توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460883
واکنش جمنا به بیانیه انتخاباتی ابراهیم رئیسی؛ رئیسی به وحدت نیروهای انقلابی پایبند است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۳
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای، بیانیه انتخاباتی سیدابراهیم رئیسی را «مطابق با اساسنامه» این تشکل سیاسی اصولگرا توصیف کرد.

متن کامل اطلاعیه روابط عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

«به دنبال صدور نامه ای از سوی جناب آقای مهندس ضرغامی خطاب به شورای مرکزی جبهه، ضروری می داند چند نکته را به اطلاع ملت عزیز ایران برساند.

١- تعبیر «فارغ از گروه بندی های سیاسی» که در بیانیه اعلام کاندیداتوری حجت الاسلام رییسی آمده عینا برگرفته از اساسنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی است. جبهه نیز در اساسنامه خود تاکید کرده است که فراتر از گروه بندی های سیاسی قرار دارد.

٢- اطلاعیه جناب آقای رییسی با اطلاع و مشورت هیئت رییسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بوده و ایشان به وحدت نیروهای انقلابی متعهد و پای‌بند است.

٣- درباره جناب آقای فتاح چنانكه در بيانيه سخنگوی محترم جبهه هم آمده درج نام ايشان منطبق بر ضوابط جبهه و مطابق درخواست مجمع ملی بود و ايشان نيز هم پایبندی خود به ضوابط جبهه و هم آمادگی برای كمک به آن را اعلام نموده اند.»
 
کلمات کلیدی : جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی+جمنا+انتخابات ۹۶+رئیسی+ضرغامی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.