توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 315613
تاج: دستور دادم مرگ تماشاگر پرسپولیس موشکافانه بررسی شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۷
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: دستور بررسی موشکافانه مرگ یک تماشاگر در دیدار پرسپولیس و نفت را در همه ابعاد داده‌ام.

مهدی تاج در گفت‌وگو با فارس، در مورد درگذشت حسینی؛ یک تماشاگر در جریان بازی پرسپولیس و نفت اظهار داشت: من دستور داده‌ام که درگذشت این تماشاگر در همه ابعاد مورد بررسی موشکافانه قرار بگیرد زیرا تماشاگر همه چیز فوتبال است و سهم زیادی در جذابیت فوتبال دارد.

وی ادامه داد: شنیده‌ام برخی گفته‌اند این فرد فوت‌شده خسته بوده یا برای فروش تخمه به ورزشگاه رفته که من اطلاع دقیق دارم اینطور نبوده و او برای دیدن مسابقه به ورزشگاه تختی رفته بوده است و در دقیقه ۲۳-۲۴ به ورزشگاه رسیده است. در مورد ایست قلبی این تماشاگر باید مشخص شود که اگر قصوری رخ داده از طرف چه کسی بوده است. نقش آمبولانس میزبان و وظایف باشگاه میزبان در این مورد چه بوده است. نقش و مسئولیت خود ورزشگاه تختی چگونه بوده است و سازمان لیگ هم چه نقشی در این ماجرا می‌تواند داشته باشد. دستور داده‌ام که در همه ابعاد مرگ این تماشاگر بررسی شود.

رئیس سازمان لیگ در مورد اینکه گفته می‌شود بین آمبولانس ناجی که در کنار زمین بوده با آمبولانس اورژانس تهران اختلاف نظر وجود داشته، گفت: این قضیه هم قرار است مورد بررسی دقیق و موشکافانه قرار بگیرد تا در بازی‌های آینده شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم و هر کس بداند که وظیفه‌اش چیست.

مهدی تاج با اشاره به حضور در منزل این تماشاگر فوت‌شده‌ گفت: قرار است روز یکشنبه به اتفاق رویانیان به منزل این هوادار فوت‌شده برویم. رویانیان به من تلفن زد و من هم از این مسئله استقبال کردم. ممکن ست علی کفاشیان را هم با خودمان همراه کنیم و من با طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هم صحبت می‌کنم تا شاید او هم همراه ما به منزل این هوادار بیاید زیرا بحث حمایت هم مهم است و اینکه در زمینه حمایت از این تماشاگر هم اقداماتی انجام شود. از رسانه‌ها هم تشکر می‌کنم که به این موضوع پرداختند و ساده از کنار مرگ این هوادار عبور نکردند.

رئیس سازمان لیگ در مورد اینکه کمیته نقل و انتقالات این سازمان اعلام کرده بازی کردن فرید بهزاد کریمی در صبا قانونی بوده اما کفاشیان گفته باید این مسئله باید مورد بررسی بخش حقوقی قرار بگیرد، گفت: من هم صحبت کفاشیان را تایید می‌کنم. البته از نظر سازمان لیگ همان نظر کمیته نقل و انتقالات قابل قبول است اما این حق برای سیاه‌جامگان باقی است که نظر کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ را نپذیرد و من به عباسی مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان هم گفتم که می‌تواند به این مسئله اعتراض کند و به کمیته انضباطی شکایت کند.
 
کلمات کلیدی : مهدی تاج +سازمان لیگ فوتبال+پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.