نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502246
بیرانوندی: بطحایی حقوق فرهنگیان را ۱۱۲ درصد رشد داد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۲
نماینده مردم خرم آباد گفت: آقای بطحایی راه تقویت نیروی انسانی را می‌داند. اقدام وی در سال ۹۴ به رشد ۱۱۲ درصدی حقوق فرهنگیان منجر شد.

به گزارش تسنیم، محمد بیرانوندی نماینده مردم خرم‌آباد نیز در موافقت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، گفت: همه کاستی‌های دولت یازدهم و فرصت‌سوزی‌ها آگاهی دارند که باید فردی بر مسند وزارت آموزش و پرورش قرار گیرد تا در ایجاد فرصت‌ها نقش به سزایی ایفا کند.

وی افزود: همه دست‌اندرکاران تعلیم و تربیت به این باور هستند که اگر قرار بر تحولی در آموزش و پرورش باشد نیازمند عزم ملی است که باید مجلس، رئیس‌جمهور و سازمان برنامه و بودجه و همه دستگاه‌های کشور از این وزارتخانه حمایت کنند.

نماینده مردم خرم‌آباد با اشاره اظهارات رئیس‌جمهور در کلیات کابینه تصریح کرد: رئیس‌جمهور امروز گفت که این وزارتخانه را به کسی می‌خواهد بسپارد که حتما تحول ایجاد کند.

وی خاطرنشان کرد: آقای بطحایی راه تقویت نیروی انسانی را می‌داند. اقدام ایشان در سال 94 به رشد 112 درصدی حقوق فرهنگیان منجر شد.
 
کلمات کلیدی : رای اعتماد+مجلس+صلاحیت وزرای پیشنهادی، مجلس شورای اسلامی، روحانی،کابینه دوازدهم
 
فرهنگی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۱۷:۵۴:۱۴
والله دروغه بالله دروغه تالله دروغه آخه من خودم فرهنگی هستم چرا انقدر نامردانه دروغ میگید (4520852) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۲۳:۴۹:۱۴
به عنوان یک معلم عنوان میکنم؛ با اینکه طرفدار روحانی بودم و هستم و در هر دو انتخابات به ایشان رای دادم ولی انصاف را فراموش نمیکنم و عنوان میکنم که ظلمی که در این ۴ سال اخیر به معلمان شد در هیچ دوره ای سابقه نداشته.آقای روحانی باید تیم حاضر در وزارتخانه را به طور کامل پاکسازی میکرد و تیم جدیدی را می آورد. مگر تخلف ۱۲۰۰۰ میلیاردی در صنوق ذخیره فرهنگیان مورد کوچکی است که به راحتی از کنار آن گذشته اند؟
این تیم حتی توان پرداخت حقوق اضافه کار معلمان را ندارد و دو سال متوالی در این کار کوتاهی کرده است.هیچ پولی به عنوان سرانه در اختیار مدارس قرار نمیگیرد و سیستم ادارات به شدت و به طرز عجیبی سیاسی و پست ها بر اساس منافع جناحی تقسیم بندی شده است.
متاسفانه روحانی به شدت محافظه کار است و توان و قدرت تغییرات بنیادین را ندارد؛آقای بطحایی هم جزو همین تیم است و با اعضای قبلی کار خواهد کرد و نتیجه اظهر من الشمس است.حامیان اصلی وی نیروهای وزارتخانه و ادارات کل هستند که در صدد حفظ مناصب خود هستند وگرنه اکثریت معلمان به هیچ عنوان از بطحایی و تیم حاضر در وزارتخانه حمایتی ندارند و حتی چندین کمپین در شبکه های اجتماعی در مخالفت با گزینه پیشنهادی؛تشکیل داده اند.
دهها نیروی متخصص در آموزش و پرورش وجود دارند که می توانند تحولات جدی در آموزش و پرورش ایجاد کنند ولی به خاطر عدم وابستگی های سیاسی و جناحی هیچ توجهی به این افراد نمیشود.الان آموزش و پرورش کاملا فضای سیاسی و جناحی دارد و تخصص در آن مفهومی ندارد و به مثابه کالبدی بی روح است و هیچ بازدهی ندارد و اکثریت معلمان دچار روزمرگی هستند و هیچ انگیزه ای برای کار ندارند؛سیستمی که نظام ترفیع ندارد؛مشخصا هیچ بازدهی ندارد و محکوم به مرگ است.نظام ترفیع در آموزش و پرورش صرفا سیاسی است و نخبه گرایی و خلاقیت در آن هیچ جایگاهی ندارد.انتخاب بطحایی و ادامه کار تیم فعلی نیز این مسئله را تشدید خواهد کرد. (4521135) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۲۳:۴۹:۴۹
چرا پیام تحلیلی بنده رو منتشر نمیکنید؟
ناسزاگویی که نبود؛واقعیت ها عنوان شده بود (4521139) (alef-11)
 
نسیم غربی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۰۱:۳۶:۲۲
اگه حقوق معلما 112درصد بالا رفته و شده این که پایین ترین حقوق حال حاضر ارگان هاب دولتیه به نسبت زحمتش حالا ببین چقد اندک بوده و کم...حالا اقای بطحابی خدا کنه اگه اومدی هم از این کارا زیاد بکنی (4521216) (alef-3)
 
یک معلم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۰۱:۵۷:۱۶
با سلام ،در سال 94 رتبه بندی اجرا شد،چندرغاز اضافه شد.خود بنده با 22سال سابقه دویست و هشتاد اضافه شد،همکاری دیگری تنها هشتاد به حکمش اضافه شد این دوبرابر شدن کجا اتفاق افتاده که ما از آن بی خبریم؟؟. دروغ و فریب تا کی؟ (4521221) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.