنار خیابون از گشنگی و بی دارویی جون بدم بهتر از اینه که مبادا مبادا زبونم لال با امریکا این استکبار جهانی تعامل داشته باشیم
اخه کور بودم و گمراه و نمیدونستم انرژی اتمی رو میشه لای نون بربری گذاشت و نوش جان کرد الان که رفته تو حلقومم گیر کرده میفهمم عجب چیزه خوبیه و خبر نداشتم
نوش جانم و گوارای وجودم (1401462) (alef-6)
 
سحر
۱۳۹۲-۰۳-۱۷ ۲۳:۰۳:۳۴
آخه دوست عزیز دقت کن نتیجه چرخیدن سانتریفوژ ها تولید رادیو داروهاست,قیمت کمتر اون! وگرنه اگه در غنی سازی بسته بشه ,همه چیزو باید گدایی کنیم نه فقط دارو رو,وقتی هم همه چیز گدایی شد تولید نخواهیم داشت ودر نتیجه بیکاری,درضمن مطمئنی که بامذاکره و قبول مواضع تحریمها برداشته میشود??! الان اینو همه میدونن که مشکل طرف نیروگاه نیست چون ایران دنبال بمب نیست مشکل موجودیت ایرانه!حالا اگه فکر میکنین با این حرفا تحریم ها لغو میشه که...!. هسته ای بهانه است!!! و تحریم ادامه دارد تا ... . ساده ومختصر ایران و آمریکا قابل جمع نیستند!مرغ یه پا داره!! (1409046) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۱:۴۲:۵۷
یک اسپری آسم شده دویست هزارتومان اونم یک ماهه تمام میشه . (1404449) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۱۰:۴۴
حق را می ستانی؟
ایا حق من به عنوان یک شهروند اینه که ارزش پول ملی بنده با دلار زیمباوه برابر بشه؟
ایا حق من به عنوان یک شهروند اینه که داروی بیمار رو گیر نیارم و زجر و درد عزیزانمان را ببینیم؟
ایا حق من به عنوان یک شهروند اینه که بعد از 24 سال تحصیل 12 ماه بیکار باشم؟
ایا تحقیر حق من است؟
ایا افسردگی حق من است؟
الف سانسور نکن بغض کینه مرا بشنو (1400055) (alef-13)
 
سید امیر
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۲:۱۶:۵۶
حق تو به عنوان شهروند این نیست ولی حق من به عنوان یک مسلمان اینه که به خاطر اسلام و ارزش ها و آرمان هایم سختی بکشم و همه ی این ها رو تحمل کنم فقط به خاطر اسلام.اسلام .اسلام و باز هم اسلام ... ولاغیر و من حاضرم بالای دار بروم به خاطر اسلام چون میدونم اینها همش پاداشی اخروی داره ... (1402793) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۷ ۰۰:۳۵:۲۳
خیالت راحت؛هرحرفی علیه جلیلی بزنی الف سانسور نمیکنه (1406244) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۵۹:۵۵
کشور از هم پاشیده ! نرخ طلاق ازدواج و فصاد اخلاقی پنهان رو در نظر بگیری می فهمی از هم پاشیدگی همیشه هم با سرنیزه اتفاق نیفتاده با فقر و بی پولی و بیکاری هم الان ما از هم پاشیده ایم برادر ! (1400187) (alef-13)
 
یه دوست عزیز دیگه
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۱۶:۳۶
صبح بخیر اخوی.
یعنی حق ملت ما دلار 3600 تومنی و فشار کمرشکن اقتصادی و داروی چینی و بدبختیه مردم بوده که ایشون از 5 کشور غربی ستاندند!!!یعنی تا مملکت ما خدای نکرده به وضع سوریه دچار نشه شما درس نمیگیرید؟اقای عزیز جنابعالی میتونی به تاریخ مراجعه کنی و به کشورهایی نظیر آلمان و ژاپن بیشتر نگاه کنی که بعد خرابیه یکپارجه مملکتشون در کوتاهترین مدت با آشتی کردن با دنیا(به خصوص آمریکا) در کوتاهترین مدت تبدیل به غول شدن و به جاش میتونی به کشوری مثل آلمان شرقی و کره شمالی هم نظر کنی که با سرشاخ شدن با دنیا به چه روزی افتادن و دسته آخر هم نه از چین و نه روسیه هم هیچ آبی براشون گرم نشد. حداقل میخوای ازش دفاع کنی این راهش نیست بهلول خان. (1400232) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۲۹:۳۲
استادیزرگوارهرکی با امریکا رابطه داره حالش خوبه؟الان یونان و اسپانیا که با امریکا رابطه دارند که ورشکست شدند!گرفتی مارو (1400783) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۲۰:۰۲:۲۶
نمی شه گفت هر کی با آمریکا رابطه داره حالش خوبه
ولی می شه گفت هر کی با آمریکا در افتاده ، هرینه هاش رو هم داده

عقل میگه ببین این هزینه ها را میدی تا چی به دست بیاری؟ (1413202) (alef-15)
 
ماهور
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۱۸:۰۱
دور من رو خط بکش، من به این تحریم ها افتخار نمی کنم، شرمنده شهدا هستم با این زندگی برا مردم ساختیم... (1400236) (alef-13)
 
abbas
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۳۸:۴۹
آقای بهلول آیا واقعا در زندگی همیشه ایستادی و حقت را گرفتی؟ اگر اینطور بوده مرتب با دادگاه سروکار داشتی و همیشه با خانواده ات قهر بودی
آقای بهلول اصل چیست؟ آیا پیشرفت یک کشور در انرژی هسته ای خلاصه میشود؟ آیا بهره مندی از انرژی هسته ای سبب بهبود وضع اقتصادی کشورها میشود؟ هند و پاکستان هر دو چرخه کامل انرژی هسته ای را دارند. وضعیت زندگی مردمشان چطور است؟ آیا نروژ انرژی هسته ای ندارد کشور بدبختی است؟ آیا راه های دیگری برای پیشرفت وجود ندارد؟ آیا نمیتوان به سادگی با انرژی هسته ای طرف شد؟ آیا تحریم ها دستیابی ما به تکنولوژی های دیگر از قبیل لیزر، موشکی،بیولوژی ، صنعت و ... را سخت تر نکرد؟ آیا ما با این تعدادجمعیت میتوانیم همه چیز را بسازیم؟ آیا میتوانیم به شکل اقتصادی همه چیز را تولید کنیم؟ (1400279) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۳-۲۰ ۱۳:۰۲:۵۹
سلام
بابا به خدا ما هم میتونیم اتمی باشیم هم تحریم نشیم. افراط گری و بی کفایتی بعضیهاما رو به این روز انداخته. چیزی که خود کاندیداها هم تو مناظره با زبون بی زبونی گفتند. وقتی برخی مسئولان ما چشمشونو میبندن و دهنشونو دره میکنن انتظاری بیش از این نداشته باشید. (1422171) (alef-13)
 
ناصر
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۵۱:۵۴
با احترام، دوست عزیز مذاکرات وقتی موثره، که ما حداقل این قدر تحریم نمیشدیم و یا اینکه حداقل تحریم ها تا این حد کشنده نمیشد....به نظرتون از این بدتر چی میخواست بشه...یعنی اگر اصلا مذاکره نمیشد غیر از این تحریم ها اتفاق می افتاد؟!! نهایتش همین بود....نگید حمله ی نظامی میشد که مطمئنید همچین اتفاقی نمی افتاد (1400315) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۰۷:۴۹
دوست عزیز گفتی که ما به تحریم ... افتخار می کنیم؛ میشه بفرمایید که از طرف چه کسی افتخار می کنید؟؟ اگر تحریم خوب بود که ما دیگر به دستگاه عریض و طویل دیپلماسی و این همه خرج و برج و مذاکره نیاز نداشتیم.. (1400357) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۰۱:۲۳
Yek eddehi hastan ke az TAHRIM haa sooode faravan KASB mikonan. oonha eftekhaar mikonan (1401403) (alef-6)
 
م . س
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۳۹:۰۴
خوب چه نیاز به مذاکره بود برادر من! بدون مذاکره هم تحریم ها به همین منوال پیش می رفت. (1400408) (alef-13)
 
مخالف جلیلی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۴۱:۵۳
چی میگی تو؟
دلت خوشه! حدس میزنم مثل مردم مشکل نداری که از روش جلیلی دفاع میکنی.

نداری، گرسنگی و... حس کردی. به خاطر مشکلات مالی ملیونها جوان نمیتونند ازدواج کنند. و مشکلات مردم از وقتی که جلیلی به مذاکرات هسته ای وارد شد و پرونده را فرستاد شورا امنیت بیشتر شد.

تو امثال تو چون شکم سیر دارید از این حرفها میزنید. (1400413) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۴۳:۴۲
دوستان چرا اجازه نمیدهید اقای جلیلی بیاید ظرفیتها را ازاد کند؟ظرفیتها ازاد نمیشه ها (1400419) (alef-13)
 
شایان
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۱۷:۱۲
بله می پاشیدند چون مردمش تحمل نمی کردند و اعتراض می کردند!

الف جون مادرت چاپ کن اینو!!!! (1400476) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۲۷:۱۵
هنر اینه که حقت رو از نامردا بگیری اگه اونا مرد بودن که اصلا مذاکره ای لازم نبود
اقای جلیلی شما به عنوان نماینده کشور وظیفه داشتید حق این مردم را از دهن شیر هم شده بیرون بکشید ولی حالا چی (1400486) (alef-13)
 
سارا
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۴۹:۳۵
تحریم شدن و قرار دادن مردم توی این وضعیت اسف بارافتخار هم داره! (1400527) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۵۷:۵۱
خوب این بنده خدا رو فرستاده بودیم که حقمون و بگبره از اونا، چون حالا این کار سختیه هر بار باید می رفت دست از پا درازتر بر می گشت؟ این بابا باید مذاکره کته نه اینکه بره سفر و عشق و حال در ضمن ایشان فکر کرده مملکت فقط یعنی انرژی اونم از نوع هسته ای ؟ فیلم ایشون و موضوعش چه ریطی به انتخابات داشت؟
خداییش فیلم رضایی را ببینید با این بابا مقایسه کنید. (1400539) (alef-13)
 
پرویز
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۳:۲۲:۳۶
چرا یه عده فقط نزدیک انتخابات میشه مردمی میشن؟؟؟بقیه ایام کجان؟؟اگه یه عده مردمی بودن نیازی نبود 3بار بیان تو انتخابات شرکت کنن وآراشون از آرای باطله کمتر بشه. (1401062) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۰:۳۸:۴۰
مشکل شما اینه که حرف اینارو باور کردی!
این کشور ورشکسته که میگی هنوز 3 میلیون بیکار نداره و همین کشور ورشکسته تورم زیر 15 درصد داره
کاش کشور ما هم ورشکسته بود و تورم زیر 15 درصد داشت! (1401366) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۶:۰۱:۴۹
تورمی که خود دولت میگه که 31 درصده، دنیا رو آب ببره تورو خواب میبره.
3 میلیون بیکار وقتی حساب شده که 2ساعت گل فروشی در هفته یعنی کار.
گوی سبقت رو ار دروغگوی بزرگ ربودی آفرین (1405384) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۵۷:۵۷
به قول لا ریجانی مذاکره این نیست که شما بری نطق کنی بخوای دیدگاه هات رو معرفی ، تو مذاکره باید به نقطه مشترک برسی / تواقف رسیدن هم گذشت از منافع خود نیست حالا اینکه ن گروه فعلی می تونه به توافق برسه و شما مقاومت تفسیرش می کنی جالبه (1400540) (alef-13)
 
lili
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۰۲:۵۱
تاوان این تحریم ها رو ما مردم عادی می دهیم نه شم که کیسه ات پره از این نظر ها میدی!!!!!!!!!!!!!!!! (1400551) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۰۵:۲۹
برخی از آب گل آلود ترحیم خوب ماهی میگیرند و ...
و گاهاً پوزشه سوار میشن البته همین پورشه سواران جلوی دوربین پراید سوار میشن!
و حتمی که تحریم برای این دسته افتخار است چون فشار آن بر ملت است و نان و پوزشه هم برای آقایان (1400559) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۲:۴۳:۳۱
به خدا قیامتی هم در راه است برادر که انقدر راحت تهمت میزنی
برات متاسفم (1401029) (alef-10)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۳۹:۰۰
بحث بر سر اینه که می تونست طوری مسیر سیاسی را پیش ببرد که همین تحریم ها نیز افزایش نیابد که هیچ، از بین نیز برود. (1400597) (alef-13)
 
ادریس
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۴۱:۵۲
حاجی دلت خوشه ها !!!! کجا زندگی میکنی که افتخار میکنی ؟چون عده مثله شما افتخار میکنن بقیم باید از شما تبعیت کنن ؟ عجب دوره ای شده ها !!!! تا حالا شکم گرسنه خوابیدی ؟ نخوابیدی دیگه .. لابد همسایه جلیلی اینایی !!! (1400599) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۴۶:۴۲
فک کردی حالا وضعمون خیلی خوبه!
با همین سرعت که داریم عقب میریم حتما تا چند وقت دیگه به دوره ساسانیان می رسیم!!!!!!! (1400605) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۳:۰۳:۲۳
من از خدامه به دوره ساسانیان برسیم.اون زمان ایران قدرت تمام منطقه بوده
شما بد نیست کمی تاریخ بخونی (1401048) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۰۳:۲۸
آقا ما با اینا نیستیم.اینا رو انقدر تحریم کنین تا بمیرن ما می خوایم تو اسایش زندگییییییی کنیم تو رفاه. (1400620) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۰:۰۹:۲۱
عالی عالی (1402352) (alef-13)
 
فقط آقای رضایی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۲۱:۳۹
با حرفت کاملا موافقم وامید وارم همه ما واقع بین باشیم و نکات مثبت ومنفی رو توی همه زمینه ها در نظر بگیریم (1400653) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۳۹:۰۹
دوست عزيز منظورت از حقت چيه؟
يادت باشه تمام اين بهونه ها از اونجا شروع شد كه حدود يك دهه ايران برخلاف تعهدات بين الملليش داشت زير زميني فعاليت ميكرد و اصلا اعلام نكرده بود وازون به بعد اين ادعا كه ايران قابل اعتماد نيست باور پذير شده است (1400690) (alef-13)
 
مهندس انرژی
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۳۳:۴۳
1000 مگاوات برقی رو که قراره از نیروگاه بوشهر بگیریم، با هزینه ی خیلی خیلی پایین تر میتونستیم از نیروگاه خورشیدی بگیریم.یا مثلا از نیروگاههای ترکیبی خورشیدی و بادی. ماشاالله چیزی هم که تو ایران زیاده کویر و آفتاب سوزانه. در ضمن خطرات زیست محیطی هم نداره، تحریم هم در کار نیست.
این مساله هم که عنوان میشه انرژی آینده بشر انرژی هسته ای هستش کاملا غلطه. سوخت آینده ، هیدروژنه نه سوخت هسته ای.
هرچند وجود سوخت هسته ای در سبد انرژی یک کشور به دلیل تنوع سبد انرژی خوبه ولی فکر نمیکنم این همه هزینه برای داشتن انرژی هسته ای به صرفه باشه (1400795) (alef-15)
 
مجتبی
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۵۸:۳۹
درود بر بهلول عزیز . باز هم حق با اقلیت است . جلیلی اگر هیچ کاری نکرد ، لااقل حق هسته ای ما که توسط آقای خاتمی و روحانی به باد فنا داده شده بود را پس گرفت . کشور های غربی هم که از پیشرفت ایران نگرانند شروع به تحریم و اعمال محدودیت کردند . دوستان عزیز ، برای هر پیشرفتی باید سختی کشید . ما می توانیم مثل عربستانی های مفت خور در رفاه باشیم ، ولی برده غرب . اما غیرت اسلامی-ایرانی ما این اجازه را نمی دهد . زمانی که نفت عربستان تمام شود ، غربی ها مانند زباله آن را به گوشه ای پرت می کنند ، ولی آن روز ما در دنیا تبدیل به یک قدرت شده ایم . نگاهی به سرعت رشد علمی مان بکنید به حرف بنده می رسید . (1400966) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۲۷:۱۳
انرژی هسته ای نه بهترین راه برای تولید برق است و نه راهی برای کسب پول!
اتفاقا ما نفتمان تمام شود همین غذا را هم دیگر نخواهیم داشت، چون به مرور صنعت مان تعطیل میشود،
این عربستانی ها هم از بی عرضگی خودشان است، با آن همه پول می توانستند از سردمداران صنعت باشند نه از مصرف کنندگان بزرگ (1401575) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۰:۱۲:۰۸
غیرت اسلامی ات وقتی که پدری شرمنده فرزندش می شه کجا می ره؟ وقتی که مریض سرطانی و ام اسی دارویش را نمی تونه تهیه کنه کجا می ره؟ در ضمن ما نفت را ذخیره نمی کنیم داریم با اجناس بنجل چینی و روپیه هندی تعویض می کنیم (1402360) (alef-13)
 
جواد
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۲:۱۸:۱۵
چطور افتخار می کنی الان جواب مادر بیمار منو چطوری میخوای بدی که به خاطر این تحریم ها داروهاشو نمی تونه پیدا کنه ما می تونستیم هم تحریم نشیم هم انرژی هسته ای داشته باشیم (1400996) (alef-10)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۳۲:۴۸
بهلول جان
تو فکر می کنی ما الان خیلی مقتدر ایستاده ایم و به هیچ کس هم باج نمی دهیم بهتره یه نگاهی به واردات کالاهای چینی بکنی و یه سری به نمایشگاه های بین المللی(ببخشید بین الچینی) بزنی و لابد فکر می کنی چین و روسیه هم عاشق چشم و ابروی ما هستند که به قطعنامه ها رای نمی دهند . خدا می دونه چقدر امتیاز میگیرن. آره بهلول جان یه کم بیشتر بیا تو عمق (1401595) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۳۶:۱۳
ببخشید کی حقمون رو گرفتیم؟
انرژی هسته ای حق مسلم ما هست. اما زندیگی در آرامش حق مسلم ما نیست؟
حق ما این نیست که بدونیم فردا برای گذراندن زندگی به چقدر پول نیاز داریم؟
حق من نیست بتونم برای بچه ام آینده ای خوب بسازم؟
حق من نیست که در امنیت زندگی کنم؟
حق من نیست بتونم هر سال یا هر دویال یک بار برای خودم یک دست کت و شلوار بخرم؟
حق من نیست روز زن بتونم برای زنم یه چیز به درد بخور بخرم؟
حق من نیست که .......


ما یه انرژی هسته ای بدست آوردیم (مثلا ) اما خونه و زندگی و آینده جوونها و کلی چیز دیگه رو از دست دادیم. (1401601) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۰:۰۴:۵۲
حقت را می ستانی؟؟ حق من اینه که بتونم تو کشورم به راحتی زندگی کنم. حق من اینه که بتونم کار مناسب تحصیلم داشته باشم. حق من اینه که بتونم برای آینده ام برنامه ریزی کنم. حق من اینه که بتونم یک خونه کوچک بخرم. حق من اینه که بتونم اول از همه در کشور خودم حداقل رفاه را داشته باشم شما بورو پایداری کن که لابد ظرفیتها را به فرصتها تبدیل کنی (1402338) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۳-۱۷ ۰۳:۱۸:۰۸
گل گفتی برادر!
موضوع اینه که اون ها میتون همه دنیا رو متقاعد کنند که مثلا از ما نفت نخرن یا اگر هم خریدن پولشو نگه دارن و برنامه نفت در برابر کالا اجرا کنند اما ما نمی تونیم. تصور کن با متحدانمون (سوریه و بخشی از لبنان و اندکی از عراق ) قرار بگذاریم مثلا یک چیزی رو از استکبار جهانی نخریم میدونی چی میشه!؟ اون شرکت یک چیزی ساز در استکبار جهانی خوشحال می شه که شرمون رو از سرش کم کردیم!
واقعا جای افتخار داره!؟
حال شرایط دیگه رو برات ترسیم می کنم. فکر کن ایران به عنوان بزرگترین صادر کننده زعفران دنیا بخواد به صورت یک جانبه استکبار جهانی رو از دسترسی به این گوهر گرانبها محروم کنه... میدونی چی میشه!؟... هیچی... چون کار دنیا بدون محصولات ما لنگ نمیمونه. بجای زعفران بنویس فرش، نفت، گاز و....
خدمون رو داریم گول میزنیم.
اگه واقعا بزرگ بودیم دوستان زیادی داشتیم نه دشمنان زیادی... (1406450) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۳۰:۰۰
نتیجه رو شما چی می بینید؟ چی می خواید از این مذاکرات؟ قربانی کردن ملت و دینشون جلوی اروپا و آمریکا؟ صرف نظر از هر نتیجه ای که این مزاکرات داشته باشه فقط همین که ایران یه تنه جلوی 6 قدرت بزرگ جهانی ایستاده و از حقش دفاع می کنه کافیه! ما را ازدین محمد همین یک جمله بس: "هیهات من الذله" (1399712) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۱۰:۱۹
اتفاقا الان اون شش کشور هم دارن گریه میکنن از بس ذلیل شدن! (1400052) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۲۹:۱۲
معنای دفاع از حق را تفسیر می‌کنی؟

وقتی دفاع کردی، یک چیزی به دست می‌آوری.

وقتی من با شما گفتگو کنم و به جای سخن نرم و مودبانه، با توهین و ناسزا و از سر ستیز؛ لج و عناد با شما گفتگویی داشته‌باشم؛ طبیعتا شما شنونده نخواهی بود. هر چند صدایم را بشنوی. هر چند مهلت به هم بدهیم و هر چند...

