نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507746
تعلیق اعزام دانش‌آموزان به اردو
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۵
وزارت آموزش و پرورش طی اطلاعیه ای از تدوین بازنگری شیوه نامه برگزاری اردو و بازدید دانش آموزی و تعلیق اعزام گروه های دانش آموزی تا اطلاع ثانوی خبر داد.

به گزارش تسنیم در این اطلاعیه ضمن ابراز تأسف عمیق از سانحه اخیر واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان اعزامی به اردوی تشکیلاتی سازمان دانش آموزی ، اشاره شده است: یک تیم تخصصی ، ماموریت یافته است تا گزارشی از برگزاری و برنامه ریزی اعزام دانش‌آموزان به اردوی مذکور را به همراه علل و عوامل بروز حادثه مورد بررسی و اعلام نظر قرار دهد .

طبق این اطلاعیه یک کارگروه تخصصی نیز ماموریت یافته تا با مشارکت معاونت های مربوطه نسبت به بازنگری و اصلاح ضوابط و مقررات برگزاری اردوها و بازدیدها با رویکرد افزایش ضریب ایمنی دانش‌آموزان در سفرهای گروهی، حداکثر ظرف یک ماه آینده اقدام کند.

در این اطلاعیه مقرر شده است تا بازنگری شیوه نامه برگزاری اردوها و بازدید دانش آموزی و... تا زمان بررسی مجدد دستورالعمل مذکور ، اعزام دانش آموزان در شب جز از طریق وسیله نقلیه ریلی وهوایی ممنوع است.
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۹:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۸:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۱:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۱:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۰:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۰:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۰۲:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۲۳:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۴:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۰:۰۳
 
 
کلمات کلیدی : تصادف + سانحه رانندگی + سوانح جاده‌ای
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۱ ۱۹:۳۶:۲۲
کاش بجای بچه های مردم عادی یکی از مسئولین بچه هاش در این بین بود انوقت وزیر را به صلابه می کشیدند خوشا بحالشان بهترین هواپیما ها را برای خود خریدند اونهن از نوع عالیش یعنی امریکای (4543202) (alef-11)
 
معین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۱ ۱۹:۳۷:۰۱
آقایان مسئول چشم باز کنید:
پاسخ تلفن همراه دادن، خواندن پیامک، ارسال پیامک، جستجوی آدرس در موبیل، چای ریختن و لیوان و چای خوردن، قرص و کپسول خوردن، حل و فصل برخی اختلافات با دیگران از طریق موبیل، و رانندگی، اینها کارهایی است که بسیاری از رانندگان انجام می دهند. بسیاری دیگر هم آلوده به مواد افیونی و انگوری هستند. پلیس هم در مواردی مسامحه می کند. اگر مشگلات فنی خودروها و اتوبوس ها وکامیون ها و جاده ها را نیز اضافه کنیم، بازم شاکر حق متعالیم. (4543204) (alef-11)
 
Europe
۱۳۹۶-۰۶-۱۱ ۲۱:۴۹:۴۷
ﺟﺎﯾﯽ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﻣﺮﺣﻮﻡ ﻣﯿﺮﺯﺍﺧﺎﻧﯽ ﻫﻢ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﻓﺮﺍﺩﯼ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺣﻮﺍﺩﺙ ﻃﺒﯿﻌﯽ ﺩﻫﻪ ﻫﻔﺘﺎﺩ ﺟﺎﻥ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻪ ﺩﺭ ﺑﺮﺩ (4543299) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۱ ۲۳:۴۷:۲۸
بعداز کشتن سهراب داروی بیهوشی (4543391) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۱ ۲۳:۵۰:۳۸
اردو نباید در مسیر و جاده های باریک و خطرناک باشه، در اردوها باید یک ماشین پلیس جلوی اتوبوس رو اسکورت کنه که ایمن به مقصد برسند (4543393) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۰۱:۵۰:۵۸
نوش دارو بعد از مرگ سهراب . (4543487) (alef-11)
 
ايراني
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۰۹:۱۰:۴۲
جديدا مد شده كه مدارس مخصوصا غير انتفاعي ها دائم بچه هاي را به اردوهاي بدرد نخور مي برند!! خيلي وقت پيش بايد جلوي اين اردوهاي مسخره گرفته مي شد ! مدرسه جاي تحصيل هست يا اردو ؟ (4543707) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.