نظر منتشر شده
۱۳۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 267446
چه قومی "خونخواران تاریخ بشریت" لقب گرفته‌اند؟
بخش خارجی الف*، 29 فروردین 94
نزد یهودیان دو مراسم خونین وجود دارد که "یهوه" را راضی می‌گرداند؛ یکی از آنها عید نان‌های آغشته به خون بشری -منظور همان عید «فصح» است- و دیگری مراسم ختنه‌کردن کودکان یهودی که خون آن را خاخام یهودی می‌خورد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۱
خونریزی یهودیان موضوع تازه‌ای نیست. از آنچه که امروز رژیم اشغالگر در سرزمین‌های اشغالی رقم میزند می‌توان خوی درندگی و وحشی‌گری این قوم را دریافت. اما با مرور سرگذشت قوم یهود در قرون گذشته، آشکار می‌شود که آن‌ها اساسا و طبق آیین و آموزه‌های تحریف‌شده‌شان، بر خونریزی و حتی خونخواری تأکید دارند. این سنت‌های یهودیان، از مکیدن خون ختنه‌گاه نوزادان بلافاصله پس از ختنه تا قربانی‌کردن انسان برای یهوه و استفاده از خون قربانی در یک نوع شیرینی، را در خود جای داده است.

دکتر «ادریک بسکوف» درباره قوم یهود می‌گوید «از حکمت دین یهود و آموزه‌های آن، قتل بیگانگانی است که تفاوتی بین آنها و حیوانات وجود ندارد و این قتل و کشتار باید به صورت شرعی صورت گیرد و کسانی که به آموزه‌های دین یهود ایمان ندارند باید آنها را به عنوان قربانی به الهه بزرگ یهودی تقدیم نمود». ریچارد بورتون که خود مدت‌ها به تحصیل تلمود پرداخته است در کتابش «یهود، نور و اسلام» که در سال ۱۸۹۸ منتشر شد می‌نویسد: «طبق آنچه که در تلمود آمده است نزد یهودیان دو مراسم خونین وجود دارد که یهوه را راضی می‌گرداند یکی از آنها عید نان‌های آغشته به خون بشری است -منظور همان عید «فصح» است- و دیگری مراسم ختنه کردن کودکان یهودی».

یهودیان در حال کشتن کودک غیر یهودی

موضوع کشتن انسان‌های غیر یهودی باعث شد که دکتر رفعت مصطفی از اندیشمندان جهان عرب به گردآوری اطلاعاتی پیرامون این موضوع و تالیف مقاله‌ای مهم در این باره بپردازد. وی می‌گوید در ابتداي نگارش اين موضوع منصرف شدم و اين به سبب ابهام در وقايع و حوادثي بود که موضوع نگارشم را در بر مي‌گرفت تا اينکه پس از اندک مدتي به درستي آن پی بردم. با دستيابي به چند کتاب و پايگاه‌هاي اينترنتي تا حدی توانستم از "قربانيان بشریت" آگاهی یابم. مصطفی می‌گوید: با اتمام نگارش اين مقاله افراد زيادي مرا به اينکه در اين موضوع مبالغه کرده‌ام متهم نمودند. اما منابعي که به آنها استناد کرده بودم را براي آنها فرستادم و اين باعث شد که قانع شوند.

مصطفی یهودیان را مردماني می‌داند که به "خونخواران بشريت "معروفند؛ وی می‌گوید: «من فکر نمي کنم که به این اسم جز در افسانه‌ها برخورد کرده باشيم. شاید شما آنرا بيشتر خيالي بدانيد تا امري واقعي، اما با ما همراه باشيد تا مردماني را به شما معرفي نماييم که به شايستگی، مستحق اين لقب هستند. اين بار وقت آن فرارسيده تا به جاي خيال، عقل را مورد خطاب قرار دهيم و از افسانه به حقيقت برسيم.»

آري اين مردمان همان يهود هستند؛ همان کساني که دينشان به آنها مي‌گويد: «كساني كه به دين يهود ايمان نمي‌آورند بايد براي الهه ما "يهوه" قرباني شوند. نزد ما دو مناسبت که باید در آن خون ريخته شود وجود دارد، اين کار الهه ما "يهوه" را از ما خشنود مي‌گرداند. يکي از این دو مناسبت عيدي است که در آن غذاي آغشته به خون انسان تهيه مي‌شود و ديگري مراسم ختنه کردن فرزندانمان» فطيره مقدس ترکيبي است از خون انسان که آنرا با آرد مخلوط مي‌کنند تا غذاي عيد فصح – يکي از اعياد يهوديان – را آماده کنند. اين عمل وحشيانه از طريق تلمود کتاب مقدس يهوديان به آنها رسيده است.

تحقيقات نشان مي‌دهد تبعيت يهوديان از تعاليم تحربف‌شده دينشان، عامل اساسي درحوادث و بدبختي‌هايي است که يهود در تاريخ خود به آن دچار شده است. در زمان قديم ساحران يهود از خون انسان در مراسم شعبده‌بازي‌هاي خود استفاده مي‌کردند. در تورات متن صريحي وجود دارد که به اين عمل جنايتکارانه اشاره مي‌کند. در سفر اشعياء چنين آمده است: «شما فرزندان معصيت، گناه و قوم دروغ و کذب هستيد و زير هر درخت سبزي براي بت‌ها آتش روشن مي‌کنيد و درشکاف پناهگاه‌ها و در دره و رودخانه‌ها، ديگران را مي‌کشيد.» يهوديان بر اساس تعاليمشان وجنايت‌هاي به يادگار مانده از گذشتگان ؛ به کشتن کودکان و گرفتن خونشان و ترکيب اين خون با خون روز عيد عادت کرده‌اند. مورخ يهودي برنارد لازار (Bernard Lazare) در کتاب خود "یهودستیزی " به اين عمل اعتراف کرده و آنرا به ساحران يهود در زمان‌هاي گذشته نسبت داده است.

اگر شما درباره معابد و کنيسه‌هايشان آگاهي پيدا کنيد و آنچه را باعث اين جنايت‌هاي وحشيانه مي‌شود را ببينيد قطعا دچار وحشت مي‌شويد چرا که معابدشان آغشته به خون‌هايي است که از زمان‌هاي گذشته ريخته شده است. معابد يهوديان در قدس از معابد ساحران هندي نيز وحشتناک‌تر است چرا كه اين معابد مکان‌هايي است که در آن کشتارهاي بشري روي مي‌دهد‌. اين جنايات ناشي از تعاليمي است که خاخام‌هاي يهودي آنرا وضع کرده‌اند.

با گسترش اين جنايات و تبديل شدن آن به موضوعي جدي و خطرناك، پديده‌اي به نام "‌قربانيان و يهود" رفته رفته در سطح وسيعي مطرح شد.

يهوديان در دو عيد مقدس خود جز با قرباني کردن انسان‌ها و خوردن غذايي که با خون بشر آميخته شده است، خوشحال و شادمان نمي‌شوند. اولين عيد "پوريم" نام دارد كه هر ساله در ماه مارس برگزار مي‌شود و عيد دوم‌، عيد فصح ناميده مي‌شود كه هر ساله در ماه آوريل انجام مي‌گیرد.

قربانيان عيد پوريم معمولا از ميان جوانان بالغ انتخاب مي‌شوند. پس از کشتن فرد خون او را گرفته سپس آنرا خشک نموده و به شکل ذراتي در مي آورند تا آنرا با خمير فطيره (غذاي روز عيد) مخلوط کنند و اگر چيزي باقي بماند ، براي عيد سال آينده نگه مي‌دارند.


یهودیان از خون غیریهودیان برای درست کردن غذای عید فصح استفاده می‌کرده‌اند

اما قربانيان عيد فصح را غالبا کودکاني تشكيل مي‌دهند كه كمتر از ۱۰ سال سن دارند. با خشك‌شدن خون قرباني آنرا با خمير فطيره مخلوط مي‌كنند البته ممكن است قبل از خشك شدن خون نيز اين كار صورت بگيرد.

براي جاري کردن خون قرباني و گرفتن واستفاده از آن راه‌هاي متفاوتي وجود دارد. يکي از اين راه‌ها استفاده از بشکه سوزني است. (بشکه‌اي به اندازه بدن قرباني که تمام اطراف آن را سوزن‌هاي نوک تيزي فرا گرفته باشد) پس از کشته‌شدن قرباني سوزن‌ها در بدن فرد فرو مي‌رود و بواسطه ي آن خون قرباني جاري مي شود در اين حال يهوديان با جمع کردن اين خونها درظروف مخصوص، شادماني خود را نيز ابراز مي كنند. راه ديگر اينست که قرباني را مانند گوسفند ذبح كرده و خونش را در ظرفي ريخته و آنرا پاک مي‌کنند. راه ديگر اينست که رگ‌هاي قرباني را در جاهاي متعددي قطع مي‌کنند تا خون از آنجا بجوشد. سپس اين خون را در ظرفي جمع كرده و در اختيار خاخامي که تهيه فطير مقدس آغشته به خون انسان را بر عهده دارد، قرار مي‌گيرد ، تا الهه يهود "يهوه، الهه‌اي که به ريختن خون بشر تشنه است!! " را از خود خشنود گردانند.

زن و مرد در مراسم ازدواج، از شامگاه به بعد از خوردن هر چيزي امتناع مي‌کنند تا اينکه خاخامي به آنها تخم مرغ آب پز فرو رفته در خاکستر ظرفي که در آن خون انسان را مي‌ريزند، مي دهد. در مراسم ختنه نيز خاخام انگشتانش را در ظرفي که با شراب آغشته به خون پر شده است ؛ مي‌کند سپس انگشتانش را وارد دهان کودک كرده؛ به کودك چنين مي گويد: زندگي تو به خون توست....»


یهودیان در حال ختنه یک کودک و گرفتن خون آن

تلمود به يهود چنين دستور مي‌دهد:« افراد صالح غيراسرائيلي را بكشيد.» همچنين مي‌گويد:«‌ همانطور كه شكافتن شكم ماهي جايز است؛ پاره كردن شكم انسان نيز مانعي ندارد هرچند كه اين كار با " روزه بزرگ " روزهاي شنبه مصادف گردد. سپس براي اين جنايت ثواب در نظر گرفته و چنين مي‌گويد:« هر كسي فرد غير يهودي را بكشد ،‌ پاداش او اينست كه در بهشت جاويدان بماند و در طبقه چهارم سكني گزيند...»

آنچه در ذيل مي‌آيد نمونه‌هايي از حوادث وحشتناكي است كه تا كنون به آنها پي برده شده است. بر اساس برخي از گزارش‌ها تعداد حوادثي از قبيل قتل كودكان و استفاده از خون آنها در اعياد يهود به ۴۰۰۰ جنايت كشف شده مي‌رسد.

وقايعي كه در اين گزارش به آنها اشاره خواهيم كرد كمتر از آنچه است كه تاكنون كشف شده است. وقایع ذکر شده همگی برگرفته از دایره المعارف یهودیت و منابعی است که در انتهای گزارش ذکر شده‌اند.

فرد قرباني بايد داراي شرايط زير باشد:

۱- قرباني مسيحي باشد.
۲- كودك باشد و از سن بلوغ عبور نكرده باشد.
۳- از پدر و مادري مسيحي و صالح متولد شده باشد كه مرتكب زنا نشده و به شراب اعتياد نداشته باشند.
۴- كودكي باشد كه تا به حال شراب نخورده باشد و خونش خالص و پاكيزه باشد.
۵- اگر خون آغشته به فطير روز عيد، خون كشيشي باشد در نزد يهوه ( خداي يهود) با ارزش‌تر است و او را بيشتر خوشنود مي‌سازد. و اين خون براي تمامي اعياد با ارزش و پسنديده است.

در سال ۱۸۸۱ در شهر "پورت سعيد " مصر يكي از وحشتناك‌ترين جنايت‌هاي يهود اتفاق افتاد. مردي يهودي از قاهره به شهر پورت سعيد آمده و خانه‌اي را در غرب شهر اجاره و با فروشنده يوناني همان منطقه رفت و آمدهاي خود را آغاز مي‌کند.

تا اينكه روزي اين فرد يهودي به همراه دختر كوچك هشت ساله‌اي به نزد فروشنده مي‌آيد. فرد يهودي شروع به نوشيدن شراب مي‌كند و دختر كوچك را نيز به اين كار مجبور مي‌سازد. اين كار باعث تعجب مرد يوناني مي‌شود. روز بعد به جنازه‌اي با گلوي بريده دست مي‌يابند. و آن جنازه كسي نبود جز اين دختر كوچك كه به طرز وحشيانه‌اي به قتل رسيده بود.

در سال ۱۸۸۰ در شهر حلب دختري مسيحي گم شد بعد از جستجو‌،‌ جنازه او را بدون سر و بدنش را بدون يك قطره خون يافتند. در اين ماجرا فردي يهودي به نام " رفول انكوتا "‌ به قتل دختر و گرفتن خون او جهت استفاده در عيد فصح، متهم شد.

در روز ۵ فوريه در سال ۱۸۴۰،‌ يهوديان يكي از كشيشان مسيحي كاتوليكي ملقب به پدر فرانسوا انطوان توما را ربودند . وي براي درمان بيماري آبله يكي از كودكان يهودي به محله يهودي‌نشين دمشق رفته بود. اما در راه بازگشت از ملاقات كودك مريض، بوسيله گروهي از يهوديان ربوده شد. سپس يهوديان او را به طرز فجيعي كشته و خونش را براي استفاده در عيد فصح و پوريم از بدنش بيرون كشيدند.

علاوه بر اين بسياري از دختران كوچك در دمشق ربوده شدند و براي استفاده از خون آن‌ها،‌ بدست يهوديان كشته شدند. شايد مشهورترين اين قضايا مربوط به فرزند هنري عبد‌النور باشد كه يهوديان فرزند وي را در روز ۷ اوريل سال ۱۸۹۰ ربودند. پدرش در رثاي او قصيده مشهوري را سرود.

يهوديان در سال ۱۸۲۴ در بيروت فردي به نام فتح ا... صائغ كه او را به مهماني دعوت كرده بودند را كشتند و خونش را براي استفاده در عيد فصح از بدنش بيرون كشيدند. اين كار در سال ۱۸۲۶ درشهر انطاكيه و در ۱۸۲۹ در شهر حماه تكرار شد‌.

يك زن يهودي درسال ۱۸۳۴ در طرابلس شام پس از آنكه جنايت‌هاي وحشتناك يهود و كشتار كودكان بي‌گناه جهت مخلوط كردن خون آنها با فطير روز عيد را با چشمان خود ديد، از يهوديت برگشت و مسيحي شد و به اسم راهبه كاترينا از دنيا رفت. او يادداشت‌هاي مهمي درباره جنايت‌هاي يهود و عطش آنها در ريختن خون انسان‌ها از خود به جاي گذاشت. وي در يادداشت‌هايش حوادثي را كه خود شاهد آنها بوده است را تشريح كرد. از جمله مي‌توان به وقايعي كه در انطاكيه و حماه و طرابلس شام رخ داد و يهوديان دو كودك مسيحي و يك دختر مسلمان را كشته و خون آنها را بيرون كشيدند؛ اشاره كرد.

در سال ۱۱۴۴ م درمنطقه Norwich جنازه كودك ۱۲ ساله‌اي كه خونش را از شكاف‌هاي متعددي كه در بدنش بود بيرون كشيده بودند، پيدا شد. اين روز مصادف با "‌عيد فصح" يهوديان بود و همين باعث شد كه اهالي منطقه به يهوديان مشكوك شوند. تمامي مظنونان اين حادثه دستگير شدند، معلوم شد كه قاتلان اين كودك، همه يهودي بوده‌اند. اين اولين قضيه كشف شده از اين نوع به شمار مي‌رود. مدارك اين واقعه هنوز در كليسا‌هاي بريتانيا وجود دارد.

علاوه بر اين در سال ۱۱۶۰ م جسد طفل ديگري در منطقه Glowcester كشف شد. كودك را به صليب كشيده و با استفاده از زخم‌هاي متعددي كه در بدن كودك، تمام خون او را از بدنش بيرون كشيده بودند. در سال ۱۲۳۵ م چند نفر از يهوديان كودك ديگري را از محله Norwich دزديدند. سپس او را پنهان كردند تا در فرصت مناست او را بكشند و خونش را بيرون آورند. اما زماني كه مشغول ختنه كردن اين كودك بودند تا او را براي كشتن آماده كنند، مردم توانستند به اين كودك دست يابند و او را از خطر مرگ نجات دهند.

يهوديان در سال ۱۲۵۵ كودك ديگري را از محله Lincoln ربودند. اين ايام مصادف با عيد فصح بود. يهوديان طفل را شكنجه داده و به صليب كشيدند و خونش را بيرون كشيدند. پدر و مادر اين كودك‌، جسد فرزندشان را در چاهي نزديك منزل يك فرد يهودي به نام Joppin پيدا كردند. اين فرد يهودي در مراحل بازجويي اعتراف و همدستانش را نيز معرفي نمود. ۹۱ نفر از يهوديان به دست داشتن در اين ماجرا محكوم و حدود ۱۸ نفر از آنها محكوم به اعدام شدند!!! در بريتانيا جنايت‌هاي يهود تا سال ۱۲۹۰ ادامه يافت تا اينكه يهوديان كودكی مسيحي را در آكسفورد به قتل رساندند، سپس خون کودک را بيرون كشيدند. اين جنايت منجر به صدور حكم تاريخي ‌ادوارد اول پادشاه ایتالیا شد كه دستور به اخراج يهوديان از بريتاينا را داد.

در سال ۱۹۲۸ در شهر منچستر جسد كودكي به نام اودنيل را يافتند كه به قتل رسیده و حتی یك قطره از خون او در بدنش باقي نمانده بود. اين جنايت يك روز قبل از اعياد يهود انجام شده بود.

در مارس سال ۱۹۳۲ يك روز قبل از عيد فصح يهوديان، كودك ديگري به همان شكل پيدا شد در این حادثه نیز یهودیان بار دیگر محکوم شدند.

سال ۱۹۰۹ - پارک بوهیمی‌ها نزدیک سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا آمریکا از جمله محل‌های اسرارآمیزی است که از دهه‌های گذشته هم محل تجمع افراد بانفوذ یهودی و لژهای ماسونی بوده و هم آداب و رسومی خاص به همراه قربانی کردن برای الهه‌ها در آن‌جا اجرا شده است.
در سال ۲۰۰۰ آلکس جونز خبرنگار و محقق مشهور آمریکایی بطور مخفیانه تصاویری را از مراسمی که در این مکان برگزار می‌شود ضبط می‌کند که در آن افراد مشهوری از سیاستمداران و شخصیت‌های اقتصادی مراسمی را برگزار می‌کنند و بصورت نمادین یک قربانی تقدیم مجسمه‌ جغد سنگی به بزرگی ۴۰ پا می‌کنند - وی برپایه تصاویر ضبط شده مخفیانه از این مراسم، مستندی با همین موضوع به نام "رازهای تاریک؛ پارک بوهیمی‌ها" ساخته است.

در سال ۱۱۷۱ م در شهر Blois فرانسه در ايام عيد فصح، جسد كودكي مسيحي كه در رودخانه انداخته شده بود پيدا شد. یهودیان خون این کودک را جهت استفاده در مراسم دینی خود از بدن این کودک بیرون آوردند. یهودیان در اين جنايت محكوم و تعدادي از آنها نیز اعدام شدند. سپس در سال ۱۱۷۹ م درشهر Pontois فرانسه، جسد كودك ديگري پيدا شد كه يهوديان خونش را تا آخرين قطره بيرون كشيده بودند. اما در شهر Braisene يك جوان مسيحي از جانب فردي به نام الكونتس اوف دور، كه متهم به دزدي بود به يك فرد يهودي فروخته مي‌شود. یهوديان نیز او را به قتل رسانده و خونش را بيرون كشيدند اين باعث شد تا پادشاه فيليپ اگوست، خودش محكمه‌اي را آماده كند و دستور سوزاندن مجرمان يهودي را بدهد!!

سپس در سال ۱۲۴۷ در ناحيه Valrias به جسد كودك دو ساله‌اي دست يافتند كه در گردن، مچ و پاهای كودك زخم‌هایی ايجاد شده بود. یهودیان از این طریق تمام خون طفل را از بدنش خارج كرده بودند. آنها به این جنایت هولناک خود اعتراف کردند. بر اساس آنچه که در دايره المعارف يهوديت آمده است سه نفر از يهوديان به سبب ارتکاب این جنایت محکوم به اعدام شدند. در سال ۱۲۸۸ نیز جسد کودکی را در راه متعلق به یهودیان پیدا کردند. يهوديان محاكمه شده و ۱۳ نفر از آنها بوسيله آتش سوزانده شدند.(دائره المعارف يهوديت)

در سال ۱۹۳۹ در مجله آلمانی شتومر تصویری عجیب منتشر شد. اين شماره به موضوع "قربانيان بشری در دين يهود" اختصاص داشت. بر روی جلد مجله تصویری از یک جنایت بود. این جنایت وحشتناک به کسی جز یهودیان مربوط نمی‌شد. آنها طفلی را کشته و خونش را تا آخرین قطره از بدنش جدا کرده بودند.

در سال ۱۲۳۵ در ناحيه Foldit به جسد ۵ کودک دست یافتند. مردم به یهودیان مشکوک شدند پس از بازجویی از یهودیان اعتراف کردند که جهت اهداف پزشکی این کودکان را کشته‌اند. مردم در اين ماجرا از يهوديان انتقام گرفته و تعداد زيادي از آنها را کشتند. در سال ۱۲۶۱ در ناحيه Badeu ، پيرزني فرزند ۷ ساله‌اش را به يهوديان فروخت و آنها نيز او را کشتند و خونش را تا آخرين قطره بيرون آورند و جسد کودک را در رودخانه‌اي انداختند. به سبب ارتکاب این جنایت، چند نفر از يهوديان محکوم به اعدام شدند و دو نفر از آنها نيز خود‌کشي کردند.

در سال ۱۲۸۶ در شهر Oberwesel يهوديان طفلي مسيحي به نام ويز را به مدت سه روز شکنجه دادند سپس او را از پاهايش آويزان و خونش را تا آخرين قطره از بدنش بيرون کشيدند. پس از مدتی جسد این کودک در رودخانه‌اي پيدا شد. از آن سال به بعد همه ساله در ۱۹ آوريل ، روز به صليب کشيده شدن اين کودک، برای یاد بود او مراسمی بر پا می‌شد. اين جنایت در سال ۱۵۱۰ در ناحيه Brandenburg دوباره تکرار شد. يهوديان کودکي را خريدند و او را به صليب کشيده و خونش را تا آخرين قطره از بدنش جدا کردند. يهوديان در حين محاکمه به اين جنايت اعتراف کردند لذا ۴۱ نفر از آنها محکوم به اعدام شدند.


۱۹۰۶ - پارک بوهیمی‌ها (بوهیمیان)

در شهر Mytez يک يهودي، کودک ۳ ساله اي را ربود و با جاری ساختن خون کودک او را به قتل رساند. اين فرد يهودي محکوم گرديد و درآتش انداخته شد. حوادثی نظیر این، درآلمان بارها تکرار شد. تمامي متهمين در اين جنایت‌ها از بين يهوديان بودند. اين حوادث در سال ۱۸۸۲ منجر به کشته‌شدن تعدادي از يهوديان به دست مردم گرديد. در سال ۱۹۹۸ در شهر Gladbeck، جوان ۲۰ ساله‌اي به نام هيلموت داوب کشته شد‌. مردم جنازه بدون سرش را پيدا کردند. عامل اصلی این جنایت، فردي يهودي به نام هرزمان بود. و در ۱۷ مارس ۱۹۲۷ کودک ۵ ساله‌اي ربوده و بعد از مدتی جسد او کشف شد. مقامات مسئول اعلام کردند که عمليات قتل به علت اهداف ديني صورت گرفته است و در اين ماجرا حتي يک نفر از یهودیان نیز متهم نشد!!