اما اگر قرار است در گفتگو؛ گفتمان داشته‌باشیم؛ با نهایت ادب و حفظ حریم و حقوق بین‌المللی؛ از حق ملی خود نیز دفاع خواهیم کرد. گیریم که گاهی کوتاه بیاییم؛ اما برای تداوم گفتگو؛ برای ایجاد فرصت گفتن و شنیده‌شدن، برای ایجاد تفاهم؛ باید ادبیات خوبی داشته‎باشیم.

نمی‌دانم می‌دانید یا نه! خدایی داریم. این خدا یک پیامبر خاتم(ص) دارد. و به پیامبرش می‌فرماید اگر اخلاقت نیکو نبود؛ مردم را از گردت پراکنده می‌ساختیم.

نمی‌دانم برخی امامان جمعه؛ برخی مسئولین ما از کدامین خدا و پیامبر دستور دارند! و برخی مردم که متاسفانه گاهی خود را حزب‌الله می‌نامند!؟ ولی بسیار تندخو و بدزبان هستند و فاقد درایت و مآل‌اندیشی. (1400095) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۵۴:۴۷
برای تحریم شدن و به بدبختی کشیدن ملت و از بین بردن امنیت اقتصادی که مذاکره لازم نیست. بشینیم و تماشا کنیم هم همین اتفاق میافته. از مذاکرات انتظار میره در حین حفظ مواضع بتونه فشار ها رو هم کاهش بده. (1400165) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۰:۱۳:۵۴
اگه می نشستیم و تماشا می کردیم حتی وضعمون بهتر بود (1402372) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۵۶:۵۱
عجب سوادی داری شما!

هیهات منّا الذله (1400175) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۱۱:۴۳
اگر فقر از یک در وارد شود ایمان از در دیگر خارج خواهد شد. یاد یک داستان بی تربیتی از مثنوی افتادم که یارو یک چاقو دور کمرش بسته بود و . . . (1400220) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۰۲:۰۴
میدونی اخوی همه مثل شما فکر نمیکنن ..... همه ایران هم برای ادمهایی با طرز فکر شما نیست و همه دارند زندگی میکنن . (1400446) (alef-13)
 
طاهر
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۴۶:۲۰
شما بله ولی آیا بقیه ملت هم راضی هستند؟ (1400519) (alef-13)
 
بیرانوند
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۲:۰۴:۱۳
برادر اعصابت را خورد کردی مذاکرات را با مزاکرات عوضی گرفتی. هیهات بکش اما از طرف خودت اگر کمی درایت بود ذلت وظلمی هم نبود . دوره شعبان بی مخ ها گذشته با دنیا نباید از سر جاهلیت و قمه کشی مذاکره کرد با کمی درایت میشد هم منافع ایران را حفظ می کرد هم تحریم ها را کنترل اما ایشان متاسفانه با سوء استفاده از ولایت با همان مدل نخ نمای پایداری ها که توان استواری بر روی اصلح خود را هم ندارند با همان منطق بی منطقی احمدی نژاد کشور را به ورطه ی خطرناکی کشانده است. از صمیم قلب خوشحالم که با انتخابات ریاست جمهوری بر روی تیم بی تجربه و نابلد هسته ای فعلی قلم قرمز کشیده شد و با تعویض قطعی این تیم انشاالله سرنوشت زندگی ملت بزرگ ایران در این دوره حساس بر عهده دیپلمات های برجسته و با صلاحیت قرار گیرد. (1400974) (alef-6)
 
سید
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۳۶:۵۸
در کجا گفته شده برای حفظ دین فقط باید مقابله کرد از زمان پیغمبر اسلام صلی اله وعلیه وآله هم با استقامت در مقابل دشمنان ایستادگی کردند و هم در جایی تن به صلح دادند ، در زمان ائمه علیه السلام هم مقابل دشمنان ایستادند و جنگیدند و هم در جایی صلح کردند و همه اینها با درایت جهت حفظ اسلام و امت اسلام بوده شما ها به سیاست اسلامی رو بیاورید نه اینکه از اسلام برای سیاستتون استفاده کنید . (1401605) (alef-15)
 
زینب
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۳۴:۳۸
قابل توجه شما اگر دیدار های اقای جلیلی با اشتون فایده نداشته باشد که داشت لااقل مانع پیشرفت ما نشد لااقل غنی سازی و تعلیق نکردند و تو تیم دشمن بازی نکرد.
اگر مقابل دشمن ایستادن برای شما افتخار نداره برای ما که شهید هسته ای دادیم با ارزش هست.
شما همین که کاندیدا جند حرف عوام پسند میزنند سریع میپزیرید ولی اقای جلیلی که قول الکی نمیدند میگید برنامه نداشت و .. (1399730) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۴۶:۰۱
هر وقت نیرووگاه بوشهر وارد مدار شد ، ادعا کنید که پیشرفت داشتیم و تعلیق نکردیم و از این دست حرفهای عوام پسندانه
قریب به 8 سال است که هر سال وعده راه اندازی در شهریور ماه میدهند و هیج خبری نیست. (1399767) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۵۸:۳۸
وارد مدارمی کنیم ولی آن روز هم شما بهانه دیگری میاری و این ماییم که باید ایران را قدم به قدم بسازیم (1400183) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۰:۵۳:۰۴
فعلا كه با اين سازندگيتون همه چيز اين ملت را يكي كرديد. خدا ازتون نگذره. (1401386) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۴۶:۱۴
اون هم که همش دست روس هاست هی امروز فردا می کنند !! ( الان دانشمندان به روسیه سفر کرده و در نقش مهندسین روس در نیروگاه اند ؟! ))
اگر همش دست دانشمندان ماست روسیه چه کارس این وسط ؟ این همه هم پول گرفته اخرشم یک لامپ 20 وات و با برق بوشهر روشن نکرده هنوز ! (1401489) (alef-6)
 
سید
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۵۰:۰۶
ما کی هستیم ، شما کی هستید که می گویید وارد مدار می کنیم خودتونو یک طرف گذاشتین و بقیه را یک طرف دیگه بله که این کار و می کنیم اما همه ما و وقتی که یه دولت مردمی واقعی داشته باشیم نه یک دولتی که همش عوام فریبی میکنه ، بدونین که همه ملت ایران دنبال پیشرفتن البته بصورت همه جانبه و عقلانی و نه با دشمن تراشی که همه انرژیمون صرف مقابله با دشمن بشه (1401630) (alef-15)
 
م.م.گ
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۴۵:۳۰
من میتونم درک کنم که شاید شما تو باغ نباشی که نیروگاه راه اندازی شده. اما اونایی که مثبت میزنن جالبن!!
البته حرفای شما در خوشبینانه ترین حالت از روی سادگیه و در بدبینانه ترین حالت از روی وطن فروشی!! (1400296) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۷:۳۵:۵۷
آقای پ ک ک نه ببخشید م.م.گ الان که داریم صحبت میکنیم میشه بگی لامپ کدوم خونه رو نیروگاه بوشهر روشن کرده؟ لابد خونه شمارو!!!! (1401163) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۰:۱۳:۵۸
وتازه جناب م م گ بفرمایند این همه فشار وتحریم رو برا داشتن برق تحمل می کنیم ؟! ما که برق داشتیم صادر هم می کردیم ! (1401328) (alef-6)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۳۷:۳۳
البته این رو هم اضافه کنید که اکثر افرادی که اینجا کامنت میزارن اصلا در ایران حضور ندارند! این رو کاملا از نوع حرفهاشون و از VoteUp گرفتناشون می شه فهمید. (1401472) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۰:۲۰:۰۹
آره طرف بیکاره هی میاد تو سایت الف کامنت می گذاره (1402393) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۲۴:۲۳
صدهزار مثبت (1400484) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۲۴:۴۱
بنده خدا بوشهر که چند ساله در مدار است. (1400583) (alef-13)
 
حسام
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۲۵:۰۱
مگه قرار شهربازی راه بیفته نیروگاه برادر من (1400667) (alef-13)
 
ماري
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۳:۱۱:۵۶
بيشتر تحقيق كن دانشمندميشي يواش يواش ....فكر كنم شايد (1401056) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۴:۳۴:۲۰
حالا گیریم نیروگاه بوشهر هم راه اندازی بشه به چه قیمتی؟ تحریم بشیم کار خونه ها تعطیل بشوند اقتصاد فلج بشه ملتم بدبخت ای خدا عدالت کجای این معادلست؟ (1401757) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۴۶:۰۰
برای ما که شهید هسته ای دادیم با ارزش هست؟ شما؟ (1400138) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۵۵:۴۰
این شهدا مال همه ملت ایرانند بیخودی مال خود نکنید ما هم حرفمان این است با بی تدبیری و دشمن تراشی الکی خون این شهدا پایمال نشه . (1401640) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۵۶:۲۳
آقای جلیلی که برای عوام پسندی سوار پراید نمیشن (1400172) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۰۱:۰۸
برای عوام پسندی خیر برای رای جمع کردن سوار پراید میشن !!! (1401513) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۰۸:۱۳
خانم شما خيلي خوش خيالي!!!!
يا شايدم از مواجب بگيران يا به اصطلاح نمايندگان ستاد مردمي آقاي جليلي!!! (1400213) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۴۹:۲۰
میتونی واقعا بگی تا الان در بحث هسته ای به چه دستاودی رسیدیم؟ در دولت خاتمی که تا 70 هستاد درصدش جلو رفته بود در این هشت سال نتونستند این نیروگاه رو به کار بندازند. میشه بگید کدوم موفقیت؟ (1400428) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۴۰:۰۴
حق ایران چیست که باید از آن دفاع کند ؟!! انرژی هسته ای ؟ این انرژی هسته ای گیرم همان گونه که ادعا می کنیم صلح آمیز محقق شد چه به دست می آوریم که ارزش این همه زیان که متحمل می شویم را دارد ؟! (1400503) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۰:۱۸:۳۳
چه توجیح جالبی بقیه ممکنه به حرفاشون عمل نکنند پس به ایشون رای بدیم چون برنامه ندارند. در ضمن من نمی دونستم تو تیم دشمن بازی کردن یعنی تورم پایین داشتن و مقابل دشمن ایستادن یعنی از بین رفتن صنعت کشور. عوام پسندی یعنی هی تاکید کنید که یکی سوار پراید می شه. (1402386) (alef-13)
 
یه نفر دیگه
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۳۵:۴۰
اگر نشست‌های 1+5 رو از فیلم حذف کنیم تنها یک ماهی‌گیر و یک راننده لودر و یک جنگل‌بان و خود مستندسازان (!) را خواهیم داشت. (1399734) (alef-6)
 
صالحی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۴۹:۰۲
سلام؛ در باقی مستندات هم همچنین است! (1399776) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۱۳:۱۶
لطفا بیشتر توضیح میدید؟ یعنی باقی مستندها نشست 1+5 دارن؟ شما مستند دکتر رضایی رو دیدی؟ (1400059) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۴۳:۱۹
آیا این که جلیلی در یک ماموریت اداری از طرف دولت ایران برای خودش فیلم تبلیغاتی بسازه جرم نیست؟ (1400288) (alef-13)
 
mohammad mahdi
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۵۹:۳۱
بقیه مستند ها چطور هستن اگر قسمت هایی که مردم کشور در اونها صحبت می کنن رو حذف کنیم .آخرش یه فیلم اکشن میمونه (1400338) (alef-13)
 
یه نفر دیگه
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۳۹:۴۸
چرا شما دوستان عزیز همیشه قصد دارید مردم رو حذف کنید؟!

البته صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران لفظ‌ «مستند» رو جا انداخته تا همه چیز ملو و یواش باشه؛ وگرنه اینها «فیلم تبلیغاتی» باید باشن که از سابقه اجرایی کاندیدا و مشکل مردم و راهکار حل اون باید بگه.

واقعاً مشکل مردم ما قطع درخت و ماهیگیری و مسایل هسته‌ای هست؟ (1401478) (alef-6)
 
سعید
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۵۳:۱۲
جالبیش اینجا بود که نشون میداد جلیلی پس از مذاکرات با اشتون که با لباس های شیک هم ظاهر شده بوده سریع وضو و نماز جلیلی رو نشون میداد . بعدش اینکه نه تنها مذاکرات رو نشون نداد بلکه فقط خوش و بش اشتون با جلیلی رو نشون میداد.
یه چیز جالب دیگه هم این بود که سوتی باقری بود که گفت خانم اشتون گفته همه درها بازه !!!!! خداوکیلی کلی توی خونه خندیدیم!!
آقای جلیلی حتی حرف زدن هم بلد نیست و فقط باقری عوض اون حرف میزد بنده خدا زبونم نداره این فردا چطور میخواد نماینده ایران در عرصه بین المللی باشه؟ (1400433) (alef-13)
 
حسام
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۲۲:۳۳
اگه مذاکره رو نشون نمیداد چون مذاکره محرمانه است.یعنی شما در این حدم نمیدونید؟باقری هم اگه گفته در ها بازه نه برای ظبت مذاکرات برای قبول شرایطی بوده که اون ها برای ایران گفتند.حالا نمیدونم شما تو خونه به چی میخندیدید؟
به جز اون 5 یا 6 دقیقه کجا باقری دیگه حرف میزد؟ (1400894) (alef-10)
 
شهاب
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۲۵:۲۳
من نمیدونم چرا این سازندگان فیلم در مورد نحوه ساخت فیلم و نداشتن ویزا... توضیح می دن!! باید دید این گفته ها چقدر به معرفی اقای جلیلی کمک کرد!؟ اصلا به مخاطب چه ربطی داره که یکیشون چرا نرفته ترکیه!! دقیقا بی برنامه گی و بی هدفی تو فیلم موج می زد!! (1400670) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۵۴:۰۹
من به اقای جلیلی رای میدهم. کمتر کسی است که بتواند یک کالای 4 میلیونی را 16 میلیون کند! (1399792) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۳۸:۵۵
اون روزی رو دارم میبینم که این نظر شما محقق شده! خدا رحم کند. (1400280) (alef-13)
 
mohammad mahdi
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۰۱:۳۰
یعنی خیلی وقت بود همچین نظر کارشناسی رو نشنیده بودم.سپاسگذریم (1400342) (alef-13)
 
hamid
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۲۲:۰۰
"آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند" آیا این جمله امام بوی سازش و تسلیم میدهد که شما به خاطر ایستادگی آقای جلیلی به ایشان خرده میگیرید؟
آیا تعطیل کردن فعالیت هسته ای که امرور تبدیل به نماد مقاومت ایران شده با اندیشه امام همخوانی دارد؟ (1400249) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۲۳:۲۰
من هم بازار میرم هیچ غلطی نمی توانم بکنم. منم امریکا شدم. (1401447) (alef-6)
 
abbas
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۲۵:۰۲
"تحریم شدن" فیلم ساختن داره؟ (1400254) (alef-13)
 
مرسی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۴۴:۵۳
ببخشید که در زمان علی لاریجانی پیشرفت داشتیم و روابط انقدر شکننده و منجر به تحریم نمی شد!.

مرسی! (1400292) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۰۴:۰۰
به نظر من خود احمدی نزاد هم اگه بتونه برگرده به 8 سال پیشش به خودش رای نمیده نمیدونم اینا چرا درس نمیگیرن و دنبال عوام فریبی هستن.چند نفر از فامیلای من توی یکی از روستاهای زنجان تا همین اواخر طرفدارای تیر احمدی نژاد بودن اونم فقط به خاطر اینکه با رانت بسیج از این دولت خوب استفاده کرده بودن(البته وضعشون قبلش از من و شما بهتر بود)الان ازشون میپرسیم که به کی میخواید رای بدید میگن شرکت نکردن توی انتخابات گناهه و میخوان اسم هر 8 تا کاندیدا رو توی برگه بنویسن.میخوام بگم آقای جلیلی خیلی روی مردم روستایی مانور ندن چون این قشر از مردم به خاطر شرایط زندگیشون در طول تاریخ سیاسی ایران نشون دادن خیلی به منافعشون توی کوتاه مدت اهمیت میدن و کمتر احساساتی میشن و آقای جلیلی بهتره راه دیگه ای رو برای جلب آرای این گروه پیدا بکنه چون احمدی نژاد در نظر این مردم به خاطر ساده زیستیش انتخاب نشد بلکه به خاطر وعده و وعیدهاش مردم روستاها بهش رای دادن.ولی خوشبختانه یا بدبختانه توی این دوره شاهد این هستیم تقریبا همه کاندیداها به صورت مکفی وعده درست کردن 100 روزه ،6 ماهه یا دوساله اقتصاد مملکت رو با شعار تکیه بر اقتصاد مقاومتی میدن ولی خودشون هم میدونن که برای بهبود اوضاع :1-باید طبقه متوسط جامعه رو که بیشترین مشارکت در زمینه اقتصاد و سیاست رو در طول این سالها داشتن با خودشون همراه کنن که بعید میدونم بتونن.2-فکری برای تحریمهای نفس گیر بکنن که اونم بعید میدونم کاری از دستشون ساخته باشه.چون بر خلاف شعارهایی که این روزها در مملکت مبنی بر اینکه سیاست هسته ای از مجرای اراده رهبری قابل حله ولی فکر میکنم کشور ما در این موضوع دستش چندان باز نیست که حالا از هر مجرایی که بخوان دنبالش کنن و اصولا تصمیم گیرنده در این مورد کشور ما نیست ممکنه شما بخوای کلیه فعالیتهای هسته ای رو هم متوقف کنید ولی بازم تضمینی برای توقف تحریمها نیست چون توی تحریمهای کشورمون طیفهای گسترده ای از کشورهای جهان علی الخصوص چین،هند ،روسیه،ترکیه،کشورهای عربی،اسرائیل ذینفع هستن و به نظر میرسه حتی خود آمریکا و اروپا از منظر اقتصادی سود کمتری نسبت به کشورهای یاد شده میبرن.امیدوارم کندیداهای محترم به جای شعار بیان واقعیتها رو به مردم بگن تا خودمون رو برای روزهای سختتر در پیش آماده کنیم مطمئن باشین اگه رفع تحریمها برای آمریکا منفعت نداشته باشه حداقل ضرر نداره ولی با رفع این تحریمها بیشتر از همه کشورهای یاد شده دیگه ضرر خواهند کرد. (1400349) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۳۶:۲۷
خیلی جالبه ........
توی مستند جلیلی یه دختره جلیلی رو به قرآن قسم میده و میگه ما نظر اقتصادی شما رو قبول داریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا سوال اینهایشون چه برنامه یا فکر اقتصادی دارن ؟؟
ایها الناس بیاید بیدار شویم ایذانی تا کجا باید فریفته شود ؟ (1400500) (alef-13)
 
کریمی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۴۴:۱۹
یکی از دوستان همسر من ، همکار آقای جلیلی است و در شورای امنیت ملی کار میکند.
چند شب پیش میگفت:
"ما سه تا پراید ضدگلوله توی ایران داریم،
که دوتاش رو جلیلی و علی باقری سوار میشن."
حالا شما لطفا حساب کنید
هزینه تعویض موتور و تشکیلات پراید
برای اینکه بتونه وزن اون همه سرب رو تحمل کنه
چقدره؟
و سوار شدن به ماشینی که پوسته پراید رو روش کشیدن
چه معنی ای داره؟
واقعا که دل آدم میسوزه از اینهمه ساده دلی مردم ایران. (1400515) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۱۰:۵۸
من به جلیلی رای نمی دم ولی خواهشا هر مزخرفی که به ذهنتون می رسه رو نگید (1400731) (alef-10)
 
هادی
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۹:۱۸:۱۶
خیلی بی انصافی بااین نظرات کارشناسیت (1401228) (alef-10)
 
mohamadreza
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۰۵:۱۹
همه قفل های هسته ای رو آقای روحانی با کلیدش باز کرد. جلیلی که کاری نکرده. همش رفته امتیاز داده و همه چیز و تعطیل کرده. ذلت حقمونه (1400557) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۱۸:۳۸
سایت الف چرا خبرهای مربوط به رضایی را دنبال نمی کنه؟ (1400576) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۴۴:۲۱
سلام عزت میدونی چیه میدونی برای چی انقلاب کردیم میدونی چرخه ی سوخت یعنی چی اصلا مذاکره بی فایده میدونی چیه (1400704) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۰۶:۱۶
میدونی بیکاری چیه؟
میدونی شرمساری جلوی خانواده چیه؟
میدونی کرایه خونه چنده؟ و چیه؟
میدونی گرسنگی چیه؟
میدونی قیمت میوه چند شده؟
میدونی قیمت لبنیات چند برابر شده؟
میدونی انرژیهای پاک بهتری هست؟
میدونی انرژی هسته ای یک فناوری قدیمیه؟ (1400728) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۴۰:۵۳
من يكي هر وقت بعد از مذاكره شكست خورده وايجاد تحريم هاي جديد ياد عهد نامه ي تركمنچاي ميفتم (1400932) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۵:۳۰:۳۲
اتفاقا نمایش دیدار جلیلی با اشتون به ضررش شد
چون مردم یاد مذاکرات بی نتیجه این آقا و به تبعش تحریم ها افتادند (1399531) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۰۰:۲۷
آن‌ مردمی که مد نظر شماست، رأیشان از نظر این آقایان ارزشی ندارد و به حساب نمی‌آورند... (1400544) (alef-13)
 
ابوالحسن-ع
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۵:۳۰:۴۷
داداش جلیلی احمدی نژاد دیگر است و فردا در مقابل اعمالش پاسخگو نیست .!؟ (1399532) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۱۲:۰۵
جلیلی احمدی نژاد ثانی نیست احمدی نژاد جلیلی ثانیست (1400057) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۵۸:۰۱
به خدا اگه احمدی نژاد بود ما راضی بودیم این صد رحمت به احمدی نژاده (1400181) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۰:۲۵:۰۵
در سال 88 از رفسنجانی به احمدی نژاد پناه بردیم در سال 92 از احمدی نژاد به رفسنجانی!!! (1402405) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۵:۳۳:۵۶
جلیلی از موضوعی فیلم ساخته که تا به حال دست آوردی جز تحریم نداشته.


