توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493085
آجورلو، جلسه هیات مدیره تراکتور را ترک کرد!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۵
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی جلسه هیات‌مدیره این باشگاه را با حالتی عصبانی ترک کرد.

به گزارش ورزش سه، جلسه هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی از ساعت 16 امروز با حضور مصطفی آجورلو، سردار کریمیان، عباس کوهی، سعید عباسی، مهرعلی باران‌چشمه و عباسی الیاسی برگزار شد که در پایان با اختلاف خوردن اعضا آجورلو مدیرعامل تراکتور جلسه را ترک کرد!

نکته قابل توجه درباره این جلسه حضور مهرعلی باران‌چشمه و سعید عباسی به صورت همزمان بود. با اینکه گفته می‌شد باران‌چشمه به جای عباسی در هیات مدیره مشغول به کار شده اما برخی اعضای هیات مدیره به حضور باران‌چشمه اعتراض داشتند. از طرف دیگر آجورلو اعتقاد داشت با استعفای عباسی به عنوان عضو هیات مدیره موافقت شده و او نباید در جلسه حضور پیدا می‌کرد.

در نهایت با اینکه در جلسه امروز قرار بود درباره صورت های مالی باشگاه تراکتورسازی بحث و تبادل نظر شود اما اختلاف‌های پیش آمده مانع از این امر شد. آجورلو نیز بدون اینکه گزارشی به اعضای هیات مدیره ارائه دهد، جلسه را با ناراحتی ترک کرد تا این جلسه بی‌نتیجه به پایان برسد.
 
کلمات کلیدی : تراکتورسازی+آجرلو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته