توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 432848
ابهام در واریز 38 هزار میلیارد تومان از منابع هدفمندی به خزانه
بخش اقتصادی الف، 19دیماه 95
رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم با بیان اینکه درآمد امسال هدفمندی یارانه‌ها 80 هزار میلیارد تومان است،‌ گفت: معلوم نیست 38 هزار میلیارد تومان آن به خزانه واریز شده است یا خیر؟
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۵
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حمیدرضا حاجی بابایی با اشاره به مصوبه افزایش 2.5 برابری دریافتی مستمری بگیران کمیته امداد و بهزیستی افزود: هم اکنون میانگین دریافتی خانواده‌های مستمری بگیر این دو نهاد ماهانه حدود 80 هزار تومان بسته به تعداد اعضای خانوار متفاوت است که این میزان سال آینده با مصوبة امروز مجلس به طور میانگین 180 هزار تومان خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: این مبلغ از محل هدفمندی یارانه‌ها تأمین می شود به ویژه اینکه درآمد سال آینده هدفمندی 100 هزار تومان پیش‌بینی شده است.

حاجی بابایی گفت: برای مناطق آزاد هم مصوبه ای به تصویب رسید که بر این اساس، یک درصد عوارض این مناطق برای مردم نیازمند به ویژه نیازمندان تحت پوشش همان مناطق هزینه شود.

وی ادامه داد: بانک مرکزی نیز موظف شد وام های قرض الحسنه سالانه به تعداد 100 هزار نفر به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی برای ایجاد اشتغالزایی پرداخت کند.

رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم مجلس در پایان با بیان اینکه امسال درآمد هدفمند سازی یارانه ها حدود 80 هزار میلیارد تومان با بررسی کمیسیون تلفیق و مرکز پژوهش ها و یک دستگاه دیگر بود گفت: از این میزان 35 هزار میلیارد تومان به مردم پرداخت شده است و درباره اینکه 38 هزار میلیارد تومان دیگر به خزانه واریز شده یا نه باید توضیح داده شود.
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۱۰:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۷ ۰۹:۰۷
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۱:۵۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۰۹:۰۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۱۵:۵۱
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۲:۰۲
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۵:۳۹
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۰:۴۱
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۴ ۰۹:۱۶
 
۱۳۹۱/۱۰/۰۴ ۱۷:۱۴
 
 
کلمات کلیدی : حذف یارانه+هدفمندی یارانه+اشتغال+مجلس+برنامه ششم توسعه+حمیدرضا حاجی بابایی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.