البته بازیگر خارجی و مجانی این فیلم هم کسی نبود جز خانم اشتون! بقیه کارگردانان از جمله فرهادی و کیا رستمی یاد بگیرند!!! (1399542) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۵۴:۱۶
میشه گفت مستند جلیلی و اشتون بود (1400434) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۵:۳۶:۳۷
سازنده فیلم جلیلی، سازنده فیلم احمدی نژاد نیست. پسرش سازنده فیلم احمدی نژاد هست.
همین (1399552) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۵:۵۸:۳۵
نخیر... پسرش سازنده فیلم جلیلیه... حسین پسر شمقدری بزرگ است. (1399616) (alef-6)
 
حبیب
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۵:۳۷:۲۲
مستند جالبی بود و یکی از نشانه های ازاد کردن ظرفیت جوانان در تیم ساخت این مستند بود. به نظرم شما یک مقدار منصف باشید جای دوری نمی رود. (1399554) (alef-6)
 
آرمان
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۱۲:۲۸
یکی به من بگه چرا سپاهی ها و بسیجیان و بعضی از روحانیون ازاین آقا(جلیلی) حمایت می کنن.مگه همینا از احمدی نژاد حمایت نکردن آخرش چی شد ،صرف اینکه فلانی آدم خوبیه یا ولایت مداره (بدون داشتن سابقه اجرایی و برنامه )به چه درد ما میخوره،چرا بسیجی ها فکر میکنن فقط اونا حالیشونه و بقیه هیچی نوه فهمن.......... (1400466) (alef-13)
 
ماري
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۲:۳۹:۰۷
چراتوفكرميكني فقط توحاليته وهركي جزحرف توبگه از بسيجياس باباجم كنيداين عغده اي بازي ها رو (1401023) (alef-10)
 
هومن
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۵:۳۹:۴۰
افسوس..هنوز هم می خواهند با تکیه بر احساسات و عوام فریبی بی هیچ نشانه ای از اعتدال نامزد خود را به کرسی بنشانند. (1399562) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۰۲:۳۵
متاسفانه هنوز که هنوزه استفده از "احساسات و عوام فریبی" جواب میده (1399625) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۲۱:۴۷
سوار شدن پرايد ؛ مصداق واقعي عوامفريبي است . (1399692) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۷:۰۹:۲۶
چه پراید سوارشودوچه بنز فرقی نمی کند این کشور متخصص می خواهد مگر شما مریض می شوید می روید می بینید ماشین آقای دکتر چیست یا خانه اش کجاست می پرسید بهترین متخصص کیست ؟جلیلی متخصص این کار نیست برنامه ای هم ندارد این ازتمام گفته هایش به خوبی هویدااست. (1399834) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۰۸:۴۷
اكر واقعا جليلي اينقدر ساده و با خداست بياد ايندفعه رو بخاطر ملت بكشه كنار
و بره دنبال همون برونده هاي هسته اي كه اون هم اهميتش كمتر از اين بست
وسوسه انكيز نيست - والا اكه ايشون بتونه با ديبلماسي قوي و كمي تغييرات در
موضوعات هسته اي نتيجه مشخصي بكيره و تحريم ها را در عين فعاليتهاي هسته اي برداره تبديل به يه اسطوره ميشه نه اين همه موج منفي كه بر عليه اش راه انداختن (1400043) (alef-13)
 
mohammad mahdi
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۵۰:۳۰
شما که می گید تخصص نداره لطفا نظرات مسئول تیم اقتصادیشو نقد کنی تا بفهمیم مشکل کارش کجاست.و لطفا بگید تخصص رئیس جمهور باید چی باشه.
باید دکترای ریاست جمهوری داشته باشه !!! یا فوق تخصص ریاسیت جمهوری. (1400312) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۳۱:۳۵
هزار تا مثبت ++++++++++ (1400105) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۱۲:۳۵
واقعیت تلخه ! (1400223) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۳۷:۱۳
اگر ماشین شما هم پراید باشد یعنی عوام فریبی کردی

مشکل اینه که اینقدر مسئول در ماشین های مدل بالاتر دیدید نمی پذیرید یکی هم ماشینش پراید باشه
اشون که مثل احمدی نژاد با پژو 504 نیامد با پراید امد ...ماشینی مثل ریگ توی بیابون ..توی کشور پره! (1400276) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۹ ۱۲:۰۶:۲۷
عزيز دل برادر كسي كه براي جون خودش ارزش قائل نيست و سوار نا امن ترين ماشين دنيا ميشه فكرميكنيد براي زندگي ملت چقدر ارزش قائله ؟
ايا واقعا پول نداره ماشين ايمن تري سوار بشه ؟
آنچه اين ملت را بيچاره كرده فريب عامه است و بس (1416060) (alef-13)
 
mohammad mahdi
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۴۸:۲۷
شما که از اساتید مصداق شناسی هستید بفرمائید.پژو و سمند مصداق چیه؟
مصداق پراید 18 میلیونی رو فهمیدیم.خوشحال می شیم مصداق این دو تا ماشین رو هم بدونیم. (1400306) (alef-13)
 
امير
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۵۱:۵۶
برادر عزيز آقاي جليلي چند سالي هست كه سوار پرايد مي شوند شما يه مقدار چشم ات را بشور
عوام فريبي اين است كه آقاي روحاني ميگه مذاكرات زمان ما عالي بود (1400316) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۴۱:۳۲
برای شما متاسفم که به دلیل آنکه برخی از مسولین ( از جمله هاشمی) رویه اسلامی که همون ساده زیستی و مردمی بودنه و از اصول مملکت اسلامی است رو عوض کردن و مسیر رو عوضی به امثال شما نشون دادن، و به همین دلیل مردمی بودن و همسطح جامعه زندگی کردن برخی از مسولین مثل جلیلی رو که تعدادشون خیلی کمه رو عوامفریبی میدونید. فقط متاسفم. یا علی (1400412) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۴۷:۵۱
ادم یه عمر سوار پرایدشه که عوام فریبی کنه . از اون حرفاس (1400710) (alef-13)
 
mohammad mahdi
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۴۷:۰۳
این تیم مستند ساز تیم مستند ساز صفیر هست.که خیلی نوآوری تو کارشون دارن.متاسفانه شما تو دانشگاه ها حضور ندارید که مستند میراث البرتای 1و2 رو ببنید و خلاقیت و رویکرد این گروه رو بشناسید (1400301) (alef-13)
 
امید
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۵:۴۳:۲۰
این آقایون که با ایشون برای تهیه فیلم به ترکیه رفته اند با بودجه ستاد ایشان رفته اند یا با بودجه امینت ملی !؟
من فکر می کنم حالت دوم باشه که اون موقع دیگه باید . . .
ولی بهتره آقایون توضیح بدن ؟ (1399572) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۴۷:۲۷
مستندسازان با پول خودشون رفتند، میتونید حرفهای علی باقری رییس ستاد آقای جلیلی را در اینترنت بخوانید. (1400145) (alef-13)
 
م.م.گ
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۵۳:۱۰
شما از کجا اینطوری فکر کردین؟
علم غیب یا چیزی تو این مایه دارین که اول حکم میدی بعد توضیح میخوای؟ (1400318) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۵۶:۲۶
بله! جالب ترش اینه که جلیلی تا یک ماه قبل از نام نویسی برای کاندیداتوری گفته بود خودش رو مناسب این پست نمیدونه وقصدی هم نداشته! درحالی که آقا پیشاپیش در حال مستند سازی در سفرهای خارجیش بوده!!!!! (1400436) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۴۶:۲۱
حالا اون جوونا رو ول کن که با چه بودجه ای رفتن ترکیه ! هزینه شام خانم جلیلی وهیئت همراهشو کی پداخت کرده چون ظاهرا این ملاقات آخری هیچ دلیلی نداشته جز استفاده تبلیغی برای آقای جلیلی ! (1400520) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۲۵:۱۶
با هزینه شخص حسین شمقدری رفتند. هزینه اسکانشان هم جلیلی داد. (1400668) (alef-13)
 
ماري
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۲:۴۷:۴۴
خيلي موشكافانه سخن برزبان رانديد. كاملا زيركانه بود.همه مثل شمااحمق نيستن اقاي محترم (1401033) (alef-10)
 
آرش
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۵:۴۳:۲۳
احسنت از اول همه می دونستن جز مذاکرات 5+1 هیچی واسه فیلم نداره.. مذاکرات رو هم که همه بارها دیدن (1399573) (alef-6)
 
د-حشمت
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۵:۴۵:۱۲
دمتون گرم. جليلي بايد توضيح بده رفته بود استانبول چي كار؟ تصميمات مربوط به آينده ايران بايد در تهران گرفته شود. نه در جاي ديگر. اين ديدار چرا اساسا به درخواست جليلي و به طور نابهنگامي صورت گرفته؟ آيا مسائل داخلي را بايد با بيگانگان به مشورت نشست؟ (1399579) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۲۰:۰۳
شاید علت این دیدار نابهنگام ، اعزام گروه فیلمساز و گرفتن فیلم تبلیغاتی با هزینه شواری امنیت ملی بوده. (1400074) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۵۰:۳۰
آیا درخواست این دیدار صرفا برای ساخت این فیلم بوده است؟ (1400608) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۴۶:۰۵
به درخواست جلیلی نبوده در الماتی قرارش را گذاشتند. (1400707) (alef-13)
 
مجتبي
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۵:۴۶:۰۶
خيلي ها هستن كه نمي توانند اين درك را از مستند داشته باشند.
اقاي جليلي و شمقدري پسر دقيقا دارن از كاري كه احمدي نژاد و شمقدري پدر براي فيلم هاي تبليغاتيشون انجام دادن ايده مي گيرن و اون هم بازي كردن با احساسات مردمه. (1399582) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۴۱:۱۱
نه اینکه سایر کاندیداهای محترم به هیچ وجه با احساسات مردم بازی نمی کنند؟؟؟!!!! (1400284) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۵:۲۳:۲۴
شما اول احساسات رو براي خودت تعريف كن برادر بعد نقد كن.
يه نگاه به مستند آقاي روحاني بنداز بعد مقايسه كن. (1401821) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۴۷:۵۹
والا این فیلم این قدر ضعیف بود که بعیده با احساسات مردم بازی کرده باشه ! (1400523) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۵:۲۶:۳۶
اتفاقا اقاي شمقدري خيلي خوب اين مردم رو شناخته.. و به هدفش هم رسيد. (1401827) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۵:۴۹:۳۰
طرز نشستن و دستهای زیر چانه جلیلی در به اصطلاح مناظره بی اهمیتی اش را نسبت به مردم نشان داد.
وای بر ملت ایران. چه خواهد شد؟ (1399588) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۰۹:۰۲
آره موافقم. فکر میکنم علیرغم همه ادعاها حتی اصولی ساده مذاکره مثل زبان بدن را هم نمیدونن (1400046) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۴۳:۰۶
واقعا این آقا فکر می کنه از الان رییس جمهوره!!!!!
با اون دست زیر چونش!!!! (1400287) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۴۴:۱۴
عزیزم اینطور نشستن بی احترامی به ملت نیست، بلکه این نشون از بی اهمیت بودن قدرت برای ایشونه که خودش رو مثل بعضی ها ( بخونید قالیباف و روحانی و ....) برای رسیدن به پست ریاست جمهوری هلاک نمی کنه، الکی شعار نمیده. (1400420) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۵۱:۱۷
برادران الف ، یه کم تقوا، تقوا ، تقوا !!! یه کم نظرات مثبت راجع به آقای جلیلی رو هم اجازه پخش بدید، چه قدر تخریب؟ اگر این فیلم عوامفریبی بود پس فیلم تبلیغاتی آقای توکلی تو انتخابات سال 80 چی بود؟ که یه خانم بازیگر تاتر رو آورده بود تو خیابون فیلم بازی می کرد و الکی گریه می کرد! یادتون هست که انشا الله؟ این همه حضرت آقا میکن مقاومت؟ مقاومت باز هم شما ایستادگی آقای جلیلی در مقابل غرب رو که با نظرات مقام معظم رهبری هم هست رو به سخره بگیرید و فقط نظرات گزینش شده رو بذارید رو سایتتون!!! اگه یه کم عادلید نظر من رو حذف نکنید! فقط جلیلی ، یا علی، راستی بازم میگم تقوا ، تقوا ، تقوا (1400430) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۰۷:۵۸
تابحال چندبار پات مصنوعی بوده که ببینی چطوری راحت میشه باهاشون نشست؟ (1400457) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۵:۵۳:۴۷
جلیلی صد مرحله بد تر از احمدی نژاد است او فعلا با تظاهر به تقدس نمایی و ساده زیستی می خواهد قاپ ملت را بدزدد . امیدوارم مردم از احمدی نژاد درس گرفته باشند و فقط به جلیلی رای ندهند (1399604) (alef-6)
 
م.م.گ
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۵۸:۲۵
دو حالت دارد:
یا شما به خدا اعتقاد نداری!
یا از صحت این حرفایی که میزینی مطمئنی و در برای پل صراط یه جواب آماده داری!


اگه میشه یه توضیحی بده ببینیم از کجا داری به یه مسلمون همچین نسبتهایی میدی!!

اصلا تقوی میدونی یعنی چه؟! (1400335) (alef-13)
 
sepehr
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۵:۵۴:۵۱
تا زمانی که مردم ساده اندیش داریم بازار عوام فریبی داغ است (1399606) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۵۲:۴۶
خودت را دوراندیش میدونی و بقیه را ساده اندیش! امان از دست شما که به دموکراسی و آزادی بیان که خودتون تو بوق و کرنا میکنید اعتقاد ندارید. (1400157) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۵۶:۰۴
آره حتما امثال ایشون ساده اندیشند که از 8 سال بیش شرایط امروز کشور را فریاد میزدند و شما که تا همین چند ماه پیش هم باورتان نشده بود وضعیت اقتصاد چطور خواهد شد دور اندیش .
و در زمین نشانه هایی است برای اهل یقین ودر خود شما آیا نمی نگرید . (1400964) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۵۹:۳۶
مردم یعنی 80 ملیون ایرانی داخل و خارج البته خاک پارس به قول شاعر عجب سفله پرور است مسئله اینجاست که ساده اندیش ترین ها (...) تکلیف زندگی همه را بدست دارند (1400339) (alef-13)
 
نظرآزاد
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۲۶:۲۱
سپهر عزیز تا زمانی که احزاب بصورت جدی تشکیل نشن و در انتخابات شرکت نکنن مردم ساده اندیش مجبورن بر اساس چهره ها و وعده ها و شایعات و حواشی یه کاندید رو انتخاب کنن (1400393) (alef-13)
 
1982
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۵:۵۹:۱۹
وای به حال ما که ایشون مثلا داره میگه من از جنس مردمم و پراید سوار هستم
ایا این ریا نیست
یاد حدیثی افتادم گففته بود اگر نماز در خانه 10 مین طول میکشه در مسجد 20 مین بخونی ریاست

حقوق ایشون معلومه چه اصراریه سوار پراید بشه ؟ (1399617) (alef-6)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۱۰:۴۶
براتون واقعا متاسفم. 90 درصد کامنت‌های ضد جلیلی در اینجا سرشار از بی‌اخلاقیه. من نمی‌دونم شما طرف‌دار کدوم کاندیدا هستید اما امیدوارم اون کسی که بی‌اخلاق‌هایی مثل شماها طرف‌دارش هستید رای نداره.

شما مگه گذشته‌ی آقای جلیلی رو خبر دارید که مثلا سوار سمند یا زانتیا می‌شده که وقتی الان می‌بینید سوار پراید شده یاد اون حدیث می‌افتید؟
واقعا چه ارتباطی وجود داره بین این حدیث و پراید سوار شدن آقای جلیلی؟
کسی که قبل‌ترها همیشه سوار همین پراید می‌شده حالا چون نامزد انتخابات شده، بره سوار مگان بشه که شما بهش نگید ریاکار؟؟؟ اینه منطق شما؟ (1400461) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۳۴:۳۸
بم بم جان حقوق یک مدیر ارشد در سطح جلیلی 8 تا 12 ملیون در ماهه به غیر از حق ماموریت خارج اونوقت پول نداره پراید سوار میشه بس کنید این ریا کاریو انقدر طرفداری الکی نکنید
صرف اینکه دوستش داری دلیل نمیشه انتقاد بر تابی (1400920) (alef-15)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۰۷:۲۱
من فکر میکنم جلیلی با این فیلمش طرفداراش از دست داد تا اینکه بدست بیاره.حیف ایران که این بشه ریس جمهورش!!!!!اگه ریس جمهور این بشه من که از ایران میرم!! (1399646) (alef-6)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۰۳:۵۴
تو رو خدا!!!
حالا کجا می ری؟؟
کجا می تونی بری!!
آدمایی مثل شماها رو کجا ها راه می دن؟!!
بله همسایه های منافق دوستی داریم که پذیرای نوکرانی مثل شماها هستند (1400025) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۰۷:۲۳
من به ایشون رای نمی دم و به اقای ولایتی رای میدم، دلی تحلیل های شما فقط ناشی از بغض شماست (1399647) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۵۹:۰۶
به هر کی میخواید رای بدید غیر جلیلی (1400441) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۰۸:۴۸
هیچ دقت کردید که ورود آن خانم جوان در فیلم از قبل برنامه ریزی شده بود چرا که صدای او با کیفیت عالی ضبط گردیده بود. چرا که اگر غیر از این بود باید صدا نسبتا ضعیف می بود. از طرفی فاصله این خانم تا محل تریبون اقای جلیلی بیش از یک متر است. همچنین این خانم، دیالوگ مورد نظر را به خوبی از حفظ کرده بودند (1399652) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۵۵:۲۱
من تو این چند وقت که بیشتر میشینم پای اینترنت به این نتیجه رسیدم که ماها تو هرچی تبحر نداشته باشیم توی آسمون ریسمون بافتن و چرت و پرت گفتن تبحر داریم... (1399798) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۰۹:۳۰
آره ناشناس برای تو و امثال تو بد آموزی داره!!! چون تو خوشت نمیاد واسه همین چرت و پرت میشه!!! (1400216) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۲۵:۵۸
بله شما الان تبحرتون رو اثبات کردید (1400392) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۳۷:۰۹
پس دیگه چرت و پرت نگو !!! (1400406) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۱۱:۵۴
خوشم از این نظر اومد!!
خیلی (1400463) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۷:۵۹:۵۷
اصلا این خانم در جمع نبود.دوربین کاملا بسته بود و از پایین . (1400005) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۵۴:۳۳
برای امثال شما متاسفم! (1400163) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۱۹:۰۴
به نظر من كسي بايد رييس جمهور بشه كه حداقل ده تا پروژه ملي در حوزه سياست ، عمران و اقتصاد و فرهنگ را راهبري كرده و نتايج موفق داشته باشد ، نه مذاركاتي كه حاصلش وقت كشي و پيشرفت خارجي ها در تنگ كردن حلقه تحريم ها، من فكر مي كنم سياست مداري در دوره احمدي نژاد آنقدر بد بود كه شايد ما تنها كشوري در دنيا باشيم كه غذا و دارو را هم برايمان تحريم خواهند كرد، آنوقت عقب نشيني ها شروع خواهد شد يعني زماني كه همه فرصتها را سوزانده باشند، جليلي چاره اي ندارد كه اگر رييس جمهور بشه همين شيوه را ادامه بده كه آخرش معلومه، به نظر من او براي پيروزي اين ملت و ايجاد فرصتهاي جديد بايد انصراف دهد و حتي خود را به راي مردم هم نگذارد، اگر راي زياد بياورد به اين معناست كه همين روش خارجي ها درست است و ملت ما مي پسندد و همين مسير را خارجي ها ادامه خواهند داد يعني ادامه مسير چند ساله كه آهسته آهسته پايشان را بر گلوي ما بفشارند و ايران هيچ اقدامي براي خواندن دست آنها و انجام اقدام برتر كه رو دست به آنها باشد نخواهد كرد، آگر هم راي نيارد معناي عدم همراهي مدرم با مقاومت هسته اي برايشان خواهد داشت ، پس بهتر است ايشان انصراف دهد تا دولتهاي خارجي سردرگم بمانند و دولت آتي شگردها و تاكتيكهاي جديدي را در مقابله باآنها بكار گيرد (1400378) (alef-13)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۶:۵۱:۳۷
البته حاصل نتايج جليلي و دوستان بي تجربه اش در اين مذاكرات كاهش ازرش پول ملي براي نخستين بار در طول تاريخ به يك چهارم بود و اگر اوضاع به حال طبيعي رها شود به يك پنجم، تصور مي كنم از دست دادن يك پنجم ايران به اندازه از دست دادن يك پنجم ازرش پول پك كشور نباشد، ،پس ايشان و تيم بي تجربه اش كه تا كنون يك مذاكره داخلي موفق هم نداشتند و به يكباره مذاكرات خارجي و حيثيتي ايران را قبول مسئوليت كردند عذرخواهي كنندو زياده طلبي نكنند كه از بس خوب آمديم حالا رياست جمهوري را هم به ما بدهيد، اينها آنقدر ضعيف عمل كردند كه حتي خارجي ها هم احساس كردند با چند زن ليدر بايد بيايند جلو اينها بنشينند و حيف است مردهاي معمولي ناتوانشان را هم جلو بياورند، اين معنايش چيست، يعني آنها با فكر چند زن و مدير كل ازرش پول ملي ما را يك پنجم كردند پس اگر مردهايشان و رهبرانشان بيايند چه مي كنند، البته خدا با ماست و هر جا كم بياوريم نصرت الهي شامل ما خواهد شد و بياري خدا كيد آنها به خودشان برخواهد گشت ، اما خوب است آقاياني مثل مصباح كه خيرخواه اين مملكت هستند كلاهشان را قاضي كنند و ببينند چقدر ارزش دارد اين احساس ليدري كردن براي ملت كه بخواهيد به هر قيمتي اميال خودتان را به ملت تحميل كنيد ، شما هشت سال احمدي نژاد را به مملكت مسلط كرديد چه تاجي به سرتان زديد جز اينكه به مملكت ضربه زديد ، گيرم حالا بگويند هر كس كه آقاي مصباح حمايت كند راي مي آورد، يعني واقعا مقلدين خمس و زكات مي رهند كه شما و طلبه هايتان صرف توسعه اسلام در دنيا كنيد يا در انتخابات خرجش كنيد ،نميگويم پول براي انتخابات خرج مي كنيد ، مي گويم شما از طلبه هايي كه بايد اخلاق اسلامي ، عقايد و اصول و مرام اسلامي را ترويج دهند براي راي آوردن اين و ان هزينه مي كنيد، خوب است همه به خود بياييم و هم آنها كه صلاحيتشان تاييد شده و هم كساني كه از اسلام تغذيه مي شويم خود را از اين مباحث كوچك حمايت از اين و آن بيرون بياوريم و به شادابي ملت و به سرافرازي مردم و به عشق به اسلام و سربلندي ايران فكر كنيم (1401144) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۰۹:۵۵
پس ایشان به نام مذاکره خارج می شوند ولی در عمل اهداف دیگری را دنبال می کنند.!!!! اگر همچین مسولی در یکی از بلادهای "ک ف ر" همچین عملی انجام می دادند، حتما مورد بازخواست قرار می گرفتند. (1399657) (alef-6)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۱۳:۰۱
یکی بیاد یه توضیح بده که چرا با خرج بیت المال یک گروه 3...4 نفره می برن ترکیه که فیلم تبلیغاتیشون رو بسازن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چند وقت پیش یک گزارشی از تلویزیون پخش شد که نوع ساده سفر دبیر شورای امنیت ملی با یک کیف به کشورهای دیگه و بدون هیچ تشریفاتی تمجید کرده بود .

