توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473942
ظریف: آماده همکاری با کشورهای منطقه برای مبارزه با تروریسم هستیم
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۷
وزیر امور خارجه ایران در مقاله ای که در یک سایت عربی منتشر شد از آمادگی ایران برای همکاری با کشورهای منطقه در راستای مبارزه با تروریسم خبر داد.

به گزارش مهر، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در مقاله ای که در العربی الجدید منتشر شد اظهار داشت: ما آماده همکاری با کشورهای منطقه هستیم.

وی با بیان این مطلب افزود: ایران امیدوار است تمامی کشورهای پایبند به صلح و همکاری بین المللی و نیز کشورهای منطقه و همسایه در برابر سناریوهای خطرناکی که به فجایع انسانی در منطقه و تشدید آن منجر می شود، ایستادگی کنند.

ظریف همچنین به آمادگی ایران برای همکاری با کشورهای منطقه در راستای تحقق صلح در منطقه اشاره کرد. در این مقاله آمده است: ایران آمادگی کامل دارد که با هدف مبارزه با تروریسم و افراط گرایی و احیای امنیت و ثبات در سوریه با قدرت های منطقه و خارج از منطقه همکاری کند. اتخاذ چنین رویکردی از سوی ایران ناشی از اصلی است که این کشور در سیاست خارجی خود به آن پایبند است. اصلی که با هیمنه و تسلیم در برابر آن مخالف است.
 
کلمات کلیدی : محمد جواد ظریف + وزارت امور خارجه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.