نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489512
حمله هواپیماهای روسیه به داعش از هزار کیلومتری
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۳
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد سه انبار بزرگ تروریست ها و همچنین مقر فرماندهی آنها در حوالی شهر عقیربات منهدم شدند. این حمله موشکی با استفاده از موشک های کروز پیشرفته Х-101 از فاصله حدود هزار کیلومتری صورت گرفت. بررسی ها نشان داد که ضربات بطور دقیق به اهداف مورد نظر وارد شده است.

به گزارش العالم، هواپیماهای استراتژیک موشک‌انداز توپولف95 ام اس روسیه به مواضع تروریست ها داعشی در مرزبین استان های حماه و حمص سوریه حمله کردند.

به گزارش اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد سه انبار بزرگ تروریست ها و همچنین مقر فرماندهی آنها در حوالی شهر عقیربات منهدم شدند. این حمله موشکی با استفاده از موشک های کروز پیشرفته Х-101 از فاصله حدود هزار کیلومتری صورت گرفت. بررسی ها نشان داد که ضربات بطور دقیق به اهداف مورد نظر وارد شده است.

خاطرنشان می شود که هواپیماهای استراتژیک روسی از فرودگاه نظامی انگلس، واقع در خاک روسیه پرواز کرده و سوخت گیری مجدد آنها در آسمان انجام شده است. جنگنده های سوخو30 اس ام و سوخو35 اس از فرودگاه نظامی حمیمیم سوریه، هواپیماهای توپولف95 ام اس را همراهی می کردند. همه هواپیماهای روسیه پس از اجرای ماموریت رزمی خود به فرودگاه های محل استقرار خود بازگشتند.

برد موشک های هواپایه کروز Х-101 حدود 4500 کیلومتر است و هر هواپیمای توپولف95 ام اس قادر به حمل هشت فروند از آنها است.
 
 
کلمات کلیدی : داعش+روسیه+سوریه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۵ ۰۶:۳۳:۵۰
بنازم به این قدرت ,کاش با درایت وواقع بینی میتوانستیم از ظرفیتهای بی نظیر این ابرقدرت به معنی واقعی,بر خلاف امریکا وغرب پوشالی استفاده میکردیم (4460718) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.