شما هر چقدر ساده باشی مثلا از احمدی نژاد که ساده تر نیستی که ... اما قوانین رئیس جمهوری و مسائل امنیتی آن اجازه نمیده که شما رئیس جمهور شدی مثلا با پرواز عادی و با یک کیف بری سفر خارجی و داخلی .... حتی دیگه نمیتونی در منزل خودت زندگی کنی ... یا مثلا با پراید بری اینور اونور .... تیم حفاظتی برای شما همه این مسائل رو تعیین می کنه ... پس اینا نباید ملاک باشه .

یه چیز جالب دیگه در فیلم هم بود که استاد اولی داشت از یک مطلب نوشته شده در مورد جلیلی حرف می زد ... رئیس دانشگاه شریف هم می گفت قیافه ما رو می بره به گذشته ... جلیلی انسان شریف خوب اما رئیس دانشگاه عزیز با قیافه و چهره مومن نمیشه مملکت رو اداره کرد ( وای خدای من یه کم به ما قدرت فکر کردن بیشتر به ما بده ) (1399668) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۵۶:۴۰
گروه سازنده مستند با خرج خودشون رفتند ( آرمان مدیا ) ،چون موجب رشدشون در زمینه فیلمسازی میشه به غیر از علاقه شخصی به کاندیدای مورد نظر. (1400174) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۴:۰۶:۳۴
یعنی اگر من نوعی بخواهم در مذاکرات اینده که تا ابد (الا ماشالا..) ادامه دارد، با بودجه خودم فیلم مستند از مذاکرات بسازم ، می توانم در کنار آقای جلیلی باشم؟آیا اصلا من نوعی را به هتل راه می دهند؟دوستانی که سنگ جلیلی و امثال وی را به سینه می زنید، ساده زیستی را در این انقلاب یک نفر داشت و اون آیت ا.. خمینی بود.باقی همه عوام فریبان قدرت دوست هستند.
الف متشکرم (1401092) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۱۵:۰۴
شما از کجا میدونی با خرج بیت المال بوده؟؟ ایمان خودتو نده دوست عزیز (1400226) (alef-13)
 
ن.م
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۴۹:۵۷
خوبه یه مقدار محتاطانه تر قضاوت و اظهار نظر کنید واقعا شما از کجا میدونیدکه اقای جلیلی گروه مستندسازی شون رو با هزینه بیت المال بردن استانبول؟؟؟؟؟
نظر شمارو دیدم یاد حرف اقای قرائتی در برنامه پایش افتادم که خاطره ای تعریف میکردن درباره قضاوت عجولانه،که یه سفر رفته بودن کرمانشاه برای سخنرانی ؛که برای سخنرانی هاشون هزینه نگرفته بودن و به عنوان هدیه به ایشون روغن کرمانشاهی داده بود. گویا روغن رو در مهمانی اسفاده میکنند و یکی مهمان ها که از شهرستان اماده بوده وقتی به شهر خودشون برمیگرده به همه میگه مردم روغن ندارن ببینید اقای قرائتی روغن کرمانشاهی مصرف میکنند.خدایا انشالله ما رو به راه راست هدایت کنند. (1400311) (alef-13)
 
م.م.گ
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۰۱:۱۹
یکی هم بیاد از این آقا بپرسه از کجا فهمیده از پول بیت المال بوده؟!!!! (1400341) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۵۷:۰۶
کارگردان این مستند در مصاحبه با مهر گفته با هزینه خودشون مستند رو ساخته اند. طبیعنا از جمله هزینه ها ، هزینه های رفت و آمد است. لطفا یا تحقیق کنید یا سکوت یا حمل بر صحت (1400536) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۱۵:۵۱
اطلاع رسانی کنید ولی حق تووهین ندارید اون هم با مقایسه با این و ان
اگراز کسی خوشتان می اید تبلیغش کنید
اینهایی که گفتید فکر نمی کنم عیب برای یه نامزد باشد (1399676) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۲۰:۱۳
جالب اينكه ، جليلي ظاهرا"‌ بي مقدمه در روز آخر براي ثبت نام به وزارت كشور رفت اما به طور كاملا"‌اتفاقي كارگردان فيلم مستند خود را (با پول بيت المال) به استانبول برده بود تا براي روز مبادا فيلم بسازد ! (1399688) (alef-6)
 
مجابي
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۵۱:۱۰
آدم بي تقوا تو ميداني كه با پول بيت المال برده بود؟ آخه آدم بي تقوا كسي كه حتي حاضر نيست چمدانش را به كسي بدهد كه برايش بياورد و بعد از اين همه مسئوليت خفن برعكس ديگران هنوز پرايد سوار ميشود كسي را با پول بيت المال ميبرد جايي؟ (1399784) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۰۱:۵۴
شما بین چیزی که میبینی و چیزی که شنیدی شنیده ها رو باور میکنید؟ (1400197) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۴۵:۴۷
پول بیت امال بوده. من دقیقا خبر دارم. (1400424) (alef-13)
 
منقد
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۴۷:۳۶
من برای یک سری از مردم کشورم متاسفم چون ریاست جمهوری را در سوار شدن پراید و چمدان را خود بدست گرفتن میدانند
دوست عزیز کشور متخصص میخواهد تقوای الکی و مارک نمیخواهد کشور ولایتمدار واقعی میخواهد هنر پیشه نمیخواهد رل بازی کند
ذوست عزیز اگر شما در دوران شهرداری اقای احمدی نژاد دقت بیشتری کرده بودید و با چشم باز رای میدادید الان جزع وفزع از حرکات این رییس جمهور نمی کردیم
دوست عزیز طرفدار پراید
اقای احمدی نژاد زمانی که شهردار تهران بود هر هفته به دیدار خانواده های شهدا به اتفاق دوربی در شهر میرفت و این صدا وسیمای ما مغلوب و طرفدار این نوع حرکات عوام پسندانه بود البته رفتن دیدار خانواده شهدا کار بسیار عالیست نه بخاطر انتخابات
بعدش اقای احمدی نژاد هر هفته در یکی از مناطق شهرداری تهران میرفته و ملاقات مردمی برگزار میکرده حتی یادم هست پیر زنی در ملاقات عمومی از اقای احمدی نژاد خواسته که منزل ما در طرح تعریض خیابان قرار گرفته است و ما هیچ درامدی نداریم چیکار کنیم اقای شهردار قبلی و رییس جمهور فعلی اقای احمدی نژاد روبه شهردار منطقه کرده گفته اقای شهردار خانه این پیر زن را تخریب نکنید
تا اینجا را داشته یاش
در همان منطقه تعداد400خانوار در منطقه 15 بعلت بافت فرسوده هر لحظه ممکن بود خونه مردم بر سر انها اوار شود و400نفر را فدای یک خانواده کرده است
اگر مدیریت بود میتوانست بفرماید اقای شهردار برای این پیر زن یک باب اپارتمان 60متری تهیه کنید با امکانات کلید را تحویلش دهید
کدام بهتر بود؟ خانه را خراب نکنید و 400خانوار در خطر اتش سوزی و زلزله و... یا خرید اپارتمان
پس اقای جلیلی پرایدش مثل بیل اقای احمدا نژاد هست گول فیلم بازی کردن را ما مردم ایرا ن نمیخوریم (1400709) (alef-13)
 
محمدرضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۸:۱۳:۰۳
کجا پراید سوار میشه مثل اینکه عکس های خبری رو دنبال نمی کنی دیروز سوار پژو شده بود

در ضمن اون چمدون بردنش در واقع ترفند تبلیغاتی بود
اگه واقعا انسان خوبی بود نمیذاشت صحنه چمدون بردنش رو در مستند قرار بدند تا ریا نشه
حتی صحنه نماز خوندنش!!! مثلا خواست بگه من نماز میخونم و با تقوا هستم
انسان های پاک و درست کسانی مثل حضرت علی بودند که به خاطر اینکه کسی رو ناراحت نکنه با چاه درد و دل میکرد
شما خیلی ساده اید که با این صحنه ها مجذوب افراد میشید
(1401187) (alef-6)
 
مرتضی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۷:۲۷:۳۰
عزیزم سفر استانبول بعد از ثبت نام بود. دقت کن (1399884) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۴۴:۴۳
باید خدمتت عرض کنم که مذاکرات استانبول بعد از ثبت نام آقای جلیلی بود . یه کم اطلاعاتتو زیاد کن بعد بیا نظر بده ... (1400291) (alef-13)
 
اند سياست
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۲۴:۰۵
يادمه احمدي نژاد رو نشون ميدادن كه 2 تا نون لواش جلوشه كه داره با پنير ؛ مثلا" ناهار ميخوره :-)
حالا هم هي اصرار دارن كه جليلي رو با پرايد به ملت نشون بدهند !!!!! (1399696) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۳۹:۰۳
والا الان پراید هم چندان ماشین کمی نیست!
16 میلیون قیمتشه
ضمنا ساده زیستی بد نیست، اما اینکه از ساده زیستی برای تبلیغ استفاده بشه، واقعا ریا محضه (1399742) (alef-6)
 
انصاف
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۷:۱۶:۰۲
مذاکرات استانبول با خانم اشتون چند روز بعد از ثبت نامه ایشون و قبل از اعلام نظر شورای نگهبان و به درخواست خانم اشتون انجام شد تا نظر 5+1 را در خصوص مذاکرات قبلی که نتونسته بود در مذاکره جمع بندی کنند به ایران منتقل کنن. انصاف هم خوبه. بعد هم شما از کجا میدونی سفر این تیم با پول بیت المال بوده؟ (1399853) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۵۴:۳۱
عجب چه به موقع ! عجب تصادفی ! لابد باید به فال نیک بگیریم وبگیم حتما نظر خدا با جلیلی بوده !!! (1400534) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۲۴:۳۴
جليلي = احمدي نژاد (1399697) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۳۶:۰۵
جليلي 132 سوار = احمدي نژاد 504 سوار (1399735) (alef-6)
 
نا شناس
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۲۵:۳۶
نماز ا ز واجبات دین است جلیلی با نماز و دعا خواندن و پیشانی که مثلا جای مهر است می خواهد بگوید من مسلمان واقعی ام.ای وای بر ما.....آیا این ها ریا نیست .خوشا به حال آنان که در پنهان با خدا نجوا می کنند نه برای ریا.... (1399701) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۰۰:۵۵
نماز واجب روزانه را که همه مسلمانان میخوانند این که دیگه ریا نیست، اون نجوایی که شما میگی برای نمازهای مستحبی مثل نماز شب هستش.
بعضیها هنوز معنی ریا را نفهمیدند به بقیه تهمت میزنند! (1400192) (alef-13)
 
ناشناستر
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۳:۲۶:۱۹
پس لابدكاراي روحاني واخونددرباري بودنش رومي پسندي ...واي برماواي برما (1401067) (alef-10)
 
mohsen
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۲۶:۱۴
جالبه طرف اول فیلم میگه رفتیم پیش جلیلی گفتیم فیلم می خایم بسازیم برات. هموم روز هم بلیط استانبول گرفتن رفتن استانبول. با جلیلی هم توی تموم جلسات حضور داشته! (1399705) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۱۰:۲۵
نميدونم اين ها ملت را چي فرض كردن!! (1400217) (alef-13)
 
اقتصاددان
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۲۶:۵۸
ما رئيس جمهوري نميخوائيم كه پرايد سوار شه و تورم رو به 85 % برسونه .
ما رئيس جمهوري ميخواهيم كه مازراتي يا پورشه و يا بنز سوار شه ولي ارزش پول ملي رو حفظ كنه و تورم رو مهار كنه . (1399706) (alef-6)
 
abbas
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۵۰:۳۱
اتفاقا اگر پراید سوار شه و نون و پنیر بخوره موقع مشکلات کشور میگه من هم مثل شما هستم (یعنی باید مثل من تحمل کنید)
من میگم رئیس جمهور رهبر جامعه نیست بلکه رئیس دولت است باید خوب بخورد ، خوب بپوشد و بهترین جاها مرکز ریاست جمهوریش باشد به دو دلیل
اول اینکه شان ملت ایران را مقابل خارجی ها حفظ کند
دوم اینکه اگر ما مشکل معیشتی داشتیم از چلوکباب زعفرانی که از جیب ملت میخورد خجالت بکشد و برای حل مشکلات معیشتی مردم وقت بگذارد. درحقیقت ما به او زندگی خوب میدهیم که جوابگوی زندگی ما باشد (1400313) (alef-13)
 
نوید
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۲۷:۲۶
اقای احمدی نژاد در مقابل اقای جلیلی واقعا شاه هستند من که به شخصه به ایشا رای نداده ام ولی ما تا دو سه سال بیش مشکل چندانی نداشتیم ارز زیاد و نفت به فروش میریسید یارانه ها کمکم خوب شده بود تا اینکه جلیلی و یارانشان با ندانم کاری کشور را به وضعیت بدی دچار کردند
با امدن ایشان وضع از این هم بدتر خواهد شد (1399708) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۱۰:۲۹
از ما گفتن اگه جلیل رئیس جمهور بشه باید همه فانوس به دست دنبال احمدی نژاد بگردیم حالا خود دانید !قهر با صندوق رای = ریاست جمهوری جلیلی (1400565) (alef-13)
 
majid r
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۲۸:۱۷
یعنی آقای جلیلی فیلم بردار برده بوده استانبول تا براش فیلم تبلیغاتی درست کنند؟
این نشان می دهد روزی که هیچ کس به انتخابات فکر نمی کرده ایشان برای پست ریاست جمهوری فعالیت می کردند. (1399709) (alef-6)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۳۷:۱۰
برادر یه نیگاه به تاریخ برگذاری نشست استانبول بنداز ... (1399738) (alef-6)
 
بسيجي واقعي متنفر از ريا
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۴۵:۱۷
حضرت آيت الله العظمي محمد تقي بهجت ؛ ( روحي ارواحنا له الفدا ء )‌ مرجع عاليقدر جهان تشيع ، در طول زندگي پر بركت خويش ، بعد از هر نماز ، پيشاني خود را دست ميكشيدند تا مبادا به مرور زمان آثار مهر ناشي از سجده هاي طولاني بر پيشاني ايشان نقش بندد . (1399764) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۰۴:۰۴
حرفتون کاملا درسته ولی شما از اسلام یاد نگرفتید تقوا داشته باشید و اینقدر راحت به دیگران تهمت و بهتان نزنید؟ وای بر شما! (1400200) (alef-13)
 
داوود
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۳۱:۰۶
اگر واقعا همیشه نمازشو اینجوری و در هر شرایطی بخونه من یکی که مریدش میشم. (1400682) (alef-13)
 
beh afarid
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۳:۰۲:۵۶
اصلا هم محض ریا نیست... (1401047) (alef-10)
 
جديدي
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۲۹:۱۸
امان از اون روزي كه دوباره تفكرات احمدي نژادي بر كشور حاكم شود . (1399710) (alef-6)
 
ياور طغرل
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۳۰:۵۸
جليلي با الفباي سياست و اقتصاد هم آشنا نيست . (1399718) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۳۵:۲۷
مذاکره با نمایندگانی که در حد مدیر کل وزارتخانه هم نیستند هیچ سودی ندارد و افتخار هم نیست از روزی که آقای جلیلی مذاکرات را انجام می دهد چه پیشرفتی حاصل شده الا اینکه با این کارها وضع اقتصادی را خرابتر کردند ، حلقه تحریم ها تنگتر و تمام سیاست خارجی معطوف به آمریکای جنوبی شد و دشمنی ما با کشورهای همسایه به حد اعلا رسید اگر ایشان رئیس جمهور شود مثل احمدی نژاد ایران را در انزوای کامل (دقیقا مثل کره شمالی) می برد (1399732) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۳۸:۵۷
ايندفعه من به كسي راي ميدم كه تو تير ماه تابستون كاپشن نپوشه و نون پنير نخوره و سوار 504 نشه و شلوار گرمكن 2 خط عهد دقيانوس نپوشه !!!!
بلكه تورم 90 %ي حال حاضر يه مقدار كم شود ! (1399741) (alef-6)
 
مریم
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۴۷:۲۰
مرسی (1400426) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۳۹:۳۱
به نظرم همون اندازه که آقای احمدی نژاد در وضع نابسامان امروز ایران مقصر هست آقای جلیلی هم مقصر هست. ایشان در بی نتیجه ماندن این همه مذاکره به دلیل نداشتن تدبیر لازم و کاردانی مقصر ند. حال چگونه میشود زمام امور یک مملکت را به دست ایشان داد آن هم در این شرایط خاص؟! (1399743) (alef-6)
 
هموطنی با دل پردرد
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۰۳:۲۸
آره. فقط شما مسلمونید. فقط شما خوب و بد رو از هم تشخیص میدید. بعد هم با کمال بی شخصیتی هموطنای خودتون رو متهم می کنید به مکر و حیله ورزی. اما خواهش می کنم این سوال منو جواب بدید: مگه سال 84 شماها نبودید که دقیقا برای همین "احیای مرام و منش انقلابی" به احمدی نژاد رأی دادید؟ مگه سال 88 مدعی نبودید ولایتمدار درجه ی یکه؟ پس تو این چند سال چی شد که باز دنبال یک "احیاگر" دیگه می گردید؟ هی با یک معیارهای غلطی کسی رو انتخاب می کنید و بعد که طرف تو زرد از آب درمیاد به جای این که معیارهاتونو اصلاح کنید، مصداق هارو عوض می کنید و با کمال اعتماد به نفس دوباره آش همون آش و کاسه همون کاسه؟ این گفتمان انقلاب اسلامی چیه که کاندیداهای با تجربه نمی تونن از پسش بربیان و تنها کاندیداهای کم تجربه ی شما می تونن انجامش بدن؟! شما بدترین ضد تبلیغ برای جمهوری اسلامی هشستید. آدم عاقل از یک سوراخ چند بار گزیده میشه آخه؟ (1400019) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۴۳:۱۶
آقای جلیلی (و دولت آقای احمدی نژاد) اصرار دارند هر آنچه «دستاورد هسته ای» می شود نامیدش حاصل تلاش آنهاست و از طرف دیگر آقای روحانی این را رد می کند. به نظرم یکی از مهمترین موضوعاتی که باید در مناظره بعدی میان جلیلی و روحانی روشن شود همین است. آن قدر بحث و استدلال کنند تا بفهمیم واقعا کی راست میگه. این موضوع مهمیه، چون این گروه دولت و شخص آقای خاتمی رو به خیانت در پرونده هسته ای متهم میکنند.
من که تصور میکنم جلیلی دستاورد خاصی نداشته و خاتمی هم خیانت نکرده و به او اهانت شده. هر تلاشی هم شده به همت کسانی مثل شهید شهریاری شده چه در این دولت چه آن دولت. پس دولتها خیلی به خودشون نبالن (1399755) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۰۹:۰۱
خیلی هم نیاز به مناظره نیست، خودمان هم می توانیم تحقیق کنیم!
شروع انرژی هسته و ساخت بخشی از نیروگاه نطنز از قبل از انقلاب و سال 53 توسط آلمانی ها انجام شد
اما بعد از انقلاب توجهی بهش نشد و حتی در جنگ آسیب هم دید
سال 73 و توسط آقای رفسنجانی تصمیم به بازسازی گرفته شد اما به کمک یک شرکت روسی
راکتور تحقیقاتی تهران هم توسط آمریکایی ها و 46 سال پیش در دانشگاه تهران ساخته شد.
در زمان اقای خاتمی تاسیسات غنی‌سازی نطنز و آب سنگین اراک و کیک راه اندازی شد و بیشتر تجهیزات خریداری و یا ساخته شد
چند پایگاه هسته ای هم ساخته شد اما من حضور ذهن ندارم
در زمان آقای احمدی نژاد نیروگاه نطنز تقریبا کامل شد و حتی برای مدتی تولید برق صنعتی انجام داد
همچنین غنی سازی به 20 درصد رسید
ساخت نیروگاه دارخوین در سال 85 آغاز شد

