نظر منتشر شده
۱۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459885
تحریف سخنان ضرغامی در مجمع ملی جبهه مردمی توسط کانال های تلگرامی اصلاح طلب/ آشنا باز هم براساس اطلاعات غلط توییت کرد
بخش سیاسی الف، 18 فروردین 96
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۵
دومین مجمع ملی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» روز پنج شنبه برگزار شد و 10 نفری که در مجمع اول، حائز بیشترین آرا بوده و شرائط و سازوکار جبهه را پذیرفته‌ بودند طی سخنانی به دفاع از دیدگاه ها، توانمندی ها و برنامه های خود برای حل مشکلات اساسی کشور پرداختند و در نهایت معرض رای قرار گرفتند.

اما متاسفانه پس از انشار سخنان عزت الله ضرغامی؛ یکی از ده نفر حاضر درمیان سخنرانان، برخی از رسانه های اصلاح طلب و یا نزدیک به آنها، اصول اخلاقی را در انتشار خبر کنار گذاشتند و علیرغم اینکه ضرغامی در اظهارات خود صراحتا گفته بود که "دشمن از یک سو و جناح رقیب از سوی دیگر برای استفاده از فضای مجازی برنامه‌های فراوان دارند و طراحی زیادی کرده‌اند. اخبار زیادی به گوش می‌رسد که بسیاری از سایتها، کانال‌ها و صفحات مجازی خریداری‌شده و مدیران آنها همکاری جدی را شروع کرده‌اند و به‌محض شروع زمان تبلیغات، تبلیغات سنگین و همه‌جانبه‌ای را به‌عنوان انتشار گسترده در فضای مجازی آغاز می‌کنند؛ هر چند که پیش‌تر هم خیلی از این کارها را شروع کرده‌اند."، بخشی از صحبت های وی را تقطیع و تحریف کرده و تلاش کردند در مطالب منتشره خود اینگونه القا کنند که منظور ضرغامی در این بخش از صحبت ها، "خرید کانال‌ها و ‌‌جلب نظر مدیران آن برای تبلیغات پیش از موعد به نفع اصولگرایان" بوده است.
و مانند گذشته مشاور فرهنگی رئیس جمهور نیز بدون تحقیق و بررسی این بار هم به استناد کانال های تلگرامی به اشتباه افتاد و بر اساس یک خبر تحریف شده، دراین ارتباط یک توییت تازه منتشر کرد.فایل صوتی  فایل صوتى این بخش از اظهارات ضرغامی در ادامه در دسترس است.

صوت

به گزارش الف، محمدجوان اخوان، پژوهشگر در واکنش به این اتفاقات می نویسد:

ضرغامی به صراحت از برنامه وسیع جریان حامی دولت مستقر برای خرید کانال ها و سایت ها در هنگامه انتخابات خبر می دهند.

مشاور رسانه‌ای رئیس دولت در مقابل فرافکنی کرده و آن را به جریان منتقد دولت نسبت میدهد.

کمی بعد کانال معلوم_الحال پست تلگرامی استاد خود را بازنشر میدهد.

به آشنای_پاستور باید عرض شود:
اگر بقیه کانال های اجاره‌ای تان هم مثل همین "آمد" سواد رسانه‌ای و حرفه ای داشته باشد که استشهادنامه ای با غلط املایی فاحش جعل و منتشر میکند، پیشاپیش دوئل را باخته فرض کنید.
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۱۵:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۹ ۱۷:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۵ ۱۸:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۵ ۰۸:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۱۰:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۱۲:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۱ ۱۴:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۴:۰۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۴:۴۲
 
۱۳۹۴/۱۲/۱۲ ۱۸:۲۹
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + عزت الله ضرغامی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۰۹:۰۲:۵۶
حب قدرت این دولت رو داره می کشه (4236361) (alef-13)
 
علی
Europe
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۰۹:۵۶:۵۹
سمت آشنا در دولت:تخریب چی. (4236435) (alef-13)
 
محمد
Europe
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۰۹:۵۸:۲۸
آقای ضرغامی باید به جرم هتک حیثیت از این آقا شکایت کنه. (4236438) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۱۰:۱۵:۲۱
همش فرار به جلو همش طلبکاري اين دولت کي ميخواد پاسخگوي وعده هاي خودش باشه (4236472) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۱۰:۳۸:۴۰
چه انتظاری از آقای آشنا دارین؟ ایشون شغلشون توییت کردنه و یکی از ۷۰۰-۶۰۰ هزار شغلی که آقای رئیس جمهور گفتن ایجاد شده برای ایشون بوده. حالا چه درست چه نادرست ایشون باید توییت کنه و حالا هم توییت کرده. (4236511) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۱۰:۴۶:۵۶
حسام الدین آشنا آدم امنیتی سابق و استاد حرفه ای شیطنت و جنگ روانی و فرمانده بد اخلاقی و متلک و تخریب. (4236532) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۱۱:۰۱:۳۹
ادم دروغگو کم حافظه می شود (4236561) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۱۱:۰۴:۴۴
والعاقبه للمتقین (4236571) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۱۱:۱۶:۴۶
از این اقا غیر منظقی تر ندیدم....پاش بیوفته از صدتا افراطی بدتره (4236589) (alef-13)
 
سعید
United States
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۱۲:۰۲:۰۸
اقای توکلی من اقای اشنا را نمی شناسم و در این مورد خاص هم نمی دانم موضوع چیست ولی شما بعنوان کسی که یک گروه فیر دولتی عدالت محور را تاسیس کردید می پرسم ایا در برنامه های صدا و سیما هیچ جانبداری را مشاهده نمی کنید؟ همین را جواب دهید کافی است (4236695) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۱۹:۱۴:۵۷
ضرغامی هم حرف درستی نزده. خرید سایت و ... واستفاده علیه رقیب رو هر دو جناح انجام میدن. (4237545) (alef-13)
 
بهمن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۲۳:۱۴:۳۰
اقای ضرغامی .این دولت تحمل هیچ کس جز اطرافیان خود را ندارد وچون تبلیغات دست دولت است هر حرفی را انکار ویا با تهمت به دیگران نفی می کند .شما به عنوان یکی از افراد شریف در این مملکت از همه کس بیشتر در مورد رسانه وعملکرد خوب ویا مخرب ان در جریان هستید .پس خواهشنا اعلام جرم کنید .این اقای اشنا اولین بارش نیست .در ضمن سیاست چیز غریبی است (4238002) (alef-13)
 
ملك
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۰۰:۵۴:۳۸
مگر ما انسانهاي شريف و بزرگ كم داريم كه دولت اعتدال و تدبير و اميد و آمال و آرزو به آدم هاي شبه سياسي مثل آشنا ميدان ميدهد. تا كي بايد به گوش دولت مردان بخوانيم كه كار سياسي با سياسي كاري دو مقوله جدا و متفاوت هستند، وجوداين همه هرزه سياسي در كشور متأثر از اعتقاد به سياسي كاري است.
آقايان سياست باز بايد دست از سر اين مردم برداشته و ما را به حال خود واگذار نمايند،مطمئن باشيد مشكلات كشور با سياسي بازي هيچگاه به سامان نمي رسد. (4238111) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.