در سال ۱۹۳۲ در شهر Paderborn ، جسد دختري كه خون او از بدنش بيرون كشيده شده بود‌، پيدا شد. يك قصاب يهودي به همراه پسرش متهم به قتل او شدند. اعلام شد كه اين حادثه با اهداف ديني صورت گرفته است .

در سال ۱۲۵۰ در Sargossa، جسد طفل به صليب كشيده شده‌ای که قطره‌ای از خون بدنش باقی نمانده بود پیدا شد. اين كار در سال ۱۴۶۸ در شهر Segovia دوباره تكرار شد‌. در اين حادثه نیز يهوديان كودكي را به صليب کشیده و تمام خون او را به مناسبت عید فصح بیرون می‌آورند. تعدادي از يهوديان محكوم به اعدام می‌شوند. سال ۱۴۹۰ در شهر Tolido يكي از يهوديان‌، ‌همدستان خود را كه با او در كشتن يكي از كودكان و گرفتن خون او همكاري نمودند بودند را معرفي نمود. ۸ نفر از يهوديان به سبب ارتکاب این جنایت محکوم به اعدام شدند. حادثه سال ۱۴۹۰ ، علت اصلي در طرد يهودیان از اسپانيا به شمار می‌رود.
در سال ۱۲۸۷ درشهر Berne ، يهوديان كودكي به نام رودلف را در منزل يك يهودي ثروتمند، ذبح كردند يهوديان به جنايت خود اعتراف كردند.پس از مدتی مردم شهر مجسمه ي يك فرد يهودي كه در حال خوردن طفل صغيري بود را ساختند و این مجسمه را در محله يهوديان نصب كردند تا جنايت هاي وحشيانه يهوديان را خاطرنشان كنند.

در سال ۱۴۶۲ در شهر Innsbruk كودك مسيحي خردسالي به يهوديان فروخته شد وآنها نيز او را در جنگل بر روي صخره‌اي قرار داده و ذبح كردند و از خون او در روز عيدشان استفاده كردند. بعد از وقوع اين جنایت تصميماتي عليه يهوديان اتخاذ شد از آن پس یهودیان مجبور شدند تا بازوبند زرد رنگي را بر روي بازوي چپ خود ببندند تا بواسطه آن از ديگران متمايز شوند.


ايتاليا

در ۱۴۷۵ م در Trentايتاليا‌، كودكي به نام سيمون مفقود گرديد بلافاصله نگاه‌ها متوجه يهوديان گردید. يهوديان نيز از ترس اینکه اتهام متوجه آنها نشود زودتر از همه جسد را پیدا کرده و آوردند. اما بعد از تحقيق و بررسي معلوم شد كه اين كودك بنابه گفته یهودیان غرق نشده بلكه بواسطه زخم‌هاي موجود در گردن، مچ دست و پاهايش‌، خون اين كودك از بدنش كشيده شده است. يهوديان مجبور به اعتراف شدند که این جنایت کار خودشان بود. یهودیان برای توجیه عمل خود مدعی شدند که به خون این کودک برای برپایی مراسم دینی خود نیاز داشته‌اند تا بواسطه آن بتوانند نان عید فصح را تهیه کنند. هفت نفر از يهوديان به سبب ارتکاب این جنایت محکوم به اعدام شدند. در سال ۱۴۸۰ در شهرVenice، نيز سه نفر از يهوديان به خاطر دست داشتن در كشتن كودكي مسيحي اعدام شدند. در سال ۱۴۸۵ در اطراف شهر Padua، كودكي به نام لورنزين بدست يهوديان ذبح شد. در سال ۱۶۰۳ در شهر virona به جسد كودكي كه خونش بواسطه زخم‌هاي ماهرانه ازبدنش كشيده شده بود‌، دست يافتند . در اين قضيه تعدادي از يهوديان محكوم شدند.

در سال ۱۴۹۴ در شهر Teranan يهوديان كودكي را به دار آويختند و تمام خون بدنش راكشيدند. در اين ميان پيرزني این جنایت را مشاهده کرد لذا عاملان آن را معرفي نمود. یهودیان در حين محاكمه اعتراف كردند كه ۴ كودك ديگر را نيز ذبح كرده و خونشان را براي استفاده در مقاصد پزشكي جمع كرده‌اند‌. در آوريل ۱۸۸۲ در نواحي شهر Treza Eslar ، يهوديان دختر جوان ۱۴ ساله مسيحي به نام استرسوبیموس را ربودند. كودكي یهودي اعتراف كرد كه وي شاهد بوده كه مادرش دختر جوان مسيحي را به خانه دعوت مي‌كرد. با بروز این جریان تعدادي از يهوديان به كليسا فرا خوانده شدند. در اين ميان يك پسر بچه يهودي نيز اعتراف كرد كه وي شاهد حادثه ذبح دختر جوان يهودي و انباشتن خون او در يك ظرف بزرگ، بوده است‌. چند يهودي نيز اعتراف كردند كه در عمليات كشتن دختر جوان به مناسبت عيد فصح يهودي، ‌دست داشته‌اند. در اين جنايت ۱۵ يهودي دست داشتند. محاكمه آنها در ۱۹ ژوئن آغاز شد. اين محاكمه از مشهورترين محاكمه‌ها درطول تاريخ است كه تا ۳ اگوست ادامه پیدا کرد. سرمایه و پول يهودي ‌سرپوشي بر اين جنايت نهاد و دادگاه يهوديان قاتل را بي‌گناه اعلام كرد‌؛ در حالي كه تمامي شواهد حاكي از دست داشتن يهوديان دراين جنايت بود!! اين جنايت باعث ايجاد دشمني بر ضد يهود شد كه در سرتاسر اروپا منتشر گرديد.

در سال ۱۸۲۳ در شهر Valisobروسيه، درعيد فصح يهوديان ،كودك دو و نیم ساله‌ای گم شد و بعد از يك هفته جنازه او را در تالابي كنار شهر پيدا كردند. به محض پيدا كردن جسد، زخم‌هاي زيادي كه در اثر ميخ‌هاي تيز درسرتاسر بدن اين كودك بوجود آمده بود، دست يافتند‌. سه نفر از زنان يهودي به دست داشتن در اين جنايت اعتراف كردند و سپس به سيبري تبعيد شدند.

عمليات ربايش از سوي يهوديان همچنان ادامه يافت‌. در دسامبر ۱۸۵۲ پسر بچه ۱۰ ساله‌اي ربوده شد‌. يهوديان به دست داشتن در قتل اين كودك و جاری ساختن خون وی‌، متهم شدند. سپس در ژانويه ۱۸۵۳ نيز پسري ۱۱ ساله ربوده شد و همان بلايي بر سر او آمد كه بر سر ديگران نيز آمده بود؛ يهوديان در اين جنايت نيز متهم شدند. درشهر Kiev بار ديگر به جنازه نوجواني ۱۳ ساله به نام جوثنسكي دست يافتند كه زخم‌هاي فراواني بر بدنش بر جاي مانده بود و هيچ اثري از خون بر روي جنازه و يا اطراف جنازه وجود نداشت.

سال ۱۸۴۰ در عید مخصوص یهودیان، پوریم، در جزیره رودس کودکی یونانی گم شد. آخرین بار در حال ورود به محله یهودیان دیده می‌شود. با بروز این حادثه، مردم یونان خواستار پیگیری مساله و یافتن کودک می‌شوند. پادشاه ترک، یوسف پاشا مجبور به محاصره محله یهودیان و حبس سران یهود می‌شود‌. دائره المعارف یهودیت چاپ دهم صفحه ۴۱۰ اعتراف می‌کند که میانجیگری سرمایه‌دار یهودی مونتفیوری با دادن رشوه به دربار و شخص کونت کاموند کسی که مدیر امور بانک‌ها در حکومت عثمانی بود‌، توانست حق را بپوشاند. توان سرمایه یهودی نه تنها در این جنایت بلکه در جنایت‌های متعدد دیگر این چنین حق را پوشانده بود.تغییر سبک خونخواری یهودیان
شاید نوع جنایات ذکر شده، امروز اندکی غریب به نظر برسد. اما سنت خونخواری یهودیان تغییری نکرده است و با توجه به محدودیت‌ها و برخورد‌های قانونی امروز و کشف سریع جرم، شکل دیگری به خود گرفته است و این بار نوزادان قربانی خونخواری این قوم می‌شوند.

خاخام یهودی درباره ضرورت مکیدن خون نوزادان پس از ختنه براساس منابع مذهبی یهودیان توضیح میدهد

ای روش بسیار منزجر کننده، خوردن خون نوزادان پسر بلافاصله پس از انجام ختنه است. این عمل همچنین موجب بروز بیماری و جان سپردن بسیاری از کودکان شده است.

خون ختنه‌گاه کودکان بلافاصله پس از ختنه، در عملی غیربهداشتی و دردآور، توسط خاخام یهودی مکیده می‌شود.


عفونت‌های ایجاد شده در یکی از نوزادانی که خونش مکیده شده است

منابع
۱. اليهود و القرابين البشرية - محمد فوزي حمزة، دار الأنصار. مصر
۲. نهاية اليهود - أبو الفدا محمد عارف، دار الاعتصام. مصر
۳. المسألة اليهودية بين الأمم العربية و الأجنبية - عبد الله حسين، دار أبي الهول. مصر
۴. روزنامه الشعب مصر، شماره ۱۳۱۶ تاريخ ۱ دسامبر
۵. الیهود و القرابین البشریة، مصطفی رفعت، به آدرس زیر:
http://www.oboody.com/mychoice/03.htm
http://www.fatimamovement.com/i-jewish-talmud-exposed-7.php#Babylonian-Talmud-148
http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_bohemiangrove03.htm
*مشرق
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۱:۳۳:۱۴
این چرت و پرت ها چیه چاپ کردین؟!!!! تو این مملکت یهودی زندگی میکنه. رفتید از یکی شون سوال کنین؟ واقعا نمیفهمم مگه اونا ایرانی نیستن؟ به چه حقی اینطوری توهین میکنین؟! (2830295) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۴:۱۹:۴۹
اولا در جمهوری اسلامی چیزی به عنوان یهودی شناخته نمی شود بلکه کلیمی شناخته میشود که لقب حضرت موسی است. اما یهودی از لقب یهودای ملعون برادر شرور حضرت یوسف است.منظور از یهودی صهیونیست وفراماسون ها است. در ضمن سوره مائده را بخوان. در این سوره گفته شده یهودیان تا ریشه ی شما مسلمین را نکنند شما را رها نخواهند کرد. (2830769) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۶:۱۲:۵۲
کلیمی و یهودی یکی محسوب میشود بهتره مغالطه نکنید (2831104) (alef-3)
 
