نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 388046
لباس عربی بر تن داور چینی بازی تایلند و عربستان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۲
تیم ملی فوتبال عربستان کار خود را در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با پیروزی آغاز کرد و موفق شد با گل برابر تایلند به پیروزی برسد تا امیدوار به صعود باشد.قضاوت این دیدار را یک داور چینی برعهده داشت که قضاوت او تایلندی ها را حسابی خشمگین کرده است. هواداران تیم ملی فوتبال تایلند، فو مینگ داور چینی را به حمایت از سعودی‌ها متهم کردند. آنها بر این باور هستند که این داور چینی یک خطای پنالتی آشکار برای تیم آنها نگرفت و از طرف دیگر هم یک پنالتی مشکوک را به سعودی‌ها هدیه داد تا آنها پیروز بازی شوند. هواداران تایلند بعد از پایان بازی لباس عربی را بر تن داور چینی کردند و از او به عنوان داور چینی عربستانی یاد کردند.

 
کلمات کلیدی : ملی فوتبال عربستان
 
عبدالله
Germany
۱۳۹۵-۰۶-۱۳ ۱۲:۴۳:۰۰
وضع داوری در فوتبال آسیا افتضاح هست. این عربها که توان مقابله مردانه با سایر تیمهای آسیا را ندارند با پولهاي کلان داورها را میخرند و نا جوانمردانه بازی را به نفع خود تمام میکنند و البته با وقاحت تمام خوشحالی هم میکنند. (3917027) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.