توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 335116
آیت‌الله سعیدی گلپایگانی نماینده مردم ایلام در مجلس خبرگان شد
تاریخ انتشار : شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۷
فرماندار ایلام گفت: آیت‌الله سعیدی گلپایگانی نماینده مردم ایلام در مجلس خبرگان رهبری شد.

به گزارش فارس، ناصر خوش‌خبر فرماندار ایلام، اظهار داشت: آیت‌الله سیدمحسن سعیدی گلپایگانی با اخذ ۱۴۱ هزار و ۵۴۰ رای به عنوان نماینده مردم ایلام در مجلس خبرگان رهبری از سوی مردم استان ایلام انتخاب شد.

رئیس ستاد انتخابات شمال استان ایلام شامل شهرستان‌های ایلام، مهران، ایوان، سیروان، چرداول و ملکشاهی گفت: استان ایلام در مجموع یک کرسی نمایندگی در مجلس خبرگان رهبری دارد که برای این کرسی دو نامزد با هم به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: دیگر نامزد این انتخابات آیت‌الله مهدی خطیبی بود که توانست ۸۵ هزار و ۴۳۱ رای را به دست آورد.

بر اساس این گزارش، استان ایلام در مجموع سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد که دو کرسی آن متعلق به حوزه شمالی شامل شهرستان‌های ایلام، ایوان، مهران، سیروان و چرداول و ملکشاهی و حوزه جنوب آن شامل شهرستان‌های دهلران، آبدانان، دره‌شهر و بدره است که یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

همچنین حوزه انتخابیه استان ایلام شامل شهرستان‌های ایلام، ایوان، مهران، سیروان و چرداول و ملکشاهی، دهلران، آبدانان، دره‌شهر و بدره یک کرسی نمایندگی در مجلس خبرگان رهبری دارد.
 
کلمات کلیدی : انتخابات خبرگان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
آیت‌الله سعیدی گلپایگانی نماینده مردم ایلام در مجلس خبرگان شد