یوسف
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۸:۲۹:۲۵
اگر یکی هستند پس چرا دوتا اسم دارند ، یکی منسوب به حضرت موسی یکی منسوب به یهودا ؟ (2831419) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۲۰:۵۵:۳۳
در انگلیسی فقط یک نام برای ان هست جود که حتی یهودیان پروتستان نیویورک از دشمنان سرسخت صهیونیسم هستند هم خود را جود میخوانند بنابراین این مغلطه است که نام فارسی و انگلیسی ان را کنار هم بگذاریم و دو نام بخوانمیش (2831687) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۲۲:۱۶:۴۶
بله درست است ولی منظور یهودا می باشد( که یهودی نوشته می شود).
صهیونیسم با یهود فرق دارد عزیز
برو تحقیق کن و کمی مطالعه بعد بیا نظر بده (2831804) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۶:۳۷:۰۵
از کی تابحال جمهوری اسلامی شده مرجع تشخیص ادیان الهی؟ (2831151) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۱۰:۲۲:۵۸
از زمانی که خاخامهای صهیونیست شدن داعیه دار قوم برگزیده بودن حقانیت اشغال سرزمین دیگران بنام وعده الهی از زمانی که کودک کشی را افتخار میدانند و به هر جنایتی دست خود را آلوده میکنند اگر اسلام هراسی را چند احمق بالفطره بنام اسلام جنایت میکنند نبود جهان دیرزمانی بود که به صهیونیست و افکار پلید آنها واکنش نشان میداد رجوع کنیم به کتاب عهد عتیق این قوم برگزیده چنان سرشار از افسانه های صد من یه غاز این خاخامان بی منطق است که عقلانیت و شعور انسانی را به چالش میکشد من یهود ستیز نیستم اما اینکه قومی خودرا برگزیده بداند و دگران را کهتر چه مسلمان چه کلیمی چه نصارا و چه هر دین و آیینی ملاک تقوا(اخلاق) و انسانی بودن است (2832487) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۹:۱۲:۴۲
بنده استادم یهودی ایرانی الاصل بود بسیار هم ادم خوبی بود هیچ مشکلی ما با هموطنان یهودی نداریم اینجا ایرانه و ما 12 هزار سال با هم زندگی کرده ایم این دوستان هم 3 هزار سال پیش تفکراتشون تغییر کرده ما هم 1400 سال پیش و هیچ مشکلی نداریم کشور ما کشور ازادی باید باشد به لحاظ تفکر که هر کسی از هر عقیده ای بیاد اینجا زندگی کنه در جنگ جهانی دوم ما پذیرای هزاران اواره لهستانی مسیخی و یهودی بودیم که وارد بندر انزلی شدند سرچ کنید و خاطراتشان را بخوانید من بخشی از خاطرات انها را اینجا ذکر میکنم برای اینکه تاکید کنم ما مشکلی با مذاهب و دیگر اقوام و...نداریم و مطلب منتشره را هم نمیپسندم دو سه خط اخر را خوب بخوانید:
خانم مسنی که در آن روزگار دختر نوجوانی بوده این گونه گفته : ” ما یک گروه انسانهای درمانده و ضعیف بودیم که از فرط گرسنگی و بی غذایی و ابتلا به بیماریهای مختلف در حال مرگ بودیم . در طول سفر مدام صدای زنگ می آمد و جسدی به دریا انداخته می شد . وقتی به بندر انزلی رسیدیم و پیاده شدیم مردم به طرف ما آمدند . دورمان جمع شدند و سعی کردند با ما ارتباط بر قرار کنند . وقتی که حال نزار ما را دیدند برایمان لباس و غذا آوردند . حتی شیرینی و میوه می آوردند و به ما لبخند می زدند . برایمان باور کردنی نبود . مردمی بودند که به ما لبخند می زدند ( طفلی ها ماهها در سیبری گذرانده بودند و میان روسها که در حالت عادی هم لبخند زدن بلد نیستند , چه رسد به زمانی که در سیبری تبیعید هم باشند ) آنها از ما نپرسیدند که پدر ومادرتان کیستند ؟ نپرسیدند که اعتقادتان چیست ؟ نپرسیدند که از کجا آمده اید ؟ فقط احساس کردند که ما به کمک احتیاج داریم و به ما کمک کردند (2831505) (alef-1)
 
علی
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۰۴:۰۱:۱۶
خب که چی؟؟؟
الان نوادگان اکثر اونها در اورشلیم نشسته و دارن خون مسلمانها را میمکند .
کلا ما مردم ایران و مسلمان ادمهای زود باور و رءوفی هستیم. الان هرکسی در هر جایی از ایران باشه و یه اقلیتی هم اونجا زندگی کنند ما بیشتر از خودمون هوای اونها را داریم ولی وای اگر همین اقلیتها اکثریت پیدا کنند ببین چه بلایی سر ایرانیها در نمی ارن؟؟ نمونه اش همین برادران خوش اخلاق ارمنی در ایران و تفاوت رفتار انها در ارمنستان
یا همین کلیمی ها در ایران و مقایسه اش در امریکا
یا همین افغانها در ایران و افغانستان
کمی هوشیار باشیم بدک نیست. (2834717) (alef-1)
 
ایرانی
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۴:۲۶:۴۸
بله آدم های بدی نیستند تا وقتی که تکالیف دینشون رو بخوان اجرا کنند. (2835901) (alef-3)
 
الهام یعقوبیان
۱۳۹۴-۰۲-۰۳ ۰۰:۲۳:۴۸
واقعا متاسفم که در مملکت ما، افرادی با چنین دانش پایین زندگی می کنند. اگر مسلمانی و قران را یک دور ورق زده باشی متوجه می شوی، کلیمی از صفتی که در قران به موسی داده شده گرفته شده. در قران از این قوم به نام بنی اسراییل توجه به سوره‌ی بفره آيا بَني‏ إِسْرائيلَ اذْکُرُوا نِعْمَتِيَ الَّتي‏ أَنْعَمْتُ عَلَيْکُمْ وَ أَنِّي فَضَّلْتُکُمْ عَلَي الْعالَمينَ هم نام برده شده. و بارها و بارها هم از یهود نام برده شده. (2842144) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۴:۴۶:۳۶
متن رو کامل بخون بعد میفهمی (2830867) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۵:۰۴:۲۳
از کجا فهمیدی چرت و پرته؟ حرفها همه مستنده هر چند دردناک. (2830905) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۵:۰۶:۲۰
افراطی ها در هر مذهبی وجود دارند مانند زنجیز زنی و قمه زنی شیعه ها یا به صلیب میخ کردن در مسیحی ها اصل عقل افرادی هستند که به آن دید گرویدند اصل خدا هست که با هیچ یک از این اعمال موافق نیست و عقل های کوچک انسانها این موارد را به دین ها اضافه کردند مثل کشتن و قربانی کردن برای بت ها (2830907) (alef-13)
 
هدایت حق جو
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۶:۱۵:۴۹
در اسلام هم داعش را داریم گرچه ما میگوییم این ها مسلمان نیستند ولی جامعه جهانی آن هارا مسلمان می داند پس بگوییم پس از این ها مسلمانان خونخوار ترین مردم هستند ظلم و فساد و پلیدی در هر سلک و آیینی ناپسند است و نیکی و مهربانی نیز در هر دین و مرامی پسندیده است (2831110) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۵:۱۳:۵۳
در گذشته وقتی اوضاع اقتصادی جهان خراب میشد قدرتهای اقتصادی جنگ حهانی راه میانداختند تا زیر ساختارها از بین برود اقتصاد جهان دوباره به رونق افتد اما حالا قدرتها زرنگ شدند بجای جنگ جهانی جنگ منطقه ای توسط نوکران خود راه می اندازند و آنها را به جون هم می اندازند تا ساختارهای اقتصادی آن مناطق نابود شوند و شرکتهای خودشان برای بازسازی بیایند سالها استفاده کنند الان هم که سنی ها و یهودی ها و شیعه ها را خوب به جان هم انداختند! (2830933) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۵:۲۳:۰۰
چرت و پرت اینه که تو میگی نه مقاله ای که با ذکر منابع که اکثرشونم برای خود یهودیان هستند و قابل رجوع از جمله دایرت المعارف یهود . (2830963) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۷:۰۲:۵۰
محض اطلاع شما؛ مشابه همین حربها در مورد برادران گرانقدر مسلمان هم زیاد گفته میشود؛ فعلا که داعش و آل سعود و غیره روی همه دینها رو سفید کردن؛بهتره از باز نشر حرفهای عربها و اروپاییهای نژادپرست دست بکشید (2831204) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۷:۴۸:۰۱
به دل نگیر . مثل قمه زنی می مونه . منتها شیکتره . (2831319) (alef-11)
 
امیر حسین
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۲۰:۱۲:۲۵
واقعا توهین آمیزه حتی برای کسانی که بر اساس کتابهای مذهبی باید به ادیان ابراهیمی احترام بذارن...
همه ادیان تندرو دارند همه ادیان افرادی توشون هست که دستورات دینی رو در خدمت اهداف شر به کار میبرند.مگر مسیحیش نبوده و نیست.مگه مسلمونش نبوده و نیست؟ یهودیان هم همینطور.ضمن اینکه خیلی از شایعات در مورد دینها رو مومنان دینهای دیگه که تحت تاثیر تبلیغات مذهبشون قرار گرفتن میسازند و در درستیش شک و تردید زیادیه.مثلا یکی بگه فیلم بدون دخترم هرگز ایرانیهارو درست نشون داده شما چی میگین؟
بنابراین همه ادیان برپایه همون ده فرمان حضرت موسی انسانها رو به اناجام اعمال خیر و دوری از شر دعوت کردند. (2831604) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۲۰:۱۴:۵۷
الان مثلا" این مقاله را چاپ کردید که چی بشه ؟ مگه قانون اساسی دین یهود را رسما" قبول نکرده و در مجلس نماینده ندارند ؟
این افرادی که اینقدر از یهود بدشان می آید بلند شوند بروند با آنها بجنگند چرا گوشه خونه نشستند ؟ (2831611) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۲۰:۵۲:۴۳
هموطن هزار لایک برای کامنت شما
همانطور که داعش مظهر اعتقادات اسلام نیست
صهیونیست هم مطهر اعتقادات دین اسمانی یهود نیست
در سی ان ان و رساناهای غربی به عمد داعش و بوکوهرام را جهادگران یا جهادیست و یا اسلامگرا و اسلامیست میخوانند و روش انها را در نوشته برگرفته از قران و شریعت اسلامی به غربیها معرفی میکنند. ایا این با اعتقادات شما مسلمان منافات ندارد ؟ اگر دارد پس مطلب فوق هم جز اتهمات سخیف به دین الهی یهود نیست (2831679) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۲۲:۴۴:۱۳
متاسفانه من شنیده بودم قبل از انقلاب در خود ایران هم این مراسمات دریکی از باغات مشهد از طرف یهودیان رخ میداده (2831856) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۲۳:۵۵:۲۴
من هنوز متحیرم، آقای توکلی ، قبل از انتشار این مطالب، کاش از نماینده مردم کلیمی در مجلس می پرسیدید که این چیزها را تایید می کنند ؟ من فکر می کنم اون رساله ای که به استناد اون این همه قتل و جنایت انجام شده، بعد از ظهور مسیح تدوین شده باشه ، چون بیشتر کشتن افراد مسیحی را تشویق کرده. پس بعید به نظر می رسه جزو دستورات واقعی دین موسی کلیم الله باشه! البته در همه ادیان افراد متعصب احمق پیدا میشن، نمونه بارز اون هم القاعده ، داعش و بوکو حرام و خیلی های دیگه ! من فکر می کنم به قول حضرت امام حسین علیه السلام، حتی اگر کسی دین نداره دست کم باید آزادمرد باشه! آدم که ميتونه باشه! (2831972) (alef-1)
 
لیلا
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۰۲:۱۱:۰۵
سلام
مادر خدابیامرزم که متولد۱۳۲۶بود تعریف میکرد زمانی که ۱۲ساله بوده همسایه ها تعریف کرده بودن کلیمی ها بچه هایی که اسمشون محمد و حسین باشه رو میدزدن و خونشون رو میخورن. همین تهران توی بافت قدیم . و این که چقدر سفار میشدن که مواظب برادر های کوچیکشون باشن..
اون موقع ما فکر میکردیم مردم قدیما از ترس و جهل شایعه پردازی میکردن. نمیدونستم سابقه تاریخی داره!!!!!!!
البته با عرض معذرت از کلیمیهاییکه مخالف این خون خواری ها هستن (2832141) (alef-1)
 
فخر الدین
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۰۳:۴۵:۳۸
شما خیلی می فهمی؟ فکر می کنی ریشه یهود ستیزی از کجا آب می خوره؟اینکه تو ایران یهودی زندگی میکنه یا نه چه ربطی به اصل این ماجرا داره؟یه کم فکر کن بعد تحت تا ثیر قرار بگیر (2832168) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۱۲:۳۴:۰۳
بنده خدا در تمامی تورات های چندگانه این اعمالی ک اینجا ذکر شده موجود هست و از هر یهودی آگاهی سوال کنی این مسایل رو انکار نمیکنه و نمیتونه هم انکار کنه چون بخشی از دینشون هست.تمامی ادیان به نوعی با خونریزی سیراب میشنود. (2832868) (alef-1)
 
