توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453449
قابلیت جدید گوگل/جستجوی فیلم با ارسال عکس!
بخش دانش و فناوری الف،22 اسفند95
گوگل در قابلیت جدید خود امکان جستجوی ویدئو را فراهم کرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۱
باشگاه خبرنگاران جوان، آیا تا به حال شده به دنبال یک فیلم باشید اما به دلیل ندانستن نام یا موقعیت فیلم امکان جستجوی آن را نداشته باشید؟
 
گوگل در قابلیت جدید خود به واسطه طراحی یک هوش مصنوعی می تواند بخشی از تصویری یک فیلم که شما برایش ارسال می کنید را تشخیص دهد و به دنبال فیلم مورد نظر شما بگردد. گوگل با این اَبَر هوش مصنوعی با استفاده از یک مدل یادگیری قوی و بر اساس چارچوب Tensorflow به تجزیه و تحلیل فیلم ها و برچسب های آن می پردازد و به محتوای مورد دلخواه شما می رسد.

گوگل در نمایشی دیگر از تکنولوژی نشان می دهد که چگونه کاربران می توانند با ارسال لحظاتی خاص از یک ویدئو به جستجوی آن بپردازند، به عنوان مثال اگر از یک ویدئو تصویر یک سگ را به گوگل برای یافتن فیلم ارسال کنید گوگل قادر است تا نژاد سگ را نیز تشخیص دهد.

قابلیت جدید گوگل برای یافتن ویدئو در حال حاضر در مرحله بتا و خصوصی در دسترس است. متخصصان و طراحان گوگل می گیوند این API برای سازمان های رسانه ای بزرگ و شرکت های بزرگ فناوری که مایل به ساخت برنامه های رسانه ای و مدیریت محتوا هستند کاربرد بیشتری دارد.
قابلیت جدید گوگل / جستجوی فیلم با ارسال عکس! 
 
 
قابلیت جدید گوگل / جستجوی فیلم با ارسال عکس! 
 
 
قابلیت جدید گوگل / جستجوی فیلم با ارسال عکس! 
 
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری-شرکت گوگل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته