نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 368444
تشکیل جلسه برای تخریب پاساژ علاء‌الدین
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۷
عضو هیأت رئیسه شورای شهر از برگزاری جلساتی برای تخریب علاء الدین خبر داد و گفت: بررسی می‌کنیم چرا این موضوع به تاخیر افتاده است.

به گزارش فارس، محسن پیرهادی در خصوص تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین که به صورت غیرقانونی ساخته شده است، گفت: باید بررسی شود که چرا قانون در مورد علاءالدین اجرا نمی‌شود.

وی با تأکید بر این موضوع که جلسات کارشناسی در این زمینه برگزار شده است،‌گفت: در این جلسات که اولین جلسه‌مان هفته گذشته برگزار شد موضوع علاءالدین را بررسی کردیم که چرا تاکنون با وجود داشتن حکم تخریب این پاساژ تخریب نشده است.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر با تأکید بر این موضوع که تخریب علاءالدین طولانی شده است،‌گفت: باید مشکلات و موانع برداشته شود و هر چه سریع‌تر طبقه هفتم این پاساژ تخریب شود.

به گفته پیرهادی، باید قانون در خصوص علاءالدین هر چه سریع‌تر اجرایی شود.

وی با اشاره به اینکه از سوی شهرداری اعلام شده که مالک باید این طبقه را تخریب کند،‌گفت: حال مالک هم دست به تخریب نزده باید جلساتی برگزار شود تا تصمیم‌گیری نهایی صورت گیرد.
 
کلمات کلیدی : پاساژ علاالدین+شهرداری تهران
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۱:۳۰:۰۵
اگر کنجکاو هستید بدانیددکه چرا قانون در مورد علاءالدین اجرا نمی‌شود بروید سراغ مغازه داران آن پاساژ .
............................
علاء الدین با پول پیش مغازه داران آن زمین را به این پاساژ تبدیل نمود و با فروش سرقفلی گونه دمار از روزگار آنها درآورده بگونه ایکه نُطُق نمی توانند بکشند .

این آقا کلا دست پرداخت خوبی از ... دارد . (3797770) (alef-11)
 
حسن جعفری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۴:۱۶:۴۱
با سلام
خداوکیلی اگر خونه یه بنده خدا بود تا الان صد بار برسرش خراب کرده بودید . (3798201) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۵:۱۱:۵۷
قانون در شهرسازی= مدت هاست که مرده (3798421) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته