نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 381845
واکنش قالیباف به خودسوزی یک جانباز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۶
شهردار تهران در خصوص خودسوزی یک جانباز در مقابل شورا واکنش نشان داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ شهردار تهران در خصوص خودسوزی یک جانباز در مقابل شورا واکنش نشان داد، قالیباف در اینستاگرام خود نوشت:
صبح دیروز وقتی در ساختمان شهرداری در یک جلسه کاری بودم. یکی از جانبازان عزیز شهرمان داخل ساختمان شماره دو شورا خودسوزی کرد؛ اتفاقی که به شدت من را متاثر کرد.

بنا به گفته دوستان مشکلات مالی و تقاضاهایی داشته و دوستان در دفتر ملاقات‌ مردمی هم به او قول‌هایی داده‌اند؛ پیش از این هم علی‌رغم اینکه هر جانباز تنها یک‌بار از تسهیلات در اختیار داشتن غرفه میوه‌وتره‌بار بهره‌مند می‌شود ایشان برای ۴سال متمادی تحت پوشش این حمایت قرار گرفته است. اما گویا قول‌ها و توجیهات همکارانم ایشان را راضی نکرده و به این اتفاق تلخ منجر شده است؛ البته خدا را شکر می‌کنیم که میزان سوختگی کم بوده است.

این اتفاق، فراتر از بار سنگین کلماتی است که برای شرح و گزارشش به کار می‌بریم؛ مردی که روزی برای دفاع از این کشور به جبهه‌ها رفته است تا حدی مستاصل شده است که حاضر شده خود را به آتش بشکد؛ متاسفانه شهرداری تهران هرچند فراتر از مسئولیتش اقدام می‌کند اما امکانات محدودی دارد. در حال حاضر برای همین غرفه‌های محدود میوه‌وتره‌بار حدود چندصد جانباز متقاضی در صف هستند.

شهروندان زیادی نیازمند کمک ما هستند و ورای آنکه جانباز، ایثارگر یا انقلابی هستند هم‌سایه و هم‌نوع ما هستند؛ کاش در شهرداری انقدر بودجه یا اختیار داشتیم که می‌شد به عنوان نهادی حاکمیتی به همه مردمی که در دوره رکود اقتصادی آسیب می‌بینند کمک کنیم. اما واقعیت این است که ظرفیت‌ها محدود است؛ این مشکلات را جز با برگشت به سنت‌های دینی و به میدان آمدن همه مردم (و نه فقط نهادها) نمی‌توانیم حل کنیم.
 
کلمات کلیدی : قالیباف ،خودسوزی ، جانباز
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۶ ۱۲:۳۴:۴۴
خوب برادر غرفه ها را به غیر جانبازان ندهید. من که هر غرفه رفتم برادران از یک استان هستند و خیلی هم طلبکار و بد برخورد هستند (3887323) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۶ ۱۲:۵۸:۴۶
خودت میگی یکبار حقش بوده چهار بار بهش غرفه دادی معلومه به حقش قانع نبوده وگرنه مردم عادی همان یکبار هم حق غرفه گرفتن ندارند (3887369) (alef-11)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۶ ۱۴:۳۹:۴۵
حیف که مردم ایران از ریاست قالیباف بر کشورشان محروم شدند.
اون کارنامه ی خیلی خیلی درخشانی در تهران داره، چیزی که خیلی از کاندیداها ازش محرومن. (3887556) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۶ ۱۹:۵۳:۰۱
والا مردم عادی هم کم دچار مشکل نیستند دلیل نداره که برن خودشون رو آتش بزنند.هم حقوق از بنیاد میگیرین هم کلی امتیاز های گوناگون دارین فرصت استخدامی برای بچه هاتون هست کنکور سهمیه دارین اگر کارمند دولت باشین پستای مدیریت میگیرین نوش جونتون زحمت کشیین حقتونه اما دیگه مردم هم مشکلات دارند دلیل نمیشه خودسوزی کنیم.اون هم برای امتیاز میوه و تره بار که گویا سود خوبی هم توش هست قطعا. (3888062) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته