توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 47655
تأخیر در الله‌اکبر به‌خاطر جومونگ و یک نکته
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۸ ساعت ۲۳:۲۴
یکی از بینندگان الف در نظر جالبی را ارسال کرده است:

دوشبی بود که یکی از همسایگانم ساعت 9.5 می رفت بالای پشت بام و در حمایت ار آقای میر حسین موسوی تکبیر می گفت و شعار می داد. چون می دانست منم طرفدار موج سبز بودم هر شب می آمد در خانه ما و با اصرار من را هم با خود می برد بالای پشت بام.

البته من شعار خاصی نمی دادم و بیشتر برای کنجکاوی در رفتارهای اجتماعی مردم ، بالای پشت بام می رفتم.

امشب (سه شنبه شب) ساعت 9.5خبری از همسایه مان نشد ساعت 9.45دقیق هم نیامد. بیرون هم خیلی خبری نبود مثل شبهای پیش.

 به همسایه مان زنگ زدم و پرسیدم امشب نمی روی بالای پشت بام الله اکبر بگویی؟ گفت الان داره جومونگ نشون میده. تو برو شروع کن منم تا یه ربع دیگه میام!

با تاسف از بابت آخر و عاقبت نهضت سبز میر حسین، یاد بخشی از کتاب خاطرات احمدعلی مسعود انصاری؛ دوست و مباشر رضا پهلوی افتادم.

ایشان در خاطراتش نوشته آن اوایل کار که رضا پهلوی برای بازگشت به ایران و بازپس گیری تاج و تخت داغ بود، به ماموران آمریکایی که داشتند برای عملیات بازگشت وی برنامه ریزی می کردند گقته بود: عملیات بازگشت را برای ماه جولای برنامه ریزی نکنید چون در این ماه مسابقات فوتبال آمریکایی به اوج می رسد و من حتما باید بازی های نهایی را تماشا کنم.

حالا که می بینم موج سبز دست یک عده شارلاتان لس آنجلسی افتاده تا به بهانه آن آشوبگران و اوباش را هماهنگ و هدایت کنند، پیش خوذم می گویم ایکاش میرحسین عزیز زودتر راه خودرا از این هرزه گری ها و مسخره بازی ها جدا کند و یا به فعالیت دانشگاهی و مطالعاتی برگردد و یا یک حزب فعال درست و حسابی راه بیندازد و پرچم موج سبز را از اوباش و مسخره ها بگیرد و به نیروهای فکری و نخبه بسپارد.
Share/Save/Bookmark
 


 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته