توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 360451
لیبرمن: توان ارتش اسرائیل را نیازمایید!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۴
وزیر جنگ جدید رژیم صهیونیستی در جریان بازدیدش از مناطق مرزی با لبنان با اشاره به اینکه جنگ همواره آخرین گزینه خواهد بود مدعی شد، حزب الله نباید توان‌های ارتش اسرائیل را بیازماید.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت ارم نیوز، آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی برای اولین بار از زمان انتصاب در سمت جدیدش در هفته گذشته از مناطق مرزی با لبنان بازدیدی میدانی به عمل آورد.

طبق گزارش‌های رسانه‌ای، این بازدید لیبرمن در راستای کسب اطلاع از وضعیت این منطقه براساس طرح ارتش رژیم صهیونیستی مبنی بر آشنایی وزیر جنگ جدید با ماهیت مسئولیت‌هایش انجام شد.

طبق این گزارش‌ها، گادی آیزنکوت، رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی نیز در این بازدید لیبرمن را همراهی کرد. وی در این بازدید با آویو کوخانی، فرمانده جبهه شمالی دیدار کرد.لیبرمن در جمع خبرنگاران با تاکید بر تمایل خود برای بازدید از این منطقه حساس که به نظر می‌رسد اکنون از هر زمانی از ثبات بیشتری برخوردار است، گفت: مرزهای شمالی "اسرائیل" در دست نیروهایی خوب است که می‌توانند امنیت این منطقه را تامین کنند.وزیر جنگ جدید رژیم صهیونیستی با اشاره به اینکه نقش ارتش این رژیم در منطقه مذکور تنها حفظ امنیت و آرامش است و هیچ برنامه دیگری برای این منطقه به جز برقراری امنیت وجود ندارد با اشاره به حزب الله در سخنانی ابراز امیدواری کرد، همه از جمله همسایگان اسرائیل این حقیقت را درک کنند.

وی در ادامه مدعی شد: به آنها پیشنهاد می‌کنم که توان‌های ارتش "اسرائیل" را آزمایش نکنند.

لیبرمن در ادامه گفت: قصد دارم مدام کار کنم من به واقعیات سیاسی و نقش نیروی نظامی ایمان دارم و می‌خوهم با رئیس ستاد کل ارتش همکاری داشته باشم و مطمئنا نتیجه آن تامین امنیت برای شهروندان اسرائیلی خواهد بود.

این مقام رژیم صهیونیستی در ادامه مدعی شد، قصد ورود به جنگ را تا زمانی که دلیلی وجود نداشته باشد، ندارد و جنگ آخرین گزینه وی خواهد بود و اگر وارد جنگ شود چیزی جز پیروزی به دنبال نخواهد داشت.

وی افزود: ترجیح می‌دهد که مدیریت یک عملیات نظامی سریع و کوبنده را داشته باشد تا مدیریت یک جنگ فرسایشی طولانی مدت و مستمر.
 
کلمات کلیدی : اسرائیل+ترور دانشمندان هسته ای
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.