توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507485
تصادف؛ عامل سوم مرگ و میر در ایران؛ هر ۳۰ دقیقه یک نفر بر اثر تصادف فوت می‌کند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۳
قائم مقام وزیر بهداشت گفت: از ابتدای حادثه مصدومان با ۱۳ آمبولانس و دو بالگرد به شهر داراب و شیراز منتقل شدند و خوشبختانه آمبولانس های ما در ۹ دقیقه اول در محل حاضر بودند.

به گزارش ایسنا، دکتر حریرچی در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت به خانواده‌های جان باختگان گفت: به دلیل رسیدگی‌های انجام شده خارج از صحنه تصادف هیچ‌گونه مورد فوتی نداشتیم و یه غیر از یک نفر، مابقی در شرایط پایداری قرار دارند. 

دکتر حریرچی خاطرنشان کرد: یکی از مجروحان قطع اندام فوقانی و تحتانی، یکی دیگر از دانش آموزان قطع اندام فوقانی دارد، دو مجروحه آسیب در مهره کمر دارند و یکی دیگر از آنها آسیب جدی از ناحیه صورت دیده است. 

قائم مقام وزیر بهداشت اظهار کرد: رسیدگی همکارانمان در شهرستان داراب استان فارس بسیار خوب بوده اما اقدام ما باید پیشگیری از وقوع چنین حوادثی باشد. 

او تصادفات را عامل سوم مرگ و میر در ایران دانست و عنوان کرد: متاسفانه هر ۳۰ دقیقه یکی از هموطنانمان در اثر آسیب های ناشی از تصادفات از بین میرود و سالانه ۷۶۸ هزار نفر مصدوم منتقل می کنیم. 

بامداد روز جمعه بر اثر واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان دارابی که راهی اردویی در استان فارس بودند، تعدادی کشته و زخمی شدند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۹:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۸:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۱:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۱:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۰:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۰:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۰۲:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۲۳:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۴:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۰:۰۳
 
 
کلمات کلیدی : تصادف + سانحه رانندگی + سوانح جاده‌ای
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.