توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495317
تجمع کارگران نیشکر هفت‌تپه/ کارگران محور ترانزیتی شوش‌ ـ‌ اهواز را بستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴
تعداد زیادی از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت در اعتراض به عدم پرداخت حقوق معوقه توسط این شرکت، محور ترانزیتی شوش ـ اهواز را بستند.

به گزارش فارس، صبح امروز تعدادی از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه به همراه خانواده‌های خود در اعتراض به عدم پرداخت حقوق معوقه تجمع اعتراضی برپا کردند.

تجمع اعتراضی این کارگران در سه راه خوانساری از ساعت 8 صبح امروز تردد در محور ترانزیتی شوش به اهواز را با مشکل مواجه کرده است که با افزایش تعداد معترضان این محور بسته شد.

علیرضا از کارگران این شرکت به خبرنگار فارس اظهار کرد: همه کارگران شرکت نسبت به پرداخت حقوق معوقه معترض هستند. 

وی ادامه داد: حقوق و مطالبات دو ماه بهمن و اسفند  سال 94، پاداش و حقوق سه ماه اخیر پرداخت نشده است مدیران شرکت وعده می‌دهند ولی هیچگاه به وعده هایشان عمل نمی کنند.

این کارگر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه تصریح کرد: دیشب مدیران شرکت وعده دادند که صبح امروز حقوق کارگران پرداخت می‌شود ولی تا این لحظه خبری از پرداخت حقوق نشده و مدیران در شرکت حضور ندارند.

دو روز متوالی کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به آنچه عدم پرداخت حقوق معوقه می‌نامند معترض شده و تجمع اعتراضی برپا کردند روز گذشته تجمع اعتراضی کارگران در جاده هفت‌تپه به شهر حر منجر به بسته شدن این مسیر شد.
 
کلمات کلیدی : کارگران، نیشکر هفت‌تپه، بستن محور ترانزیتی شوش‌ ـ‌ اهواز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.