در واقع اگر به طور خلاصه بگوییم:
قبل از انقلاب: ساخت نیروگاه نطنز
زمان جنگ: تخریب بخش زیادی از نیروگاه
زمان آقای رفسنجانی: بازسازی
زمان آقای خاتمی: بازسازی و توسعه فناوری هسته ای و آماده سازی زیر ساخت ها
رمان آقای احمدی نژاد: حرکت به سوی صنعتی شدن انرژی هسته ای و غنی سازی 20 درصد، شروع به ساخت نیروگاه دوم و برنامه ریزی برای زیردریایی های هسته ای

در واقع همه این آقایان زحمت کشیده اند و هیچ کدام تمام کار را انجام نداده اند (1400045) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۷:۳۶:۴۱
به غير از اينكه بلديم به احمدي نژاد ربطش بديم ؛ بلديم به مشايي و بقايي هم ربطش بديم . (1399918) (alef-6)
 
هادی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۴۵:۰۰
آیا ساخت فیلم تبلیغاتی در سفارت ایران و حین ماموریت کاری اشکالی ندارد؟
ای کاش آقای جلیلی کمی از عملکرد خود را به نمایش می‌گذاشت تا این که به شیوه‌ای نخ‌نما اولا از طریق بد نشان دادن دیگران خود را موفق جلوه دهد و ثانیا شعارهایی تکراری داده باشد. (1399763) (alef-6)
 
mohsen
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۴۵:۴۰
هر دم از این باغ بری میرسد
ایشون میوه درخت احمدی نژاده (1399765) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۴۶:۳۶
ما با جای مهر و دست بوسی و ... کار نداریم.حتی با سوابق اجرایی هم کار نداریم.چون اینایی که سوابق اجرایی دارند از 8الی 20سال از مسند قدرت دور بودن.طرفداران آقای جلیلی لطف کنند فقط چند خط راجع به این گفتمان انقلاب و راجع به برنامه آینده کاری جلیلی در پست ریاست جمهوری برامون بگویند.همین (1399770) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۵۰:۲۴
اقا خانوم ها بیشتر اهل سجده هستند یا اقایون؟ پس چرا هیچ خانومی نیست که جای مهر روی پیشانی اش باشد؟ از رهبر انقلاب هم بیشتر خلوص نیت داریم؟ پس چرا ایشان جای مهر روی پیشانیشان نیست؟ (1399780) (alef-6)
 
عماد
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۵۱:۰۵
وای بر کسی که از سر عناد بر روی اشتباه دور قبلش کشور را در این شرایط سخت به این مرد بی تجربه که تنها هنرش مذاکره با دشمن است بسپارد. ما مرد جنگ میخواهیم . (1399783) (alef-6)
 
محمد علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۵۵:۰۶
تنها ثمره مذاکرات جلیلی تعغیر حجاب خانم اشتون هست به نظرم جلیلی بدرد مدیریت گشتهای ارشاد مخورد....... (1399794) (alef-6)
 
mohamad
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۰۲:۵۸
خیلی با حال بود. (1400016) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۵۵:۲۲
با انتخاب جليلي نفس آخر ايران هم گرفته مي شود خدا به ما رحم كند (1399799) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۷:۲۴:۴۸
با ايشان ، 40 سال به عقب بر ميگرديم . (1399879) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۰:۱۴:۵۵
البته بفرمایید 40 سال دیگر..... (1404132) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۵۷:۱۹
حضور آقاي جليلي در انتخابات يادآور ظهور احمدي‌نژاد در صحنه سياسي كشور است. مطمئناً با رئيس جمهور شدن ايشون روزهاي تاريكتري در پيش داريم (1399804) (alef-6)
 
حسن
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۶:۵۷:۳۱
توجه داشته باشید که بر اساس اون مستند در اون صحنه عدم رعایت قانون توسط راننده دو نکته فهمیده شد.1.اگر جلیلی هم مقید به قانون باشد طرفدارانش نیستند 2.جلیلی فردی خودرای است و می خواهد همه کس و همه چیز را خود کنترل کند اینها یعنی احمدی تژاد (1399806) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۷:۰۳:۰۸
تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد .موضع ایشان در جریان فیلم تبلیغاتی حاکی از تداوم سیاست سعی و خطا در گزینش مدیران است فقط به اطلاع ایشان میرسانم کیسه ملت توان هزینه دگر باز را ندارد. (1399822) (alef-10)
 
کویرلوت
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۴۳:۲۸
دوست عزیز مشکل از احمدی نژادها و جلیلی ها نیست مشکل از اصولگرایان و اصلاح طلبان نیست مشکل از مردمی استکه این کاندیداهارا برای این دوره حساس زمانی که تحریمها تشدید . ارزش پول ملی به نهایت سقوط . گرانی و تورم درنهایت اوج . و....انتخاب میکنند (1400702) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۷:۰۳:۳۲
این مذاکراتی که آقای جلیلی میرفت هر سری امید ملت رو به نا امیدی تبدیل می کرد. به کجاش می باله من نمی دونم! (1399823) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۲۴:۱۷
اگر قرار باشه امتیاز بده کاری نداره من هم بلدم پرونده را حل کنم !

زمان روحانی را یادمون نرفته که فیشر(وزیر خارجه وقت آلمان) می کوبه روی میز و میگه اینجوری نمیشه ..... بعد توافق می کنن ... بعد در بروکسل امضا می کنن و همه جی را تعلیق می کنن !!! تعلیقی که گفتند داوطلبانه است اما وقتی می خواستیم لغوش کنیم حتی مراکز تحقیقاتی را هم اجازه نمی دادند !!!
تونی بلر گفته بود میوه حمله به عراق را در سعدآباد چیدیم . (1400581) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۳:۱۳:۴۰
مومن خدا تو يك وات انرژي هسته اي را كه بدست آورديم به ما نشان بده تا دلمان قرص بشه. (1401669) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۰:۳۷:۴۹
اتفاقا منهم بلدم برم مذاکره و فقط تحریمها بیشتر شه. بلدم به انرژی هستهای ببالم که نتیجه زحمت دولتهای قبله (1402442) (alef-13)
 
ماري
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۳:۳۶:۳۵
راست ميگي بايدالتماسشون ميكرد همه چيمون رو ميگرفتن يه تيكه نون جلومون مينداختندتاموفق بود نه (1401074) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۹:۳۵:۳۹
مرد حسابی درسته که انرژی هسته ای مثلا داریم ولی به قیمت تعطیل شدن صدها کارخونه خبر داری که صابون حمامت هم داره از خارج وارد میشه چون داخل کشور صرفه تولید نداره مگر چند درصد کشور از انرژی هسته ای میچرخه که کل تولید کشور باید منهدم بشه خبر داری همون پراید جلیلی جونت الان چند شده؟ (1401253) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۷:۱۳:۵۶
وقتی که مستند رو می دیدم ، حدس می زدم که شاید بعضی ها فکر کنند که این صحنه ها تصنعی و ساختگی و همش یه جور نقش بازی کردن باشه ، کاش انقدر دیدتون بزرگ بود که میتونستید نیمه پور لیوان رو هم ببینید ، ای کاش . . .

ولی انصافا قدیمی ها راست می گفتن که "کافر همه را به کیش خود پندارد" (1399848) (alef-10)
 
alireza
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۰۲:۰۸
اصلا شما ليوان پيدا كن نيمه پرش پيشكش . يه فيلم بي محتوا (1400345) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۲۷:۵۶
همه هم کافر هستند الا شما و آقای جلیلی (1400586) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۰:۱۷:۱۸
پس قبل از همه کافر خودتی که فکر میکردی.... (1404141) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۷:۱۷:۱۸
آقای جلیلی خودشان اگر واقعا دلشان برای ایران می تپد باید کناره گیری کنند نه با علم به اینکه به درداین سمت نمی خورند زندگی مردم رابه خاک سیاه بنشاند اگردین دارید لطفا آزاده هم باشید . (1399854) (alef-10)
 
در اين لحظه کم امید نه نا امید به آينده
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۷:۳۳:۲۷
جالب بود خانم اشتون در جایی از فيلم از آب و هوای سرد اين روزهای اروپا و طولانی شدن زمستان صحبت ميکرد. شايد به ظاهر بی مورد مینمود ولی اين قبيل صحبتها عرفی است در اروپا. که حتی در ملاقاتهای رسمی با این قبيل اظهارات حس طرف مقابل را می سنجند به اصطلاح تمايل به گفتگو را قبل از ملاقات رسمی می سنجند که روشی است بسیار حرفه ای.
به نظرم بهتر است تيم مذاکره کننده (اگر اصلا اين قبیل چيزها را قبول داشته باشند) به جای بهره گيری انتخاباتی اين فيلمها را برای ملاقاتهای بعدی بررسی کنند شاید نتيجه غير از شد.
عکس العمل سردتر از هوای اروپای ِ آقای جليلی هم که تقريبا مشخص بود اصلا در حال هوای مذاکره نیست و بيشتر در حال و هوای انتخابات است(البته اگر هميشه اين طور نبوده باشند.)
در منظره نيز اين بی انگيزگی مشخص بود. رئيس جمهور باید تا حدی هم به اصطلاح روانشناس ها اگرسیو باشد
به غير از آه سرد و چهره زرد / .... (1399908) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۳:۱۲:۰۷
منظور اشتون از هواي سرد اين بود كه روابط ايران و اروپا به سردي طولاني مدت خواهد كشيد. كه همان هم شد. ولي كو ديپلمات كه اين را به آقاي جليلي بفهماند. (1401666) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۴:۲۷:۱۵
اضافه کنیم صحبتهای آقای لاریجانی که گفته بود تا پاسی از شب در یکی از گفتگوها با آقای سولانا در مورد شیعه و شفقت و ... صحبت داشته و به اصطلاح با ایشان اول باب گفتگو باز کزده بعد مذاکره.
لذا آقای جلیلی بهتر است کاملا متمرکز شوند بر کار خودشان ( که در خوشبینانه ترین حالت سرگروه مذاکره کنندگان یا به اصطلاح منتقل کننده نظرات رهبری به دنيا در این مقوله هسته ای هستند) حالا که فعلا درست یا غلط قرعه مذاکرات به نام ایشان خورده و بخشی از گره کار مردم ایران بدست ایشان است و کمی گرم تر باشند با اين گروه و جماعت آن طرف ميز به جایی بر نمی خورد.
اگر اقای حداد را هم قبول دارند ( که مطمئن نیستم) ایشان هم گفته مدیران پايدار باشند بهتر است ( توضیح واضحات) لذا بمانید و بار را به منزل برسانید. (1401749) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۰۲:۰۷
الان که شما دارید به این صورت تخریب میکنید، یعنی راستگو و درستکارید ؟ (1400014) (alef-13)
 
مصطفی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۰۳:۱۱
جلیلی رییس جمهور بشه تورم میشه.۹۰ درصد. (1400018) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۰۴:۱۶
شمقدری پسر وقتی تو شریف میراث آلبرتا رو اکران کرد، یک عدد آیفون 5 واسه قرعه کشی گذاشته بود. احتمالا اون اقا آمریکایی بهش کادو داده بوده. (1400027) (alef-13)
 
Nasser
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۰۵:۳۱
عوام فريبي و ريا و تزوير و ظاهر پرستي چه به روز اين امت مسلمان از بعد رحلت نبي اكرم (ص) تا الاً آورده! اين درد تمام ملتهاي مسلمانه ! زخمي كهنه كه ظاهراً هيچ علاجي ندارد!
ميدونم باز هم مطلب ما رو نميزني الف جان! ولي خوب باز هم ما مينويسيم! (1400031) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۰۵:۳۱
آقا دوره ی احمدی نژاد با اقداماتش از جیب خوردیم. الان دیگه جیب خالیه. جلیلی امتحان پس نداده بشه رئیس جمهور دیگه از جیب هم نمی تونیم خرج کنیم. بهدریوزگی می افتیم. مردم به خودتون رحم کنید. (1400032) (alef-13)
 
بی نام
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۰۶:۵۴
احمدی نژاد پراید سوار شد. اما پدر مملکت رو درآورد.الانم پراید سوار میشه؟
به کارنامهاحمدی نژآد نگاه کنین.
قیمتها چند برابر.
تحریم: افزایش صد درصدی
اعتبار پاسپورت:صفر
احترام بین مردم: صفر
ولایتپذیری:؟؟؟؟؟؟


به چی میشه اعتماد کرد
ایران امیر کبیر میخواد

فقط و فقط قالیباف (1400037) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۰۸:۳۱
والله به خدا من هم خودم رو حزب اللهی و دوستار نظام و انقلاب می دانم اما فکر می کنم اگر کسی با تجربه بیشتر بیاد بهتره. وقت برای رییس جمهور شدن آقای دکتر جلیلی هم زیاده. (1400041) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۰۹:۳۵
الف برای یک بار هم شده مرد باش ونمایش بده نظرمرا ..چرا شما هم با شروع جوسازی بیگانگان ضد انقلالب اصلاح طلبان وحلقه انحراف با حضور جلیلی وحشت زده شدی ترس از چی دارید به خطر افتادن منافع یا بر ملا شدن عقبه تاریکتان (1400048) (alef-13)
 
ن.م
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۱۰:۰۵
سلام
خوبه ادم یه مقدار منصفانه قضاوت کند حالا اینکه مستند ایشون ضعیف بود دلیل بر این نمیشه که ایشون هیچ نقطه قوتی ندارند یا اصلا در بین مردم نبودن.
ایشون در برنامه های تبلیغاتی شون به خیلی مناطق محروم سفر کردن و با مردم گفت و گو کردن .حالا چرا در مستندشون از این سفرها استفاده تبلیغاتی نکردن برای من هم جای سوال دارد. (1400051) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۰:۴۰:۳۸
ایشون در گفتن ظرفیت و فرصت بسیار تبحر دارند (1402452) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۱۲:۱۹
الان كه موقع انتخابات شده و مردم فرصت كردن يكى از مرموز ترين نمايندكان خود را كه در محافل بين الملى در يكى از حساس ترين جبهه هاى تقابل با دنياى خارج رژه ميرودرا ببينند هرجه به قيافه و حرف زدن اين بزرك مرد بيشتر دقت ميكنم بيشتر متوجه ميشوم كه جرا دنيا حرف ما را نمى فهمد و جرا اين مذاكرات هى تكرار مى شود ولى به نتيجه نميرسد اخه اين بنده خدا انقدر مرموزه كه فكر كنم برا خودشم شنود كذاشته ، تمام رفتاراش واكنشى و تدافعى است و هيج أيده ى از خودش نداره و رفتارش كنشكر نيست و اين يعنى معجونى كه خيلى ها مى پسندن ، مرموز، دست اموز و سر براه. ودر عين حال همه را با حرفاش بيشتر گيج ميكنه تا روشن (1400058) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۱۸:۱۶
از کلیه مطالبی که باز نشر یافته مشخص است که این تریبون ازاد نیست . مثل اینکه جلیلی بدجوری برنامه هاتون رو به هم ریخته که شبانه روز کارتون شده تخریب و توهین و ... جلیلی نماینده طیفی از مردم است که مثل بقیه حق دارند فعالیت سیاسی کنند . چرا می خواهید همه صداها را خفه کنید بگذارید مردم انتخاب کنند چرا این قدر نگران هستید .اگر فرهنگ تحمل یکدیگر را داشتیم قطعا وضعمان از این چیزی که هست بهتر بود . (1400070) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۴:۳۲:۱۷
برادر مردم احساس خطر می کنند از این جلیلی.من چندین دوره هست که رای نمی دهم ،ولی هیچ وقت دیگر رای نخواهم داد ولی اطمینان دارم که جلیلی به درد این کار نمی خورد.کسی که نمی توتند در چشم طرف مذاکره اش نگاه کند ، و مردی که نمی تواند به زنی مانند اشتون نگاه کند که مبادا تحریک شود نشان می دهد آدم ضعیفی است.دیگر اوایل انقلاب نیست که قحط الرجال بود و مجور بودیم از وزیران 22 ساله استفاده کنیم. (1401100) (alef-6)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۲۴:۰۲
فیلم سال 84 احمدی نژاد از یادمان نرفته بود (مردی که نان خالی برروی سفره دارد )وبه قول اطرافیانش غذای شهرداری را می خورد . اما سال 91 ایشان با کلی خدم و حشم وخانواده وبرو بچ محل در بهترین هتل نیویورک اقامت میکند . حالا مردی آمده که پراید سوار شدنش را تبلیغ میکند وبه ما نشان میدهد . آقای دکتر به ما حق بده که از ساده زیستی حالمان بهم بخورد . سخن نو آر که نو را حلاوتی دگر است برادر (1400083) (alef-13)
 
قدری تقوا
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۲۴:۲۹
حنجره های بی تقوا یا کامنت های بی تقوا ... خدا ناظر است ای کاش جای تخریب کمی نقد هم میکردید...مثلا پیشونی جلیلی نقد دیگه آرره؟!
تقوا تقوا تقوا
متاسفم (1400087) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۲۵:۵۵
اولین شرط موفق بودن در مذاکرات تسلط مذاکره کننده به زبان مذاکره است. در این فیلم دیده نشد آقای جلیلی توان صحبت کردن به زبان انگلیسی را دارند یا خیر. همه جا حتی جایی که از آب و هوا حرف می زدند مترجم برایشان ترجمه می کرد. در بسیاری از موارد لازم است بدون مترجم وارد بحث شوند. همچنین گرم گرفتن با طرفهای مذاکره و باصطلاح خوش و بش کردن با آنها تاثیر زیادی بر دو طرف دارد. (1400090) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۲۶:۱۲
چقدر خوب بود اگه اقای هاشمی هم کاندید بود دیگه لازم نبود این بحث ها رو کنیم.... (1400091) (alef-13)
 
یک شهروند
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۲۹:۲۹
از سایت الف خواهشمند است یک لحظه به دستور کار خود برای تخریب دکتر جلیلی فکر نکندو فقط به یک نکته از نکته هایی که وجود دارد توجه کند و آن فراگیر بودن شورای امنیت ملی در همه مسائل هست از شما سووال می کنم ایا شورای امنیت فقط در مذاکرات هسته ای خلاصه می شود. شورای امنیت یک مجموعه ای هست که باید به همه مسائل اشراف داشته باشد و جلیلی در این شش سال همه نقاط مغفول،ضعفها و تواناییهای کشور را میداند.فقط یک نامزد پیدا شده که اهل شعار نیست آیا جلیلی نمی تواند تمام مشکلات مردم را که کاملا به آن اشراف دارد تیتر کند و باشاخ برگ خاص مرتب در سخنرانی هایش تکرار کند.
عزیران بزرگوار؛ ما به تبلیغات شعار گونه در طول چندین سال عادت کرده ایم.دکتر جلیلی با رعایا ت الگو های خود وارد عرصه شده است. فقط یک نکته را بگویم مدیر باتقوا ،صندلی پاستور گفتمان و مسیرش را عوض نمی کند (1400097) (alef-13)
 
فریادکش
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۴:۰۶:۵۶
به نظر من نمی شه اینو ملاک مدیر و مدبر بودن جلیلی قرار داد.
مثل فلان کارشناس فوتبال می مونه که هروقت برای نقد یه بازی فوتبال دعوتش می کنن، آخر بازی از هر دو تا تیم و مربیاشون کلی ایراد می گیره و تیریپ بر می داره که من خیلی بارمه، ولی هر تیمی که تو لیگ برتر بهش می دن در عرض یه فصل می فرسته دسته یک . . .
اینکه به مشکلات اشراف داشته دلیلی بر مدیریت قوی ایشون نخواهد بود . . (1401728) (alef-15)
 
سامان
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۳۰:۰۲
میگم جلیلی اشتباه وضو نگرفت؟
مستند جالبی نبود من که از مستند رضایی بیشتر خوشم اومد (1400099) (alef-13)
 
