نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 284681
آخرین جزئیات پرونده قتل پزشک اردبیلی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۳۳
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: براساس اعترافات قاتل هیچ‌گونه رابطه بیمار و پزشک بین پزشک اردبیلی و قاتل وی وجود ندارد.

به گزارش تسنیم، ناصر عتباتی اظهار داشت: بعد از بازجویی‌های اولیه متهم به ارتکاب قتل پزشک سرطان‌شناس اردبیلی اعتراف کرد و بررسی‌ها و بازجویی‌های تکمیلی در مورد علل و انگیزه قتل در حال انجام است.

وی گفت: براساس تحقیقات و اعترافات قاتل، هیچ‌گونه رابطه بیمار و پزشک بین پزشک اردبیلی و قاتل وی وجود ندارد و تمامی اخبار مندرج در زمینه رابطه پزشک و بیمار و علل و انگیزه قتل در سایت‌های مختلف و خبرگزاری‌ها صحت ندارد، ضروری است تا در این زمینه اصحاب رسانه دقت نظر بیشتری داشته و از صحت اخبار مندرج اطمینان لازم را حاصل کنند.

عتباتی تصریح کرد: براساس اعتراف و اقرار قاتل، دکتر پیرزاده ساعت ۱۱ صبح امروز به دعوت قاتل و با خودروی شخصی خود به منزل قاتل مراجعه کرده است که با چندین ضربه چاقو به قتل می‌رسد و پس از اطلاع از موضوع، ماموران به محل حادثه اعزام شده و با شناسایی خودروی این پزشک اردبیلی قاتل وی را دستگیر کردند.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل بیان کرد: علل و انگیزه این کار و تحقیقات تکمیلی در این زمینه توسط دادستانی و پلیس آگاهی در حال بررسی بوده و به محض تکمیل تحقیقات و مشخص شدن انگیزه واقعی قتل این متخصص اردبیلی، اطلاع‌رسانی‌های لازم انجام می‌شود.

وی افزود: دادستانی اردبیل تمامی تلاش خود را در زمینه رسیدگی هرچه سریع‌تر به این پرونده انجام می‌دهد و به خانواده مقتول این اطمینان را می‌دهیم که با جدیت و در سریع‌ترین زمان در مورد این پرونده و رسیدگی به آن اقدام شود.
 
کلمات کلیدی : پزشک اردبیلی
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۲۱:۴۶:۴۸
اخرالزمان شده (3064655) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۲۱:۵۱:۰۸
قابل توجه عزیزانی که کامنت گذاشته بودن تقصیر سریال در حاشیه است دیدی که رابطه ی طبیب وبیمار وجود نداشته لطفا جنبه داشته باشید (3064662) (alef-13)
 
وحید
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۲۲:۰۸:۵۸
دادستان محترم من فقط یک سوال دارم . به نظر شما وزیر بهداشت به علت یک قتل شخصی در یک دعوای فامیلی عصر روز پنج شنبه تا اردبیل میروند و پیگیر میشوند. یعنی به ایشان علت قتل توضیح داده نشده. خدایی هم هست. (3064676) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۲۲:۴۲:۲۲
واقعا دليل اين اظهارات غيرواقعي چيه؟ شاگردان اين پزشك ميگن كه بعد از ويزيت بيماران در بيمارستان با اصرار همراهان يك بيمار كه در منزل بوده به منزل اون بيمار ميره. يكي از همراهان شاكي ميشه كه چرا دير كردي، با چاقو دكتر رو ميزنه. بعد پشيمون ميشه و پزشك رو ميرسونه اورژانس. تو اتاق عمل هم بعد از شكافتن سينه ميبينن كه قلب از وسط نصف شده بود. اين رو هم جراحي كه مقتول رو برده اتاق عمل ذكر كرده. (3064713) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۲ ۰۱:۱۳:۱۲
چطور کسی که با کسی رابطه ندارد، می گوید بیا خانه من و طرف هم بردارد برود و آنجا کشته شود؟! (3064904) (alef-13)