توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472844
پرداخت مستمری جان باختگان معدن یورت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۶
سرپرست روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان، از آغاز به کار کمیته حقیقت یاب حادثه یورت گلستان تا آخر هفته خبر داد و گفت: طبق وعده مسئولین قرار بر آن شد که از آخر اردیبهشت ماه مستمری خانواده‌های جان باختگان پرداخت شود.

حمیدرضا قدوسی در گفت‌وگو با میزان، با بیان این که فعلا امکان کاردر معدن یورت گلستان وجود ندارد، اظهار کرد: کمیته حقیقت یاب تا آخر هفته جاری برای بررسی علت اصلی این حادثه به معدن یورت خواهند آمد و با توجه به صدمه‌ای که این معدن دیده در حال حاضر امکان کار کارگران در آن وجود ندارد.

سرپرست روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان، در ارتباط با وضعیت فعلی کارگران معدن یورت گلستان و بیکاری آن‌ها، خاطر نشان کرد: زمان فعالیت دوباره معدن یورت به تشخیص مسئولان و کارشناسان بستگی دارد و طبق وعده مسئولان کارگران این معدن تا وقتی که تکلیفشان مشخص شود حقوق بیکاری دریافت خواهند کرد.

وی افزود: بحث دیه‌های جان باختگان که قرار بود در اسرع وقت پرداخت شود، دستورش صادر شده اما اطلاعی از پرداخت این وجه وجود ندارد همچنین مقرر شد استاندار گلستان با سرکشی به خانواده‌های آن‌ها از وضعیت زندگی آن‌ها اطلاع پیدا کند که در روزهای گذشته این کار انجام شد.

قدوسی با اشاره به پرداخت مستمره به خانواده جان باختگان، گفت: با توجه به وعده مسئولان قرار بر این شد که از آخر اردیبهشت ماه مستمری خانواده‌های جان باختگان پرداخت شود.

وی ادامه داد: بیشتر مسدومین حادثه که در بیمارستان بستری شده بودند از بیمارستان مرخص شده و تنها چند مورد تحت درمان قرار دارند.
 
کلمات کلیدی : حوادث + انفجار معدن + معدن زغال سنگ + معدن آزادشهر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.