عباد
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۳۱:۳۳
حدیدا چقد خنداه دار و چیپ استدلال میکنین به خدا..
اولا به ضرب و زور میخواین همچین زیرپوستی و به خیال خوتون زیرکانه میخواین اثبات کنین جلیلی ادامه احمدی نژاده در صورتی که خودتونم میدونین اینطوری نیست..
ثانیا واقعا این باور شماست که اگه کسی فیلمی از کارای مدیریتیش و دیدارش با مردم نداشته باشه یعنی کار اجرایی نکرده و با مردم رابطه نداره؟!!!..
آخه ارزش داره برا مخالفت با یه نفر آدم به شعور خودش و مخاطبش توهین کنه؟ (1400104) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۳۹:۳۵
واقعا جلیلی با اینهمه حقوق و حق سفر خارج بیشتر از پراید نمی تونه سوار شه؟؟؟؟؟ دست برداری از این همه فیلم بازی. بابای من 83 سال داشت و همش نماز شب و غیره می خواند و اخر عمرش تازه بگی نگی رو پیشونیش میشد علامت مهرو دید اینها 20 سالگی رو پسشونیشون چال افتاده!!!!!!!!! (1400125) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۴۰:۱۵
برای اداره کشور فقط ولایت مدار بودن کافی نیست- فقر فساد میآورد: میشود با این فساد به دوگونه برخورد کرد:
1: اصلاح اقتصاد (که همه ی کاندیده ها بجز غرضی, جلیلی و تا حدی حداد برای آن برنامه ها دارند)
2: دعوت مردم به مقاومت در مقابل تحریمها و تورم برای حفظ دین (که راهیست که جناب جلیلی برای تکمیل کردن ماموریت احمدینژاد در پیش گرفته) (1400126) (alef-13)
 
فرید
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۴۶:۴۶
من نمیفهمم اقای جلیلی میگه ما "تنش زدایی نداریم تهدید زدایی داریم!" یعنی چه!!! معمولا اول بین دوکشور تنش ایجاد میشود و اگر نتوانستی حلش کنی تبدیل میشود به تهدید ! تازه حالا که تبدیل شده به تهدید میخواهی دفاع کنی و تهدید زدایی!!! عین مذاکراتی که انجام دادند عرضه نداشتند پرونده ایران رفت شورای امنیت این همه تحریم علیه ایران وضع شد حالا که هیچ کاری از دستشون بر نمیاد میگن مقاومت!!! این نتیجه این تیم مذاکره کننده است که خودش رو نخبه می دانند و ملت را هم بدهکار به خود!!!!!! (1400140) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۳:۰۵:۳۶
بد نيست بدانيد حقوق يك دكتري در سيستم دولتي كمتر از 2 ميليون نيست. با اين هم روزگارشون خوبه. اگر بيرون بيان هيچ هنري ندارن.
براي همين هم كه شده از خودشون و عملكردشون دفاع مي كنن و اصلا هم نگران مردم نيستند. (1401654) (alef-15)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۴۷:۱۷
هم فیلم تبلیغاتیش سرد بود ، هم خودش حرفی برای گفتن نداره ، هم کارنامه ای برای ارائه نداره ، هم برنامه ای نداره ، هم رهبری تاکید کرد که به کسی نظری نداره .
اینایی که میگن میخوان به آقای جلیلی رای بددند بهونشون چیه؟ (1400144) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۴۸:۳۴
جالب فقط نظرات مخالف جليلي را فعال ميكنيد
همين كار سايت هاي مثل شما است كه بعد به بازديد كننده هاي سايت فقط افكار خود را افكار عمومي اعلام مي كنيد (1400147) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۳:۰۳:۲۱
شك نكنيد كه جليلي واقعا راي ندارد. وگرنه در صداقت الف من مطمئنم. (1401653) (alef-15)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۵۲:۱۹
افرین بر رادران و خواهران عزیز ی که مثل بی بی سی احساس خطر کردند از اومدن دکتر جلیلی ودیدن که چقدر محبوب هست شروع کردن به خراب کردن برادر عزیز سعی کنید نیروهای انقلاب رو تخریب نکنید چونکه فردایی هم در پیش هست و اینها قراره برا انقلاب کارستون بکنن پس تبلیغ کنید بدون تخریب (1400156) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۳:۰۲:۲۹
انقلابي هيچ وقت راضي به تخريب داشته ها و آرمانهاي امام نيست. حق اين بود كه جليلي خود نمي آمد. حق اين بود كه رد صلاحيت مي شد. (1401650) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۵۳:۲۸
با سلام هر کسی در ایران رییس جمهور بشه اگر بهترین مدیر هم باشه اخر سر خرابش میکنن تا اونا اسمشان به خوبی یاد بشه وتمام ناکامیها بیفته گردن رییس جمهور پس چه فرقی داره که کی باشه به هر کی رای بدیم اونا هر کی رو خواستن انتخاب میکنن هر چی گمنام تر بهتر میشه خرابش کرد همه ما بازیچه هستیم بیدار شین (1400159) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۵۶:۰۹
تنها کار اجرایی ایشان، همین پرونده هسته ای بوده که به نتیجه هم نرسیده و نتونستند مساله رو حل کنند.
فقط هم میگن، ظرفیت ها رو فلان میکنم، ظرفیت ها ظرفیت ها ظرفیت ها... (1400170) (alef-13)
 
hossien
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۵۷:۵۹
ایشون رئیس جمهور میشود، چون تصمیم این است. این تصمیم رو هم معلوم است که از دل‌ِ ملت بیرون...

بنابر این، زیاد خودتون رو اذیت نکنید و واگت نذارید تو ایشون رو که جانباز و موردِ توجه خدا و ائمه و امام هستن، بیازارید. امام هم از ایشون راضی‌ است، امام خامنه یی. (1400180) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۳:۰۰:۲۲
آقا باز هم فرمودند كه نظري به هيچ كس ندارند. هيچ اراده اي هم در اين قضيه نيست. (1401648) (alef-15)
 
جلیل
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۸:۵۹:۴۹
من معتقدم یکی از مهمترین دلایل اصلی تورم همین آقای جلیلی هست مذاکرات طولانی وبی نتیجه ایشان منجر به تشدید تحریم وافزایش بی سابقه تورم در کشور شد (1400186) (alef-13)
 
منفرد
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۰۱:۵۰
الف جان چه بلایی سرت اومده که این همه به جلیلی بغض داری؟
راستی چرا اون یک باری که درباره قالیباف مطلب انتقادی گذاشته بودی زودی حذفش کردی و چند ساعت بیشتر نموند؟
راستی چرا فقط از جلیلی این همه نکته گیری می کنی فقط و ریز شدی تو کاراش؟ (1400196) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۵۸:۴۵
بغض نيست و الله! الف كاملا حق دارد. در بين 8 نفر آقاي جليلي بسيار ناتوان هستند و بايد از روي كار آمدن او ترسيد و مردم را نيز بيدار كرد.
حالا الف كمي ملاحظه مي كند و رك نمي گويد. ولي صراحتش اين است: مردم به جليلي راي دهيد نظام و انقلاب از هم مي پاشد. (1401646) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۰۶:۴۴
خدايا خودت به اين مردن ومملکت کمک کن (1400207) (alef-13)
 
حسینی بای بای
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۰۷:۵۷
نکته جالب اینکه جلیلی دبیر شورای عالی انیت ملی میباشد ولی انگلیسی بلد نیست دربین نامزدها ولایتی وروحانی انگلیسی صحبت میکنند خاتمی هم که کمی صحبت میکرد ودر سفر به جنوب لبنان سخنرانی کاملا عربی او را در بین حزب الله دیده ام وهمچنین گفتگوی مطبوعاتی صالحی را در اردن با تسلط کامل به عربی وانگلیسی دیدیم دبیر شورای امنیت ملی ویا وزیر امور خارجه باید بتوانند انگلیسی صحبت بکنند (1400212) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۰۸:۵۱
به فرض محال رئیس جمهور شد ؛ مگر می تواند با یک پا دوندگی کرده و کار مردم را به پیش ببرد؟ (1400214) (alef-13)
 
طرفدار دكتر جليلي
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۴:۰۴:۴۴
همانطور كه اصلاح طلبان بدون مغز مملكت را اداره كردند بلي ميشود
و اگر لازم باشد همين امثال دكتر جليلي يك پاي ديگر خود را ميدهند كه امثال شما آنقدر آسوده باشيد كه در خوابهاي غفلت و سطحي نگري فروبرويد. (1401091) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۵۴:۰۸
بعضي ها بدون پا هم كارهاي بزرگي كردند. . بله مي شود. ولي تدبير و عقل لازم است.
عليرغم ارادت كامل به جانبازان عزيزمان. ايشان صلاحيت هم نداشتند. چون بايد شجاع و مدير و مدبر باشد. بايد در مناظره شجاعت به خرج مي داد و اعتراض مي كرد. دست زير چانه گذاشتن از نظر روانشناسي معني ويژه اي دارد. ايشان حتي اصول ديپلماسي را هم بلد نيست . والا آنطور نمي نشست.
واقعا مشكل هسته اي كشور با وجود ايشان حاد شده. خوب شد درد كار را فهميديم. (1401634) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۰:۴۴:۳۸
یک سوال: شما که تو این 8 سال تورم را به 40 درصد رساندید مملکت را با کجاتون اداره می کردید؟ (1402463) (alef-13)
 
سوال
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۱۶:۲۸
من یه سوال دارم، آقای جلیلی انگلیسی بلد نیست یا اینکه بلده ولی نخواستن توی فیلم نشون بدهند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1400231) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۳۲:۵۷
دکتر هم به انگلیسی و هم عربی تسلط کامل دارند (1400790) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۵۰:۳۳
كسي كه دكتري مي گيره بايد بتونه انگليسي صحبت كنه. يا حداقل بلد باشه.
ايشان را نميدانم. (1401631) (alef-15)
 
سينا
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۱۸:۱۰
نميدانم آنهايي كه به جليلي سوق پيدا كرده اند چه در اين مرد مومن ديده اند؟
ايشان حتي براي مذاكرات هسته اي هم توانايي و درايت لازم را ندارد. تازه فهميدم چرا با غرب به مشكل خورده ايم. حداقل حضور ايشان نشان داد كه قسمتي از مشكلات كشور به عهده اوست. (1400237) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۱۸:۲۸
این آقا به حدی ریاکاره که نماز خوندنش رو هم تو تبلیغاتش آورد!؟حالم ازش به هم می خوره. (1400238) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۲۰:۵۸
کاندیدا شدن آقای جلیلی فرار به جلوست چون میدونه هر کی رییس جمهور بشه در عزل جلیلی تردید نمیکنه (1400246) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۲۲:۱۴
واقعا کیفیت ساخت فیلم بسیار پایین بود (1400250) (alef-13)
 
شهروند
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۲۵:۱۲
باید یکی این مطلب حالی این بسیجیا کنه که اینطور نمیشه مملکت رو اداره کرد.
جنبش دوم خرداد و جنبش سبز هنوزهم از رهبرانشون و از اونهایی که بهشون رای دادن حمایت میکنه. یعنی حداقل خود ما اون کسی رو که بهش رای دادیم هنوز قبول داریم. بعد از 16 سال.
اما اونهایی که چهار سال پیش تمام قد از احمدی نژاد حمایت می کردن الان کوشن؟؟؟ الان کجان که باز از احمدی نژاد حمایت کنن؟؟؟ (1400255) (alef-13)
 
سید
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۲۹:۲۹
وقتی داشتم نظرمینوشتم چشمم به حاشیه افتاد که نوشته:نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.(میخواستم بپرسم این همه تهمتی که به آقای جلیلی میزنند چیه که انتشارپیدامیکنه شایدهم نقدولی ازیک سوتخریب شخصیت آیاآقای جلیلی باعث گرانی شده یااحمدی نژادورفسنجانی که تااسم این آقابرایثبت نام آمدسکه ودلارارزان شدوبا رد صلاحیت گران شمابه این میگیدچی؟آن وقت بیخودی به کسی که حرف حق میزند نقدمیکنید(به نظرمن آقای جلیلی ازتمام کاندیدها اصلح تروراستگوتراست.) (1400264) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۲۹:۵۶
به امیدپیروزی آقا سعید (1400265) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۳۲:۳۲
به نظر من اصلا درست نیست که جلیلی را اینقدر بزرگ کنیم
ایشان یکی است مثل غرضی و حداد عادل
مطمئنا رای زیادی نداره پس زیاد وقتتون را برای ایشان تلف نکنیم (1400271) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۴۰:۵۱
آیا این که جلیلی در یک ماموریت اداری از طرف دولت ایران برای خودش فیلم تبلیغاتی بسازه جرم نیست؟ (1400283) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۴۳:۲۷
این فیلم حداقل دو نکته داشت وان اینکه جلیلی که مدعی بود در ساعت اخر تصمیم به ثبت نام گرفته واقعیت ندارد چون بخشهایی از این فیلم مربط به چند روز قبل از ثبت نام است واین نشان میدهد که ایشان برنامه هایش را قبلا تنظیم کرده بود . اما جرا دروغ ؟ واقعا ما امت دیتی نیستیم که دروغ را زشت مشمارد ؟ وخداوند در قران میفرماید : وای بر دروغگویان . هر کس با دروغ وارد شود چیزی جز دروغ برای ارایه نخواهد داشت . لا اقل از اخر وعاقبت احمدی نزاد عبرت باید گرفت . نکته بعدی یادتان باشد همه تعجب می کردیم که ایران چرا اصرار به ادامه مذاکره در آنروزها را دارد ؟ دنیا هم تعجب کرده بود که آیا ایران طرح جدیدی دارد ؟ داستان چیست ؟ الان معلوم شد که آن اصرارها برای ساختن این فیلم بوده . چرا دستگاه های نظارتی ما اینقدر ظعیف هستند ؟ که مهمترین موضوعات امنیت ملی هم دستمایه تبلیغاتی یکنفر قرار میگیرد . بنظر من این بد ترین و شنیع ترین شکل ممکن سوء استفاده از امکانات وحتا امنیت ملی در جهت مقاصد فردی است واگر حکومت واقعا در باره کسی نظر ندارد بیاید وبا این مورد بر خورد کند ونمایندگان مجلس هم بر خورد قانونی بکنند (1400289) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۰۰:۱۳:۲۶
تصمیم قطعی ایشون دقیقه 90 گرفته شد نه اینکه از قبل اصلا تصمیمی نداشند (1403229) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۴۵:۳۰
جالبه یه نظر مخالف هم نیست!!!!
آفرین به این آزادی بیان (1400295) (alef-13)
 
مریم سادات
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۴۷:۵۹
اهای شماییکه که طرفدار دو اتیشه جلیلی هستین به چیش دل خوش کردین ؟ واقعا به چیش ؟ به بی برنامگیش ؟ به پیشونیه کبودش که معلوم نیست رو مهر سجده کرده یا .... ؟ به شخصیت خیلی مستقلش ؟ به موفقیتاش تو مقامای مختلف از جمله هسته ای ؟ به بیان شیواش ؟ به چیش ؟ اگه بخوای بگی به ولایت مداریش جواب منو امثال من به تو اینه که اگه ولایت مداری تنها معیار تو انتخابت بوده که رییس جمهور نداشته باشیم بهتره رهبری خودشون زحمت ریاست جمهوریم بکشن چون رو مدار خودشون حرکت میکنن (1400303) (alef-13)
 
سید
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۵۳:۵۲
آقای جلیلی باعث پیشرفت ایران شده وبازهم می شود (1400321) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۱۹:۵۴:۰۹
آره شما راست میگین امروزه هر کسی که کارهایش را با گزارشات غلط بیشتر از آن حدی که هست جلوه دهد به نظر شما بهترین فرد روی زمین است یا به اصطلاح دیگر تبلیغات در دنیای امروزی حرف اول و آخر را می زند.اصلا جلیلی بلد نیست فیلم بسازه چون اهل تعریف کردن از خود نیست و مثل اکثر آدم های امروزی که هی من من میکنن و کارشون برای خدا نیست کارهاشو به رخ مردم نمیکشه.مگر خدا تو قرآن نگفته کار را برای خدا انجام دهید.اصلا مشکل ماها اینه که کارهامون برای خدا نیست.لعنت بر کسانی که نمی خواهند دست از سر جلیلی بردارند.چی از دست دین پیامبر و مردم اسلامگرا می خواهید.خیالتونو راحت کنم من که به جلیلی رای خواهم داد و سیر کثیری از دوستان حزب اللهی منطقه شبستر منطقه ای که شهر خامنه زادگاه امام خامنه ای و زادگاه میر حسین موسوی فتنه گر است، در آن قرار دارد.نکنه میخواهی برویم به رضایی رای بدیم که میگه من میرم با آمریکا حرف میزنم ومتقاعدش میکنم دست از تحریم ما برداره که اگه به بچه بگی میفهمه که این حرف از اصل نادرسته.یا به عارف رای بدیم تا کشور رو دودستی تحویل آمریکائیها بده مثل دوست لعینش خاتمی.یا به روحانی و.... نزدیکترین نفر به گفتمان شهدا و انقلاب و اسلام و امام زمان جلیلی است والسلام.من یک معلم قرآن با حقوق 480000 تومان در ماه هستم و نگو که وضعم خوبه.فرق مردم ما با مردم کشورهای دیگه اینه که حاضرن گرسنه بمونن امام به دشمن تعظیم نکنن مثل برخلاف آقایان رضایی و هاشمی و ولایتی و عارف و روحانی. (1400323) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۰۱:۳۷
به فرض آقای جلیلی مذاکره کننده قابل!!! خواهشن به این فکر کنید که آیا این کافی است برای رئیس جمهور! اشتباه گذشته رو تکرار نفرمایید (1400344) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۰۶:۰۴
یک بار به این مدل رییس جمهور(جناب احمدی نژاد) رای دادیم برای هفت پشتمان کافی است. تمام برنامه هامون به هم ریخت روی دلار 1000 تومانی برنامه ریزی کرده بودیم نه 3500 و .........
آقای جلیلی آدم سالمی هست یا نیست. ولایتمدار هست یا نیست. و....خلاصه هر چی هست بدرد ریاست جمهوری نمیخوره. (1400355) (alef-13)
 
ایمان
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۰۶:۳۹
سلام بر دست اندرکاران الف
تو این مدت انتخابات شما همیشه علیه جلیلی حرف زدید. آخه مگه فقط جلیلی کاندید شده. این نشون میده شما هدفتون فقط این بنده خداست که تقریبا در مدت همیشه علیه ایشون یه حرفی زدید. شما خواسته یا ناخواسته دارید با دشمنان داخلی یا خارجی جهت تخریب ایشون همراهی میکنید. یکی از نشانه های موفق بودن یک نفر در این نظام حمله دشمنان داخلی و خارجی علیه اونه.
اگه راست میگید این متن منو هم بذارید هرچند اکثر خوانندگان شما هم تیپ خودتون هستند (1400356) (alef-13)
 
مطهره
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۰۸:۵۳
۱. حضرت آقا فرمودند که دولت بعدی باید نقاط قوت این دولت را داشته باشد و نقاط ضعفش را نداشته باشد. حال سوال من این است که ماشین ۵۰۴ احمدی‌نژاد یا ساده زیستی‌اش و یا عبور نکردنش از خط ویژه نقطه‌ی ضعف او بود یا نقطه‌ی قوتش؟ آیا مشکل ما با احمدی‌نژاد امروز عبور نکردنش از خط ویژه یا ماشین مستهلکش است؟ پس چه اشکالی دارد که جلیلی پراید سوار شود و خیابان یک‌طرفه را نرود؟ هر شباهتی که بد نیست، شباهت داشتن به نقاط ضعف احمدی‌نژاد بد و مضموم است. پس دائما این شباهت‌ها را تقبیح نکنید. مگر این که معتقد باشید که همه‌چیز احمدی‌نژاد بد است که آن‌گاه باید همه‌ما به خدا پناه ببریم از شر شیطان و نفس

۲. پراید سوار شدن عوام‌فریبی است و آن‌گاه قدم زدن در بازار با مردم و پاک کردن اشک چشم عوام‌فریبی نیست؟ (مستند یکی از کاندیداها). از نظر من هیچ‌کدام عوام‌فریبی نیست، به خصوص این که آقای جلیلی سال‌هاست که پراید سوار می‌شود و ربطی به این دوران ندارد.

۳. این که اشاره کرده‌اید به این که حسین شمقدری از جشنواره عمار جایزه گرفته است و وحید جلیلی از مسئولان این جشنواره است چه نکته‌ای دارد؟ خب چه اهمیتی دارد؟ این هم از جنس بگم بگم ‌های احمدی‌نزاد است. می‌بینید همه‌ی ما چنین خصیصه‌ای را در درون‌مان داریم. حتی اگر ژست اخلاقی به خود بگیریم. در مورد آن قسمتی که از یادداشت حذف کرده‌اید هم مستند میراث آلبرتا در دانشگاه‌های بسیاری به نمایش درآمد و بسیاری از اساتید و دانشجویان به تماشای آن نشستند و آن را تحلیل کردند، و این که از جشنواره جایزه نگرفته است دلیلی بر بی ارزش بودن آن نیست. همین که جلیلی کار چنین مهمی را به چند جوان دانشجو و بی‌نام و نشان سپرده‌است و به سراغ کارگردان‌های صاحب نام نرفته است جای تقدیر دارد.

۴. برادران و خواهران
اخلاق اخلاق اخلاق
هر کدام از این ۸ نفر که به ریاست جمهور برسند، آن چیزی که از این روزها باقی می‌ماند منش و گفتار و عملکرد ما در حمایت از کاندیدایی است که دوستش داریم. اگر بی‌اخلاقی کنیم حتی در حد همین یادداشت سایت الف، سایه‌ی بی اخلاقی را ۴ سال بر سر این کشور انداخته‌ایم
بیایید ثابت کنیم که می‌توانیم در یک انتخابات اخلاقی و عقلانی با هم تعامل کنیم. آن‌چه که باقی می‌ماند این است

۵. عزیزان الف، رسانه‌ی اخلاق باشید لطفا. این روزها می‌گذرد. متاسفانه مجموعه‌ی یادداشت‌های شما درباره‌ی آقای جلیلی بوی بغض می‌دهد. این رویکرد خوبی نیست. (1400359) (alef-13)
 
ali
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۱۵:۱۵
سلام. این سایت شما چرا فقط جلیلی رو نقد میکنه. چقدر ازش می ترسید. (1400366) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۳:۲۹:۱۲
چيزي براي ترسيدن ندارد همه از اين ميترسند که کسي بدتر از احمدي نژاد رئيس جمهور شود (1401068) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۲۸:۳۴
برگ برنده ما شهید زنده ما (1400396) (alef-13)
 
محمود
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۳۶:۰۸
البته موضوع ساده نمایی و ساده زیستی در مورد اقای احمدی نژاد اتفاق افتاد اما مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شد (1400403) (alef-13)
 
هم وطن
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۳۶:۲۲
اقای جیلیلی شما خیلی خوب و مومن و رزمنده و جانباز و ولایت مدار هستید ولی به خدا این ها برای مملکت داری کافی نیست اون دنیا چه جوابی برای خدا داری الان هم وضعیت کشور ما به گونه ای نیست که یک مدیر مذاکره کننده که عموما اختیاری از خود نداره و با جلساتت توجیهی قبلی به مذاکره میره و نقش اون صرفا یک نقش سخنگو هست بتونه مملکت بحران زده و دچار تورم و بیکاری را اداره کنه مدیر و رییس جمهور بعدی مملکت باید مدیر شرایط بحران باشه و چطور انتظار داریم از کسی که سابقه یک روز مدیریت در یک کار کلان اجرایی را نداره مملکت بحران زده را مدیریت کنه تعجب می کنم از شورای نگهبان که هاشمی را رد می کنه و جلیلی را تایید خدا وکیلی کلاهت را قاضی کن و خودت عندالله با خودت فکر کن و برو کنار (1400404) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۳۴:۴۷
سلام هم وطن، به نظر م رهبری هم مهمترین معیار هارو برای یه مسئول مومن بودن و تقوا داشتن واقعی میدونه حالا شما چطور می گی که این چیزها برای ریاست جمهوری مهم نیست. اتفاقاً مهمترین چیز همین هاست به اضافه حریص نبودن برای رسیدن به قدرت که جلیلی همه رو داره. البته من اینا رو بیخودی می نویسم چون آقایون الفی نظرات مخالف بنده رو همیشه بایکوت می کنند. ان شائ الله موفق و موید باشند در پناه حق به امید دیدارشون در روز قیامت!!!!!!!!!!!!! (1400798) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۴۳:۰۰
به نويسنده محترم مقاله و بعضي صاحبان كامنت ها:
در گوشه اي از يك تصوير يك نفر بود كه به نظرم دماغش يه كم كج بود. يادتون رفته اونو متذكر بشيد چون اگه اين نكته مهم رو ميديدي حتما به اين نتيجه مي رسيديد كه آقاي جليلي چقدر مديريت جلسش ضعيف بوده كه يكي اون وسط دماغ كجه (1400415) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۵۵:۳۴
واقعا برای الف متاسفم ...فکر می کردم منصفتر باشید ...اما... (1400435) (alef-13)
 
نادر
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۰:۵۷:۰۶
دروغ تهمت تبلیغ دزدی ازبیت المال خفقان استبداد زور ..... بسه (1400437) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۰۱:۲۹
اگر شما حافظه داشته باشید باید یادتان باشد که جلیلی همیشه با ماشینش تو نماز جمعه و یا راهپیمایی و بدون محافظ در بین مردم میومد.
حالا اگر شما این رو بین مردم بودن نمی دونید مهم نیست.
بقیه بخاظر انتخابات تازه کمی بین مردم اومدن ولی جلیلی از قبل بین مردم بود. (1400445) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۰۳:۳۲
بله کاملا حق با شماست
مثلا آقای ولایتی خیلی حرف برای گفتن داشت و خیلی سوابق مدیریتی و اجرایی تا اون جایی که تو مستندش کلا فقط آهنگ پخض میشد و ایشون گریه میکرد یا آهنگ پخش می شد و عکس و فیلم جوونیاشون رو نشون میداد!!! :)

یا مثلا جناب محسن رضایی در مستندشون تو مردم حل شده بودن کلا همش بین مردم اصلا من موندم از این آدم. رزمنده هم بودن دیگه تو هر سکانس دست کم دو سه بار به این اشاره میشد. بعدم که حرفای بی ربط مال سال 88 پیش کشیده شد.

دکتر جلیلی اما اصلا از اعتبار رزمنده بودنش استفاده نکرده بود در حالی که خیلی بیشتر از دیگران این اعتبار رو داره.

اما در کل سایت الف که همیشه راست میگه
هیچ کس هم نمیدونه از کجا سرچشمه میگیره :)

حالا کاندیداهایی که تایید نشدن که نباید تخریب کنن حقیقت رو بپذیرن
تخریب کار بدیست :) (1400449) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۱۴:۲۸
متوجه نشدم آن کیف بسیار بزرگ چی بود که هنگام بالا رفتن از هواپیما دست رییس جمهور آینده کشور بود. چه طور میگن ایشان ساده سفر می کنند! (1400471) (alef-13)
 
امین
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۳۵:۲۹
فیلم ساختن را از اقای رضایی یا د بگیرید که در تمامی دقایق فیلم از مشکلات مردم صحبت میکرد درود بر رضایی -- اقای جلیلی برو دنبال همون گفتمان و آزادشازی ظرفیت ها - آقای جلیلی باور کن مشکل مردم گفتمان نیست مشگل مردم آزادشازی ظرفیت ها نیست - مشکل مردم نان است نان که از سفره مردم برداشته شده توسط تو که این تحریم ها را به وجود آوردی (1400496) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۱۴:۴۶
واقعا فیلم عالی بود (1400744) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۲۱:۰۷:۴۲
از جانب خودت حرف بزن لطفا
مهم نیست اون "نان" چجوری بدست بیاد؟ ما برای "نان" انقلاب نکردیم که حالا به خاطرش کوتاه بیایم.
امام خمینی (ره): تنها آنهایی تا آخر خط با ما هستند که درد فقر و محرومیت و استضعاف را چشیده باشند. (1402551) (alef-13)
 
اخوان
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۳۵:۴۴
سلام.
من حتما به جلیلی رای می دهم.شاید کس دیگری با خانم اشتون مذاکره کند و اوضاع از این بدتر نشود. (1400497) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۵۴:۲۱
اتفاقا اگه جلیلی رییس جمهور بشه که میشه خیلی هم خوبه .چون ایشون ادامه رو آآقای احمدی نژاد است.خیلی خوب میشه رشد تورم به 300 درصد میرسه .دلار به احتمال زیاد تا اخر دوره اش به 50 هزار تومان میرسه.همه چی رشد میکنه.دیگه مردم چه می خوان؟؟؟؟؟ (1400532) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۱ ۰۹:۳۳:۴۴
هیچی نمی خوایم! همه چی آرومه من چقد خوشبختم! (1425714) (alef-13)
 
سورنا
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۵۷:۴۸
آهای شمایی که شلوغش کردین
چه خبرتونه؟
چرا همه چیزو با هم قاطی میکنید؟
جلیلی خوب نیس بقیه خوبن که به معدن میگن جاذبه توریستی-میگن من 16 سال تو وزارت امور خارجه بودم؟
آهای الف نظر مخالفاتو ندرجیا! (1400537) (alef-13)
 
امیر افسری
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۱:۵۹:۱۵
تعجب میکنم محسن رضائی تو فیلمش مردم رو یه عده گشنه و فقیر نشون میده و انقدر ذلیل میکنه کسی مقاله ای نمی نویسه،بعد اونوقت اینکه بابای کارگردان فیلم جلیلی کیه،انقدر مهم میشه!اینکه آقای جلیلی رای مردم رو داره یا نه روز رای گیری معلوم میشه،اینقدر نگرانی چرا!؟ (1400543) (alef-13)
 
ممد
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۰۱:۳۸
ادمای بیکار حتی رای هم نمی دهند فقط ایراد مگیرند جلیلی بهترین گزینه برای این دوره است متاسفم که الف خودش بیشتر از همه سیاه نمایی می کند (1400546) (alef-13)
 
زينب
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۰۱:۵۷
سلام
متأسفانه اكثر مردم ساده فكر و زودباور هستن، احساساتى و عبرت نگير از تاريخ و فريب خور واقعى!
لطفأ به برنامه ها و اهداف نامزدها براي آينده توجه كنيد نه تبليغ سبك زندگي به ما چه ثروتمنده يا فقير (1400548) (alef-13)
 
زهرا
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۰۳:۱۹
چرا گیر دادید به مستند جلیلی!
مستند رضایی که خیلی ضایع تر بود... رفتن در خونه مردم مستضعف!!!

یکی نیست به این کاندیداهای محترم بگه دیگه نمی تونند با نشون دادن ساده زیستی و گوش دادن به دردودل پیرزن بیچاره مردم رو تحت تاثیر قرار بدهند...
این حناها دیگه رنگ نداره

جرات داری تایید کن...چون مستند رضایی رو نقد کردم (1400552) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۱۷:۵۷
لطفا به اين نكته توجه داشته باشين كه پرايد هم ١٦ ميليون شده يعني ايشان هم از مرفهين بي درد هستن!!! (1400574) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۲۸:۰۵
نمی دونم چه اصراریه برای ریس جمهور شدن بگن پراید سوار میشن نون چایی میخورن؟
ریس جمهور معرف شخصیت یه کشوره باید بهترینهای کشور براش مهیا باشه در عوض800 میلیارد دلار تو مملکتش حیف و میل نشه مگه یه بنز تشریفات چنده؟
یا یه پرس جوجه کباب؟؟؟؟؟؟؟ (1400587) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۴۴:۰۰
اداره یک دبستان و مهد کودک هم نیاز به تجربه و تخصص و سابقه اجرایی دارد واقعا برای یک عده متاسفم که در مورد ریاست جمهوری که کار بسیار مهمی است اینقدر احساسی عمل می کنند ریاست جمهوری جایگاه محک خوردن و تجربه کردن نیست باید کسی در این جایگاه قرار بگیرد که کارنامه بسیار درخشان و موفق در امور اجرایی در سطوح بالای نظام داشته باشد. که آقای جلیلی با داشتن همه ویژگهای خوب فاقد این ملاکها است. (1400602) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۲:۵۸:۰۰
مهمترین چیزیکه در گفتار اقای جلیلی وهوادارانش خیلی پررنگه دفاع از حقوق هسته ای ملت ایرانه واینکه ایشان در مذاکرات موفق بوده اگر دفاع از حقوق هسته ای این معنی را دارد که ما سالها یک حرف کلیشه ای بزنیم وطرف مقابل هم طبق یک برنامه روتین و حساب شده کار خودشان را انجام دهند وبه تحریمها اضافه کنند وماهم در برخورد با این تحریمها هیچ کاری نکنیم چرا که اگر راهکاری برای مقابله با انها داشتیم که این شرایطمان نبود برای گفتن این حرفها به دنیا نیازی به اینهمه خدم وحشم نبود سالهاست هرکس در این مملکت از یک مدیر مدرسه که برای دانش اموزانش حرف میزند تا همه امام جمعه ها تا علما در درسهای خارجشان خلاصه همه وهمه وهمیشه همین مواضع را تگرار میکنند پس اقای جلیلی وتیمش چه چیزی به این شرایط اضافه یا کم کرده اند البته ایشان در مستندشان طوری القا میکردند که انگار قبول یا رد پیشنهادات فقط ناشی از تصمیم گیری ایشان است راستی الان وضعیت دبیرخانه شورای امنیت ملی در چه حالیه تعطیله یا از راه دور ومکاتبه ای اداره میشود یا بصورت پاره وقت چون نه ریس دارد نه معاون (1400612) (alef-13)
 
پسرک
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۲۰:۰۶
تنها افتخار آقا سعید این است که حاضره برای سیدمان فدا شود و مثل یعضی ها نیست که فقط حرف میزنند وعمل را فقط در لغت میشناسند.
سعید جلیلی میتواند به پای نداشته اش افتخار کند که آن را در جبهه ها جا گذاشت.
لطفا درزدن حرفهایتان دقت کنید. (1400648) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۴۰:۵۵
سعيد خان شايد آدم خوبي باشد كه آنرا نيز خدا مي داند و بس. ولي دليل نمي شود آدم خوب بتواند خوب مديريت كند.
در ضمن درجه ولايتمداري خيلي از ماها بيشتر است. ولي لياقت رييس جمهور شدن را نداريم. خيلي ها هم هستند درصد جانبازي بيشتري دارند. دليل نمي شود آنها هم رييس جمهور شوند.
اكنون كشور دنبال يك مدير خوب مي گردد. ايشان مدير نيستند. (1401614) (alef-15)
 
م
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۴۶:۲۹
اتفاقا مادربزرگ من هم حاضره برای سید علی فدا بشه ...به جان خودم راست میگم خیلی هم دین دار تر و مخلص تر از جلیلیه .... اینها یعنی ویژگی مثبت برای ریاست جمهوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درضمن یادتون نره 8 سال پیش هم احمدی نژاد از نظر شما ها خیلی فدایی سید علی بودا ....چقدر فراموشکارید (1401624) (alef-15)
 
قاسمپور
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۲۳:۳۰
سلام خیلی نقد غیر منصفانه و دم دستی و غیر منطقی بود
مثلا حد اقل یک نقدی هم در مورد فیلم محسن رضایی میگذاشتید که آدم احساس نکند از بغض این نقد را گذاشتید خداییش مستند آقای رضایی مناسب برای پخش در بی بی سی بود از بس که سیاه نمایی کرده بود
به این جمله دقت کنید که آن آآقای محترم میگوید یک گونی پول باید ببریم یه نون سنگک بگیریم واقعا اف بر شما !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1400661) (alef-13)
 
نتال
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۲۴:۰۰
بنده برای همین متن مضحک واشتباهی که نوشتید دیگه "الف" نمیام. (1400665) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۲۵:۱۸
جدا از این که احتمال رای بیاره یا نه،من با اینکه به ایشون رای نمیدم،از اینکه واقعا اخلاقی عمل کرده،وعده وعید نمیده،تهمت نمیزنه به ایشون تبریک میگم،
در این دوره شما گیر دادید به این بنده ی خدا،چون احمدی نژاد اینطوری شده دلیل نمیشه به همه تهمت زد،انسانم ارزوست.... (1400669) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۲۶:۳۶
نه ایشان نقش بازی نمی کردند اما این که کسی به امید اینکه نمازهای واجبش را می خواند و پراید سوار می شود ولی برنامه و توانایی حل مشکلات مردم را ندارد می خواهد مملکت را اداره کند ناراحت کننده است . (1400673) (alef-13)
 
منتقد
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۲۶:۴۲
اولا که انقدر مرد نیستید که نظر ما رو تایید کنید...

دوما جلیلی انقدر گنده هست هم از لحاظ سیاسی هم ... که امثال شما و اصلاحاتیا و...24 ساعت دارن میکوبنش...

سومنش رذو هم نمیگم تو کف بمونید.... (1400675) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۴:۵۹:۴۱
نمی دونم چرا وقتی اسم جلیلی میاد یاد مظفرالدین شاه می افتم (1401108) (alef-6)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۲۹:۵۵
سوال؟!چرا شما با بی بی سی و تمام رسانه های معاند تا این حد هماهنگ عمل می کنید؟اتفاقیه؟!ان شا الله که اتفاقی باشه!!!!! (1400679) (alef-13)
 
ماهور
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۶:۱۲:۵۰
دوست عزیز یه چیزی هست به اسم منطق که بین همه آدم ها یکیه. ممکنه دشمن معاند هم حرف منطقی بزنه. و البته منظورم هم این نیست که کسایی که اینجا ایراد منطقی به کارهای آقای جلیلی گرفتن از بی بی سی و بقیه رسانه های بیگانه شنیدن. حالا اگر به اقتضای منطق حرف ها یکی در اومده تقصیر کسی نیست. (1401128) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۳۳:۲۶
آخه شما چرا اینقدر در باره دکتر جلیلی بی انصافی می کنید؟
چرا دکتر جلیلی را فقط با دکتر احمدی نژاد مقایسه می کنید؟
چرا یک بار هم دکتر جلیلی رو با بقیه افراد مقایسه نمی کنید؟
دکتر جلیلی رو با خیلیها میشه مقایسه کرد چرا با اونها مقایسه نمی کنید؟
چرا آینده رو پیش بینی می کنید از کجا معلوم چی بشه؟
شاید ایشون بهترین و قویترین دولت رو تشکیل بده.
در ضمن کار شما فقط شده تخریب اگر اینهمه که ایشون تخریب می شه کاندیدای شما تخریب بشه خوشتون می یاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به هرکی که دوست دارین رأی بدین چرا بقیه رو تخریب می کنید؟؟؟ (1400684) (alef-13)
 
اردوان
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۴۷:۲۸
"شاید ایشون بهترین و قویترین دولت رو تشکیل بده"! خوب شایدم بهترین و قویترین دولت رو تشکیل نده. (1400948) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۳۶:۴۸
آخه مي ترسيم تجربه احمدي نژاد تكرار بشه.
بقيه كمي قابل تحملند. ولي اين يكي نه! (1401604) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۳۶:۰۱
رهبر انقلاب فرموده اند که هر رای به هر نامزدی رای به جمهوری اسلامی است. این یعنی مردم باید رای دهند که به دنیا بگویند ما با تمام این نظارتهای شورای نگهبان، صدا و سیما، و آزادیهای کلان نظام اسلامی در تمامی ارکان، مخصوصا آزادیهای مدنی و شخصی کاملا موافقیم. اگر این را دنیا بداند، می فهمد که مردم با این نظام هستند وگرنه حساب مردم را از نظام جدا می کنند. این بسیار بصیرت می خواهد که مردم درک کنند. (1400687) (alef-13)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۳۶:۵۳
بابا این یکی دوقلوی اون یکیه مرافب باشید باندازه کافی عمرمون تلف شد این یکی باشه واسه دفعه بعد که بدنیا اومدیم (1400688) (alef-13)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۳-۱۴ ۲۳:۴۳:۰۷
من نمیدونم این چه افتخاری برای ما کسب کرده که اومده کاندید شده جز اینه که اززمان اومدنش زندکیمون سختتر شده (1400700) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۰۳:۳۱
واقعا اقاى جليلى هيچ رزومه اى نداره بيخود بزرگش كردن (1400722) (alef-10)
 
م
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۰۸:۳۷:۵۸
احسنتم (1403937) (alef-13)
 
مرتضی
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۱۲:۱۳
سایت الف هر روز یک نقد از جلیلی !! نقد خوبه ولی اگه منصفانه باشه !! دکتر جلیلی رفت کرمان با عادی ترین مردم دیدار کرد . واقعا از این که هزاربار این حرف بیهوده را مطرح کنید که جلیلی احمدی نژاد است هیچ سودی نخواهید برد (1400735) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۱۹:۳۷
معلومه خیلی هاحرصشون گرفته نمیدونن از چی واز کی دفاع کنن به جلیلی بیچاره حمله وتوهین میکنن جالبه که اطلاعات سیاسی وتاریخیشون هم در حد خیلی پایینیه فقط ادعادارن من هنوز تصمیم نگرفتم به کی رای بدم ولی میدوم هر کی رو بیشتر میخان تخریب کنن یه چیزای مثبتی داره (1400759) (alef-10)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۲۰:۰۹
این همه نظر 100 تاش یکی هم با منطق نیست.همشون حرفای تکراری میزنن و اینجاست که باید مراجعه کنید به روانشناسان که ببینید که کدام کاندیدا از نظر روانشناسی سالمتره ...! (1400761) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۲۴:۴۷
من از اینکه می بینم مردم افکارشان در چه چیزهای بسیار سطحی است به شدت به ملت افسوس می خورم. (1400773) (alef-10)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۰:۵۶:۵۵
مردم بعد از احمدی نژاد دیگه گول چنین چیزایی رو نمیخورند البته بعضی ها شون (1401395) (alef-6)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۳۰:۵۱
بد نیست یه نگاهی هم به مستند آقای ولایتی بندازید. ایشون که به قول شما این همه افتخار دارن چرا توی فیلمشون خبری نیست. نیم ساعت نشستیم پاش ببینیم بالاخره آخرش چی میخوان بگن. (1400786) (alef-10)
 
حسن ..
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۳۸:۳۳
به کمک هم فردی مفید و مدیر و کاردان مثل دکتر روحانی را به ریاست جمهوری انتخاب میکنیم...انشا اله... (1400806) (alef-10)
 
كرمي
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۵۲:۲۱
مردمي بودن آقاي جليلي را همين سايت الف در سفر به مذاكره خبررساني كرد. متاسفانه حالا يادش رفته... (1400833) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۰:۵۳:۴۴
با سلام ضمن اين كه ملت ناشكري هستيم ولي حق مردم نجيب ايران بيشتر از اينهاست خداوند مدد كند كسي بيايد كه خدا ترس بأشد (1400840) (alef-6)
 
حسنی
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۱۳:۴۴
برای اعتلای کشور فقط به روحانی رای می دهیم (1400871) (alef-10)
 
مهدیه
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۱۴:۰۳
خوشحالم که مخالفان جلیلی اینقدر درگیر او شده اند...این حرکت ها یعنی احساس خطر کردن و برای ما طعم خوش پیروزی می دهد ... زنده باد آزادگی (1400872) (alef-10)
 
