توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507944
قدوس: می‌توانم برابر سوریه به میدان بروم/ خوشحالم که در ایرانم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۳
بازیکن جدید تیم ملی از حضورش در ایران و بازی برای تیم ملی ابراز خوشحالی کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، سامان قدوس، بازیکن جدید تیم‌ ‌ملی در حاشیه تمرین امروز (یک‌شنبه) تیم‌ ‌ملی در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره بازی کردن برای ایران، اظهار کرد: خیلی خوشحالم که این جا هستم. بازیکنان به خوبی به من کمک کردند و من را تحویل گرفتند. بسیار خرسندم که می‌توانم با تیم کشورم تمرین و به زودی برای آن بازی کنم.

او در رابطه با علاقه قدیمی‌اش به بازی کردن برای تیم‌ ‌ملی،اظهار کرد: در گذشته هم دوست داشتم برای ایران بازی کنم اما متاسفانه گذرنامه ایرانی نداشتم. الان مشکلات پاسپورتم حل شده و می‌توانم مقابل سوریه برای ایران به میدان بروم.

قدوس درباره وضعیت ایران در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، اظهار کرد: شرایطمان خیلی سخت نیست. در حالی که بازی سختی مقابل سوریه داریم، خدا را شکر در این دیدار میزبان هستیم و امید زیادی برای پیروزی مقابل این تیم داریم.

او درباره وضعیت تیم باشگاهی‌اش نیز، بیان‌ کرد: امسال توانستیم به لیگ اروپا صعود کنیم و این نکته مثبتی برای تیم ما است. فصل بسیار سختی پیش رو داریم زیرا باید در هفته‌ سه بازی انجام دهیم.
 
کلمات کلیدی : تیم ملی فوتبال ایران+تیم ملی فوتبال سوریه+سامان قدوس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.