علی
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۰۳:۵۱:۴۱
چه ربطی داره عزیز تهمت که نیست داره عقایدشان را بیان میکنه مستند هم هست دیگه چرا عصبی میشی؟؟ انگار به ما بگن که مسلمانها قرانی میکنند و ما ناراحت بشیم؟؟؟ عزیز این باور دینی انهاست و همه میدانیم که هر چه باور دینی باشه همیشه امکان انجامش هست هر چند محود و مخفیانه. (2834711) (alef-1)
 
Hadi
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۴:۲۳:۵۱
فرمایش شما از یک جهت درسته در ایران چون دست و پاشون بستست. اگر فرصت پیدا کنن و فضا رو مناسب ببینن اگر بتونن کشتن 75 میلیون ایرانی رو ثوابی بزرگ می دونن. دینشون این رو می گه. در تورات به صراحت کشتن غیریهودیان رو امری خوب بلکه واجب عنوان شده. (2835888) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۸:۱۳:۱۵
به جای این حرفا از بپرسید چرا این کار را می کنند (2836523) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۱:۳۳:۵۹
این کار شما درست نیست حداقل رعایت هموطنان یهودی را بکنید. چطور وقتی عده ای در اینترنت به اعراب سعودی تاختند به سرعت مقاله در نقد عرب ستیزی رایج نوشتند و منتشر کردند حالا خودتان دارید درباره یهودیان این کار را می کنید؟ (2830299) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۵:۱۵:۱۴
من این مقاله رو خوندم واقعا ترسیدم! خدا کنه ما مثل لبنان نشیم! واقعا قسمتی از هموطنان ما مثل اینکه میخوان به عشق فلسطین کشور ما رو آتیش بزنن! از جنگ داخلی لبنان عبرت بگیرن خوبه! (2830937) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۶:۱۳:۲۰
موافقم این مطلب از دید ما مسلمانان مورد تایید نیست (2831106) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۱:۳۵:۱۹
هر چه می کنند بگنند به ما ارتباطی ندارد. به نظر شما بزرگترین دشمن ما عربستان سعودی نیست؟ (2830306) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۴:۲۱:۱۹
اجداد ملک عبد الله و ابن تیمیه ومحمد بن عبد الوهاب یهودی بوده ان.لطفا کمی مطالعه کنید. (2830773) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۴:۳۴:۱۶
با سلام به نظر من بعضی از مخاطبین وخوانندگان الف خودشون افکار داعشی دارند اما از اون بی خبرند.چرا؟چون هر موضوعی که بر خلاف میل و نظر و سلیقه ورای اونهاست بد وبدترین ولایق هر توهین و حمله ست.دوستان محترم !چرا اینقدر آشفته می شوید؟هموطنان یهودی من خودشان می توانند از خودشان دفاع کنند مقاله بنویسند وبرای مطبوعات بفرستند.فکر می کنم الف هم چارهای جز انتشار اینگونه جوابها را ندارد گرچه این سایت در این گونه زمینه ها پیشتاز است.داشتن تحمل و ظرفیت پذیرش حرفهای مخالف رای افراد یکی از مهمترین راه های رسیدن به تکثر آرا و موجب تقویت آزادیهای فردی و اجتماعیست.پس چرا اینقدر عصبانی میشوید و پرخاش می کنید و اتهام می چسبانید؟این روش درستی برای مواجهه با حقایق تاریخی نیست.نمیشود به هر بهانه ای حقیقت حوادث و ریشه های آنرا پنهان ساخت.در عوض میتوانیم از اینگونه سوابق تاریخی چیزهایی یاد بگیریم.مثلا اینکه آل سعود که اینهمه در تاریخ معاصر خونریزی و جنایات بی نظیر در جهان اسلام به انجاه رسانده و از هیچ حرکت و عملی برای مهجور ساختن سنت پیامبر دریغ نکرده و از هر راهی برای ایجاد انحراف وگزاردن بدعت در سنتهای اسلامی استفاده کرده ریشه های عمیقی در پیوندهای قومی ونژادی با یهودیان داشته و امروز هر آتش فتنه ای در میان مسلمانان از گور این قوم خونریز و خونخوار بلند می شود.همینها هستند که پا را از جنایات صهیونیستها فراتر گذاشته و بی رحمانه تر از آنها مسلمانان را قتل عام میکنند.شما بگویید اعمال داعش سعودی ها واین شیاطین که دین مقدس موسی ع را مصادره کردهاند در اساس و بنیان تفاوتی با هم دارند؟خواندن اینگونه مطالب به مردم قدرت مقایسه وتشخیص را میدهد و الا جهل مثل زندگی در تاریکی است.انسانی که نبیند قوه تشخیص ندارد.بنابر این وقتی چراغی روشن شد در این تاریکیهای بدتر از دوره جاهلیت تاریکی را طلب نکنیم و با چشمان باز از حقایق درس بگیریم (2830827) (alef-1)
 
سید علی حسینی بلداجی
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۵:۴۱:۲۹
خیلی تابلویه که تو هم از کارمندان وجیراخواران الف هستی.!!!! جناب مزدور از لواط بازی عربهای جده چه خبر ؟؟؟ اونها هم یهودی بودند؟؟؟؟؟؟ البته منم بی خودی وقتما در این سایت جیره خوار تلف میکنم آخه یکی نیست به من بگه وقتی پیامت منتشر نمیشه چرا درج میکنی؟؟؟؟ ( تیری در تاریکی مطلق) (2831028) (alef-1)
 
عباس رفیعی
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۵:۴۸:۱۵
کاسه داغ تر از آش شدی خود اروپاییها حالیشون نیست که شما وکیل وصی مسیحیا شدید؟؟؟!!!!از کشتار ایرانیان در شهر استخر توسط عربها مطلب بگذارید اگه راست میگی و نژاد پرست نیستی. بد نیست یه کمی تاریخ را مطالعه کنی کتاب 2 قرن سکوت را به شما که پیام من را میخونی وتایید نمیکنی سفارش میکنم شاید کمی از جهالت فاصله بگیری و کمتر به کشور و ایرانی خیانت کنی. (2831041) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۷:۰۲:۳۹
عالي بود برادر (2831202) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۰۰:۰۵:۴۳
شرمنده بیشتر از یه مثبت نشد بهت بدم. تازه همون کتاب دو قرن سکوت هم با یه مقدمه از آقای مرتضی مطهری آوردند که فکر کنم ایشان دو خط از اصل کتاب را هم نخوانده بوده اند و چکیده تصورات خودشان را بیان فرموده اند .البته اگر کتاب خدمات متقابل ایران و اسلام را از آثار ایشان مطالعه نمایید این ادعای بنده ، مستند تر میشه. (2831986) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۰۹:۱۰:۴۲
از پوریم و سیزده بدر هم تحقیق کن ضد عرب (2832347) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۵:۲۰:۰۲
چرا به ما ربطی نداره ؟ پشت پرده همه این ها یهودیان صهیونیست هستند از جمله سعودی های ! چرا میخای حواسارو پرت کنی ؟! همه این ها مهمه و به ما ربط داره ! همه این ها یک دشمن مشترک دارند به اسم ایران شیعی و پیرو ولایت فقیه ! (2830953) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۱:۴۳:۵۹
اگر عده ای اندک از یهودیان خون کودکان را می خورند شما باید بگوییی کدام قوم؟

اگر عده ای از مسلمان نماهای سعودی به دیگران تجاوز می کنند باید بگویند مسلمانان؟

متاسفم برای سایت وزین الف که چنین مقالات دیگرستیزانه ای را درج می کند. (2830331) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۵:۱۵:۲۲
چرا از اینکه بگی یهود ستیزانه ابا داری ؟! یهود ستیزی باید انجام بشه ! چرا از این همه موج اسلام هراسی ؛ ایران هراسی ؛ شیعه ستیزی ؛ که همش از سوی صهیونیست ها مدیریت میشه دلواپس نشدی ؟! (2830938) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۹:۱۸:۴۴
از کجا میدونی که دلواپس نیست؟ (2831512) (alef-3)
 
حجت
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۱:۴۵:۳۶
منتشر نکنید فقط با تصمیم گیران در میان بگذارید
چه خوب است برای شناساندن یهودیان به مردم جهان و بویژه امریکا هزینه کنیم
همان کاری که آنها علیه مسلمانان می کنند.
به نظر من شناساندن یهود به این شیوه به جهانیان بهتر از دست یابی ما به زراد خانه اسراییل است. (2830337) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۴:۲۲:۳۸
احسنت.متاسفانه رایزنان فرهنگی سفارت خانه های جمهوری اسلامی کم کاری می کنند. (2830777) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۰۰:۱۲:۵۷
من کاری با نوشته های این مقاله ندارم، فرض کنید همش افسانه و داستانه! همین الان که در اینترنت هستید کلمه غزه را در گوگل جستجو کنید، و تصاویرش را ببینید ، کلمه یمن را جستجو کنید ؟ چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است! (2831995) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۱:۵۱:۱۱
چه باید بگویم؟
وقتی وحشی گری علنی اسرائیل ار می بینم برایم قابل پذیرش است. یهودیان بی سبب در اروپا منفور نبوده اند.
بسیار منزجر کننده بود. (2830353) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۵:۳۲:۴۹
ای بابا نصف کارهای ئاعسم نیست (2830994) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۱:۵۲:۳۵
همان طور که حضرت موسی فرمود این قوم تا ابد سرگردان خواهد بود (2830360) (alef-13)
 
نادر
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۲:۲۰:۳۶
لعنت خدا بر این قوم نجس (2830472) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۴:۱۲:۴۰
میدانی در صد بالائی از دانشمندان جهان یهودی بودند . . مثل اسحق نیوتن،البرت انیشتن و . . (2830748) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۷:۴۹:۰۲
نیوتون یهودی نبوده . ضمنا قمه هم نمی زده . (2831325) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۰۰:۲۷:۴۲
چرا عزیز نیوتن یهودی بوده، شوالیه هم بوده، یعنی سر ! Sir .
فراماسون هم بوده . (2832030) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۰۸:۴۵:۰۵
نیوتن یک مسیحی متعصب بود. هرچند وی بیشتر به خاطر آثار علمی شهرت دارد امّا تعدادی از رساله‌های وی در مورد تفسیر کتاب مقدس شهرت دارند. وی خود را از معدود افراد زمان می‌دانست که توسط خدا برای تفسیر کتاب مقدس برگزیده شده بودند. وی مانند بسیاری دیگر از معاصران هموطنش از ستایندگان آثار جوزف مید بود. نیوتن تاکید زیادی بر تفسیر مکاشفه یوحنا داشت و یادداشتهای فراوانی در مورد این بخش از انجیل دارد. البته وی به تثلیث اعتقاد نداشت. (ویکیپدیا) (2832314) (alef-1)
 
moh
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۲:۲۷:۵۲
خدا پدر و مادر هیتلرو بیامرزه! (2830491) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۵:۲۸:۳۱
خدا لعنت کنه هیتلر و تمام حامیانش را که فقط هزاران کودک بیگناه را کشتند.
خودتان را در گناه آن ملعونین شریک نکنید. (2830979) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۵:۲۹:۴۶
همه منابع از عربهای ضد یهود است! (2830986) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۰۰:۲۲:۱۶
جالبه که با هم پسر عمو هستن. یه گروه از پسران اسحاق و گروه دیگه از تیره اسماعیل! هر دو فرزند ابراهیم. به خون هم تشنه اند ! عجبا! (2832016) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۲۰:۱۷:۴۲
متاسفم که نفرت و تعصب چشم خرد و اخلاق را در ما کور کرده. (2831615) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۲۰:۱۸:۰۷
با خود هیتلر محشور بشوی ! (2831617) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۱۲:۲۷:۱۲
خجالت نمیکشد؟؟ به کجا میروید؟ (2832854) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۲:۳۰:۴۳
چقدر اراچیف نوشتید که بگید یهویدا بد هستند
امثال شما ها اصلا فکر نمی کنید تو این مملکت کلی یهودی ایرانی الاصل زندگی می کنند که اصلا هم چنین کارهایی انجام نمی دهند
الان داعشی ها (اسما مسلمونند) خونخوارتر نیستند؟ حالا شاید یک فرقه ای از یهودی ها هم چنین کاری کردند باید به کلشون تعمیم بدهید؟ شما از کسایی هستید که باعث و بانی بوجود اومدن نفرت مذهبی و داعش و امثالهم هستید (2830495) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۲:۴۶:۴۳
به نظر شما کشتن یک کودک در مراسم خاص بدتر است یا کشتارهای وحشتناک دسته جمعی که داعش به نتام اسلام انجام می دهد؟ آیا باید کشتارهای داعش و فتواهای سلفی ها و خونخواری وهابیها را به اسلام نسبت داد؟ (2830531) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۴:۲۴:۲۰
ریشه ی وهابیت تفکرات ابن تیمیه و محمد بن عبد الوهاب هستند که انها هم ریشه ی یهودی دارند. (2830783) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۵:۱۱:۱۳
همشون جنایت بر علیه بشریت هست نیازی به مقایسه بی ربط شما نبود ؛ مشکوک میزنی ! (2830923) (alef-1)
 
