توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451919
سرمربی تیم ملی فوتبال قطر امیدوار به شکست ایران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰
سرمربی اروگوئه‌ای تیم ملی فوتبال قطر تاکید کرد که دیدار رفت برابر ایران نشان داد که قطر توان شکست دادن ایران را دارد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از الرای، تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر خود را آماده دور برگشت انتخابی جام جهانی 2018 روسیه می‌کند. شاگردان فوساتی در دیدار نخست دور برگشت باید 3 فروردین ماه به مصاف تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران بروند. این دیدار درحالی برگزار می‌شود  که ایران در دیدار رفت توانست با دو گل قطری ها را شکست دهد.

سرمربی اروگوئه‌ای تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر با وجود شکست این تیم در دیدار رفت تاکید کرد که تیم مهمان بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت.

او گفت‌: با دیدن دیدار رفت در تهران انگیزه می‌گیریم. در آن دیدار بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و نزدیک بود که یک تساوی ارزشمند را به دست آوریم. بازیکنان تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر در دیدار رفت که در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد خوب ظاهر شدند و همه دیدند که چه بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. آن دیدار ثابت می‌کند که بازیکنان قطر کیفیت بالایی دارند و توان شکست دادن ایران را در دیدار برگشت دارند.

فوساتی درباره این سوال که چرا دیدار دوستانه با آذربایجان را انتخاب کرد، پاسخ داد: تیم‌ ‌ملی فوتبال آذربایجان از نظر بدنی بسیار شبیه به ایران و ازبکستان است، اما  از نظر فنی نه.

تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر در دور رفت انتخابی جام جهانی 2018 روسیه عملکردی ناامید کننده از خود نشان داد و از پنج بازی تنها چهار امتیاز کسب کرد و در رده پنجم جدول رده‌بندی جای دارد این‌ در حالی است که ایران با یازده امتیاز صدرنشین است.
 
کلمات کلیدی : تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر+تیم ملی فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.