نظر منتشر شده
۱۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 306154
اولین تصویر از هواپیمای روسی سقوط کرده در صحرای سینا
تاریخ انتشار : شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۹

 
کلمات کلیدی : سقوط هواپیمای روسی
 
منوچهر
۱۳۹۴-۰۸-۰۹ ۱۵:۵۴:۱۹
خدایا خودت کمکشون کن (3290339) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۹ ۱۹:۴۸:۰۰
کاملا مشخص است که همانطور که کنترل هواپیمای مالزی با جنگ الکترونیک از دست خلبان خارج شده ، در این مورد نیز کنترل هوپیما از دست خلبان خارج شده و هر کسی‌ مسول بوده آن را به صورت کاملا خودکار به زمین نشانده .... اگر کار خلبان بود و فرود اضطراری خلبان... رساندن هوپیما از ارتفاع ۳۱۰۰۰ پایی‌ به زمین حداقل ۱۵ دقیقه وقت میبرد ولی‌ گزارش شده که خلبان نتوانسته به جز یک مورد هیچ تماسی با زمین برا قرار کنه....کوزه آگر خود در کوزه افتاد و دوباره جان صدها نفر بیگناه ولی‌ اینبار از این طرف در این جنگ سرد قدرتها گرفته شد (3290825) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۹ ۲۲:۰۲:۰۲
در کمتر از یکسال دو هواپیمای مالزی مانند این ناگهان ارتباط هوایی آنها قطع شد و هنوز هم هیچ توضیحی داده نشده، یک هوپیمی مالزی هم هدف موشک قرار گرفت، ‌یک هوپیمی آلمانی‌ هم به همین صورت ناگهان ارتباطش قطع شد و در کمتر از ۲۴ ساعت که در غرب بسیار عجیب است و بدون تحقیقات، خلبان را مسول و خودکشی‌ را دلیل آوردند.... حال این هوپیما هم به همان صورت ولی‌ اینبار از روسیه.... ۵ هوپیما در عرض کمتر از ۱۸ ماه از صفحهٔ رادار محو میشوند بدون در خواست کمک( مقامات مصری فقط دارند پوشش میدهند ولیکن روس‌ها خود می‌گویند ناگهان ارتباط قطع شده) سقوط می‌کنند و هیچ توضیحی برای آنها وجود ندارد و هیچ کس مسئولیت نمی‌پذیرد... حدود ۱۴۰۰ مسافر بیگناه جان خود را به خاطر رقابت کثیف جنگ سردی از دست دادند و هرگز مسول آن به دلیل داشتن ذخیره بمبهای اتمی‌ مورد پیگرد قرار نمیگیرد... از مالزی تا آلمان تا هلند تا سوریهٔ و لیبی‌ ، عراق و.... شده میدان تسویه حساب و آزمندی و آرزوی ابر قدرتی‌ یک کشور و شخص.... (3291054) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۸-۰۹ ۲۱:۲۶:۱۸
وای این عکس خیلی چرته
این که سقوط نیست
برو بابا (3290995) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۹ ۱۵:۵۹:۰۲
باز خدارو شکر باز احتمال داره با این وضعش یه عده زنده مونده باشن (3290353) (alef-11)
 
نیما
۱۳۹۴-۰۸-۰۹ ۱۶:۵۸:۵۱
این تصویر درست نیست. مال قدیمه (3290497) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۹ ۱۷:۳۸:۵۹
مثل اینکه خلبان سعی کرده به زمین بشینه . (3290584) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۹ ۱۷:۴۰:۵۲
فقط خلبان ممکنه زنده مونده باشه (3290589) (alef-3)
 
میثم
۱۳۹۴-۰۸-۰۹ ۱۸:۱۶:۱۲
تروریستی بوده.جای انفجار ها کاملا مشخصه.مخزن هواپیما دوتا نیست.اونم پشته هواپیماست. (3290647) (alef-3)
 
بیگی
۱۳۹۴-۰۸-۰۹ ۲۲:۱۳:۰۹
اگر این تصویر واقعی باشد میتواند در اثر عمل سنسور های مجاورتی یک موشک باشد که از پشت سر و "با فاصله نسبتا زیاد از بالا "به طرف هواپیما رفته که دو حفره تقریبا هندسی ایجاد کرده.البته با توجه به سالم ماندن بقیه هواپیما اگر اینطور باشد حتی نوع موشک هم به سادگی قابل تشخیص خواهد بود. (3291078) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۸-۰۹ ۲۳:۰۹:۲۶
بابا الف شما هم که عکسات تقلبی از کار دراومد، یک سرچ بزنی میفهمی این عکس مال سال 2013 است اینم سندش

Asiana Airlines Flight 214
Aircraft accident
Asiana Airlines Flight 214 was a scheduled transpacific passenger flight _from Incheon International Airport near Seoul, South Korea, to San Francisco International Airport in the United States. Wikipedia
Operator: Asiana Airlines
Flight origin: Incheon International Airport
Number of deaths: 3
Date: July 6, 2013
Destination: San Francisco International Airport
Survivor: 304

https://en.wikipedia.org/wiki/Asiana_Airlines_Flight_214 (3291182) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۱ ۰۰:۵۷:۴۰
این تصویر هواپیمای روسی نیست (3293317) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.