نظر منتشر شده
۴۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 145450
آخرین نتایج شمارش آرا در کشور+ 2304 صندوق در تهران
بخش سياسی الف، 13 اسفند 90
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۱۸
شمارش آرای حوزه‌های انتخابی استان‌ها و شهرستان‌های کشور هم‌اکنون در حال انجام است و نتایج اولیه و غیر رسمی شمارش آراء در سراسر کشور تاکنون منتشر شده است.

برای مطلع شدن از آخرین نتایج شمارش ارا به لینک های زیر که به محض دریافت خبر جدید به روز می شوند مراجعه نمایید. برای درج نظرات خود و انتشار آن از سوی سایت لطفا در پایان همین خبر نظر خود را ارسال فرمایید.

نتایج آرا در تهران

نتایج آرا در شهرستان ها به تفکیک هر شهر

نتایج آرا در شهرستان ها به تفکیک اعلام لحظه ای

چهره هایی که نتوانستند رای بیاورند/ از کواکبیان وذوالنور تا احمدی نژاد
Share/Save/Bookmark
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۲:۵۹:۱۵
آقای توکلی ضمن تبریک خدمت شما و دیگر کسانی که راهی مجلس نهم میشوند عرض میکنم که ملت تکلیف خود را با همه تخریبها که میشد ادا کرد و انتظار دارد که نمایندگان به سوگند خویش وفا کنند و حق ملت را ادا و جلو این گرانیهایی که داد مردم را در آورده است را بگیرند ملتی که با همه مشکلات اقتصادی و شکوه هایشان برای مقابله با فشار های خارجی با سرکردگی آمریکا بار دیگر به دخالت خارجی در سرنوشتشان "نه" گفتند.امیدوارم ملت را مایوس نکنید. (685370) (moderator18)
 
Russian Federation
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۶:۱۳:۰۶
من هم امیدوارم
ولی توصیه می کنم یه سری به بازار بزنید ! امید نابود میشود (685711) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۰۰:۱۳:۲۶
مردم بیشتر امیدوار هستند مجلس جدید با قدرت وارد شود و ارزش ریال که الان به نصف دولت کاهش داده را به جایگاه قبلی آن برگرداند چون در غیر اینصورت با مجلس دولتی - فرمایشی قبلی فرقی نخواهد کرد و همان مجلس قبلی ماند بهتر بود چون الکی میلیونها دلار خرج نمی شد! (686832) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۰۹:۵۱:۳۶
بدلیل کاهش ارزش ریال افغانی ها هم دارن بر میگردن افغانستان، امیدوارم مجلس جدید بگوید ما کجا بریم ؟؟؟
اگه باور نمیکنید یه سر بزنید به سفارت افغانستان در خیابان بهشتی، خیابان پاکستان !!! (687171) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۳:۵۳:۰۶
از همه چیز مهمتر اصلاح وضعیت اجرای هدفمندیست .نباید بیش ازین قیمت گاز و بنزین و برق افزایش یابد. گرانی ظلم آشکار به مردم است با هر توجیهی.. (687590) (moderator18)
 
علیرضا
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۱:۱۸:۴۵
دوست عزیز کدام مسئول تو این مملکت به حرف مردم و درد دلش گوش کرده که شما چنین توقعی داری ، (688123) (moderator18)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۵:۵۹:۴۳
از امروز دوباره مردم توي درياي مشكلات و گرفتاريها غرق مي شوند و فراموش مي شوند... (685672) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۶:۰۴:۳۲
برادر..چی باعث شد فکر کنی این مجلس با مجلس ادوار گذشته متفاوته؟؟نه عزیزم..این مجلس از تمام مجلس های گذشه بی بخارتر و سر به زیر تره (685687) (moderator22)
 
محمد مهدی هاشمی
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۶:۱۲:۱۷
اقای علی مطهری ضمن تبریک به شما و کسانی دیگر که راهی مجلس نهم میشوند عرض می کنم مردم سربلند ایران با وجود همه ی تحدید ها و تحریم ها یک بار دیگر به احترام خون شهدا و امام گرانقدر خود با سرافرازی پای صندوق های رای امده تا از نمایندگان مورد نظرشان حمایت کنند . پس امیدوارم با وجود ان همه پشتیبانی ها که از سوی مردم حاصل می شود ان هارا نا امید نکرده و با قدرت به کار خود ادامه دهید و از منافع این ملت بزرگوار حمایت کنید. (685705) (moderator22)
 
سلام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۶:۲۲:۵۴
واقعا که؟؟؟؟؟؟متاسفم که بازم آقای مطهری با اون تفکراتشون،وضع حرف زدناشون و شاهکاراشون بازم به مجلس رفتن....مردم تهرن بیشتر دقت کنید خب!!!!!خدا این مجلسو به خیر بگذرونه....خسته شدیم از بس بعضیا به خاطر اسم و فامیلیشون رفتند بالا....تو شهر خودمون این مشکل داریم.....مردم لطفا بصیرتر باشید...وضع کشور ما عوض شده....البته اگر این تنظر پخش بشه... (685739) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۱:۳۷:۱۵
دوست عزیز امثال اقای مطهری و توکلی نیاز مجلس هستند چرا که شهامت حرف زدن داشته و قیمت بالای دارند و به راحتی خریداری نمی شوند ، به ترس از جوانان بی نام و نشان 29 ساله که برای طی کردن مسیر پیشرفت از هیچ کاری رو گردان نیستند . (688146) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۱۲:۴۲:۴۸
دوست عزیز حقیقت تلخ است اگر امثال مطهری و توکلی به مجلس نروند و نتوانند که جلوی قانونی شکنی های دولت کریمه را بگیرند دیگر چه کسی می تواند به مجلس بروند ما نماینده مطیع دولت نمی خواهیم نماینده ای می خواهیم که بتواند از حق ملت دفاع کند و حقایق جامعه و مشکلات مردم را بیان کند. (689074) (moderator18)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۷:۳۲:۳۷
چرا همه چیز رو به خون شهدا ربط میدین؟من تو انتخابات شرکت کردم چون ایرانو دوست دارم.تازه خانواده شهید هم هستم (687901) (moderator18)
 
United Kingdom
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۶:۱۲:۴۵
حداد عدل اول!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ (685707) (moderator22)
 
امین
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۰۸:۱۲:۱۱
خیلی جالبه حداد انقدر رای آورده
جدی میگم باورش سخته (687032) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۶:۲۳:۴۰
بهتر است به همدیگر احترام بگذاریم آقای حداد عادل برای این اول است که آدمی بسیار فرهیخته وبا فرهنگ است واهل مجادله بیخود نیست وبه هر موضوعی که وارد نیست وارد ان بحث نمی شود نه مثل بعضی ا ز نمایندگان که خودشان مفسر همه جور مشکلات می دانند. ومردم به کسانی که جر وبحث الکی سیاسی را دامن می زند پشت کردند مثل خباز وعلیخانی وکواکبیان و بندپی وغیره . وامیدواریم که این مجلس بدون حاشیه الکی باشد. (685742) (moderator7)
 
بنت الهدی
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۹:۳۳:۳۶
هیچ وقت از یاد نمی بریم این آدم فرهیخته در مترو به آن پیرمردی که گفتم اقتصاد خراب من حتی پول ندارم کفش پارمو عوض کنم ایشان فرمودند: با چسب بچسبان ( بنی آدم اعضاء یکدیگرند چو عضوی بدرد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار)واقعا فرهیخته بودن به معنای داشتن شعور اجتماعی نیست !! (686278) (moderator18)
 
یوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۲:۰۱:۳۷
اولا که سند ارائه بدهید برای حرفتان ، ما غیر از سایت بالاترین جای دیگری نیافتیم

حدادعادل توضيح داد: بحث اين فرد اصلا مربوط به فقر نبود بلكه او به من مراجعه‌كرد و گفت كه «دراثر ازدحام درمترو، پاي فردي روي پاي او گذاشته شده و كفشش پاره شده» و مراد وي ، شلوغي مترو بود.

منبع : آفتاب

(688179) (moderator18)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۱:۳۴:۰۶
دوست عزيز! نماينده بايد فعال باشد. طی اين چهار سال از ديوار صدا بلند شد و از بعضی آقايان نه! جالب است که همين آدمهای غيرفعال رای بالا هم آورده اند. نماينده بايد صدای مردم باشد (687356) (moderator18)
 
حسین
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۰۰:۳۴:۰۳
برادر عزیز بحث در مورد مشکلات اقتصادی / فرهنگی / سیاسی و.. . کشور که اکثراً نتیجه بی تدبیری مدیران است و نه کمبود بودجه و امکانات و ... بقول شما الکی نیست اگر همین مسائل بقول شما الکی چاره اندیشی نشود روزی خواهد آمد که پشیمانی سودی نخواهد داشت . نمیدانم پس اگر این مباحث در مجلس مطرح نشود ، در کجا باید باز شود ؟ آیا شما اجازه میدهید در دانشگاهها مطرح شود ؟ (688363) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۶:۲۵:۳۴
آقای توکلی با سلام امیدوارم که وزن خودتان وآقای مطهری در تهران را دید باشید وخودتان را بیش از وزنتان در مجلس مطرح نکنید که با جاروجنجال جایی نخواهید رسید ومثل حداد عادل بدون جنجال تو دل مردم بنشینید . (685747) (moderator7)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۶:۳۸:۴۶
درس انتخابات این بود
مردم خیلی خوب به وظیفه شان عمل می کنند. به عشق شهدا ، رهبر و وطن همیشه در صحنه حاضرند و اماده جانفشانی هستند. اما حالا باید مسولان قدر شناس ملت باشند دنبال حل مشکلات مردم باشند و رفاه ملت را تامین کنند (685785) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۷:۲۴:۱۴
یک بار آقای دکتر حداد قبلا جایی نوشته بودند رژیمی که خود را داخل سیم و خاردار محبوس کند قطعا شکست می خورد. چرا فرهنگ مهم تر است. اما الان ایشان چنین اعتقادی ندارد. ما نباید از آزادی بیان و ... بترسیم چرا دین ما محکم و قوی است. (685920) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۸:۱۲:۱۶
از نماینده ها می خوام نماینده مردم باشن.نه نماینده کسی دیگه. با رای مردم اونجا رفتن.شجاعت به خرج بدن.مصلحت اندیشی بی جا رو کنار بذارن.وبرای مردم کار کنن.مجلسی که توش انتقاد نباشه مجلس نیست.به امید ایر انی سربلند. (686088) (moderator18)
 
یک خواننده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۹:۰۱:۳۰
وزن تمام نمایندگان مجلس با هم برابر هست و همه این اشخاص وظیفه اصلیشون نظارت بر کار دولت و همچنین تصویب طرح هایی است که به سود مردم و جامعه باشد این که نماینده ای به وظیفه اش عمل میکند دلیل بر خود بزرگ بینی نیست وظیفه اش هست باید عمل کند و میزان رأیی که شخص می آورد دلیل بر کمتر یا بیشتر بودن او نسبت به سایر نمایندگان نیست
امیدوارم این مجلس به وظیفه نظارتی اش بهتر از مجلس های پیشین عمل کند و مردم را راضی نگه دارد (686191) (moderator18)
 
مسيح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۹:۱۰:۳۹
به نام خدا
با سلام...
آقايان دكتر توكلي، مطهري، نادران، زاكاني، مصباحي مقدم و مهندس باهنر

راه يابي شما به مجلس دور بعد را تبريك عرض ميكنم....
اميد است با پس زمينه ي اصولگرايي به اقتضا به اصلاحات در چارچوب اصول بپردازيد

شاخص هاي متعددي مثل اعتقاد حداكثري به مدل اسلامي-شيعي و نيز به قانون اساسي + تفكر تحليلگر + روحيه خلاقانه + ريسك پذيري + يكپارچه كنندگي و قاطعيت براي يك رئيس مجلس خصوصا به شدت لازم هست...!!!!

اميد است دكتر لاريجاني لااقل همچون دوره گذشته رئيس مجلس بشوند البته به اميد بهبود در عملكردشون (686206) (moderator18)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۲۰:۱۱:۱۲
سلام
امیدوارم آقایانی که وارد مجلس می شوند بدانند که حضور مردم در انتخابات و انتخاب نمایندگان توسط آنها به معنای رضایت آنها از وضعیت موجود نیست.
امیدوارم آقایان انتخاب شده بدانند که حضور دوباره مردم به معنای مهر تایید بر اعمال و رفتار آنها نیست.
امیدوارم نمایندگان انتخاب شده بدانند که انتخاب آنها نباید موجب رضایت آنها شود زیرا مردم هنوز هم گلایه مند هستند.
امیدوارم نمایندگان بدانند این حضور مردم برای شادی روح شهدا و سفارشات رهبر عزیزمان بوده است.
امیدوارم نمایندگان بدانند و بفهمند ، ما ناراضی هستیم ، هرچند در انتخابات باز هم شرکت کردیم.
نمایندگان انتخاب شده هشدار ، که ما از حق خود به هیچ عنوان نمی گذریم . (686360) (moderator18)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۱:۳۶:۳۵
بدبختی اينجاست که بعضی ها فکر می کنند مشارکت بالای مردم نشان دهنده رضايت آنهاست. بابا به خدا من از وضع موجود راضی نيستم. اما رای دادم که وضع بهتر بشه. چون با بی تفاوتی وضع بدتر ميشه که بهتر نمی شه. جان مادرتون از مشارکت مردم استفاده ابزاری نکنيد! (687357) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۲۱:۱۸:۵۰
علي مطهري در تمامي نظرسنجيها اول يا دوم و يا در نهايت سوم بودند. اما به طور عجيبي تا رده هشتم سقوط كرده اند البته تا حالا!! به نظر من مي خواهند بگويند شما لياقت رياست مجلس را نداريد. چون هشتم شديد. اينها از رياست مجلس علي مطهري وحشت دارند. اگر مي تونستند و روشون مي شد كه اصلا علي مطهري رو توي ليست 30 نفر هم نمي آوردند.. (686514) (moderator22)
 
یوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۲:۰۶:۳۲
میشه این نظر سنجی ها رو به ما هم معرفی کنید ؟

منظورتون که نظر سنجی های اینترنتی نیست ؟

من چون تخصصم آمار هست خدمتون عارضم که ، جامعه آماری در نظر سنجی های مورد نظر باید به طور دقیق از پراکندگی جنسیتی ، تحصیلات ، نوع درآمد ، سبک زندگی ، محل زندگی و بسیاری پارامتر های دیگر برخوردار باشد تا مورد اطمینان باشد ، در غیر این صورت فاقد وجاهت علمی است و فقط برای عوام مناسب است تا دهان به اتهام زنی باز کنند (688182) (moderator18)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۲۲:۵۴:۱۶
خیلی خوب بود مردم نشان دادن دیگر به تبلیغات پرخرج و سرصدا دار لیستها رای نمی دهند
پایداری هم همیشه جواب می دهد (686708) (moderator18)
 
جهانبخش
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۲۳:۳۶:۴۷
باسلام افتخار ملت این است که درانتخابات شرکت کردند وبادادن رای توراراهی مجلس کردند صفا وصمیمت ازما خدمت صادقانه ازشما به این فکر باش چهارسال نمایندگی زود گذراست سال 1394 هم به این رای نیاز داری ! پس برای رفع مشکل جامعه یاعلی (686773) (moderator18)
 
هموطن
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۲۳:۴۳:۱۶
آقای توکلی
حضور دوباره شما در مجلس مبارک
به قول حاج آقا طباطبایی:نماینده ای که شجاعت نداشته باشد به درد نمیخورد
به امید مجلسی پراز شور و نشاط. (686781) (moderator18)
 
میهن
United Kingdom
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۰۳:۵۰:۳۴
ضمن تبریک خدمت شما (آقای دكتر توکلی و آقای دكتر احمدعلی مقیمی و آقای دكتر مطهری و آقای دكتر نادران ) و کسانی دیگر که راهی مجلس نهم میشوند
در این رای گیری, شور میهن‌پرستانه در میان مردم ایران به راه افتاده و به پای صندوق های رای امده انشاالله که خیر باشد.
اميدوارم مجلس نهم واقعا به وظیفه خود درحل مشکلات و رفاه مردم عمل کنند و قدر این ملت شریف و فهیم را بدانند. (686942) (moderator18)
 
Latvia
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۰:۲۶:۱۰
اميدوارم بتونند در مجلس در رده مديريت قراربگيرند (687241) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۰۷:۰۸:۵۶
ضمن تبریک به ده نفر اول امیدواریم که با اتخاذ سیاست های درست کشور را از بحران چالشها به سلامت به سوی پیشرفت عبور دهید (686977) (moderator18)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۰۹:۲۱:۰۰
البته از امروز دوباره ديگه شعرهاي حماسي تعطيل و مردم به حال خودشون رها ميشن و برخی با استفاده از رانت اطلاعات به اختلاسهاي 3هزار ميلياري كمك ميكنن
تا انتخابات بعد كه باز به مردم احتياج پيدا ميكنن راستي اگه جنگم بشه باز از ما مايه ميزارنو بچه هاي اقايان نماينده در اقصي نقاط دنيا دكتر ومهندس ميشن تا برگردن و دوباره روش پدرشونو ادامه بدن
خدايي امشب كه سرتونو زير پتو كرديد به مردم نخنديد (687099) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۰۹:۵۲:۳۴
خوب شد سایت تحلیلی الف فراموش نشد درود بر مردمی که توکلی را انتخاب کردند تا مردم از تحلیل های سایت منتسب به ایشان جهت آگاهی از امور کشور محروم نشوند آقای مطهری هم کماکان صدای منتقدان در مجلس خواهد بود مجلس یک دست بی روح و بی تحرک است با مرده فرقی ندارد درود بر مردم تهران و قم (687172) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۱:۰۱:۱۷
من فقط اقاي توكلي را قبول دارم
لطفا به ايشان بفرماييد در رابطه با ٦٤درصد شركت كننده و همچنين
ميزان راي تهران با رعايت فقط حق مقاله اي بنويسند تشكر (687296) (moderator22)
 
