نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455753
جريمه ۴۰۰ هزار توماني متخلفين رانندگی!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۹
رئيس پليس راه کشور گفت: در کنار توقيف وسايل نقليه رانندگان متخلف، جريمه ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار توماني نيز براي اعمال قانون متخلفان در نظر گرفته شده است.

به گزارش مهر، سردار محمدحسين حميدي گفت: طرح پيمايش هوشمند تردد ناوگان در سال ۹۶ در حوزه ناوگان باري کشور نيز اجرايي مي‌شود.

وي افزود: تعداد يک هزار دستگاه دوربين کنترل سرعت در جاده‌هاي کشور و يک‌هزار و ۵۰۰ دستگاه دوربين ليزرگان در پاسگاه‌هاي پليس راه بر تردد خودروها در محورهاي مواصلاتي نظارت دارند.

رئيس پليس راه کشور با اشاره به اجراي طرح نوروزي پليس اظهارکرد: در مدت زمان اجراي طرح نوروزي پليس، علاوه بر بهره‌گيري حداکثري از ظرفيت موجود پليس راه، تعداد ۳ هزار نيرو به پليس راه‌هاي کشور اختصاص داده شده است.

حميدي در خصوص ابزارهاي بازدارنده پليس براي مقابله با متخلفان تصريح کرد: توقيف وسيله نقليه تا ۷۲ ساعت، اعمال قانون وسيله نقليه از ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان و ثبت نمرات منفي ابزارهاي بازدارنده‌اي است که نسبت به رانندگان با تخلفات حادثه ساز اعمال خواهد شد.

وي با اشاره به آماري مقايسه‌اي از ترددهاي نوروزي امسال و سال گذشته اظهار داشت: در دو روز اول اجراي طرح نوروزي، شاهد افزايش ۲۰ درصد ترددها و سفرهاي نوروزي بوديم که موج اول سفرها را رقم زد و پس از آن با فروکش کردن ترددهاي جاده‌اي، از روز گذشته شاهد اوج‌گيري مجدد سفرها بوديم به نحوي که صبح روز گذشته (يکشنبه) ترافيک سنگيني در محورهاي چالوس، هراز و همچنين رودبار رخ داد.

رئيس پليس راه کشور اضافه کرد: به دنبال اوج‌گيري سفرهاي نوروزي از صبح روز گذشته، آمار ترددهاي بين شهري و جاده‌اي نشان مي‌دهد که سفرهاي نوروزي امسال به نسبت مدت مشابه سال قبل با رشدي ۱۳ درصدي همراه بوده است.
 
کلمات کلیدی : متخلفين، رانندگی، جریمه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۳۰ ۲۲:۰۶:۰۱
بر اساس کدام بند از ایین نامه تخلفات راهنمایی و رانندگی اجازه جریمه 400 هزار تومانی داده شده است که ما ندیده ایم ؟!!! (4211965) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۰۲:۱۹:۰۵
از رانندگان بخواهيد ببن خطوط رانندگي كنند و در جاهايي كه جاده باريك ميشود و يا گلوگاههاي خروج و ورود شهر ها با بعضي پبچ ها از قيمت خاكي كناره جاده حركت نكنندو در صورت اينكار به شدت با متخلف برخورد شود . جريمه سنگين ، ابطال گواهينامه درج در پرونده شغلي و سوء سابقه بشود ، در بعضي از كشورها تخلفات رانندگي جزء سوء سابقه افراد درج ميشود و بر زندگي كاري و استخدامهاي انها تاثير دارد ، زيرا معتقدند كسي كه در رانندگي تخلف ميكند
در ساير شئون كار و زندگي نيز ميتواند متخلف باشد و مقررات را رعايت نكند . (4212119) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۲:۲۱:۴۴
چه خبره برادر مگر وضعیت مردم را نمی بینید با حقوق ۸۰۰ تومنی کجای عدالت است جریمه ۴۰۰ تومنی تنها کشور دنیا هستیم که انقدر هزینه ها با درامد متفاوت است (4212439) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۵:۲۶:۵۸
جریمه جزء هزینه خانوار نیست. تخلف نکنید تا جریمه نشوید. (4212667) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۲ ۰۱:۵۱:۲۶
خوب تخلف نكنند شما مثل اينكه تخلف از مقررات را جزء واجبات و هزينه هاى زندگى ميدانيد
بنظر من در بعضى از ايام جريمه ها بايد از اين هم سنگين تر باشد و حتى جلوى رانندگى
فرد متخلف گرفته شود و بسيارى از متخلفين را هم بايد تاييديه مشكل روانى نداشتن از متخصص
پزشكى دريافت نمايند .
يكى از نشانه هاى انضباط در يك كشور نوع رانندگى ان ملت ميباشد كه متاسفانه وضع ما بسيار خراب است . (4213174) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته