نظر منتشر شده
۱۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 172081
دفاع نیکزاد از سمت جدید خود؛ بالاخره مهندس عمران هستم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۳۲
وزیر راه و شهرسازی و سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد: وزارت ارتباطات ، راه و مسکن و یک وزارتخانه دیگر با هم ادغام و وزات امور زیربنایی تشکیل می‌شود.

به گزارش مهر، علی نیکزاد امروز در جمع خبرنگاران درباره دغام وزارت ارتباطات در راه و شهرسازی، اظهار داشت: بنده در مراسم معارفه ای که انجام می شود، برنامه های خود را اعلام می کنم.وی با بیان اینکه ما توکل بر خدا داریم، گفت: دولت چنین تصمیمی گرفته است و ما هم به عنوان سرباز نظام به این وظیفه عمل می‌کنیم.وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: امیداواریم که در طول عمر، خدمتی به کشور انجام دهیم و اکنون که این ماموریت به ما واگذار شده ، با همه توان و با کمک دوستان و همکاران کار را پیش می بریم.

وی در پاسخ به این پرسش که چقدر در زمینه مخابرات اطلاعات دارید، گفت: بالاخره ما مهندس عمران هستیم، البته لیسانس دانشکده علوم انسانی و فوق لیسانس مدیریت دارم، ضمن آنکه مهندس عمران هم هستم.
نیکزاد افزود: ارتباطات و حمل و نقل در خیلی از کشورها یکی است. در ایران هم مسکن و راه و ترابری سابق یک وزارتخانه شده است و دولت معتقد است که ارتباطات ، راه و مسکن و یک وزارتخانه بایکدیگر وزارتخانه زیر بنایی را تشکیل می دهند.

اواخر شهریور ماه امسال گزارش شده بود: "دولت قصد دارد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را در وزارت تازه تاسیس راه و شهرسازی ادغام کند. به نظر می رسد با ادغام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در وزارت راه و شهرسازی نام وزارتخانه تازه تاسیس، وزارت امور زیربنایی باشد. به احتمال زیاد، سرپرستی این وزارتخانه را نیز علی نیکزاد وزیر فعلی راه و شهرسازی بر عهده خواهد داشت."

در بیش از دو سال اخیر بارها بحث ادغام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با وزارت راه و ترابری سابق مطرح شده بود، اما هر بار بنا به دلایلی از جمله مخالفت مجلس شورای اسلامی، منتفی شد. در نهایت نیز ابتدای سال گذشته وزارتخانه های راه و ترابری و مسکن و شهرسازی ادغام شدند و وزارت راه و شهرسازی تشکیل شد.
 
۱۳۹۱-۰۹-۱۲ ۱۲:۴۲:۱۱
آقای رییس جمهور هم می گفت" من مهندس هستم". خدا مملکت ما را از دست این القاب حفظ کن و به مسئولان مدیریت، و عشق به مردم و ایران زمین و تدبیر اعطا فرما. (1036234) (alef-7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۱۲ ۱۳:۲۹:۲۷
واقعا چه اعتماد به نفسي دارند
سه هندوانه با يك دست
و همچنان مجلسيان خوابند (1036348) (alef-7)
 
علی
۱۳۹۱-۰۹-۱۲ ۱۳:۴۱:۴۲
چقدر در زمینه مخابرات اطلاعات دارید، گفت: بالاخره ما مهندس عمران هستیم? (1036374) (alef-7)
 
ایرانی
۱۳۹۱-۰۹-۱۲ ۱۵:۳۵:۰۵
حق با اقا وزیر است .زحمت کشیده با سهمیه رزمندگی لیسانس وفوق لیسانس گرفته .توی این مملکت مگه چند نفر تحصیل کرده مثل ایشان واقایی احمدی ن ژادومشایی داریم! مگر قطع الرجال نیست! (1036570) (alef-7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۱۲ ۱۵:۳۶:۲۴
به به یک بهم ریختگی دیگر به منظور چی ؟ ........... (1036573) (alef-7)
 
رضا
۱۳۹۱-۰۹-۱۲ ۱۶:۳۷:۴۳
یک بار هم بنده پیشنهاد داده بودم ولی منتشر نکردید. کلا وزارتخانه ها را در هم بیامیزید ونامش را بفرمایید دولت ویک وزیر با نام آچار فرانسه. (1036668) (alef-7)
 
siamak abbasi
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۱۲ ۱۶:۴۷:۲۹
به عنوان کسی که از سال 1379 در صنعت آی تی فعال هستم و به عنوان یکی از مدیران شرکت های اینترنتی و به عنوان یکی از اعضای نظام صنفی رایانه کشور و به عنوان یک کارشناس مراتf تسلیت خود را به همه همکاران و فعالان حوضه فناوری اطلاعات ایران اعلام می نمایم. انا لالله و انا علیه راجعون (1036680) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۰۹-۱۲ ۱۷:۱۴:۰۳
یک زمانی آقای رفسنجانی می گفتند من خودم سیاسی هستم بقیه اعضا هیت دولت کار تخصصی بکنند حالا ظاهرا محمود آقا گفتن من خودم متخصص هستم بقیه نمی خواد کاری بکنن (1036714) (alef-7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۱۲ ۱۷:۵۹:۱۹
مهندس عمران چند واحد درسی IT می خواند ؟ ما که 3 واحد برنامه نویسی خواندیم می توانیم به عنوان معون شما باشیم ؟ (1036780) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۰۹-۱۲ ۱۸:۰۸:۴۵
ایشان هم یه جورایی کارشناس ارشد هستند! (1036801) (alef-7)