صادق
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۱۴:۲۷
کلا یکی بیاد بگه این جلیلی تا حالا چه کاری انجام داده.
از سرگیری غنی سازی که با دستور رهبری و در زمان لاریجانی بود.
جلیلی هم کلا فقط تا حالا مذاکره کرده که اگر هم مذاکره نمی کرد تحریم می شدیم الآن هم که مذاکره کرد تحریم هستیم . فقط حرف بلد بزنه و یه خورده خونسردی نشون بده. حالا برای کار نکرده بیایم بهش رای بدیم.
طرفداران ایشون تا دیروز به همه بر چسب ساکت فتنه میزدند در حالی که جلیلی با مقام امنیتی مهمی که داشته یک کلام در مورد فتنه سخنرانی نکرده و فرد خاکستری و ساکت فتنه حساب میشه. (1400874) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۲۸:۵۸
متاسفانه شاهد هستم که ایشان طرفداران پر و پا قرسی هم دارند که بخاطر ظاهر ولائی ایشان دوستشان دارند. این عزیزان باید بدانند که ولایی بودن تنها یکی از لازمه های ریاست جمهوری است و به تنهایی کافی نیست. تجربه ای که بخصوص در شرایط بحرانی امروز ایران یک رئیس جمهور می بایست دارا باشد در جناب جلیلی دیده نمی شود. هم میهنان عزیزم بیائیم درست انتخاب کنیم. (1400908) (alef-15)
 
حسام
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۳۰:۲۳
در روز هایی که تبلیغات انتخابات آغاز گردید و با شروع تبلیغات انتخاباتی کاندید ها در رسانه ملی در بین مردم بحث ها ونظرات مختلفی به وجود آمد.نقدهای زیادی بر برنامه های کاندید ها بعمل آمد و دفاع های نیز از آن ها صورت گرفت اما شاید بارزترین اتفاق در برنامه های تبلیغیاتی و انتخباتی تلویزیون صحبت های آقای دکتر جلیلی و استفاده ایشان بطور مکرر از چند کلمه از جمله ((آزاد سازی ظرفیت))((گفتمان انقلاب اسلامی))و کلمه ای که کمتر کسی به آن توجه کرده است کلمه ((مزیت نسبی)) است.
اما نکته قابل توجه این است که به واقع آیا دکتر جلیلی که در حال حاضر مسئولیت دبیرخانه شورای امنیت ملی و مسئولیت مذاکره در بحث هسته ای کشور را با طرف های غربی را بر عهده دارد بدون توجه و بدون نیت از این عبارات استفاده می کند؟آیا دوستان ایشان از استفاده مکرر از چند واژه و طبعات آن بی اطلاع هستند و به ایشان مشاوره نمی دهند؟
نگارنده بر این باور است که اگر بخواهیم نگاهی سطحی به این داستان بیندازیم و از دیدگاه عوامانه نگاه کنیم شاید گفت ایشان از این مسائل اگاهی ندارد و به دلیل بی برنامه بدون دارد از این کلمات استفاده میکند.ولی آیا به واقع این چنین است؟
قبل از آن توجه شما را به چند سخرانی رهبر انقلاب جلب میکنم:
سخرانی84/2/11
((رئيس‌جمهورى كه قدر مردم را بداند؛ با مردم صميمى باشد؛ براى مردم مجاهدت كند؛ براى مردم كار و تلاش كند؛ ظرفيت‌هاى كشور را آن‌چنان به‌كار بگيرد كه مردم بتوانند از اين ظرفيت‌ها در همه‌جا بهره‌مند شوند؛))
پیام رهبری به گردهمایی دانشجویان در تجلیل از امام خمینی78/3/12:
((نظام اسلامى نشان داده است كه ملت ايران، داراى ظرفيت عظيمى براى پيشرفت در همه‌ى عرصه‌هاى زندگى است.))
اگر در صحبت های دکتر جلیلی در تمامی سخنرانی های ایشان توجه کنید چند نکته را متوجه می شوید.اولین مطلب این است دکتر جلیلی بسان رهبر انقلاب بر این باور است که ما باید برای رسیدن به توسعه و پیشرفت و یا هر چیز دیگری باید بدانیم توان وظرفیت ما چیست.چراکه اگر این اطلاع را از وضع موجود را نداشته باشیم هرگونه برنامه ریزی با شکست منجر خواهد شد.حال که این ظرفیت شناخته شد باید اجازه فعالیت داده شود.مسئله مهم این است که در کشور ما ظرفیت و توان ها یا اصلا شناخته شده نیست و یا به آن توجه و اجازه فعالیت داده نمیشود.اگر به صحبت های دکتر جلیلی دقت کرده باشید زمانی ازاین کلمه استفاده می کند که کشور ما در آن موضوع می تواند با استفاده از توان و طرفیت موجود خود آن کار را بدون دخالت بیگانه ای به سرانجام برساند ودکتر با استفاده از این کلمه میخواهد توجه همه را به این مطلب جلب کند که بعضی ها این مطلب را متوجه نمی شوند و این تازه شده است تهمت بی برنامه ای برای ایشان. (1400912) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۳۳:۳۵
چند سوال مهم که چند سالی است صدا وسیما پاسخ آن را کتمان میکند:
1-نیروگاه بوشهر فعالیت دارد و برق تولید میکند؟
2-اقتدار وعزت اصولاً یعنی چه؟
3-تعامل چیست وتفاوت آن با سازش چیست؟
4-کاربرد مذاکره در روابط سیاسی چیست؟
5-آیا سرنوشت ملت بازیچه است؟
6-من پراید دارم پس به من رای بدهید؟ (1400918) (alef-15)
 
سعید
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۳۷:۴۲
جلیلی حتی یک فرمانداری و یا شهزداری یک شهر صد هزار نفره را هم تجربه نکرده ، تجربه اش در مقابل تجربه ء بقیه کاندیداها در حد صفر است.ایشان فقط مذاکره هایی کرده و نتیجه اش هم همین تحریم هاست. (1400927) (alef-10)
 
مجید
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۲:۰۵:۵۵
مشخص شد که هیچ چیزی از وظایف شورای عالی امنیت ملی نمی دانی... (1404556) (alef-13)
 
ABED
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۴۴:۰۱
یک نکته مهم برای تمام کاندیداها : در ساری محسن رضایی هوادار زیاد دارد در استقبال هم معلوم بود .ولی عده ای تبلیغ می کنند که رای نمی آورد و رای ما خراب می شود . برای کاندیداهای دیگر هم ممکن است در شهرهای دیگر همین جور باشد.اگر هرکسی به اصلح از نگاه خود رای دهد و ملاحظه این حرفها را نکند اصلح واقعی رییس جمهور می شود. این را باید آقای صدا وسیما و بزرگان تبلیغ کند. (1400940) (alef-15)
 
پوریا
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۱:۵۵:۵۷
اگه این بابا با پراید می آد و می ره احمدی نژاد با 504 رفت و امد می کرد.

این آقا از اونجایی که هیچچچ سابقه اجرایی نداره و به قول قالیباف توی دبیرخانه وزارت خارجه کار می کرده راهی جز این نداره که بخواد تکیه کنه به مذاکراتی که جز تحریم های بیشتر چیزی برای ما نداشته و سعی کنه اونو بزرگ جلوه بده . (1400963) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۲:۰۴:۲۴
فقط یه چیز باعث خوشحالی، منه هر کی رییس جمهور بشه جلیلی مسوول پرونده هسته ای نخواهد بود
عجب آدمی مسوول مذاکرات بوده یا من خیلی خرفت هستم (با تحصیلات دکترا) یا ایشون خیلی خیلی حرفه ای بوده. همه رو کیش و مات کرد (1400975) (alef-6)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۲:۳۴:۴۲
جلیلی با اخلاق ترین کاندیدا است، جالبه که حرف های رسانه های خارجی و سایت الف شبیه هم هستند. (1401018) (alef-10)
 
بنده
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۳:۳۲:۰۳
آقا اصلا این آقای دکتر جلیلی پاک مومن باخدا ساده زیست.هرکسی لیاقت یه پست به این مهمی داره؟ابوموسی اشعری هم آدم پاک با خدایی بود سیاست مدار هم بود؟
احمدی نژاد هم آدم سالمی بود بعد 8 سال یکی نتونسته بگه شما دین نداری یا دزدی اما از اکثر مردم میگن بی مدیریت و بی سیاست بوده.
من فکر میکنم جلیلی همون سیاست احمدی نژاد رو هم نداره.
شاید باورتون نشه ولی من و خیلی از دوستام که نه چپین و نه راستی از ترس اینکه جلیلی خدای نکرده زبونم لال رای بیاره میخوایم بریم به یه نفر که احتمالا رغیب جلیلی باشه تو رفتن به دور بعد رای بدیم.منتظریم ببینیم کیا کنار میکشن. (1401071) (alef-6)
 
پارسا
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۴:۱۸:۱۰
دروغ...دروغ...دروغ...دروغ...دروغ...دروغ...دروغ...دروغ...دروغ...دروغ...دروغ.....
عوام فریبی...عوام فریبی...عوام فریبی...عوام فریبی...عوام فریبی...............
بابا به خدا مردم خسته شدن از این همه دروغ گویی و عوام فریبی... بابا خسته شدیم دیگه.... 8سال کم بود... این آقای جلیلی با چه کارنامه مثبتی اومده کاندید شده... به خدا دیگه خسته شدیم. (1401094) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۵:۰۴:۵۲
اقای جلیلی فرد مومن و مخلصی است قبول،
اما بدرد ریاست جمهوری نمی خورد یعنی کارامد نیست (1401112) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۹:۳۹:۵۲
وقتی به درد ریاست جمهوری نمی خورد ولی در صحنه میماند، در مومن و مخلص بودن ایشان هم شک می کنم ... (1401261) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۶:۲۱:۰۴
متأسفانه عنوان ولایتمداری و ساده زیستی و رزمنده بودن حربه ای شده برای عوام فریبی قشر کم سواد جامعه. ریاست جمهوری پشتوانه ی علمی و سابقه کاری میخواد نه تملق و تظاهر به ساده زیستی. برای مردم باشید و وامدار خلق نه وامدار فرد یا گروه خاص که خسر الدنیا و الاخره خواهی شد جناب ایثارگر (1401131) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۹:۲۱:۱۸
اصلا ايشان اگر هم خوب وبا تقوي باشند،مردم خواهان ايشان نيستند،اينرا تندروها وافراطيها بخوانند لطفا (1401233) (alef-10)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۹:۲۲:۱۴
دوستان عزیز همه کاندیداهای محترمی که توسط شورای نگهبان صلاحیت شان تایید شده انسانهای شریفی هستند اما همانطوریکه شورای نگهبان فقط 8 نفر راواجد صلاحیت دید بایستی دقت کرد که به تشخیص مردم فقط یک نفر قدرت مدیریت دارد و ان یک نفر مطمئنا اقای جلیلی نیست چرا که نیازمند فردی هستیم با سوابق اجرائی ,نه فرد خوب ،چون همه این عزیزان ویژگی خوب بودن را دارند (1401235) (alef-10)
 
شایسته
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۹:۳۸:۲۹
متاسفانه آقای جلیلی به شدت عوامفریبی می کند

آیا در کشوری که کارگر معمولی پراید دارد و کارشناس ها معمولی ایران خودرو سمند دارند و مدیران دولتی معمولی حداقل سمند و پرشیا و زانتیا دارند آقای جلیلی پراید دارد؟ واقعا ماشین آقای جلیلی پراید است؟

یاد ماشین آقای احمدی نژاد میافتم که پژو 404 بود، یادتونه؟ (1401259) (alef-10)
 
شایسته
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۹:۳۹:۱۶
ما به کسی که که هیچی ندارد رای نمیدهیم ما به کسی رای میدهیم که خیلی چیزها داشته باشد اما عوامفریبی نکند (1401260) (alef-10)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۰۹:۴۸:۵۰
من به دکتر سعید جلیلی رای میدهم .......................این اقایانی هم که میان ساز مخالف میزنند بایید پرسید شغل شما چی هست؟؟؟؟با امدن سعید جلیلی چه چیزی را از دست میدهید ؟؟؟؟ (1401277) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۸:۱۷:۱۸
آقابحث سرشغل کسی نیست بحث سراین است که کسی که می خواهد ریس جمهور شود باید باتجربه باشد یک سئوال میپرسم آیا یک بازیکن آماتور فوتبال که الفبای فوتبال راهم بلد نیست می برند درتیم ملی بازی کند ایشان هیچ سابقه اجرایی مهمی ندارد وهیچ برنامه عملی ارائه نمی دهند یک سربرودید درسایتشان خودتان مشاهده کنید. (1402034) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۰۷:۲۱:۲۲
ظرفيتهامونو كه تا به حال جمع و جور كرديم با ظرفيتهاي نداشته جناب جليلي بلكل اين ظرفيتها نيست و نابود ميشه. (1403806) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۰:۰۲:۰۳
سلام
چرا بعضی به هر زور و ضربی میخوان این بنده خدا رو خراب کنن. اقا به نظر من هم مستند خیلی قوی نبود . سفرای ایشون تازگی ها شروع شده و زودتر از زمان تبلیغات سفر نرفتن. این که به یکی گیر بدی حالا تو که میگی من ورود ممنوع نمیرم قبلی هم از خط ویژه نمی رفت و .... واقعا ناشی از اینه که ما دستاویز هایی که برای گیر دادن داریم کمه!
دوم اینکه آدمها قرار نیست حسن نیتشون رو برای بقیه اثبات کنن. اون که باید بفهمه که کی برای خدا کار کرده یا نه میفهمه و نیازی به توضیحات یا تهمت ها و یا ... ما آدمها هم نداره . بنابراین اگه ما سعی نکنیم که نیت آدمها رو با انواع تحلیل ها واکاوی کنیم به نظرم بهتره و اگر در این واکاوی یک وقتی اشتباه کردیم و ظنی اشتباه به کار کسی ( هر کی میخواد باشه ) بردیم میشیم مصداق اون آیه که ان بعض الظن اثم
یا علی (1401306) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۰:۰۳:۰۱
جلیلی یک کارشناس خوبیه فقط نه مسول و.......چیزدیگر (1401307) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۰:۵۹:۲۸
کارشناسی که هر وقت میره یه تحریم به ما اضافه میشه به نظر شما خوبه
جلیلی احمدی نژاد دومه 4سال ادامه سیاست های افتضاح اقتصادی سیاسی (1401401) (alef-6)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۰:۲۷:۲۲
وقتی هیچ یک از مردم ایران از پراید و سوار شدن بر آن دل خوشی ندارند ،سوار شدن بر پراید از طرف ایشان یعنی تبلیغ این وسیله مرگ و نابودی . (1401349) (alef-6)
 
راد
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۰:۳۸:۳۹
این فیلم بیشتر از آنکه آقای جلیلی محور آن باشد عوامل سازنده و آقای باقری در آن خود نمایی می کردند ما که نفهمیدیم این فیلم تبلیغاتی برای کی بود!!!؟ (1401365) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۰:۴۴:۳۶
سلام با تشكر از سارندگان مستند كه واقعا نشان دادند جليلي كاره اي در اين انقلاب نبوده كه بخواهد از آن مستند درست كند وبه ملت ايران نشان دهد. كسي كه حتي پشت در هاي بسته نتوانسته از حقوق ملت ايران در جلوگيري از صدور قطعنامه بر عليه ملت در برابر تنها 6 كشور كاري كند تا چه رسد به يك دنيا!ً! (1401374) (alef-6)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۰:۴۶:۰۰
آقای جلیلی سابقه اجرایی و مدیریتی نداشتند ایشون چطور می توانند کشور را اداره کنند. از الان می گویند باد از ظرفیت استفاده کرد همه این را می دانند ولی چگونه باید استفاده کرد با حرف که نمیشود. (1401376) (alef-6)
 
محمدرضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۰:۴۷:۵۳
مستند محسن رضایی بین مردم بودن و شناخت مشکلات مردم را نشان داد.

فقط محسن رضایی (1401379) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۰۸:۱۸
وقتی اینجور نظرات رو می خونم وحشت می کنم. چقدر ساده لوحی؟؟؟ (1401526) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۰:۵۰:۱۳
اون ادمی که نتونسته وضع مالی خودشو درست کنه و هنوز پرابد سوترمیشه چطور میخواد یه مملکتو دریت کنه؟ (1401383) (alef-6)
 
سلما
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۲۴:۳۶
خوب شد گفتی !شما که ماکسیما سواری بیا مملکت داری کن وای مامانم اینا.... (1401565) (alef-15)
 
یک دوست
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۲:۵۳:۳۵
فکر کنم خودتم فهمیدی چقدر حرفت مزخرف بود!!

حضرت علی علیه السلام هم که کفش وصله دار میپوشیدند به درد حکومت نمیخوردند؟!؟!؟!؟

میخوای بنز سوارا بیاند رو کار؟؟؟

اصلا از اسلام خبر داری؟!

قرآن و نهج البلاغه میخونی؟! (1411168) (alef-13)
 
محمد مهدی
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۰۶:۵۷
باید به آقای جلیلی یاداوری کرد که وظیفه تیم مذاکره کننده هسته ای استفاده از ابزار های دیپلماسی و مذاکره برای جلوگیری از تصویب پیاپی تحریم ها علیه کشور است تا تلاش های دانشمندان و مقاومت نطام در تکمیل فناوری هسته ای موجب توقف و هزینه زایی برای چرخه اقتصادی کشور نشود . آیا تیم مذاکره کننده در چند سالی که با مسئولیت ایشان اداره میشده کوچکترین موفقیتی در این زمینه داشته است . انچهما می بینیم ان است که پس از هر دور مذاکره تحریم جدیدی بر حریم های قبلی اضافه شده است و ایران در زمین دیپلماسی نتوانسته مانع از مشکل تراشی های امریکا و اجماع بین المللی علیه کشورمان شود. (1401419) (alef-6)
 
hadi
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۱:۲۲:۰۸
بابا اصلا جلیلی خوب و مردمی نیتش هم خوب.
اینا مگه همون فاکتورهای احمدی نزاد نیست؟؟؟؟
باور کنید اینا تنها فاکتورای انتخاب یک رییس جمهور نیست.
حتی حضرت اقا هم علاوه بر این فاکتورها یکسری چیزهای دیگر هم مطرح کردند از جمله داشتن سابقه مدیریت اجرایی.
چشمامونو باز کنیم (1401445) (alef-15)
 
عادل
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۰۳:۲۶
دولتی که استاندار دو ساله نداشته 6 ساله که این آقا رو تو پست خودش نگه داشته . کسانی که تفکرات احمدی نژاد رو میشناسن می فهمن من چی میگم . نوچه احمدی نژاد خوش اومدی . دیر نیست که از چاله احمدی نژاد به چاه این آقا بیافتیم (1401516) (alef-6)
 
یک دوست
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۰۷:۴۱
سلام.من چندتاسوال بعدازدیدن این مستندبه ذهنم رسید:
1-این آقای جلیلی که اینقدرمقیده.برای هزینه مسافرت این گروه مستندساز چکارکرده؟ازجیب خودش داده یاازخودشون گرفته یاازبیت المال؟!!
2-درشرایطی که بعدازتروردانشمندان هسته ای قرارشدتیم حفاظت وماشین های امن داشته باشن واقعا آقای جلیلی بعنوان دبیرشورای عالی امنیت ملی باخانواده سواربرپرایداینور اونورمیرن؟!!
آخه چقدرمردم رو احساساتی وکوته فکرمیپندارید؟
ازتیم مشاوران تبلیغاتی احمدی نژادتبعیت نکن برادرمن ....زمانه عوض شده...اونم میخواست علف های هرزباغچه خونش روبکشه ولی گلدونهای خونش همگی علف هرز شدن وایشون هرروزآبیاری شون کرد!!(فساد3000میلیاردی) (1401524) (alef-15)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۱۹:۰۳
به نظر من صرف متعهد بودن، مردمی بودن، خوب بودن و ... کافی نیست. آقای احمدی نژاد جدای از عیب هاش، آدم واقعا ساده زیست و مردمی است. واقعا از جیب کسی برداشت نکرده واقعا آدم پر کاری هست. اما اینها کافی نیست. مهمترین چیز، تخصص در مدیریت و استفاده از مشورت دانایان واقعی برای امور تخصصی همچون فرهنگ و اقتصاد است. عمر خطاب که شیعیان اون رو دشمن می دونن، فقط یک پیراهن داشت که موقع شستن، اون رو بیرون می آورد و صبر می کرد تا در آفتاب خشک بشه. ساده زیستی عمر و ابوبکر و ... را برید توی تاریخ بخونید که اعجاب انسان را بر می انگیزد... (1401546) (alef-15)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۲۱:۰۴
آقای جلیلی مرد خوبی است اما به نظر من اساس حضور ایشان، ویژگی مهمی است که در او یافت می شود و آن حلقه به گوشی است. ایشان نماینده ارگانهایی چون سپاه است که به تصریح امام (ره) دخالت این ارگانها در سیاست، حرام است. (1401555) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۱۵:۵۶:۲۲
تهنمت و افترا ممنوع (1405370) (alef-13)
 
ستاری
۱۳۹۲-۰۳-۱۵ ۱۲:۲۲:۳۰
آقای جلیلی هیچ تجربه اجرایی ندارد. حتی به اندازه احمدی نژاد که حداقل شهردار تهران بود. پس یک پله پایین تر از احمدی نزاد است البته با همان افکار. (1401558) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۶ ۰۰:۲۶:۰۴
فقط جلیلی . (1403265) (alef-13)
 
یک دوست
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۲:۵۷:۰۱
معلومه اصلا نمیدونی شورای امنیت ملی چیه؟ لابد فکر کردی کارش مذاکرات هسته ایه؟

عزیز رئیس تیم مذاکره کننده یه مطلبه و شورای امنیت ملی یه چیزدیگه است که از شهرداری هم از جنبه مدیریتی کشوری بسیاربالاتره. (1411183) (alef-13)