نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 367986
تصمیم‌گیری درباره اعضای هیات عامل صندوق توسعه در دستور کار قرار گرفت
بخش اقتصادی الف، 10 تیر 95
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۵
اعضای هیات امنای صندوق توسعه ملی در حالی برای تشکیل جلسه به دفتر رئیس جمهور فراخوانده شدند که بررسی و تصمیم گیری در مورد اعضای هیات عامل از محورهای اصلی دستور کار این جلسه است.

محمد باقر نوبخت به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و همچنین دبیر هیات امنای صندوق توسعه ملی اعضا را برای حضور در جلسه هفته آینده دعوت کرده است.

بر اساس آنچه که در نامه نوبخت آمده، بررسی و تصمیم گیری در خصوص اعضای هیات عامل و همچنین سایر موارد در دستور کار اعضا قرار خواهد گرفت. طبق اطلاعات دریافتی ظاهرا مواردی که از جلسه گذشته که حدود یک ماه پیش برگزار شد نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.
این در حالی است که با جریان اخیر پیش آمده در مورد شایعات مطرح شده درباره فیش حقوقی صفدر حسینی-رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی- و هجمه های پیرامون آن، قرار گرفتن تصمیم گیری درباره اعضای هیات عامل در دستور کار جلسه می تواند با گمانه زنی هایی مبنی بر انجام تغییر در سطوح مدیریتی صندوق همراه باشد.

این جلسه که به ریاست رئیس جمهور برگزار می شود با حضور وزرا و سایر اعضا خواهد بود. بر این اساس وزرای اقتصاد، نفت، "تعاون، کار و رفاه اجتماعی"، رئیس کل بانک مرکزی، دادستان کل کشور، رئیس اتاق بازرگانی ایران، رئیس اتاق تعاون و همچنین رئیس هیات نظارت بر صندوق توسعه ملی برگزار می شود.

جلسه این دوره هیات امنای صندوق توسعه ملی در حالی ساعت ۱۱ روز شنبه همزمان با ۱۲ تیرماه به میزبانی رئیس جمهوری تشکیل می شود که دو جلسه قبلی اعضا حدود یک ماه پیش و در اسفند ماه برگزار شده بود.

 
کلمات کلیدی : رئیس صندوق توسعه ملی+صفدرحسینی
 
مستضعف
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۲۰:۳۳:۳۴
دورود بر روحانی که با مدیران متخلف و میراث شوم به جا مانده از گذشتگان در حال مبارزه است و دورود بر الف و رسانه های ازادیخواه که متعرضین به بیت المال را رسوا میکنند به امید شناسایی متخلفین در همه دستگاهها اعم از دولتی و غیر دولتی (3794373) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۲۲:۱۹:۳۸
با سلام لطفا حقوق 1200000 تومنی من که فرهنگی با مدرک معادل ارشد که جانباز انقلاب هستم رو هم به این اقا بدید. (3794568) (alef-11)
 
لیلوی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۲۳:۵۱:۳۶
این افراد بدلیل خیانت به مردم و بیت المال اعدام باید گردند و اموالشان مصادره شود (3794743) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۵:۲۳:۳۵
باید اعدام شود (3800818) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۱ ۱۰:۵۴:۰۵
فعلا که فداییان صفدر حسینی چنان در دفاع از وی در سایتها و روزنامه ها یقه پاره میکنند که ادم بیشتر ایمان می اوره عپ اونچه در مورد سوعملکرد قومیتیگرایی سیاسی مالی وی گفته میشه درسته (3795300) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۱ ۱۱:۱۲:۰۲
داشتم اسم اقایون را سرچ میکردم رسیدم سایتهای محلی قومی اقایون
دیدم هم قومهای صفدر حسینی و قاسم حسینی هیاهو راه انداختن برای برخورد با قومیت ما فیشهای اینها رو شد باعث تعجب و حیرته
ما کجا اینها کجا
مثلا این عنوان را سرچ کنید و کامنتهایش انگشت تعجب می گزید3 days ago - فتنه در صندوق توسعه ملی/ نیرویی بر علیه .... زبانها (3795331) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.