توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508015
میزان پاداش تیم ملی فوتبال مشخص شد/195 میلیون تومانی برای هر ملی‌پوش
بخش ورزشی الف، 12شهریور 96
میزان پاداش بازیکنان تیم ملی فوتبال برای بازی‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه مشخص شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۳
به گزارش  آنا،‌ این روزها گمانه‌زنی‌های مختلفی در مورد میزان پاداش بازیکنان و کادرفنی تیم ملی مطرح می‌شود و اعداد و ارقام مختلفی مطرح می‌شود.

در همین راستا میزان پاداش بازیکنان و اعضای تیم ملی مشخص شد و مبلغ دقیقی که فدراسیون با کارلوس کی‌روش بر سر آن توافق کرده‌اند به شرح زیر است.

بر اساس توافق توافق صورت گرفته پاداش ملی‌پوشان برای پیروزی در هر بازی خارج از خانه 8 هزار دلار و برای هر بازی داخل خانه 20 میلیون تومان است که این مبلغ در صورت کسب تساوی نصف می‌شود.

تیم ملی در 9 بازی گذشته 4 بازی را در ورزشگاه آزادی انجام داد که اگر برای هر برد در خانه 20 میلیون تومان درنظر بگیریم 80 میلیون تومان طلب ملی پوشان از فدراسیون است.

تیم ملی هم در 5بازی خارج از خانه 2 برد و 3 تساوی کسب کرد که برای هر برد خارج از خانه مبلغ 8 هزار دلار و تساوی‌ها هم 4 هزار دلار باید درنظر بگیریم که در مجموع 28 هزار دلار بابت بازی‌های خارج از خانه به ملی‌پوشان تعلق می‌گیرد.

از سوی دیگر طبق توافق کی‌روش با فدراسیون فوتبال حقوق بازیکنان بابت حضور در اردو در داخل ایران مبلغ 200 هزار تومان و در خارج از ایران مبلغ 100 دلار است.

با توجه به این موضوع بازیکنان تیم ملی در 9 بازی گذشته و همچنین احتساب بازی آخر مقابل سوریه حدود 30 روز در اردو بوده‌اند که از این مدت حدود 15 روز اردوی داخلی و 15 روز هم در اردوی خارج کشور به سر بردند.

با احتساب به توافق کی‌روش و فدراسیون فوتبال سهم هر بازیکن تیم ملی بابت 9 بازی گذشته تیم ملی در انتخابی جام جهانی2018 روسیه، 80 میلیون تومان بابت بردهای داخلی ، 3 میلیون تومان بابت اردوهای داخلی ، 28 هزار دلار بابت نتایج کسب شده در بازی‌های خارج از خانه و همچنین1500 دلار بابت اردوهای خارجی می‌شود که در مجموع با احتساب دلار 3800 تومان مجموع پاداش و حقوق هر ملی‌پوش 195 میلیون تومان می‌شود.

این مبلغ منهای بازی آخر مقابل سوریه است که در صورت پیروزی 20 میلیون تومان و برای مساوی هم 10 میلیون تومان نصیب فوتبالیست‌ها تیم ملی خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : تیم ملی فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.