نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 272251
ظریف: اجازه بازرسی نظامی داده نمی‌شود
تاریخ انتشار : جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۴
وزیر امور خارجه کشورمان، با بیان اینکه قطعا اجازه زیاده‌خواهی در مذاکرات را به غرب نمی‌دهیم، گفت: تیم مذاکره‌کننده خود را مقید به حفظ خطوط قرمز نظام در تمام مباحث مذاکرات هسته‌ای از جمله فردو می‌داند.

محمدجواد ظریف در گفت‌وگو با خانه ملت، در در پاسخ به سوالی مبنی بر زیاده‌خواهی جدید آمریکا در بحث مذاکرات هسته‌ای به‌ویژه موضوع فردو و موضوع بازرسی از تأسیسات نظامی، گفت: بارها من و اعضای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای تأکید کرده‌ایم که قطعا اجازه زیاده‌خواهی به طرف‌های غربی در بحث مذاکرات هسته‌ای نمی دهیم.

وزیر امور خارجه کشورمان، ادامه داد: به‌طور حتم تیم مذاکره‌کننده خود را مقید به حفظ خطوط قرمز نظام در تمام مباحث مذاکرات هسته‌ای از جمله فردو می‌داند.
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۱ ۱۴:۲۲:۵۴
حداقل حرفاتون با هم تیمی های عزیزتون هماهنگ کنید چون اقای عراقچی کم کم داره حرفهای امریکا رو در لوزان تایید می کند (2902874) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۱ ۱۶:۰۰:۳۸
کجای این مطلب گفته اجازه بازرسی نظامی داده نمیشود
تیم مذاکره کننده تعهد داده صداشو در نمیاره مگر ندیدید بعد ازصحبت رهبری که خیلی صریح گفتن اجازه بازرسی نمیدن رئیس جمهور گفتن بازرسی ها مدیریت شده است (2903048) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.