توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498350
رویترز: رهبر ایران روحانی را رئیس جمهور برجسته ای خواند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۱
خبرگزاری رویترز دقایقی پیش با بازتاب آیین تنفیذ حکم ریاست جمهوری دکتر حسن روحانی، نوشت: رهبر عالی ایران رئیس جمهور این کشور را فردی برجسته توصیف کرد.

به گزارش ایرنا، رویترز در گزارش خود با پرداختن به ابعاد مختلف سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: رهبر عالی ایران در جمع سران مذهبی، نظامی و سیاسی ایران، موفقیت دولت دوازدهم را خواستار شد.

رویترز 'خودکفایی داخلی' و ' توسعه اقتصاد مقاومتی' را دو محور اصلی سخنان رهبر معظم انقلاب خواند و افزود: رهبر عالی ایران بر رسیدن به دستاوردهای مورد نظر کشور تاکید کرد.

رویترز در بخش دیگری از گزارش خود به روبوسی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب با دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اشاره کرد و نوشت: رهبر عالی ایران بر صورت روحانی بوسه زد و رئیس جمهور نیز شانه های رهبر ایران را متواضعانه بوسید.

این خبرگزاری در ادامه 'مردمسالاری دینی' و 'صیانت از آرای ملت' را از جمله موضوعات مورد تاکید دکتر حسن روحانی در این مراسم خواند و نوشت: رئیس جمهور ایران بهبود جایگاه ایران در جهان را هدف دولت دوازدهم خوانده است.
 
کلمات کلیدی : حسن روحانی ، رییس جمهور ، حکم تنفیذ، رهبری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.