نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 305452
اخطار سخنگوی وزارت ارشاد جواب داد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۱۲
در پی اخطار سخنگوی وزارت ارشاد، چکامه چمن ماه عکس های منتشر شده در اینستاگرامش را برداشت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در پی واکنش سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حسین نوش آبادی، به کشف حجاب دو بازیگر زن سینما، چکامه چمن ماه عکس های منتشر شده خود در اینستاگرامش را برداشت.

ساعتی پیش نوش آبادی ، در واکنش به این اتفاق گفت: این کار باید توسط این افراد توجیه شود و بلافاصله عکس ها را بردارند و کارشان را جبران کنند. طبق مقررات با آنها برخورد می کنیم. البته این رفتارها در شان یک هنرمند نیست. هنرمندی که این کار را انجام می دهد اول به خودش ضرر می رساند. ما به هنرمندان پیشنهاد می کنیم عکس های شخصی خودشان را در فضای مجازی منتشر نکنند.

نوش آبادی تصریح کرد: اگر عمدی در این کار باشد طبق ضوابطی که قبلا به آنها اعلام شده با آنها برخورد می کنیم. برخی از هنرمندان مدیر برنامه هایشان صفحه های مجازی را هدایت می کند. اگر محرز شود که خودش را این کار را کرده با او برخورد می کنیم اما اگر مدیر برنامه هایش این عکس را گذاشته باشد سریع تر باید جلوی کار را بگیرد.

در پی این اخطار و واکنش، چندی پیش چمن ماه عکس های منتشره خود در اینستاگرامش را برداشته است.
 
کلمات کلیدی : حجاب+کشف حجاب+چکامه چمن ماه
 
نیما
۱۳۹۴-۰۸-۰۶ ۲۳:۳۵:۳۳
به نظرم آقای نوش آبادی خیلی برخورد خوب و منطقی داشتن.

دستشون درد نکنه (3285759) (alef-13)
 
امیری
۱۳۹۴-۰۸-۰۷ ۰۱:۱۸:۰۳
اولا این خانمهای هنرپیشه شهرتی ندارند و انتشار این مطالب بیشتر انها را مشهور میکند.
ثانیا اگر مطلب مربوط به چندی پیش بوده و با تذکر سخنگوی ارشاد انها عکس شخصی خود را از دسترس عموم خارج کرده اند،دیگر این داغ کردن فضا و "اشاعه منکر " برای چیست؟
گویا مراکزی در این کشور وجود دارند که کارشان تولید و انتشار بحرانهای ساختگی در کشور است!! (3285856) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.