ناآشنا
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۱۰:۰۳:۵۵
سوالی که خیلی وقته ذهن من رو به خودش مشغول کرده اینه که
عقایدی که در آنها راه کشتار اینچنینی و فساد هایی که جای بیانش نیست را دارند و امکان تفسیر به راه های اینچنینی دارند بدرد بشریت میخورن ؟
مگر غیر از اینه که قرار است عقاید و...راه درست شدن وضعیت دنیا و آخرت را در اختیار بشریت قرار بده .چیزی که امکان تحریف و تفسیر در اون وجود داره و تجربه زیانش رو ثابت کرده .....بقیشو نمینویسم تا امکان انتشار داشته باشه (2832445) (alef-1)
 
majid
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۲:۵۱:۴۲
ذاتشون خونخواره نميشه كاري كرد (2830538) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۷:۳۷:۴۴
کثیف تر از داعش و وهابیون که نیستن !به زن و بچه و بشریت بنام اسلام و دولت اسلامی جنیایت می کنن واقعا نوشتن چنین مقاله در شرایط کنونی جهان اسلام شرم آوره!!1 (2831282) (alef-11)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۲:۵۷:۳۰
دست از اراجیف نژادپرستانه بردارید (2830552) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۳:۰۴:۱۴
یه مثبت 18 هم میزدین بد نبود (2830564) (alef-13)
 
شاهد
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۳:۱۲:۱۷
پناه بر خدا کپ کردم!!!!!!! (2830590) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۳:۳۶:۵۲
حالم بد شد (2830652) (alef-13)
 
حامد
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۳:۴۷:۲۱
این متن رابه زبانهای متعدد وترجمه ومنتشرنمایید تاهویت این خون آشام ها وقاتلان بشریت آشکارگرددممنون (2830668) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۳:۵۱:۲۷
مواظب باش الف! مخالفت با رژیم اسراییل را تبدیل به نژادپرستی ضد یهودیان کرده ای. این همه هوطن کلیمی محترم داریم ما. از خط قرمز انسانیت و اسلامیت رد شده اید. مواظب باشید. (2830687) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۴:۰۲:۱۱
باعث تاسف است که در قرن 21 هنوز گروههایی هستند که نژادپرستی (دینی یا ملیتی) را ترویج می کنند. جامعه متمدن سالهاست که اندیشه های هیتلری را کنار گذاشته و در جهت تعامل ملل، اقوام و پیروان آیین های مختلف تلاش می کند.
یادش به خیر بزرگمردی که ایده گفتگوی تمدن ها را مطرح کرد. (2830720) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۴:۲۵:۰۳
شايسته نبود اين تصاوير ومطالب كه اساسا در باره صحت و سقم آنها ترديد است و به صورت كلي به همه يهوديان تعميم داده شده در سايتي چون الف كه بمراتب شانش بالاتر از اين است چاپ شود. اگر در ميان يهوديان هستند كسانيكه داراي انحراف و عقايد غلطي هستند. خب البته در ميان مسلمانان هم چنين است . درحاليكه در هر كدام از اين منحرفان و كج انديشان هيچ نوع تفكر ديني اصيل و درست راهي ندارد . و نام دين را خراب كرده اند (2830788) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۴:۲۷:۰۴
به هر حال یه عده ای از یهودیان اینکار ها رو کردند . همون طور که یه عده از مسلمانان کارهای شرم اور میکنند. باید تبلیغ منفی بشه علیه اونها همون طور که اون ها هم علیه مسلمانان ناجور تبلیغ منفی میکنند. (2830797) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۴:۴۰:۳۳
آیا به نظر شما درج این مطالب در این سایت غیر از توهین مستقیم به بخشی از هموطنان ایرانی چیز دیگری را به ذهن متبادر میکند؟
بعد بر طبل وحدت و عدم تبعیض بین مسلمان و غیر مسلمان می کوبید .
من خود شیعه هستم ولی فکر نمی کنم هرچه دیدم و شنیدم باید بدون تفکر از عواقب آن به نشر آن اقدام نمایم . (2830849) (alef-13)
 
شبنم
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۴:۴۶:۲۹
شایداونهایی که درایران هستنداینکاررانمیکنندواینکاربه صهیونیستهامربوط میشه نه یهودیها. (2830866) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۵:۱۶:۱۰
خوب در مورد مسلمانها هم مینوشتی که یک عده اشان با قمه به سر خود میزنن.یک عده اشان در میان بیگناهان خود را منفجر میکند و میکشد.یک عده اشان بقیه ادیان را مرتد میداند وسرشان را میبرد... (2830940) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۰۱:۲۳:۰۴
هرچی باشند جنایاتشان به اندازه یه اپسیلون جنایات صهیونیست ها هم نمیرسه
البته هردو قاتلند درضمن عربستان حامی داعش مورد حمایت تمام عیار امریکاست (2832087) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۵:۳۳:۰۸
بابا حالمون بهم خورد (2830996) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۵:۴۷:۴۰
اين كه در گذشته چه بوده نمي تونه واقعيت الان رو پوشش بده ، فعلا كه فقر و عقب افتادگي عنصر جدايي ناپذير جوامع اسلاميه و بيشترين خشونت ميان جوامع إسلامي (2831040) (alef-3)
 
آرش
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۵:۵۷:۳۴
پسح (به عبری: פסח) هم‌چنین معروف به فطیر، عید آزادی قوم یهود از قید برده‌داری فرعون‌های مصر است.عید پسح با مراسمی پرشکوه و نیایش‌ها و آوازهای مذهبی هم‌راه است و خوراکی‌های ویژه دارد. این عید، یکی از سه عید بزرگ یهودیان به شمار می‌آید.این عید در نیمه ماه نیسان در تقویم عبری که در نیمکره شمالی در بهار است، آغاز شده و به مدت یک هفته یا هشت روز ادامه دارد.
ر شب عید پسح، تمامی اعضای خانواده به دور سفره غذا می‌نشینند و هر یک از اعضای خانواده، به نوبت بخشی از هگادا (داستان خروج از مصر) را می‌خواند. در جریان مراسم عید، چهار جام شراب کوشر نوشیده می‌شود، ولی کودکان آب انگور می‌نوشند. شام شب عید بسیار مفصل است و تخم مرغ، کاهو و ران مرغ، بخشی از خوراک‌های سنتی شب عید پسح است.پس از صرف شام، اعضای خانواده به خواندن غزل غزل‌های سلیمان و دیگر سروده‌های مذهبی ویژه عید پسح می‌پردازند. (2831066) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۰۹:۱۹:۵۹
ممنون
کاش دوستان و هموطنان یهودی توضیح بیشتری از مراسمشان بدهند. (2832369) (alef-3)
 
امیر علی
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۶:۰۸:۳۸
به نظر من این کار شما درست نیست ما هموطنان یهودی داریم که ناراحت میشن و این نوع برخورد باعتث ایجاد ازردگی و نفرت شده و تبعاتی برای جامعه ما دارد.بنده اینجا اعلام میکنم به هموطنان یهودی که مطلب منتشر شده از سوی بنده به عنوان هموطن شما مورد تایید نیست. بنده برای همه افراد از هر مذهبی که باشند احترام قائل هستم (2831092) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۶:۳۰:۵۶
http://en.wikipedia.org/wiki/Blood_libel Views_of_the_Catholic_Church
این رو کلیسای کاتولیک قبول نداره (2831135) (alef-1)
 
علی
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۶:۳۹:۳۳
متاسم از چاپ این مطلب توی ایران ...اقای نویسنده قرنهاست یهودیان ایران در این کشور زندگی میکنند و نه تنها از این نوع حرکات در انها دیده نشده بلکه اقلیتی معقول و لی ازار هستند .. از اینکه اینچنین مطلبی در کشورم منتشر شده متاسفم (2831159) (alef-3)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۹:۴۲:۳۸
من هم بعنوان یک ایرانی مسلمان، از هموطنان کلیمی عذر خواهی می کنم. (2831545) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۷:۳۰:۵۲
مرگ بر نژاد پرستی (2831268) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۷:۳۵:۵۵
فلن که تمام کشتا های بشری بدست مسلمان های متعصب هست،داعش،بوکوحرام،الشباب،القاعده،النصره،جیش العدل،جیش الاسلام و ... .
بیاید فکری به حال خودمون بکنیم (2831280) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۷:۴۶:۰۶
به هر حال این دستورات در اسفار و تلمود آمده دین یهود تحریف شده و علت بعثت حضرت عیسی هم همین بود. حالا برخی به در ودیوار میزنند تا نبینند اسراییل داره چه میکنه برخی یهودیان ایرانی الاصل هم در زمان تاسیس رژیم اشغالگر قدس با جان و دل کمک مالی فرستادن منبع موثق و حی دارم. (2831307) (alef-11)
 
محمد متوسلیان
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۹:۲۸:۲۳
اين يك موضوع تاريخي ريشه دار است كه به blood libel يا تهمت خون معروف است. سألها در قرون وسطي مسيحيان يهوديان را به كشتن و خوردن خون كودكان يا جوانان مسيحي متهم مي كردند و هزاران نفر أنان را به اين اتهام كشتند. ولي از قرن ١٨ ميلادي، چندين پاپ اين موضوع را يك تهمت أعلام كرده اند. موضوعي كه دو قرن است در محل خاستگاه خود بايگاني شده و دروغ انگاشته ميشود، چرا بايد امروز در ايران كه سألها پناهگاه كليميان جهان بوده است، مطرح شود.

لينك زير حقايق معتبري درباره تهمت خون در اختيار شما ميگذارد.

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Blood_libel (2831524) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۰۷:۲۸:۳۹
با عرض سلام خدمت دوست عزیز
نکته ای که جلب توجه میکنه اینه که چرا هر چیزی که به نفع یهودیان است معتبر و واقعی است مثل هولوکاست و هر چیزی که به ضرر اوناست دروغ است مثل تهمت خون ؟!!
با عذرخواهی از تمام یهودیان درستکار دنیا و ایران ، بد نیست این موضوعات و با رفتار غالب یهودیان و صیهونیسما یه تطبیقی بدین.

با احترام (2832224) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۰۹:۱۹:۰۴
خودت متن انگلیسی را خوندی؟
متن انگلیسی که اطلاعات دقیقتری می داد! تکذیب هم نداشت.

حیف مثبتی که بهت دادم. (2832366) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۰۱:۰۳:۱۸
بله دوست عزیز. این ویکی پدیاست و هر چند مکیدن محل ختنه توسط خاخام ها رو تایید کرده (نه خوردن خون رو، خونش رو تف می کنند) ولی صریحا آورده که کشتن مسیحیان و مصرف خون آنها، توسط پاپها تکذیب شده. (2834574) (alef-1)
 
علی
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۰۴:۰۷:۳۴
عکسها که مال قرن 18 نیست جیگر . فتوشاپ هم نیست.؟؟ توضیح؟؟؟ (2834722) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۹:۵۲:۱۶
بنام خدا
با سلام
اول اینکه تیتر این مطلب تیتر جالبی نیست و نویسنده از اینکه یهودیان و مورد خطاب قرار داده کار درست و منطقی را انجام نداده..
در هر قشری خوب و بد وجود دارد . و اینکه صیهونیستای تندرو راهشون از یهودیان درستکار و معقول جداست .
اما با عذرخواهی از تمام یهودیان این نکات و خدمدت دیگر هوطنانم عرض میکنم.
1- تقریبا تمام یهودیانی که قدرت مالی دارند در اقصی نقاط جهان حتی ایران سالیانه مبلغی را به صور گوناگون به رژیم صیهونیستی کمک میکنن. اگرچه بعد از انقلاب این کار ممکن در ایران خیلی سخت شده باشه.
2- اکثر هموطنان یهودی خیلی راحت به فلسطین اشغالی آمد و رفت دارند و رژیم صیهونیستی در گذرنامه یهودیان ایرانی مهری ثبت نمیکند .
3- اینکه کتب دینی یهودیان تحریف شده هیچ شکی نیست ولی مسئله اینجاست متاسفانه سالیان سال است بر اساس همین دستورات تحریفی دارد عمل میشود.
4- براثر پیشرفت صنعت و دنیا و همچنین در اقلیت قرار گرفتن یهودیان در بعضی کشورهاخیلی از این کارهای غلط وحشتناک و زشت کم شده اما با شک و احتیاط میتوان گفت که انجام نمیشود .
5- مورد آخر هم در مورد کشتن یهودیان توسط هیتلر یا همون هولوکاست . ابتدا ببنده تمام کارهای هیتلر و محکوم می کنم. ولی به این نکته اشاره میکنم که در زمانی که آلمان در اوج جنگ بود و همه مردم از کمبود مایحتاج رنج میبردن گروهی از سرمایه داران یهودی آلمان مایحتاج و احتکار کرده و باعث فشار مضاعف بر مردم شده بودند . از اینجا بود که داستان ضدیت هیتلر و یهود درست شد و اون اعداد و ارقامی که در سوزاندن و کشتن یهودیان داده میشود دروغی بیش نیست.

با احترام (2831568) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۲۰:۱۴:۱۶
متاسفم.تو دنیایی که این همه تفرقه هست ما دیگه چرا؟ به هموطنای یهودیمون حق می دم که از این مطلب رنجیده بشن. پس ما هم به غیر مسلمونا باید حق بدیم که جنایات طالبان مثل اسید پاشی رو صورت دختر بچه ها و ... و جنایات داعش مثل سربریدن و زنده سوزاندن و خرید و فروش زنان و تجاوز که به مراتب بسیار زشت تر از کارهایی که تو این مطلب به اش اشاره شده به اسلام ربط بدن. (2831609) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۲۰:۱۴:۳۵
بخدا بعضی از ین یهودیها از این عربهای سعودی داعشی بهترن
در کل در هر دینی افراط و تفریط وجود دا (2831610) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۲۱:۳۲:۵۶
من درباره ى صحت موضوع تعجب کردم چون که اصلا خوردن خون در دين يهود حرام است!!! از سايت الف خواهشمندم که بنابر احترام به هموطنان يهودى اين مطلب را پاک کنيد توهين به هيچ قوميتى صحيح نيست نه اعراب و نه يهوديان ناسلامتى کلى هموطن يهودى و عرب ساکن ايران داريم و انتشار مطالبى از اين دست دور از ادب است (2831740) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۰۱:۱۴:۱۸
بذار مطلبه باشه کامنهتا جوابشو داده و از دید من کاملا محکومه (2834596) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۲۱:۳۴:۲۹
اقایون دست از این تقسیم کردن ادما بردارید ما همه انسانیم (2831744) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۲۱:۵۶:۵۸
به عنوان یک یهودی، یا کلیمی، باید بگویم که نژاد پرستی‌ وهن آنیست که آن را اشاعه می‌دهد. من یک پزشک هستم که ۱۶ ماه در جبهه، ۷ سال در مناطق محروم از جمله آبادان مخروبه بعد از جنگ، خدمت کردم. پول زیر میزی هم نگرفتم، خون کسی‌ را نریختم، ولی‌ به علت تبعیض مجبور به مهاجرت شدم، شاید این محیط فرهنگی‌ را برای بچه‌هایم نخواستم. حیفم میاید که ایران برای ۲۵۰۰ سال سرزمین پدرانم را در چنین وضعی میبینم. (2831771) (alef-1)
 
مهسا
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۰۰:۱۳:۱۵
در چه وضعی که حتی نتونستین مشخصاتتون رو به ماهم وطنان سابقتون بگین یا از حکومت جعلی اسراییل که بهش پناه بردین(یا آمریکا) ترسیدین که البته نشون میده وضع اونجا ترسناکتره نسبت به اینجا (2834490) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۲۲:۳۳:۵۲
توی ایران تبعیض به عناوین مختلف وجود داره، اما حداقل در مورد اقلیتهای دینی تبعیضی وجود ندارد..هیچ کشوری به اندازه ایران با اقلیتهای دینی به این خوبی تا نمیکنه. اگه تو ایران تبعیض توی فلسطین اشغالی چیه؟ شمام از امکانات و پول مملکت اسلامی استفاده کردی پزشک شدی بعد بلند شدی رفتی اونور عشق و حالشو داری میکنی. یه چیزی بگو آدم خندش نگیره (2837103) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۲۲:۵۰:۲۰
آقا این حرفهای نژادپرستانه چیه؟ اینهاست که باعث ریختن خون بیگناهان میشه! شما حضرید مسئولیت خونهایی که به خاطر این نفرت پراکنی ها ریخته میشه به گردن بگیرید؟
نکنید آقا، نکنید (2831869) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۲۳:۳۱:۳۳
كسي دست به تقسيم آدما نزده،آدما از اول خلقت تقسيم شدن، خبر نداري؟با اين خوش خيالي ها ودك وپزهاي روشنفكري منتظر بمونيد صهيونيستا و داعشي ها و فرقه هاي شيطاني كابا ليستي يهودي و ماسونها كه امروز همه عليه شيعه و ايران هم قسم شدن تا خون من و شمارو نوش جون كنن پشت در خونه هاتون سبز بشن وشما هم سرها و خونها و ناموساتونو تقديمشون كنين.زهي حماقت .غبارها يي كه از عراق مياد اگه بوي داعشو از صدها كيلومتري به مشامتون برسونه خدا ميدونه قيمت سوراخ موش چند ميشه.پس اينهمه اراجيف(به قول كامنت نويس اول)نبافيد وچشماتونو به روي حقيقتي كه مثل اجل معلق دور سرتون مي چرخه نبنديد وفكرها و تن هاتونو براي دفاع از ناموساتون قوي كنيد كه اگر آماده نباشيد مي بلعنتون هزار برابر بدتر از سوريه و عراق و يمن.حالا شما دست برداريد از اين خودفريبي بزدلانه وبخونيد تاريخ دوره خشايار شاه وقتل عام معروف ايستر وخيانت يهوديان دربارو.تا كي ميخواهيد خودتونو به خواب بزنيد؟ (2831937) (alef-1)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۰۰:۱۰:۵۰
سلام،من چند سوال دارم،اینهمه جنایت و تبلیغاتی که تو دنیا علیه اسلام میشه بخش عمده اش از طرف کیه ؟
چرا داعش به مسلمونا رحم نمیکنه ولی با کشور یهود اسراییل کاری نداره؟
چرا فرماندهان داعش توسط اسراییل همه جوره پشتیبانی میشن ؟
جنایتهای داعش تو خاورمیانه بجز اسراییل یهودی به نفع کیه ؟
دولت جنایتکار اسراییل مگر بجز حمایت قاطع یهودیها میتونست تشکیل بشه و ادامه حیاط بده؟
چرا تعدادی از موسسین و دولتمردان اسراییل ایرانی اند ؟ (2831991) (alef-13)
 
توحید عزیزی
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۰۲:۳۰:۳۲
از دست جاهلان مقدس شکایت کجا بریم؟

سابقه سایت مشرق در نشر ادعاهای گزاف، غیر علمی، خلاف واقع و بعضا متناقض علیه یهودیان بسیار سیاه است. تنها یک نمونه از تناقض گویی های ایشان در باب هولوکاست و تمجید از نورمن فینکلستین در اینجا ( ageofinheritors.com/?p=1700 ) ذکر شده است.

اخیرا بر همان روش گذشته مطلبی ( mashreghnews.ir/fa/news/357083 ) آکنده از غلط و تحریف تاریخی منتشر کرده اند. متاسفانه نه وقت جوابگویی به این مطلب را دارم و نه فایده ای در تذکر آن می بینم (همان طور که چند مطلبی پیش‌تر نگاشته شده در این زمینه تاثیری نداشت). اما ... جرم این جماعت جاهل که به اسم حزب اللهی و طرفداران نظام این مطالب غیر واقع را در ذهن جوانان مملکت می کنند اگر بیش از صهیونیست ها نباشد کمتر نیست.

اگر این دست مقالات و تحلیل های تحریف شده تنها در سطح مقاله سایتی مثل مشرق باقی می ماند شاید نیاز به تذکر هم نبود اما فاجعه زمانی رخ می دهد که این دست نوشته ها در نبود کتاب، اساتید، سازمان و نهادی علمی متولی امر یهودشناسی تنها منبع فهم عمومی جوانان علاقمند به نظام شده و یا بدتر منبع ارجاع رجل سیاسی مملکت می گردند.

و اگر می خواهید عواقب دراز مدت ورود متعصابه، جاهلانه و بر پایه اوهام به این دست مطالب را بنگرید به تاریخ همین اروپایی مراجعه کنید که خاستگاه اکثر این داستان پردازی ها بر علیه یهودیان است. وصف اروپاییان یهود ستیز دیروز و عاشق یهودیان امروز را مولا علی (ع) اینگونه بیان داشته است: لاَتَرَى الْجَاهِلَ إِلاَّ مُفْرِطاً أَوْ مُفَرِّطاً. یعنی جاهل همواره یا گرفتار افراط است یا تفریط. قضاوت های جاهلانه و جبهه گیری های بی پایه نژاد پرستانه علیه یهود در اروپای قرون وسطی نتیجه اش را امروز می توان در دلدادگی و نوکری فرزندان همان یهودستیزان به رژیم صهیونیستی دید. و در این میان بیشترین نفع در جیب جریان صهیونیزمی می رود که بر موج مظلوم نمایی دست به فجیع ترین جنایات می زند و کسی جرات اعتراض در مقابل آن را ندارد. چماقی که امروز صهیونیست ها بر علیه کوچک ترین اعتراض جامعه اروپا دارند دقیقا معلول همان جریان نژاد پرستانه یهودستیزی است که هولوکاست را به بار آورد و امروز دهان منتقدان جنایات ا.س.ر.ا.ي.ی.ل را در سرتاسر جهان غرب بسته است. جریان یهودستیزی که متاسفانه در سال های اخیر در ایران ریشه دوانده و با تکثیر نامبارک خود بذر جهل و تعصب کور در زمین افکار جوانان خوش نیت ما می پاشد.

