توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 425053
آنالیز گل جابر انصاری+عکس
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۵
جابر انصاری از زمانی که به استقلال آمده زننده گل های حساس و سرنوشت سازی برای این تیم بوده است. 

به گزارش "ورزش سه"، جابر نه سانتر فوروارد است و نه مهاجم مکمل. اما از عقب خوب به فضا می زند و استاد حرکت کردن به فضاهای عمقی خط دفاعی حریف است. همانند این صحنه. این به خاطر تیزهوشی جابر انصاری است. 

مهمتر از این مسئله رعایت زمان زدن به فضاهای عمقی حریف است. خیلی دیگر از بازیکنان هم این کار را انجام می دهند اما سرعت حرکت آنها به سمت محوطه جریمه به اندازه ای است که مدافعان حریف بازیخوانی می کنند و خطر رفع می شود اما جابر خیلی تیزهوشانه این حرکت را انجام می دهد. حرکتی که خیلی قابل پیش بینی نیست. توپ به مگویان پاس داده می شود و جابر توپ را دنبال می کند. او گام به گام با مگویان به سمت دروازه حریف حرکت می کند اما همین که مگویان اقدام به سانتر می کند گام هایش را بلند تر می کند و همزمان با توپ به فضا می رسد و ضربه می زند. طبیعتا اگر جابر پیش از توپ به فضا برسد چه بسا توپش از سوی مدافعان حریف دفع شود و از سویی ضربه ای که به توپ می زند شاید آن شدت لازم را نداشته باشد اما رسیدن به فضا همزمان با توپ سبب می شود ضربه جابر در حرکت زده شود. چنین ضرباتی شدت بیشتری خواهند داشت و مهار آن برای دروازه بان حریف سخت خواهد بود. 

به نوعی می شود گفت حرکت جابر به سمت داخل تیزهوشانه است و همین باعث می شود حریف با وجود برتری عددی نتواند توپ را از آن خود کند.
 
کلمات کلیدی : جابر انصاری+باشگاه استقلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.