توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507656
کی‌روش: بازیکنان ایران با کمترین دریافتی بالاترین خروجی را دارند !
بخش ورزشی الف،11شهریور96
سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران از عملکرد مردانش تقدیر کرد و گفت: جهان باید توجه بیشتری به این مردان ایرانی داشته باشد، آنها بدون حمایت و پول و امکانات دست به کار بزرگی زدند.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۰
به گزارش فارس، کارلوس کی‌روش سرمربی موفق تیم ملی فوتبال ایران در مصاحبه با جمع خبرنگاران حاضر در مقر خبری تحت کنترل کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: مردان من فوق العاده بودند، ده نفره شدند و باز هم دروازه ما باز نشده باقی ماند. من نمی‌دانم این بازی یک بازی فوق العاده و بزرگ بوده یا خیر اما می‌دانم که یک مبارزه شگفت انگیز و زیبا بود.

وی ادامه داد: به خصوص در نیمه دوم وقتی یکی از مردانم تیم ملی از زمین خارج شد، وضعیت ما به شدت سخت بود و من افتخار می کنم که چنین مردانی در اختیار دارم. این رشد تیمی رویایی و باورنکردنی است. ما باهم بودن را تجربه کردیم.

کی‌روش در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره رکورد گل نخوردن نیز گفت: چندان نگران آن نیستیم و در اولویت ما نیست، این بخشی از راه روشن و حرفه‌ای ما است که شکل گرفته و البته مهم و ارزشمند است. ما تلاش می‌کنیم دفاع خوبی داشته باشیم، حمله خوبی داشته باشیم و اگر به شخصیت بازیکنان من خوب نگاه کنید درک منظور من هم ساده‌تر خواهد بود.

کی روش ادامه داد: بازیکنان برای زندگی خود می‌جنگیدند، آنها برای تاریخ‌ساز بودن جنگیدند، برای اعتبار و شهرت ملی و این چیزها بسیار ارزشمند است. به نظر من حق داریم توقع داشته باشیم جهان به این مردان ایرانی توجه بیشتری داشته باشد، آنها بدون امکانات خوب و بدون توانایی مالی، بدون حمایت کار بزرگی را انجام داده‌اند.

وی افزود: بازیکنان من با پایین ترین میزان  دریافتی و کمترین امکانات می توانند بالاترین میزان خروجی را داشته باشند.
 
 
کلمات کلیدی : کارلوس کی‌روش+تیم ملی فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.