نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 439382
ایثار معلم بازنشسته یاسوجی پس از مرگ
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۳
مسئول تیم هماهنگی کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: اعضای بدن معلم بازنشسته یاسوجی به بیماران نیازمند اهدا شد.

‌ساسان عباسی در گفت و گو با ایسنا‌، افزود: مرحوم " غلامعلی قنبری" 63 ساله معلم بازنشسته که همه عمر خود را صرف تعلیم و تربیت کرده بود، در پایان عمر خود رسم معلمی را به همه آموخت.

وی بیان کرد: این بیمار که از اهالی روستای دلی اولاد علی مؤمن شهرستان بویراحمد بود، به علت سکته مغزی دچار مرگ مغزی شد.

مسئول تیم هماهنگ کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطرنشان کرد: خانواده با اخلاق و نوعدوست آن مرحوم نیز پس از تشخیص پزشکان رضایت به اهدای اعضای آن مرحوم داده‌اند.

عباسی تصریح کرد: کبد و قرنیه‌ها این بیمار برداشت و جهت پیوند به بیماران نیازمند به بیمارستان نمازی شیراز انتقال داده شد.

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون این مورد بیست و سومین اهدا عضو در کهگیلویه و بویراحمد است که در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انجام گرفت.

مسئول تیم هماهنگ کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در پایان ضمن قدردانی از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد که همیشه در این زمینه پیشگام بوده‌اند، اضافه کرد: از نیت خداپسندانه و خیرخواهانه خانواده مرحوم قنبری تقدیر و تشکر می‌کنم. از خداوند منان برای آن مرحوم طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.
 
کلمات کلیدی : اهدای عضو+معلم یاسوجی
 
United States
۱۳۹۵-۱۱-۰۷ ۲۰:۲۳:۳۲
خدا بهش عزت اخروي بده، همونجور كه عزت دنيوي داد. (4137678) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.