شمس
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۱:۴۰:۵۹
با سلام، جناب آقای دکتر توکلی
میدانید که یکی از بزرگترین ظلم هایی که در حق ملتی میتواند روا شود کاهش ارزش پول ملی با اتخاذ سیاست های ناروا بصورت های آگاهانه و یا نا آگاهانه میباشد . ارزش پول ملی یک کشور و افت و خیز و سیر تحولات آن در بازه های زمانی مختلف بهترین معیار برای سنجش توانمندی و یا ضعف مدیریت منابع و اقتصادی هر کشوری محسوب میگردد. سیاست کاهش صفر ها از پول ملی صرفا حذف صورت مسئله و گریز از پاسخگویی به برنامه های پوپولیستی و بی برنامه گی ها است. (687363) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۱:۴۸:۳۶
با سلام و خسته نباشید به تمام کسانی که خودشان را کاندید کرده اند ولی رای نیاوردند . ولی کسانی که رای آوردن با ید متعهد به تمام مردم باشند حتی به آنهایی که اصلا به آنها رای نیاوردند. ودر مجلس جای عشیره بازی ولج بازی نیست بلکه جای برنامه ریزی کلان کشور است امیدواریم که همه برای اعتلای کشورمان واسلام تلاش کنیم . (687377) (moderator22)
 
طرفدار عدل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۴:۳۶:۰۸
با سلام خدمت آقای توکلی:من از کسانی که انتخابات را تحریم کردند متنفرم چونکه عملا خون شهدا را پایمال کردند اما از شما که این دور نیز به مجلس راه پیدا کردید میخوام که نقد و نظارت منصفانه داشته باشید که کشور روبه جلو حرکت کنه . (687667) (moderator18)
 
بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۴:۴۴:۰۴
آقای توکلی وآقای مطهری وتمامی آنهای که به پشتوانه این ملت به مجلس راه یافتیدبدانیدکه دراین کشورمشکلات زیاداست پس ترابه خدابه حرمت خون شهداو (687680) (moderator18)
 
بسیجی
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۶:۳۶:۵۰
با سلام
جناب دکتر توکلی انتخاب شما را به عنوان نماینده مجلس نهم تبریک
عرض می کنم. من از بسیجیان دانشجوی رشته تاریخ در مقطع کارشناسی
ارشد هستم و شیوه فعالیت شما در امر نمایندگی را می پذیرم. اما نسبت به عملکرد جناب مطهری انتقاد زیاد دارم. امید دارم همچون ادوار گذشته به دور
از جنجالهای بی حاصل ، زبان مردم در مجلس باشید.
در سایه سار ولایت موفق باشید. (687838) (moderator18)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۱۶:۴۶:۳۹
از همه دوستان عذرمی خوام ولی مجلسی که نتواند در مقابل بی عدالتی و بی قانونی رئیس دولت و دولتی ها حرفی بزند... یا آنکه نماینده دولت به راحتی به خود اجازه دهد به نماینده مجلس سیلی بزند مجلس نیست حالا هر کس می خواهد رای بیاورد یا نیاورد... نمونه بارز حرفم اتاق تعاون مرکزی ایران که تعداد کثیری از همین آقایان نماینده اعلام کردند در انتخابات اتاق تعاون دولت دخالت غیر قانونی کرد اما وزیر دولت گفت آنها غلط کردند و کارش را همانگونه که خواست ادامه داد و واقعا نمایندگان هم هیچ ... نکردند... این مجلس می خواهد برای کشور چه سودی داشته باشد نمی دانم.... (687853) (moderator18)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته