نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 271612
آمریکا ادب مذاکره ندارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۳۸
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه خط قرمز ایران اسلام است، گفت: آمریکا دشمن قدیمی ملت ایران است که به هیچ وجه ادب مذاکره ندارد.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی شامگاه دوشنبه با حضور در جمع مردم شهر قزوین در مسجد الغدیر با بیان اینکه عربستان نوکر کوچک آمریکا است، اظهار کرد: عربستان با سر سپردگی آمریکا در یمن تمام بنیان‌های بنیادی آن کشور را ویران کرده و یک قتل عام در ابعاد وسیع را رقم زده است.

وی افزود: با وجود همه این‌ها قلوب مسلمانان یمن در دست انصارالله است و این حملات نتیجه عکس برای عربستان و حامیانش دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه آمریکا با ناو جنگی در گذشته هواپیما مسافربری ایران را در خلیج فارس مورد اصابت موشک قرار داده است، عنوان کرد: آمریکا در این اقدام تعداد زیادی زن و کودک مظلوم و بی‌دفاع را کشت و در نهایت گفت «اشتباه شده است» و به همان کسی که این عمل را مرتکب شده بود، جایزه داد؛ این همان آمریکاست با همان خوی جنگ‌آوری، هیچ تغییری نکرده است.

آقاتهرانی با اشاره به دستاوردهای هسته‌ای دانشمندان جوان ایران تصریح کرد: برنامه‌های هسته‌ای که در این کشور وجود دارد، ثروت بزرگی است که از ابتدا تا انتها دستاورد کشور ایران است. این مسئول ادامه داد: اگر دانشمندان هسته‌ای کشور در مسیر رسیدن به این علم ارزشمند کوتاهی می‌کردند و کوچک‌ترین اشتباه محاسباتی داشتند، فاجعه بزرگی رخ می‌داد؛ با همه این حساسیت‌ها به این مرحله از علم هسته‌ای دست یافتیم که باید قدردان این ثروت بزرگ باشیم.

دبیرکل جبهه پایداری با بیان اینکه اسلام خط قرمز ایران است که جزء دارایی‌های آن نیز می‌باشد، بیان کرد: باید مراقب باشیم و به هیچ قیمت حاضر به کوتاه آمدن از آن نیستیم و نخواهیم بود. آقاتهرانی ادامه داد: برخی خواسته‌هایی که طرف مذاکره از ایران خواسته است در هیچ کجای دنیا این چنین خواسته‌ای از یک کشور مستقل سابقه نداشته است که این یک گستاخی آشکار است.

این مسئول اظهار کرد: کشورهای مستبد دنیا می‌دانند که تنها کشوری که در مقابل ظلم و استبداد ایستاده ملت ایران است و این کشور با تمام توان از ولایت فقیه حمایت می‌کند و تا آخر گوش به فرمان رهبری است.

سعادت ملت در حمایت از مقام معظم رهبری است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حمایت از ولایت فقیه تصریح کرد: در زمان غیبت امام عصر (عج) فرمان ولایت فقیه همان فرمان امام عصر (عج) است؛ سعادت ملت هم در حمایت از مقام معظم رهبری است چراکه تنها کسی که تطمیع نمی‌شود و تهدید و ارعاب هم بر وی تأثیری ندارد، ولایت فقیه است که با علم و تقوای خود، راه سعادت را پیش خواهد گرفت.

آقاتهرانی با اشاره به نکات مهم در روند مذاکرات هسته‌ای بیان کرد: در طول مذاکرات هسته‌ای مراقب عزت ملت باشید مبادا عزت ملت ایران را از دست دهید، این‌ها دشمنی قدیمی با ملت ایران دارند و صرفاً به دنبال منافع خودشان هستند و در هر مرحله از مذاکرات که می‌رسند، تهدید می‌کنند و به هیچ وجه ادب مذاکره ندارند.

این مسئول در پایان عنوان کرد: امیدواریم کسانی که در جریان هسته‌ای حضور دارند فریب پنجه‌های فولادی که دستکش مخملی بر روی آن کشیده شده است را نخورند و این را بدانند این‌ها برای فریب آمده‌اند.
 
۱۳۹۴-۰۲-۲۹ ۰۷:۴۱:۲۴
سعادت ملت در حمایت و پشتیبانی از همدیگره (2896478) (alef-3)
 
هادی
۱۳۹۴-۰۲-۲۹ ۰۸:۳۰:۵۵
باسلام خیلی زیبا راجب ولی فقیه گفتن و واقعیتشم همینه .تاخون دررگ ماست علی واولاد علی فرمانروایی این ملک این سرزمین پارس هستن جانم سیدعلی خامنه ای (2896530) (alef-3)
 
جوادي
۱۳۹۴-۰۲-۲۹ ۰۸:۳۸:۲۳
آمريكا بجز پول ، هيچ امتياز ديگري ندارد . ادب سياسي كه جاي خود دارد . اما تا بخواهيد واجد صفات جد بزرگشان شيطان هستند . در داشتن صفات غير انساني تك اند . (2896543) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.