نگرانی به جا این است که این جهل پراکنی های بی پایه به نام انقلاب و نظام در نهایت جبهه ا.س.ر.ا.ئ.ي.ل دوستان را تقویت کرده و به ایشان وجاهت و جسارت دهد. دلیل آن هم واضح است:

وقتی در نهایت غلط و دروغ بودن این ادعاهای غیر علمی و خلاف واقع آشکار شد (که بی شک به زودی چنین خواهد شد) مخاطب که خود را فریب خورده دستگاه تبلیغاتی این جریان حزب اللهی می بیند بر اساس استقرایی ناقص اساسا تمامی ادعاهای این جبهه بر علیه صهیونیزم را از اساس باطل می بیند و هر آنچه تا به حال در این زمینه شنیده دروغ می پندارد. و چون جاهل است از دامان افراط به تفریط پناه برده و در چشم بر هم زدنی از دل دشمن ترین ملت با صهیونیزم، نزدیک ترین دوستان ا.س.ر.ا.ئ.ی.ل قد علم خواهند کرد (نگاهی به جوامع اروپایی و کشورهای عربی نمونه های بارز تاریخی حرکت سریع از نهایت افراط به تفریط را نشان می دهد). مخصوصا در فضای کنونی که نشانه های آشکار و نهانی از جانب برخی گروه های داخلی برای به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی ارسال می شود.

https://plus.google.com/+توحیدعزیزی/posts/edf8hP3TFEh (2832151) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۶:۰۵:۴۳
عزیز دل مهم نیست که این قوانین در دین یهود وجود دارد یا ندارد . مهم این هست که این کارها بنا بر مستندات و گفته های دوستان اجرا شده است .
با منبر رفتن که بچه های بی گناهی که کشته شدن زنده نمیشن یا درد و رنجی که والدینشون کشیدن تموم نمیشه. (2836213) (alef-1)
 
امير
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۰۴:۴۵:۱۲
با سلام
من هم اين مطلب را از افراد مسن خانواده ام شنيده ام كه در همين تهران كه آنموقع طهران نوشته مى شده، نان فطير را با خون كودكان مذكر مسلمان درست مى كرده اند. نام كودك بى نواى دزديده شده را محمد كذاشته و هر كسى سوزنى در بدن او فرو مى كرده! ديكرى با تشر به نفر اولى مى كفته كه نبايد كودك را بيازارى و روى به كودك كرده كه بيا بهت من آبنبات بدم و در عوض آبنبات، سوزن مى زده و در نهايت با خون آن كودك نان فطير درست مى كرده اند. آمار كودك دزدى در موقع عيد فطير يهوديان بالا مى رفته است. (2832172) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۰۸:۲۳:۰۶
مشكل دين است كه هزار پاره شده و هر كسي به نام ان هر كارى مى كنيد بايد يك بار ديگر انسانيت را قانون كرد (2832292) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۱۰:۰۹:۴۹
هیتلر کجائی...؟ (2832453) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۱۰:۱۰:۲۷
در مورد ختنه احتمالا برای بند اومدن خون و ضد عفونی کردن محل زخم با آب دهان بوده ولی در مورد اول نمونه های فجیع تر و بسیار گسترده تر و وحشتناک ترش در دین اسلام وجود داره . البته اقدامات داعش و القاعده و بوکو حارامو و الشباب و سایر دوستان به اسلام ربطی نداره اگرچه به اسم اسلام انجام میشه به همین دلیل اقدامات یه عده یهودی بنیادگرا یا صهیونیستا رو هم نمیشه به پای یهودیت نوشت. (2832454) (alef-1)
 
نوید
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۱۰:۱۶:۲۸
تمام جنایات بشر از گور همین یهودیای شیطان پرست بلند میشه،یکم تحقیق و مطالعه کنید لطفا (2832465) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۱۶:۲۳:۳۱
دقیقا (2833534) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۱۰:۳۰:۳۳
الحج -17
إِنَّ الَّذِينَ آمَنُوا وَالَّذِينَ هَادُوا وَالصَّابِئِينَ وَالنَّصَارَى وَالْمَجُوسَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُوا إِنَّ اللَّهَ يَفْصِلُ بَيْنَهُمْ يَوْمَ الْقِيَامَةِ إِنَّ اللَّهَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ شَهِيدٌ
كسانى كه ايمان آوردند (مسلمانان) و كسانى كه يهودى شدند و صابئى‏ها(منداییهای اهواز) و مسيحيان و زرتشتيان و كسانى كه شرك ورزيدند البته خدا روز قيامت ميانشان داورى خواهد كرد زيرا خدا بر هر چيزى گواه است

البقرة -62
إِنَّ الَّذِينَ آمَنُواْ وَالَّذِينَ هَادُواْ وَالنَّصَارَى وَالصَّابِئِينَ مَنْ آمَنَ بِاللَّهِ وَالْيَوْمِ الآخِرِ وَعَمِلَ صَالِحاً فَلَهُمْ أَجْرُهُمْ عِندَ رَبِّهِمْ وَلاَ خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلاَ هُمْ يَحْزَنُونَ
کسانی که ايمان آوردند و کسانی که آيين یهودیت و مسیحیت و صابئان را، برگزيدند ، اگر به خدا و روز بازپسين ايمان داشته باشند و کاری شايسته کنند، خدا به آنها پاداش نيک می دهد و نه بيمناک می شوند و نه محزون

مطابق آیات فوق داوری کردن در رور قیامت به عهده خداوند است . همچنین معیار رستگاری ایمان به خداوند و انجام اعمال خوب هست نه صرفا مسلمان بودن یا یهودی بودن یا زرتشتی بودن یا هر چیز دیگر. ... (2832507) (alef-1)
 
م.ع
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۸:۰۵:۵۵
لطفا این آیه را هم نگاه کنید و بعد در باره یهود قضاوت کنید:

لتجدن اشد الناس عداوه للذین امنوا الیهود و الذین اشرکوا». مائده 82(به طور مسلم دشمن‌ترین مردم نسبت ‌به مؤمنان را یهود و مشرکان خواهی یافت) (2836505) (alef-3)
 
شهرزاد
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۱۱:۲۲:۴۱
الف میشه ما رو نترسونی. یاد بچه برهای قدیم افتادم.اونموقع از


ترس بچه بر ظهرمیخوابیدیم. مرسی مامان بخاطر اطلاعاتی که در بچگی بهمون

دادی........ (2832654) (alef-1)
 
مصطفی
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۱۶:۲۲:۰۸
از پیامهای توهین آمیز و تند معلومه که بعضی افراد دلبسته صهیونیسم اومدننفرت خودشونو و وفاداری به زایان یا همون صهیون نشون بدن . مرگ بر اسراییل (2833524) (alef-3)
 
مرجان
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۰۰:۰۹:۰۹
من هم ازینهمه هجوم حامیان در شگفتم. (2834478) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۱۶:۴۷:۴۵
واقعا همینطور به نظر میاد.به مجموعه نظرات که نگاه میکنم انگار کم نیستن کسانیکه از مواجه شدن با یک واقعیت تاریخی سخت بر آشفته شدن و حرفایی رو میزنن که نشونه تحریک رگ غیرت اجدادیشون توی حریم ولایت امیرالمومنین و باز کردن سر کینه های خیبریه.واقعا کشور عجیبی داریم. (2833585) (alef-1)
 
حداقل آزاده باشید
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۱۷:۳۲:۵۴
برخی که عاشق اعراب هستند در این سایت میگویند سران وهابیت و آل سعود و .... یهودی هستند از اونها باید پرسید صدام حسین و ملک حسن اردنی و جمال عبدالناصر و حکام امارات و قطر و بحرین هم یهودی اند? عمرالبشیر سودان چطور? رجب طیب اردوغان ترکیه چطور?

البته سایت الف نظرات ضد یهودی رو منتشر میکنه ولی نظراتی که حرف از صدام حسین و سران عرب میزنه رو سانسور میکنه! (2833675) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۶:۰۰:۴۰
جناب آزاد اندیش حالا این مطلبتون چه ارتباطی به موضوع مقاله داشت ؟ (2836202) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۱۷:۴۳:۰۸
وقتی همهشون سرو ته یه کرباسن(یه مثل قدیمی ایرانی)و نتیجه همه سیاست هاشون بقای صهیونیزم در خاور میانه و دشمنی با ایرانه چه فرقی میکنه حسنی مصری با حسین اردنی یا هر کس دیگه.مهم دشمن شناسیه و تلاش برای قوی شدن و بقا در منطقه ای که پر از جانورهای وحشیه و ما وسطشون چند هزار ساله که گیر افتادیم. (2833700) (alef-1)
 
hasan
۱۳۹۴-۰۱-۳۰ ۲۳:۴۰:۵۷
به نظرم مطلبتون غير منطقي اومد در اينترنت سرچ كردم و به مطالب خوبي رسيدم
ازدوستان خواهش دارم عناوين زيرو سرچ كنن و هر چيزي كه در جايي نوشته ميشه و منطق چور نيست رو قبول نكنن
1-فصح
2-حنوكه
3-يوم كيپور
سه روز بزرگ يهودهاست لطفا بخونيد مطوعنم كه اگه اهل حقيقت باشيد بهش مي رسيد (2834407) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۵:۵۹:۰۵
جناب حسن آقا
آنچیزی که نوشته شده و آنچه که اجرا شده باهم فرق دارد . چند کامنت بالا و چند کامنت پایین تر تجربیات و خاطرات واقعی دوستان و میتونین بخونین. (2836197) (alef-13)
 
مرجان
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۰۰:۰۷:۵۰
درشیراز قدیم به ایام عید های جهود که نزدیک میشدیم به بچه های کوچک و نوجوانان و حتی جوانان توصیه می شد تنهایی در معابررفت و آمد نکنند و از محله ی جهود ها عبور نکنن چون بزرگترها شاهد گم شدن بچه ها دراین ایام بودن و نقل می کردن جنازه های تکه تکه شده و سوزن سوزن شده ی کودکانی را دیده اند.
اینها گفته های مادر من است که حالا 71 ساله هستند. (2834472) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۲-۰۳ ۰۹:۱۶:۲۹
شما هنوز بزرگ نشدی تا ادب یاد بگیری و از کلمۀ جهود استفاده نکنی؟ (2842448) (alef-11)
 
علی
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۰۰:۳۱:۴۱
واقعا که جای خجالت داره. هر مزخرفی رو منتشر نکنید. تا کی به این روال ادامه خواهید داد؟ این طور حرف‌ها بین عموم افرادی که عقل خود رو به کار میندازن خریدار نداره. (2834531) (alef-13)
 
نام
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۰۹:۵۰:۰۱
هر گونه خونی برای یهودی(کلیمی) حرام اندر حرام است. حتی وقتی گوشت حیوان حلال گوشت (گوسفند یا گاو ...)را هم که ذبح شرعی می کنند. وقتی گوشت به آشپزخانه می رسد براساس قوانین و احکام یهود باید حدود یک ساعت و نیم در نمک گذاشته شود تا باقی مانده خون کاملا خارج شود. از گوشتی صحبت می کنم که کاملا خرد شده و قطعاتش تقریبا به اندازه 6-7 سانتیمتر رسید. چون بغیر از خون رگها و پی ها نیز برای یهودیان حرام است . پس مجبوراند گوشت را کاملا بشکافند و هر گونه رگ را نیز از آن خارج نمایند.(برای هر کیلو گوشت تقریبا یک ساعتی وقت می برد تا کاملا کنترل شود و پاک شود ) و بعد گوشت را نمک می کنند و بعد از یک ساعت و نیم آنرا کاملا شتشومی دهند تا هر چه باقی مانده ی خون قابل جداشدن مانده همه شسته شود. خود ذبح کلیمیان نیز دارای قوانین (و احکام )زیادی است. و برخی از آنها به این مربوط می شود که چگونه ضبح کنند که تا آنجا که ممکن است خون حیوان به طور کامل از بدنش خارج شود. (2835086) (alef-1)
 
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۰:۰۴:۳۲
من اینا رو نمیدونم اما وقتی بچه بودیم ومدرسه میرفتیم مادرم همیشه میگفت از جهود ها چیزی نگیرین وقبول نکنین بخورین همیشه میگفت اون نون های بی نمکشون خون ادم داره/ اون موقع همیشه فکر میکردم چون مذهبی وساده دل هست اینو میگه اما خالا کمی تعحب کردم/البته ازشون اصلا خوشم نمیاد /تو خیابون بهار یه پارچه فروشی بود به اسم منصور حهود بودن من بچه بودم یه روز که ظاهرا جنگ مصر واسرائیل بود با مامان رفته بودیم سبزی فروشی کنار اونا دیدم اقا منصور اومده بیرون دکون داره میرقصه اکبر اقا ازش پرسید عروسیه گفنت نه زدیم زدیم مصر رو داغون کردیم من همیشه یادم مونده وازش نفرت داشتم (2835119) (alef-1)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.