نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458958
انتقاد عارف از بازداشت ادمین‌های کانال‌های تلگرامی اصلاح‌طلب
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶
 رییس فراکسیون امید مجلس با اشاره به لزوم همراهی نهادهای امنیتی با مردم، تاکید کرد که باتوجه به اصلاح‌طلب بودن همه بازداشت‌شدگان ادمین کانال‌های تلگرامی، شبهه سیاسی بودن آن از بین رفته است.

به گزارش ایلنا، محمدرضا عارف با اشاره به بازداشت ادمین کانال‌های تلگرام اصلاح‌طلب در هفته پایانی سال گذشته اعلام کرد: به هر ترتیب ما در کشورمان هر سال یا دو سال یک بار، یک رویداد مهم سیاسی داریم و این درحالی است که مردم همواره به‌خوبی شرایط کشور، منطقه و اولویت‌های نظام را درک می‌کنند.

لزوم همراهی نهادهای امنیتی با مردم
او گفت: انتظاری که از نهادهای امنیتی و انتظامی می‌رود، این است که به این نگاه مردم توجه کنند و همه باید سعی کنیم که همراه مردم حرکت کنیم؛ چراکه امروز بیش از هر زمان دیگری به آرامش نیاز داریم.

نباید ادمین‌های کانال‌های تلگرام بازداشت می‌شدند
رییس شورایعالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان خاطرنشان کرد: اتفاق‌هایی که در هفته آخر اسفندماه سال گذشته در راستای بازداشت چند نفر ادمین کانال‌های تلگرامی افتاد، درست نبود و بهتر بود که هرگز این اتفاق‌ها نمی‌افتاد.

باتوجه به اصلاح‌طلب بودن همه بازداشت‌شدگان، شبهه سیاسی بودن آن از بین رفت
نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس یادآور شد: شبهه سیاسی بودن درباره این اتفاق برداشته شد؛ چراکه همه این ادمین‌های کانال‌های تلگرامی و فعالان رسانه‌ای از یک جریان سیاسی بودند.

رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین اعلام کرد: انتظار داریم با سعه صدر بیشتری برخورد شود و حتی اگر خطایی رخ داده، به این افراد تذکر داده شود.

او ادامه داد: توصیه همیشگی ما به جوانان این بوده که به تذکرهای خیرخواهانه توجه کنند تا بتوانیم در فضایی آرام مهمترین رویداد سیاسی سال ۹۶ که همان برگزاری دو انتخابات مهم است را برگزار کنیم.

قوه قضاییه بازداشت ادمین‌های کانال اصلاح‌طلب را مرتفع کند
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین یادآور شد: انتظار ما از قوه قضاییه و نهادی ذی‌ربط نیز این است که به‌سرعت این مسائل را جمع کنند و مشکلات را حل کنند که به فضای مجازی و همچنین اوضاع سیاسی کشور آسیبی نرسد.

پیگیری امور وظیفه نمایندگان است
او در واکنش به سوالی درباره وعده چند نفر از نمایندگان عضو فراکسیون امید درخصوص پیگیری موضوع بازداشت ادمین‌های کانال‌های اصلاح‌طلب، پس از بازگشایی مجلس در سال جدید، گفت: پیگیری امور که وظیفه نمایندگان است؛ چرا که بخش مهمی از وظایف نمایندگان بحث نظارت و پیگیری امور است که به‌طور طبیعی انجام خواهد شد.
 
عارف در پایان تصریح کرد: با این حال امیدواریم پیش از آن‌که این بحث از طریق تریبون‌های مجلس مطرح شود که طبیعتاً آن‌چنان به حفظ آرامش در شرایط فعلی کمکی نخواهد کرد، ان‌شاءالله این مشکلات مرتفع شود.
 
کلمات کلیدی : کانال‌های تلگرام، اصلاح‌طلب، بازداشت، عارف
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۱۳:۲۶:۱۱
چه عجب اقای عارف سکوت چهار ساله را شکست. (4229970) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۱۳:۳۶:۰۲
خجالت آوره ، رای مردم با این کارا تغییر نمی کنه (4229993) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۱۳:۳۸:۰۴
ایشان اول از رانتی که در دوران وزارت برای پسرشان( اقا زاده نوجوان در ان دوران) فراهم کردند توضیح بدهند . مردم هشیار بوده و رانت خوران را به خوبی می شناسند.

رانت خوران اجازه دلسوزی برای مردم را ندارند (4229999) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۱۴:۱۸:۲۸
مملکت کلا فقط بگیر بگیر ! (4230080) (alef-3)
 
رضا
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۱۴:۴۱:۲۷
آقا بازداشت چیه؟ حتما بنده های خدا رفتن برای توبه وترک فضای مجازی.حالا این تصمیم جمعی چرا در آستانه انتخابات اتخاذ شده،خودشون بزودی میرن تلویزیون برای ملت شفاف سازی میکنن،ان شاالله. (4230134) (alef-3)
 
محمد مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۱۵:۰۳:۴۶
خنثی تر از عارف ندیدم (4230174) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۱۵:۰۶:۱۸
کانال تلگرامی اون هم برای ایجاد فتنه.
هنوز خاطرات آشوب 88 از یادها نرفته.
همون بهتر که توی زندانند. (4230184) (alef-3)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۱۶:۰۵:۵۴
آقا عارف و سایر نمایندگان تهران با رای بالای مردم رفتن تو مجلس که دردی از مملکت دوا کنن نه اینکه دغدغه آقایون بازداشت چهارتا آدمین تلگرام باشه. واقعا این آقایون مردم رو چی فرض کردن. اگه دست من بود میدادم امثال عارف رو هم بازذاشت کنن تا بلکه دردی از این مملکت دوا بشه. (4230299) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۲۱:۵۱:۲۲
فعلا که از دست شما خارجه،حداقل بشین این مثبتاتو بشمار. (4230828) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.