نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 311112
عمل جراحی کی‌روش در پرتغال
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۲۰
بیماری کارلوس کروش عصر امروز ناگهان اهالی فوتبال را متعجب کرد.

به گزارش خبرآنلاین، امروز شایعه شد که کارلوس کروش سرطان معده دارد اما خوشبختانه بیماری او، سرطان نیست. گرچه کروش بیماری سختی را تجربه می کند و مراحل درمان را پشت سر می گذارد، اما این بیماری سرطان نیست.

سرمربی تیم ملی مدتی قبل با پزشک تیم ملی در امارات به بیمارستان ایرانیان رفته بود تا دندان خود را درمان کند. او که مدتی قبل از آن از پرتغال برگشته بود، در این کشور عمل جراحی انجام داده و در امارات از او سوال کردند که آیا لازم است بخیه هایش را بکشد؟ که کروش در پاسخ گفته بود نیازی به این کار نیست و بخیه ها را در تهران می کشد.

او حدود یک سال قبل به دلیل یک بیماری مردانه که بسیاری از مردان پا به سن گذاشته دچار آن می شوند، عمل جراحی انجام داده بود اما این بیماری درمان شده است. بیماری جدید هم مربوط به معده کروش است که اخیرا و با تنش هایی که او پشت سر گذاشته، فشار عصبی او به بدنش زده و باعث این بیماری شده است.

این بیماری پس از آن به وجود آمد که کروش اخیرا تنش های فراوانی را در ایران تجربه کرد. او برای درمان این بیماری باید حداقل دو ماه استراحت کند.
 
کلمات کلیدی : کارلوس کروش +سرطان
 
۱۳۹۴-۰۸-۲۸ ۰۰:۰۰:۳۳
پس فک میکنین چرا تو ایران انقد سرطان زیاد شده ،همه ی مردم دارن تنش و تحمل میکنن فشار زیادی رو مردم هست (3333877) (alef-13)
 
آریابان
۱۳۹۴-۰۸-۲۸ ۱۱:۲۵:۵۲
از دیگر معجزات و رمز و راز جادوی فوتبال در ایران !!! ؛
وضعیت مزاجی جناب سر مربی تا مرحلۀ تیتر اول رسانه ای کشورما صعود کرده ، درحالیکه این خبر در خود پرتغال از اهمیت چندانی برخوردار نیست ؛
خدا شانس بده !!!! ؛ (3334268) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.