توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473087
میرسلیم در گفت‌وگوی ویژه خبری: در دولت روحانی شاهد استفاده ابزاری از بیت‌المال هستیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۸
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اختلاس و فساد اقتصادی برای کشور نگرانی ایجاد کرده است، گفت: ریشه فساد در قوه مجریه است.

به گزارش تسنیم، سید مصطفی میرسلیم نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شامگاه امشب (چهارشنبه 27اردیبهشت) در برنامه گفت‌و‌گوی ویژه خبری شبکه دو سیما درباره اینکه چرا پا به عرصه رقابت های انتخاباتی گذاشته است گفت: به دلیل روی زمین ماندن حقوق مردم وارد عرصه شدم.

وی با بیان اینکه اقدامات صورت گرفته در دولت‌های گذشته نتوانسته حقوق مردنم را استیفا کند، ادامه داد: مسئله امروز کشور ما رکود، بیکاری، تعطیلی کارخانجات و معطل ماندن فضای کسب و کار است. ما برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی آمدیم.

کاندیدای دوازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری تصریح کرد: ناهنجاری‌های اقتصادی، اختلاس و فساد اقتصادی موجب نگرانی‌های برای کشور شده است.

وی درباره فساد اقتصادی افزود: فساد اقتصادی جامعه را درگیر کرده است، به‌نظر بنده  ریشه این مفاسد به قوه مجریه برمی گردد. من اگر به قدرت برسم با دوستان در قوه مقننه و قضائیه با آن برخورد می‌کنم. در این دولت شاهد استفاده ابزاری از بیت المال هستیم. در این چند روز می بینیم یارانه به همه پرداخت شده در حالی که برای عده‌ای قطع شده بود.

این خبر در حال تکیمل است...
۱۳۹۶/۰۲/۲۶ ۱۸:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۲۲:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۱۹:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۲۳:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۲۳:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۹:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۲۰:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۱۸:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۲۲:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۱:۴۹
 
 
کلمات کلیدی : میرسلیم+انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.