توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477146
حاجی‌بابایی و مصری کاندیدای نائب‌ رئیسی مجلس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۷
عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی از احتمال کاندیداتوری حاجی‌بابایی و مصری برای پست نائب‌رئیسی مجلس خبرداد.

جواد کریمی قدوسی عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه فراکسیون‌های مستقلان ولایی و نمایندگان ولایی پارلمان لیست واحدی برای انتخابات اعضای هیئت رئیسه مجلس ارائه خواهند کرد، گفت: روز سه‌شنبه 9 خرداد جلسه‌ای در فراکسیون ولایت برگزار می‌شود تا لیستی به همین منظور و با رأی نمایندگان تدوین شود.

وی به جلسه اخیر برخی از نمایندگان عضو  فراکسیون ولایت با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: در آن جلسه مقرر شده که فراکسیون ولایت علی لاریجانی را به‌عنوان رئیس مجلس معرفی کند و برای سایر اعضای هیئت رئیسه مجلس با توافق دو فراکسیون مستقلان و ولایی لیستی تهیه شود.

عضو فراکسیون ولایت مجلس تصریح کرد: تاکنون حاجی‌بابایی و عبدالرضا مصری برای تصدی پست نواب رئیس از سوی فراکسیون ولایت اعلام آمادگی کرده‌اند و برای سایر پست‌های هیئت رئیسه نیز نمایندگانی تاکنون اعلام نامزدی داشته‌اند.
 
کلمات کلیدی : اصولگرایان+حاج بابایی+مصری+علی مطهری+انتخابات هیئت رئیسه مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.